ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 10:10   #1171
Pani Motyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr Renata Złotorowicz- Grochowska

Warszawa

Piszę opinię ku przestrodze dla inny kobiet. Opinie wszędzie bardzo dobre. Rzeczywiście Pani doktor miła i uśmiechnięta, ale nie oceniam cech charakteru, a pracę jako lekarza. Ja nie doświadczyłam opieki lekarskiej jakiej powinnam, ale jestem w stanie to ocenić dopiero teraz. Pani doktor była moim pierwszym i stałym ginekologiem, dlatego też zaufałam i byłam przekonana o zasadności jej działań. Była moim ginekologiem przez 10 lat. Mimo moich wizyt, skarżenia się na stan zdrowia i dolegliwości (wciąż tych samych) nie zlecała badań jakie powinna. Usg transwaginalne zleciła mi po 8 latach opieki. Za to wykonała dwukrotnie biopsje endometrium. Obie w warunkach ambulatoryjnych i bez znieczulenia. Pierwszy raz był dla mnie okropnym doświadczeniem. O czym poinformowałam przy drugim razie i zapytałam o możliwości znieczulenia. Pani doktor "straszyła" mnie szpitalem, poinformowała, że może wysłać mnie na oddział i postawiła rozwiązanie w takim świetle, żebym tylko nie wybrała szpitala. Po czym poinformowała o możliwości znieczulenia Lignokainą, ale trzeba byłoby czekać 15 min. Byłam za, jednak Pani doktor widocznie się spieszyło, ponieważ okazało się, że znowu pobranie wykonała bez znieczulenia, tym razem z ewidentną prośbą z mojej strony. Jak tylko wyszłam z gabinetu usłyszałam od położnej zapytanie: "Czy to Pani tak krzyczała?" i informację, że ja nie pierwsza. Wtedy wiedziałam już , że ta wizyta jest moją ostatnią. Teraz konkrety i podsumowanie. Przez 10 lat nie zależało Pani doktor,a by mi pomóc i zdiagnozować mi endometriozę (mimo, że sama po kilku latach domyślałam się i nasuwałam tą sugestię Pani doktor). Jednak uważała ona, że mam problemy z grubością endometrium, i tego się trzymała. Nie leczyła mojej choroby, ani nie kierowała na odpowiednią diagnostykę. Cierpiałam. Trafiłam do prywatnej opieki medycznej, gdzie zdiagnozowano mi endometriozę, przeszłam operację laparaskopową usunięcia torbieli na jajniku o wielkości pomarańczy i licznych odnalezionych zrostów w jamie brzusznej spowodowanych przez endometriozę . Podpisałam zgodę na usunięcie jajnika i jajowodu, co na 90 % wskazywał mi chirurg przed operacją. Jednak na szczęście do tego nie doszło, co byłoby dużym ciosem, ponieważ jeszcze nie rodziłam. Tak poważnych konsekwencji mogłabym uniknąć, gdyby opieka Pani Renaty była by właściwa.
Pani Motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:36   #1172
Bruise Pristine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KATOWICE



Pani dr Wójcik-Lip przyjmująca w Feminie

Początkowo gdy nie miałam żadnych problemów wydawała mi się w porządku, wysłuchala, zbadala, jednak kłopoty zaczęły się gdy miałam problemy hormonalne lub infekcje. Co do tego pierwszego to brałam tabletki antykoncepcyjne w celu wyregulowania poziomu hormonów, natomiast lekarka cały czas upierala sie aby je odstawić i zamienić na inne (dużo droższe i "zwykle" anty nie pomagające na mój problem) i zawsze próbowała przepisać jedne i te same, koszmarnie drogie mimo że spróbowalam i mi nie służyły. W przypadku jakichkolwiek infekcji zawsze twierdziła że "ona nic tu nie widzi" i wciskala leki homeopatyczne, suplementy diety czy globulki z wyciągiem z aloesu zachwalając jaka to innowacja, "a jak swędzi to smarować linomagiem, a najlepiej niech sobie pani kupi magnez, bo jest pani zestresowana, jak się pani odpręży to wszystko inne też przejdzie".



