Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 11:18   #871
AasMonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Bardzo śmieszne zadalam normalne pytanie i zostałam wysmiana. Nie lepiej było napisać, że takie coś w ciąży nie występuje ? Naprawdę jesteście bardzo pomocne więcej nie będę się wypowiadać nawet na tym forum
AasMonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 13:19   #872
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez AasMonika Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne zadalam normalne pytanie i zostałam wysmiana. Nie lepiej było napisać, że takie coś w ciąży nie występuje ? Naprawdę jesteście bardzo pomocne więcej nie będę się wypowiadać nawet na tym forum
Twoje pytanie nie było normalne. Może w tym problem...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 18:09   #873
Qwertxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Cool Pierwsze objawy ciąży? Czy to ciąża? Pilnie potrzebuje porady.

Piszę tu na forum ,ponieważ jestem strasznie niepewna,a test mogę zrobić dopiero za parę dni żeby był wiarygodny oczywiście mam już kupiony.Powinnam dostać okres 6 dni temu i nadal nic zaczynam się trochę obawiać,bo o ile 3 dni zdawały mi się normalne to ten 6 dzień mnie zaczyna niepokoić.Oprócz braku okresu nie zauważyłam nic niepokojącego oprócz upławów na początku zbitych białych potem zaczął boleć mnie brzuch jak przed okresem i wczoraj miałam dosłownie troszeczkę brązowawej wydzieliny.Dzisiaj nadal od czasu do czasu czułam bóle podbrzusia. Dodam jeszcze ,że po każdym posiłku chce mi się wymiotować ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy może sobie to uroiłam.Zaznaczę ,że gdybym była w ciąży byłby to 3 tydzień.Wiem,że nie napiszecie mi czy jestem w ciąży czy nie tego nie oczekuje ale wiele z was już przeszło to ,dlatego każda porada była by pomocna.
Qwertxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 08:59   #874
patkaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

czesc dziewczyny, od kilku miesiecy leci mi duzo sluzu bialego i jest on wodnistej konsystencji, jak wciagne brzuch jest go wiecej, co to moze byc? Infekcja grzybicza, czy moze cos powazniejszego? Dodam ze kluja mnie jajniki, nie odczuwam jakiegos strasznego bolu w nich tylko klucie lekkie
patkaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 10:35   #875
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Pierwsze objawy ciąży? Czy to ciąża? Pilnie potrzebuje porady.

Ja w tym cyklu miałam tak samo jak Ty i wczoraj dostałam okres. Test możesz już spokojnie zrobić, jeśli jesteś w ciąży to na pewno już coś pokaże.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 11:27   #876
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez patkaen Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, od kilku miesiecy leci mi duzo sluzu bialego i jest on wodnistej konsystencji, jak wciagne brzuch jest go wiecej, co to moze byc? Infekcja grzybicza, czy moze cos powazniejszego? Dodam ze kluja mnie jajniki, nie odczuwam jakiegos strasznego bolu w nich tylko klucie lekkie
Idź do lekarza to się dowiesz.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 11:39   #877
agnieszka18100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Co może oznaczać takie plamienie?

Witajcie
Mam małe pytanie dwa dni po stosunku zauważyłam brązowe plamienie, które w czasie stawało się jaśniejsze. Trwało to może kilka godzin. W nocy na drugi czy trzeci dzień nic już nie było. Dodam że był to 16 dzień cyklu a stosunek był bez zabezpieczenia i z wytryskiem. Jak myślicie o co chodzi? Czy któraś z was miała podobnie? Będę wdzieczna za jakieś podpowiedzi
agnieszka18100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 13:56   #878
Agawik87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Czy to ciąża ?

