Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 12:06   #361
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jestem taka podekscytowana, czekam na kuriera, kupiłam pierwsze hybrydy - wybrałam 039 sexy red, 034 mardi gras i 135 frappe. Dziś mają przyjechać
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:45   #362
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
O dzięki za odp, a co to za baza CZ? Primer obojętnie jakiej firmy? Mam jakiś stary z zestawu startowego.

Jeszcze jedno - cleaner może być jakiejkolwiek firmy? Już siedzę na allegro i zacieram ręce
Baza Cosmetics Zone. Primer mam z Semilaca, jestem zadowolona.

Czasami zamiast Cleanera przemywam spirytusem rektyfikowanym i tez jest dobrze. Ja wole inwestowac w lakiery niz takie dodatki :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:32   #363
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o primer, to zależy od paznokci. Generalnie niektorzy mają tzw tłuste paznokcie i hybryda będzie im szybko schodzila bez primera, choćby nie wiem jak dobrze odtluscic cleanerem. Ale większość tego nie potrzebuje.
Dokładnie, sam cleaner może nie wystarczyć. Z moich obserwacji na rożnych osobach, które nie maja problemu z tłusta płytka, jeżeli mani ma się trzymać kolo tygodnia/półtora to mogę darować sobie primer bezkwasowy. Ale jeśli ma trzymać się bez jednego odprysku/zapowietrzenia 3-5 tygodni czyli do ponownego zrobienia badz uzupelnienia to nie ma szans, jeśli nie będzie primera i choć leciutko zmatowionej płytki polerka 240...inaczej zawsze choć na jednym paznokciu jest jakiś uszczerbek.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

A w ogóle to zrobilam nowe pazury
Dziękuje za polecenie red carpet 134, dokładnie w taki kolor celowalam- neonowa czerwień w stylu ferrari
Niestety nie wiem czy przez to ze świeżo kupilam go i siadlam do pazurów (nie odstal z doby), ale bąble okropnie mi wychodziły przy malowaniu. Znalazłam sposób, po prostu babelek przebijam szpileczka ale jednak więcej roboty...miałam tez tak na 003, jednak po jakimś czasie przestał być zapowietrzony...może i carpetowi przejdzie. I mam wrażenie ze jest rzadszy niż inne posiadane, cos jak czerń 031. Niemniej krycie 100% przy jednej warstwie, kocham takie nasycone kolorki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:15   #364
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Kupiłam kolejne dwie buteleczki: Frappe (nie lubię takich kolorów, ale czasem jednak mam ochotę na odmianę, więc dobrze mieć w pogotowiu) i Orange Lollipop
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:53   #365
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

I od razu pytanko. Czy zdarzyło wam się ze top semilaca po utwardzeniu nie błyszczał/ robiły się matowe placki na nim? Czy to się rzadko zdarza i wtedy gdy np.za malo się go nalozy/ na ciemny lakier itp?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:57   #366
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I od razu pytanko. Czy zdarzyło wam się ze top semilaca po utwardzeniu nie błyszczał/ robiły się matowe placki na nim? Czy to się rzadko zdarza i wtedy gdy np.za malo się go nalozy/ na ciemny lakier itp?
Miałam tak kilka razy! Chyba nałożyłam za mało Topu i dlatego... Innego wytłumaczenia nie widzę.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:13   #367
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Miałam tak kilka razy! Chyba nałożyłam za mało Topu i dlatego... Innego wytłumaczenia nie widzę.
A teraz juz nie masz tak? Czy zmienilas top na innej firmy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 19:14   #368
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokładnie, sam cleaner może nie wystarczyć. Z moich obserwacji na rożnych osobach, które nie maja problemu z tłusta płytka, jeżeli mani ma się trzymać kolo tygodnia/półtora to mogę darować sobie primer bezkwasowy. Ale jeśli ma trzymać się bez jednego odprysku/zapowietrzenia 3-5 tygodni czyli do ponownego zrobienia badz uzupelnienia to nie ma szans, jeśli nie będzie primera i choć leciutko zmatowionej płytki polerka 240...inaczej zawsze choć na jednym paznokciu jest jakiś uszczerbek.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