Nie wspominając o tym że każda pacjentka umówiona jest na daną godzinę a opóźnienie czasem wynosi nawet 3h! Lekarka w czasie przyjmowania pacjentki dzwoni do kuriera w sprawie jakiejś paczki, robi sobie kawę czy otwiera jakąś prywatną korespondencję, którą dostała, a mnie w tym czasie kazała iść otworzyć okno bo jej za ciepło...

W dodatku zawsze przyjmuje tych przedstawicieli firm farmaceutycznych w czasie w którym przyjmuje pacjentki... I zawsze oni są najważniejsi.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM
Bruise Pristine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 12:49   #1173
Annablod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez arielka25 Pokaż wiadomość
LUBLIN
Dariusz Wójcik. Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Jaczewskiego oraz w prywatnym gabinecie.

To nie lekarz to krętacz, kłamca i spec od zarabiania kasy, zwykły naciągacz. Prowadziłam u niego ciążę,Całe 9 miesięcy to był wielki stres dzięki szanownego doktorkowi. Bałam się rodzić, bo nie wiedziałam co ujrzę.
Trafiłam do niego przez przypadek najpierw do przychodni przyszpitalnej na początku ciąży. Owszem bardzo milutki,szybko zaproponował mi wizyty w swoim gabinecie, bo twierdził, ze nie ma tam kolejek. jakież było moje zdziwienie, gdy czekałam w kolejce nawet 2 godziny, bo pierwszeństwo mieli przedstawiciele handlowi!!!
robi USG na szpitalnym sprzęcie i bierze za to kasę,umawia się na póxne godziny wtedy gdy jest najmniej lekarzy na oddziale. Straszył mnie przy każdym USG na początku przeziernością, która wg niego była w górnej granicy normy (1,5 a norma 2,5) po jakimś czasie musiałam robić drugie USG, bo pan doktorek stwierdził, ze trzeba sprawdzić czy nie rośnie,a to już był początek 15 tygodnia .przy drugim USG zrobił źle pomiary i stwierdził, ze moje dziecko ma jakąś wadę, że nie rośnie, że trzeba wcześniej rozwiązać ciążę,po czym widząc moje przerażenie wyprostował, że się pomylił . Oczywiście zaproponował powtórkę USG za 2 tygodnie, ale ja już poszłam do kogo innego. Okazało się, ze moje dziecko jest całkowicie zdrowe. Morfologię i badanie moczu załątwiał mi za darmo, ale później stwierdził, że nie jest w stanie . Straszył mnie skracaniem szyjki, zalecił USG, które robione było na prędce, bo co chwilę ktoś nam właził do gabinetu, a inny lekarz zganiał mnie z łóżka , twierdził, że grozi mi w każdej chwili poród, zbadał mnie inny lekarz, który go opierniczył przy mnie, żeby mi kitów nie wciskał, bo szyjka jest idealna . Jego mina była wtedy bezcenna przy najbliżej wizycie szyjka stała się cudownie długa.Pod koniec ciąży podniósł opłatę za wizyty. chciałam zmienić lekarza, ale bałam się, że trafię na niego na porodówce i mnie źle potraktuje. Tuż przed porodem zalecił kolejne USG by sprawdzić położenie dziecka, no i wymyślił sobie jakąś wadę nerek coś zmierzył i stwierdził, ze jest w granicach normy)oczywiście zaproponował powtórkę USG za tydzień by to sprawdzić . Ja już się nie zgodziłam. Tuż przed porodem zaproponował wymaz z pochwy za bagatela 60 zł, podczas gdy w szpitalach robią to za darmo każdej ciężarnej. Mówił, że dziecko jest malutkie. Dzidziuś urodził się duży, piękny i zdrowy. W każdej zdrowej ciąży zalecane jest 3 USG, ja miałam 7 (w tym 6 przez niego), chciał zrobić ósme ale już się nie dałam. badanie ginekologiczne nieprzyjemne,miałam wrażenie, że sprawdza na ile rozciągliwa jest moja pochwa, zimno w gabinecie, a gabinet na zadupiu!!wystarczyło, że raz miałam podwyższone ciśnienie i już straszył mnie zatruciem ciążowym sprzedał się przedstawicielom handlowym i proponował bardzo drogie witaminy. Na dodatek nie prowadzi żadnej dokumentacji, nigdy nie wie wiedział kim jestem. NIGDY więcej!!!!Oby jak najmniej ciąż prowadził i jak najmniej stresów miały przyszłe mamusie.
Nie zgadzam się z tą opinia. Doktor wyjątkowo konkretny, mi postawił bardzo konkretną, uczciwą diagnozę pooperacyjną....w sposób merytoryczny odpowiada na każde pytanie....
Annablod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:38   #1174
MarzenkaH123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Stanowczo mówię nie dr Hasiak z Zamościa !!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MarzenkaH123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 22:58   #1175
weronikax94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Michałowice (okolice Warszawy)
dr Krystyna Cygan