Ja od początku podejrzewałam, ze jestem w ciąży. jednak na ok tydzień przed spodziewaną miesiączka dostałam takich bóli, ze byłam przekonana, ze to pęcherz. Poszłam do internisty, który zresztą jest też ginekologiem, zrobił mi usg, wszystkie badania krwi i moczu i nie stwierdził, ani ciąży, ani zapalenia pęcherza, ani żadnej innej infekcji. Podbrzusze pobolewało już tylko trochę, jak przed @. dzień przed @ zrobiłam test na wszelki w bo szłam na wesele, wyszedł negatywny. Napiłam się kieliszek wiśniówki z wiejskiego, zwymiotowałam i juz wiedziałam, ze to ciąża. Poszłam do lekarza, dalej w badaniach nic nie wyszło, lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczną, dopiero po tygodniu od spodziewanej @ okazało się, ze jest maluch, więc każdy ma inne objawy.

Sama znasz swoje ciało najlepiej, nie ma się też co nakręcać. Idź do lekarza i powiedz mu, ze możesz być w ciąży. Lepiej iść 10 razy za dużo niż o raz za mało. Od tego oni są.
Agawik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 18:30   #879
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co może oznaczać takie plamienie?

Cytat:
Napisane przez agnieszka18100 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam małe pytanie dwa dni po stosunku zauważyłam brązowe plamienie, które w czasie stawało się jaśniejsze. Trwało to może kilka godzin. W nocy na drugi czy trzeci dzień nic już nie było. Dodam że był to 16 dzień cyklu a stosunek był bez zabezpieczenia i z wytryskiem. Jak myślicie o co chodzi? Czy któraś z was miała podobnie? Będę wdzieczna za jakieś podpowiedzi
Uszkodzenie mechaniczne lub plamienie śródcykliczne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 18:48   #880
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pierwsze objawy ciąży? Czy to ciąża? Pilnie potrzebuje porady.

Cytat:
Napisane przez Qwertxxx Pokaż wiadomość
Piszę tu na forum ,ponieważ jestem strasznie niepewna,a test mogę zrobić dopiero za parę dni żeby był wiarygodny oczywiście mam już kupiony.Powinnam dostać okres 6 dni temu i nadal nic zaczynam się trochę obawiać,bo o ile 3 dni zdawały mi się normalne to ten 6 dzień mnie zaczyna niepokoić.Oprócz braku okresu nie zauważyłam nic niepokojącego oprócz upławów na początku zbitych białych potem zaczął boleć mnie brzuch jak przed okresem i wczoraj miałam dosłownie troszeczkę brązowawej wydzieliny.Dzisiaj nadal od czasu do czasu czułam bóle podbrzusia. Dodam jeszcze ,że po każdym posiłku chce mi się wymiotować ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy może sobie to uroiłam.Zaznaczę ,że gdybym była w ciąży byłby to 3 tydzień.Wiem,że nie napiszecie mi czy jestem w ciąży czy nie tego nie oczekuje ale wiele z was już przeszło to ,dlatego każda porada była by pomocna.

A coś odnośnie stosunków?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 15:57   #881
Eve098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Negatywne testy ciążowe ... a jednak?

Witam wszystkich, bardzo proszę o porady, ponieważ już sama nie wiem, czy mam się czym niepokoić, czy też po prostu psychika płata mi figle.

Przez bardzo długi czas współżyłam bez zabezpieczenia, stosunek przerywany, domyślam się, że zaraz dostanę pouczenia, że to żadna antykoncepcja, z czym się zgadzam, no ale czasu nie cofnę. Stało się.

Ostatnią ryzykowną sytuację miałam ponad półtora miesiąca temu, bo na samym początku sierpnia. Dostałam okres planowo, bo 17 sierpnia, jednak był on znacznie bardziej skąpy niż poprzednie miesiączki. To na pewno był okres, żadne plamienie, po prostu skończył się po dwóch, trzech dniach.

Kolejna miesiączka miała miejsce 15 września, znowu ta sama historia - była znacznie mniej obfita i bolesna, niemniej jednak to nadal był okres, bo krwawiłam. Z pewnością nie były to plamienia.