A w ogóle to zrobilam nowe pazury
Dziękuje za polecenie red carpet 134, dokładnie w taki kolor celowalam- neonowa czerwień w stylu ferrari
Niestety nie wiem czy przez to ze świeżo kupilam go i siadlam do pazurów (nie odstal z doby), ale bąble okropnie mi wychodziły przy malowaniu. Znalazłam sposób, po prostu babelek przebijam szpileczka ale jednak więcej roboty...miałam tez tak na 003, jednak po jakimś czasie przestał być zapowietrzony...może i carpetowi przejdzie. I mam wrażenie ze jest rzadszy niż inne posiadane, cos jak czerń 031. Niemniej krycie 100% przy jednej warstwie, kocham takie nasycone kolorki
Wiedziałam że się spodoba To moje cudeńko

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam kolejne dwie buteleczki: Frappe (nie lubię takich kolorów, ale czasem jednak mam ochotę na odmianę, więc dobrze mieć w pogotowiu) i Orange Lollipop
Koniecznie pokaż ten drugi bo się na niego czaje
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:58   #369
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wiedziałam że się spodoba To moje cudeńko



Koniecznie pokaż ten drugi bo się na niego czaje
Jest cudowny
chwale sie
a jaki kolor masz na avku?

DSC03770 - Kopia.JPG

DSC03773 - Kopia.JPG
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:32   #370
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest cudowny
chwale sie
a jaki kolor masz na avku?
Na avku to ja mam efekt holo z Indigo i granat z aliexpress Nie pokazywałam tutaj bo to wątek Semilac :P

W wątku pokazujemy pazurki jest więcej zdjęć i jeszcze filmik

Red Carpet super ale nie zawsze się da uchwycić ten neonek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12516354_1040350706006780_432303218_n.jpg (241,4 KB, 78 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 00:42   #371
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czy malując topem malujecie tak kawełek za warstwy lakieru, w kierunku skórek? Mam hybrydy już dwa i pól tygodnia i zauważam ze w niektórych miejscach mogę lakier delikatnie podważyć. Zastanawiam sie czy to nie przez to
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 10:29   #372
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
Czy malując topem malujecie tak kawełek za warstwy lakieru, w kierunku skórek? Mam hybrydy już dwa i pól tygodnia i zauważam ze w niektórych miejscach mogę lakier delikatnie podważyć. Zastanawiam sie czy to nie przez to
Nigdy nie kladz topu poza kolor, bo zrobi się taka zapowietrzona falbanka. Chyba ze masz top z baza 2w1, wtedy można, ale semilac nie ma takiego produktu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:06   #373
Ida_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