Lekarz nie przepisuje tabletek antykoncepcyjnych kierując się wyłącznie swoimi prywatnymi przekonaniami.
weronikax94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:15   #1176
Niezadowolona93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Turek- Serdecznie nie polecam Dr. Józefa Krawczyka Ginekologa.. Jest to Nie miły Nie kulturalny lekarz który potrafi skrytykować Pacjentkę... Oczywiście Jeśli pacjętka jest szczupła To jest Baaaardzo milutki.. Ale jeśli kobieta jest lekkiej nadwagi lub troszkę tęższa to nie potrafi powstrzymać uwag. Potrafi wprost ubliżyć pacjentce, nawet na prywatnej wizycie.. Wiem bo sama tego doświadczyłam... Nieprofesjonalnie robi Badania prenatalne, nie potrafi się skupić na swojej pracy i jest bardzo rozkojarzony. Nie jedna pacjentka wyszła od niego ze łzami, i nie jedną pacjentkę wprowadził w błąd... Zboczony Bufon.
Niezadowolona93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 20:00   #1177
GoszaMagosza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
Zdecydowanie odradzam umawianie się do ginekologa w przychodni na Kochanowskiego 19, lekarz Firas Albarudi. Skusił mnie krótki czas oczekiwania, a i tak tego samego dnia musiałam skorzystać z prywatnej wizyty gdzieś indziej. Przyszłam z infekcją, nie zostałam zbadana, lekarz wręcz nakrzyczał, że dziewic się nie bada (a byłam badana już nie raz, łącznie z cytologią) i w ciemno przepisał mi krem na grzybicę do stosowania zewnętrznego. Gdy powiedziałam, że chcę być zbadana przed przepisaniem jakichkolwiek leków znowu krzyk - że dziewica. W końcu dał mi skierowanie na USG (zgodnie z żelazną logiką - dopochwowe...) na za 3 miesiące. Inna lekarka mnie zbadała i mam infekcję bakteryjną, którą trzeba leczyć od środka. Także uciekajcie stamtąd, jeśli zależy Wam na zdrowiu...
GoszaMagosza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 22:08   #1178
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań, dr Marek Zwierzyński

Nie polecam. Krótkie terminy,ale.... Poszłam z bolącą piersią. Badanie-żenada. Duszenie, nie wiem co chciał tym sposobem zdziałać. Oczywiście wg doktora nic mi nie dolegało. Tylko mi się trochę "schował". Po wizycie u chirurga onkologa - okazało się,że mam ropnia w piersi.
Na cytologii u dr wyszedł mi stan zapalny - przy odbiorze wyników kazał mi usiąść na fotel i stwierdził,ze on nic nie widzi. Żadnych leków nie dostałam. 10.04 idę do mojego stałego gin na cytologię,ciekawe czy organizm sam zwalczył bakterie
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 14:58   #1179
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków - Lek. Jolanta Wieczorek - Karasińska


Nie wiem skąd te dobre opnie na znanymlekarzu. Totalnie niezainteresowana pacjentką, nie zadała mi chyba żadnego pytania. Przyszłam z problemem, pierwszy raz mnie na oczy widziała, nie zbadała, sama jej receptę podyktowałam łącznie z dawką. Wizyta, na którą czekałam 3 tygodnie trwała 3-4 minuty.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 18:53   #1180
MyVarsovie
MyVarsovie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 17
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa Wołosk dr Hołubka

Specyficzny, milczący, bierny. Idealny jeśli idziesz po receptę - wizyta w 2 min. Natomiast jeśli jest problem, trzeba zrobić badania, dobrać leki to polecam udać się do kogoś innego. Niczego nie wytłumaczy i nie powie, badania trzeba sugerować i tak nie godzi się na nie i jest oburzony. Jedyny plus, że zawsze zostaje mu na koniec roku budżet na cytologie wiec co roku robię.
MyVarsovie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 21:47   #1181
noc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 12
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

W żadnym wypadku nie polecam pseudo ginekolog Iriny Konoshenko. Na pierwszej wizycie była strasznie niemiła i robiła niesmaczne aluzje co do wieku i zajścia w ciążę. Pytania typu,, co to się pani teraz w wieku 35 lat obudziła i chce zajść w ciążę? " brak słów. Tłumacząc sobie ze babka miała zły dzień, po jakimś czasie była druga wizyta. Chciałam tylko zrobić parę badań mając skierowanie od innego lekarza to dość ze zaczęła podważać sens ich robienia to jeszcze słabo rozumie po polsku i skończyło się tym że zrobiła badania nie te na czym mi zależało. TAK SŁABEGO LEKARZA TO Enel -med jeszcze nie miał!!!!!
noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 13:47   #1182
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Czytałam o dr Bomersbach fatalne opinie w tym wątku. Jednak są sprzed kilku lat. Gdy szukałam opinii na innych portalach, to przeważają te dobre. Już sama nie wiem, co myśleć. Umówiona jestem na pierwszą wizytę, ale jeśli ma być tak źle, to może poszukam kogoś innego? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 10:38   #1183
Inga2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

NIE polecam dr Rafała Zduna z Zielonki. Podczas jednej wizyty stwierdził, że mam endometriozę, podczas kolejnej dziwił się, że o tym mówię, stwierdzając, że jej nie mam. Podczas badania niedelikatny, mało kontaktowy, nie można zrozumieć, co w ogóle mówi......
Stanowczo odradzam, brak kompetencji......
Inga2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 14:21   #1184
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań - dr Michał Szuber



Ten pan to ginekolog-endokrynolog. Trafiłam do niego świadomie, po przejrzeniu opinii na znanym lekarzu, szukalam bardziej endokrynologa i gdyby opinie się potwierdzily to pewnie bym tutaj o nim nie pisala.



Pan doktor ma taką manierę, ktorej bardzo nie znosze u lelarzy, a mianowicie zwraca sie do pacjentek "na ty". To dla mnie oznaka braku szacunku i braku kultury osobistej. Generalnie jesli chodzi o wiedze i podejscie od strony fachowej to jest ok, ale drazni niewychowanie. Pan doktor lubi sobie przy pacjentce przeklnąc lub uzyc niefachowego teminu np. chcial sprawidzic czy bedac na badaniu przed owulacją czuję w jakims stopniu podniecenie zadal mi pytanie "jak sie czujesz? Chce ci sie bzykac?" Zamurowalo mnie gdy to uslyszalam. Niestety musialam sie przed doktorem rozebrac do naga, bylo to upokarzajace gdy lekarz zachowuje sie tak jak sie zachowuje. Poza tym odnioslam wrazenie, ze pan doktor wie lepiej a pacjentka jest tempa jak but i nie wie nic. Dlugo dochodzilam do siebie po tej wizycie. Mialam wrazenie ze zostalam mentalnie zgwalcona. Gdybym nie musiala do niego isc ponownie to bym nie poszla, ale mam wyniki do skonsultowania wiec zobaczymy jak sie bedzie odbywala kolejna wizyta.