dziewczyny mam takie pytanie, chyba nie było wcześniej zadane,a jeśli bylo to z góry przepraszam ale przeoczyłam to.. czy jeśli wczoraj robiłam hybrydy a dziś bym chciała zmienić kolor to czy mogę tylko nowy kolor położyć na top?
Ida_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:14   #374
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Ida_T Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie, chyba nie było wcześniej zadane,a jeśli bylo to z góry przepraszam ale przeoczyłam to.. czy jeśli wczoraj robiłam hybrydy a dziś bym chciała zmienić kolor to czy mogę tylko nowy kolor położyć na top?
To nie będzie się trzymać, było gdzieś o odnowie mani, poszukaj nie pamiętam w którym wątku
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:45   #375
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jak spolerujesz trochę top to będzie się trzymało.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:31   #376
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Ida_T Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie, chyba nie było wcześniej zadane,a jeśli bylo to z góry przepraszam ale przeoczyłam to.. czy jeśli wczoraj robiłam hybrydy a dziś bym chciała zmienić kolor to czy mogę tylko nowy kolor położyć na top?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=762081&page=84
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:31   #377
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I od razu pytanko. Czy zdarzyło wam się ze top semilaca po utwardzeniu nie błyszczał/ robiły się matowe placki na nim? Czy to się rzadko zdarza i wtedy gdy np.za malo się go nalozy/ na ciemny lakier itp?
Przed chwilą robiłam hybrydy na kimś i tylko na dwóch palcach top był matowy po odtłuszczeniu. Szukałam przed chwilą odpowiedzi na to pytanie przeszukując wątek, a tu post z wczoraj.
Nałożyłam drugą warstwę topu, do lampy i odtłuściłam - teraz jest w porząsiu. Mam 105 Stylish Gray i chyba trafiłam na wybitnie dobry egzemplarz, bo nie ma żadnych bąbelków, o których dużo osób pisze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:52   #378
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Jak spolerujesz trochę top to będzie się trzymało.
Ja ostatnio zrobiłam tak, że niektóre spiłowałam, niektóre nie i o dziwo trzymają sie wszystkie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 09:21   #379
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cześć dziewczyny
Kupiłam niedawno zestaw z lakierami Semilaca (ah ten szałpoświąteczny ), oczywiście już go wypróbowałam i zakochałam się w kolorze 083. Jest to trzeci zestaw hybryd na moich paznokciach po 1. bazie i topie Gelish + kolorach Olivii (ponoć to ta sama rozlewnia, która robi Semilaki) i 2. bazie i topie Shellac + kolorze NeoNail.
Mam taki problem, że w przypadku 1. i 2. zestawu moje pazurki były bardzo mocne i nie wyginały się, a po Semilakach są dosyć giętkie, prawie tak samo jak po zwykłych lakierach. Czy to moja wina, bo robię coś nie tak, czy po prostu urok Semilaka i pozostaje jedynie uzbroić się w harda?

Przepraszam, jeśli temat był już poruszany. Na razię próbuję przebrnąć przez pierwszą część Semilakowego wątku i jestem na str. 57. Jeszsze daleka droga do końca, a treści coraz więcej
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 12:14   #380
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny pytanie. Jeżeli sciagacie hybrydę frezarka to jakim frezem? Albo jakimi kapturkami jednorazowymi? I na jakich obrotach pracujecie, pol mocy? Trzy czwarte? Bo chyba nikt nie ściąga hybrydy maksymalna mocą frezarki?

Tak ciągle rozmyslam o temacie uczulen na semilaca. Do głowy przychodzi mi ze to najbardziej prawdopodobne gdy płytka paznokci jest zniszczona, przepilowana, wtedy nie stanowi bariery ochronnej. Dodatkowo jak wymoczymy paznokcie acetonem to to tez przenika do organizmu, skora i płytka paznokci jest rozpulchniona, może więcej absorbować chemii z bazy np. To takie moje luźne przemyślenia...ale na poważnie zaczelam zastanawiać się ze lepiej ściągać hybrydę mechanicznie niż poprzez aceton...zdjelam sobie zmywaczem, po 10 minut trzymania, 2 lub 3 razy w ciągu miesiąca. Stan skorek obecnie mam tragiczny, krem do rak i oliwka nic nie dają. Wczesniej przez 2 miesiące sciagalam spilowujac i nie było tak...
Co myslicie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 12:25   #381
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie. Jeżeli sciagacie hybrydę frezarka to jakim frezem? Albo jakimi kapturkami jednorazowymi? I na jakich obrotach pracujecie, pol mocy? Trzy czwarte? Bo chyba nikt nie ściąga hybrydy maksymalna mocą frezarki?