Ogolnie czlowiek bardzo buraczany, choc niektorzy nazywają to "specyficzne poczucie humoru", no nie wiem, dla mnie to totalny brak kultury osobistej. To bardzo utrudnia badanie zwlaszcza tak intymne.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:56   #1185
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 360
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Poznań - dr Michał Szuber



Ten pan to ginekolog-endokrynolog. Trafiłam do niego świadomie, po przejrzeniu opinii na znanym lekarzu, szukalam bardziej endokrynologa i gdyby opinie się potwierdzily to pewnie bym tutaj o nim nie pisala.



Pan doktor ma taką manierę, ktorej bardzo nie znosze u lelarzy, a mianowicie zwraca sie do pacjentek "na ty". To dla mnie oznaka braku szacunku i braku kultury osobistej. Generalnie jesli chodzi o wiedze i podejscie od strony fachowej to jest ok, ale drazni niewychowanie. Pan doktor lubi sobie przy pacjentce przeklnąc lub uzyc niefachowego teminu np. chcial sprawidzic czy bedac na badaniu przed owulacją czuję w jakims stopniu podniecenie zadal mi pytanie "jak sie czujesz? Chce ci sie bzykac?" Zamurowalo mnie gdy to uslyszalam. Niestety musialam sie przed doktorem rozebrac do naga, bylo to upokarzajace gdy lekarz zachowuje sie tak jak sie zachowuje. Poza tym odnioslam wrazenie, ze pan doktor wie lepiej a pacjentka jest tempa jak but i nie wie nic. Dlugo dochodzilam do siebie po tej wizycie. Mialam wrazenie ze zostalam mentalnie zgwalcona. Gdybym nie musiala do niego isc ponownie to bym nie poszla, ale mam wyniki do skonsultowania wiec zobaczymy jak sie bedzie odbywala kolejna wizyta.



Ogolnie czlowiek bardzo buraczany, choc niektorzy nazywają to "specyficzne poczucie humoru", no nie wiem, dla mnie to totalny brak kultury osobistej. To bardzo utrudnia badanie zwlaszcza tak intymne.


To co opisałaś to jakiś dramat!!!!
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:18   #1186
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

No niestety, dramat. Na wizycie bylam niedawno i jeszcze ją odchorowuję. Moj mąż byl zdziwiony gdy mu opowiadalam o przebiegu wizyty. Na szczęscie moim stalym ginekologiem jest inny lekarz, ktory jest aniolem i wysokiej kulturze osobistej i nigdy w zyciu nie odezwalby sie tak do pacjetek. Z tego co udalo mi sie ustalic to dr Szuber pracowal kiedys w Poznaniu na polnej( jak dobrze ze gdy rodzilam juz go tam nie bylo) i w Koscianie, ale skoro ma takie podejscie w prywatnym gabinecie to nie chce wiedziec jak traktuje pacjetki z nfz. Na pocieszenie dla siebie mam to ze gosc wystapil w milionerach i odpadl na drugim pytaniu
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 22:16   #1187
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków.

Tamara Wilk (gabinet na Dębnikach, Madalińskiego).
Byłam tam bo zależało mi na szybkim terminie wizyty, chciałam zrobić wszystkie badania przed dłuższym urlopem i zaleczyć pewien stan, a tam mogłam mieć wizytę jeszcze tego samego dnia w którym zadzwoniłam (co niestety nie dało mi do myślenia).
Kobieta jest nieprzyjemna i odpychająca, sama wizyta była ekspresowa i niewiele się z niej dowiedziałam.
Miałam pewne objawy, które opisałam, na co ona - w ogóle nic nie odpowiedziała, czyli czy te objawy mieszczą się w normie czy nie.
Jakbym rozmawiała z osobą autystyczną ()
Potem był problem z dowiedzeniem się o wyniki cytologii, na stronie był podany nr komórkowy na który zadzwoniłam w dniu w którym gabinet był czynny, mimo kilku prób połączeń nikt nie odbierał, natomiast na poczcie głosowej nagrane jest imię i nazwisko pani doktor oraz "miła" prośba "by się nie nagrywać"
Gdy w końcu się dodzwoniłam, niestety to było już następnego dnia zostałam poinformowana, że mam dzwonić w dniach funkcjonowania gabinetu i szybkie rozłączenie, nie zdążyłam więc powiedzieć, że dzwoniłam kilkukrotnie właśnie "w dniu funkcjonowania" gabinetu, ale nikt nie raczył ani odebrać ani oddzwonić do mnie (nie mam numeru zastrzeżonego).
W końcu dostałam wyniki, które do odebrania były w recepcji, bez żadnej informacji czy są w porządku, czy trzeba konsultować (wyszły pewne nieprawidłowości), po prostu nic.
Wizyta była prywatna i kosztowała około 200 zł, ale czułam się jakbym była na NFZ albo i gorzej.
Leczenie tego z czym przyszłam też nie zdało egzaminu, czuję że wszystko znowu nawraca (stosowałam się do zaleceń).
Natomiast jak komuś zależy na szybkiej wizycie np. po tabletki to polecam, bo z terminem nie powinno być problemu, poczekalnia wygląda na wiecznie opustoszałą. Tylko nie zadajcie żadnych pytań bo może uzyskacie odpowiedź, a może nie...
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 21:58   #1188
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr. n. med. (!!!) Krzysztof Gościniewicz, Katowice/Sosnowiec

Wiedząc, ze jestem pacjentka wysokiego ryzyka zatorowo-zawałowego zaproponował tabletki jego zdaniem „bezpieczne”. Kilka msc przyjmowania, wizyta kontrolna, miałam do lekarza dość duże zaufanie (jest bardzo sympatyczny i brzmi kompetentnie) ale zaniepokoił mnie brak zleconych badan-na wizycie powiedziałam, ze chciałabym mieć zrobione parametry krzepliwości i wątroby oraz ze zle czuje się po tabletkach. Usłyszałam;

ON NIE MOŻE I NIE MA UPRAWNIEŃ DO PRZEPISYWANIA TAKICH BADAN. Jak mam obawy to mam iść do rodzinnego (kolejny dzień wolny w pracy?) i on może takie badanie zlecić. Przyjął mnie w placówce w której wielokrotnie miałam zlecane przeróżne badania przez lekarzy ginekologów, nawet rtg klatki jak mnie kiedyś osłuchano na wizycie i lekarka doszła do wniosku ze nie ma co zwlekać tylko od razu z gabinetu zleciła badanie. Z tego co się dopytałam takie badania może zlecić każdy lekarz z PWZ, a on przepisując środki hormonalne ma taki zas... obowiązek.

Na komentarz ze zle się czuje rzucił tylko-odstawiamy czy zmieniamy? Chciałam zmienić, wiec lakonicznie zapytał: co ci wypisać?

Powiedziałam ze nie mam takiej wiedzy zeby doradzać coś lekarzowi.

„Ja tez nie hehe”

Po czym podał mi receptę na używany wcześniej środek.

Napisałam skargę wobec jego karygodnego zachowania a wam serdecznie odradzam wizytę u tego pana, choć kilka miesięcy temu byłam mu bardzo wdzięczna za empatię w obliczu poronienia które przeszłam.
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 14:24   #1189
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GNIEZNO
dr Walkiewicz

Poszłam do niego ponieważ mam nawracające gruczolaki piersi (raz miałam guza liściastego) to powiedział mi, że mi cyt. CYCKÓW nie zbada, bo on nie ma sprzętu odpowiedniego. Tutaj się mogę zgodzić, że skoro nie chciał ryzykować i powiedzieć, że np jest w porządku a potem by się okazało, że nie - to podjął dobrą decyzję. Ale sposób z jakim się odnosił do mnie był okropny. Zero szacunku. Mówienie o piersiach "cycki". A kiedy powiedziałam, że miałam guza liściastego i że boję się , że to nawrót to powiedział, że jakbym miała guza liściastego to bym miała pierś wielkości piłki. Jakoś nie miałam, nawet lekarz onkolog zakładał,że to zwykły gruczolak.