Tak ciągle rozmyslam o temacie uczulen na semilaca. Do głowy przychodzi mi ze to najbardziej prawdopodobne gdy płytka paznokci jest zniszczona, przepilowana, wtedy nie stanowi bariery ochronnej. Dodatkowo jak wymoczymy paznokcie acetonem to to tez przenika do organizmu, skora i płytka paznokci jest rozpulchniona, może więcej absorbować chemii z bazy np. To takie moje luźne przemyślenia...ale na poważnie zaczelam zastanawiać się ze lepiej ściągać hybrydę mechanicznie niż poprzez aceton...zdjelam sobie zmywaczem, po 10 minut trzymania, 2 lub 3 razy w ciągu miesiąca. Stan skorek obecnie mam tragiczny, krem do rak i oliwka nic nie dają. Wczesniej przez 2 miesiące sciagalam spilowujac i nie było tak...
Co myslicie?
mam frez z modeny, kupiłam gdy był w promocji przed świętami, a obroty frezarki ustawiam na oko
moim zdaniem nie ma to większego znaczenia jak ściąga się hybrydę, a aceton jest nawet bezpieczniejszy dla laików niż frezarka, bo acetonem nie uszkodzimy mechanicznie paznokcia i bez przesady, ale te 5-10ml acetonu dwa razy w miesiącu nie zrobi spustoszenia w organiźmie
zaś by zapobiec wysuszeniu skórek acetonem należy na nie nałożyć oliwkę przez założeniem kompresów do ściągania hybryd
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:14   #382
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kupiłam niedawno zestaw z lakierami Semilaca (ah ten szałpoświąteczny ), oczywiście już go wypróbowałam i zakochałam się w kolorze 083. Jest to trzeci zestaw hybryd na moich paznokciach po 1. bazie i topie Gelish + kolorach Olivii (ponoć to ta sama rozlewnia, która robi Semilaki) i 2. bazie i topie Shellac + kolorze NeoNail.
Mam taki problem, że w przypadku 1. i 2. zestawu moje pazurki były bardzo mocne i nie wyginały się, a po Semilakach są dosyć giętkie, prawie tak samo jak po zwykłych lakierach. Czy to moja wina, bo robię coś nie tak, czy po prostu urok Semilaka i pozostaje jedynie uzbroić się w harda?

Przepraszam, jeśli temat był już poruszany. Na razię próbuję przebrnąć przez pierwszą część Semilakowego wątku i jestem na str. 57. Jeszsze daleka droga do końca, a treści coraz więcej
po semilacku bedziesz niestety miała giętkie paznokcie jeżeli naturalnie takie są. Wyjściem jest faktycznie zakup harda i stosowanie go z bazą semilac lub kupno Extra Base Neonail i wtedy ją samą kładziesz na paznokcie. EB utwardza lepiej niż hard, pod warunkiem że masz mocną lampe. Większość aktualnie poleca EB do utwardzania. Kolejne wyjście to żel Soak Off. Musisz poczytać i znaleźć coś dla siebie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 19:45   #383
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Wlasnie malowalam na wzorniku moje skromne 6 kolorow i chcialam zobaczyc jak wszystkie beda wygladac z mgielka hybrydowa IBD fireworks... I kurczaki brudzil mi sie pedzelek po kazdym kolorze. Powinnam najpierw przemyc cleanerem kolor i dopiero nakladac mgielke?? (oczywiscie na koniec jeszcze top).
Jak Wy robicie? Odtluszczacie plytke po kolorze, przed nalozeniem brokatowej mgielki czy topu?
Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:30   #384
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jaka masz lampe?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:47   #385
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Lampa z zestawu allegro CCFL 36W. Utwardza bez zastrzezen.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:48   #386
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja nie czyszcze i nie brudzi mi pędzelka. Wygląda mi to na źle utwardzony kolor.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:52   #387
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hmm... To moze wydluze czas utwardzania. I co jeszcze... Po pomalowaniu jak przemywam cleanerem to zawsze wacik jest lekko przybrudzony. Ale trwalosc hybrydy jest w porzadku. Zglupialam
A czy zaszkodze manicure jak przemyje przed mgielka?
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 22:07   #388
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mam taką samą lampę na początku utwardzałam 120s, a ostatnio 30s, tak jak powinno być w LEDowej. Najpierw kciuk, potem całą rękę. Pędzelek był lekko zabrudzony.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 22:08   #389
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Nie zaszkodzisz. Wacik nie powinien być brudny po utwardzaniu, nigdy.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 22:56   #390
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

kupiłam dziś w końcu nowe kolorki
wybrałam 009, 135 i 141

róż już jest na paznokciach
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.