Na pierwszej wizycie, też musiałam słuchać jego poglądów dotyczących tabletek na przesunięcie okresu (bo z taką prośbą przyszłam). Przychodzę w medycznej sprawie a nie słuchać jakie ma poglądy. Dwa razy byłam i dwa razy prawie z płaczem wyszłam.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 22:32   #1190
kuppieroga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
kuppieroga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 15:43   #1191
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez kuppieroga Pokaż wiadomość
Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
W żadnym wypadku nie bronię lekarza, ale to jakaś abstrakcja dla mnie.
Po takim tekście po prostu bym wyszła. Piszesz, że nie można się godzić na takie zachowanie a po tekście "na fotel" rozebrałaś się i potulnie weszłaś na fotel?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:54   #1192
Darusiak12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Witajcie
Mam bardzo nie miłe doświadczenie i nie polecam Pana Milczarka z Lublina. Pan stara się wszystko wyjaśnić ale przy tym jest tak obcesowy i nie liczy z tym, że przyszła mama wychodzi z gabinetu zielona z nerwów. Miała robione USG i w trakcie weszli do gabinetu Panowie od sprzętu, którym byłam badana, bo chcieli sprawdzić czy jest sprawne i podaje odpowiednie parametry. Po każdej wizycie byłam chora.
Darusiak12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 14:59   #1193
zyrafabezogona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 36
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

nie polecam dr Skawińskiej z Łodzi. Dobra tylko do wypisywania recept ale delikatności brak totalny. Każde badanie mega ból i dyskomfort. Na pewno nie do poważnych problemów albo planów. Jedyne co to regularnie wysyłała na badanie krwi i piersi.
zyrafabezogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:57   #1194
ktoswroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy Wrocław

Pan ginekolog Przemysław Piec-przyjmuje Wrocław i Wałbrzych ☠ Udałam się do lekarza ze złym wynikiem cytologii-III grupa. pan doktor nie tylko nie wykonał badania ale potraktował mnie w sposób mojej ocenie skandaliczny. zaproponował cytologię-powtórzenie badania prywatnie od ręki , na NFZ miałabym czekać kilka miesięcy.
Gdybym postąpiła zgodnie z zaleceniami i poczekała może niedługo by mnie nie było.
☠U innego lekarza wykonano badanie, kolposkopii biopsję i wymrażanie komórek nowotworowych.Zadziałano NATYCHMIAST bo tego wymagała sytuacja.
Zdecydowanie odradzam wizytę u tego człowieka bo mam opory przed nazwaniem go lekarzem.
ktoswroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 12:09   #1195
Beataszczep1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ta osoba nie powinna być lekarzem.
Ironiczne uśmieszki, sarkastyczne stwierdzenia, ignorancja.
Od wejścia do gabinetu widzi się minę taką, że odechciewa się kontynuacji wizyty.
Nieuprzejmy. Siedzi za biurkiem jak"za karę".
Żałuję , że straciłam czas, wyszłam z płaczem na końcu nosa.
Beataszczep1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:51   #1196
annag120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa, Szpital Madalińskiego, lek. Miłosz Dymon

Nigdy w życiu nie spotkałam gorszego lekarza. Doktor Dymon nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania zgłaszanymi objawami, zupełnie nie odpowiada na pytania, nie udziela żadnych informacji, jest arogancki, pozbawiony kultury osobistej i szacunku do pacjenta. Zabieg który miał trwać 10 minut, trwał 45 min, po zabiegu miałam bardzo silne krwawienia, ból i gorączkę. Oczywiście Doktor Dymon nie skontrolowal mojego stanu po zabiegu, nie przekazał żadnych informacji, w wypisie który przyniosła mi pielęgniarka napisał "pacjentka w stanie dobrym po zabiegu". Zwolnienie lekarskie wystawił z błędami. Omijajcie tego lekarza i nie zgadzajcie się na żaden zabieg u niego!
annag120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 22:28   #1197
Karola603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
To ja dorzucę parę nazwisk od siebie...

KRAKÓW

Ostatnie odkrycie i rozczarowanie - dr Jagoda Jaworska z ul. Długiej. Na początku super wrażenie. Badanie nawet ok, do tego usg, badanie piersi, skierowania an wszelkie badania, w tym na usg piersi też, dobieranie pigułek, powrót do Diany po rozmowach, ale ostatnio... znów sprawa infekcji. Trzeci miesiąc walczę z grzybicą. Powiedziałam pani dr, aby przepisała mi flukonazol, mnie i mojemu TŻowi. Ok, flukonazol nie pomógł, jak i jej dwa rodzaje globulek. Poszłam ponownie. dostałam ochrzan, ze wymusiłam na niej ten flukonazol i czego ja właściwie chcę. Nogi się pode mną ugięły! Jak to wymusiłam??? Nóż przystawiłam czy co? Poprosiłam, a ona sie zgodziła. Zresztą, zawsze działał. Czy to moja wina, ze teraz nie działa? Rany boskie! Pomijam oczywiście fakt, ze do dr Jaworskiej czeka się na korytarzu jakieś 4 godziny ( tak, CZTERY godziny!!!!), bo ona wiecznie się spóźnia, potem są awantury w gabinecie ze sprzątaczką i dozorcą, bo się musi pani dr wyrobić do 20. Więc przyjmuje ekspresowo, bez badania itd. Żenada..
Mam zupełnie inne wrażenia po wizytach u dr Jagody Jaworskiej. Prowadzi moją ciążę - zawsze wysłucha, cierpliwie odpowie na wszystkie pytania, zrobi szczegółowy wywiad i dokładnie delikatnie zbada. Jest też ciepłą, przemiłą osobą, z poczuciem humoru. Po dwóch bardzo przykrych doświadczeniach u gin w Luxmedzie, dr Jaworska jest moim wspaniałym odkryciem. Gorąco polecam dr Jagodę Jaworską, wspaniały lekarz!
Karola603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 18:50   #1198
Gosza2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa, DZIECH EDYTA

Pani doktor nie wystawia recept na tabletki antykoncepcyjne! Prawdopodobnie ma podpisaną klauzulę sumienia. Niestety taka informacja nie jest publikowana w opisach zakresu świadczonych usług w placówkach, więc można się zdziwić i nie odzyskać pieniędzy za niewykonaną usługę, bo w końcu konsultacja była….a recepty brak...!!!!
Niestety portal Znany lekarz nie publikuje neutralnych ani negatywnych opinii, więc nie sugerujcie się opiniami na tym portalu!!!!
Gosza2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 18:58   #1199
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Gosza2020 Pokaż wiadomość
Warszawa, DZIECH EDYTA

Pani doktor nie wystawia recept na tabletki antykoncepcyjne! Prawdopodobnie ma podpisaną klauzulę sumienia. Niestety taka informacja nie jest publikowana w opisach zakresu świadczonych usług w placówkach, więc można się zdziwić i nie odzyskać pieniędzy za niewykonaną usługę, bo w końcu konsultacja była….a recepty brak...!!!!
Niestety portal Znany lekarz nie publikuje neutralnych ani negatywnych opinii, więc nie sugerujcie się opiniami na tym portalu!!!!
Chora sytuacja. Normalny człowiek sobie nie może nie wykonywać obowiązków zawodowych, a tu... Cisną się na usta tylko złe słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 15:18   #1200
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Opole

1. Kamiński - przyjmuje w szpitalu na Reymonta - twierdził że po oczach widzi że nic mi nie jest zero zainteresowania, badania ( a przyszłam z poważnym problemem)

2. Powolny Krystian - straszny, wredny i w dodatku niogarniety lekarz - nie wykrył PCO ani endometriozy żadnych szczegółowych badań nie widział potrzeby zlecić, prywatnie,

3. Pośpiech Piotr - to już ewenement na skalę światową, tabletki anty wciskał mi bez badania, twierdząc że dziewicy się nie da zbadać


4.

Edytowane przez ekrystal
Czas edycji: 2021-01-22 o 15:19
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.