W tym czasie bardzo dużo się u mnie działo. Zmieniłam kraj zamieszkania, zmieniłam pracę, miałam bardzo dużo nerwów i stresu.

Od pewnego czasu zaczęły boleć mnie piersi. Wraz z tymi skąpymi miesiączkami dało mi to do myślenia, by zrobić testy ciążowe. Zrobiłam ich aż kilka, różne firmy, to było dosłownie parę dni temu, dzień po dniu. Wszystkie pokazały wynik negatywny.

I teraz pojawia się pytanie - czy jest w ogóle jakakolwiek szansa, by testy nie pokazały mi prawdziwego wyniku po takim okresie czasu? Jaka może być inna przyczyna tych skąpych miesiączek i bólu piersi? Tak, wiem, że nie postąpiłam mądrze nawiązując do przerywanego, ale wyciągnęłam z tego lekcję. Teraz tylko i wyłącznie chcę ukoić nerwy ...
Eve098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 16:06   #882
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Negatywne testy ciążowe ... a jednak?

Cytat:
Napisane przez Eve098 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, bardzo proszę o porady, ponieważ już sama nie wiem, czy mam się czym niepokoić, czy też po prostu psychika płata mi figle.

Przez bardzo długi czas współżyłam bez zabezpieczenia, stosunek przerywany, domyślam się, że zaraz dostanę pouczenia, że to żadna antykoncepcja, z czym się zgadzam, no ale czasu nie cofnę. Stało się.

Ostatnią ryzykowną sytuację miałam ponad półtora miesiąca temu, bo na samym początku sierpnia. Dostałam okres planowo, bo 17 sierpnia, jednak był on znacznie bardziej skąpy niż poprzednie miesiączki. To na pewno był okres, żadne plamienie, po prostu skończył się po dwóch, trzech dniach.

Kolejna miesiączka miała miejsce 15 września, znowu ta sama historia - była znacznie mniej obfita i bolesna, niemniej jednak to nadal był okres, bo krwawiłam. Z pewnością nie były to plamienia.

W tym czasie bardzo dużo się u mnie działo. Zmieniłam kraj zamieszkania, zmieniłam pracę, miałam bardzo dużo nerwów i stresu.

Od pewnego czasu zaczęły boleć mnie piersi. Wraz z tymi skąpymi miesiączkami dało mi to do myślenia, by zrobić testy ciążowe. Zrobiłam ich aż kilka, różne firmy, to było dosłownie parę dni temu, dzień po dniu. Wszystkie pokazały wynik negatywny.

I teraz pojawia się pytanie - czy jest w ogóle jakakolwiek szansa, by testy nie pokazały mi prawdziwego wyniku po takim okresie czasu? Jaka może być inna przyczyna tych skąpych miesiączek i bólu piersi? Tak, wiem, że nie postąpiłam mądrze nawiązując do przerywanego, ale wyciągnęłam z tego lekcję. Teraz tylko i wyłącznie chcę ukoić nerwy ...
Będziesz tak robić kolejne testy i czekać na objawienie? zrób badanie krwi i biegnij do ginekologa, nawet jeśli nie jesteś w ciąży to lekarz powinien Cię zbadać skoro coś zaczęło się zmieniać. Przynajmniej wtedy będziesz miała 100% pewność co do sytuacji w której się znalazłaś.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________

Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 16:10   #883
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Negatywne testy ciążowe ... a jednak?

dlaczego po prostu nie pojdziesz do lekarza?
owszem test moze wyjsc negatywny ale na poczatku jak ciaza jest bardzo młoda i stezenie bery hcg jest niskie. ale hcg z kazdym dniem wzrasta i dlatego jakbys była w ciazy to powinny testy teraz juz byc pozytywne.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 16:17   #884
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Negatywne testy ciążowe ... a jednak?

Jak się tak schizujesz, to dziwię się, że po prostu nie zrobiłaś badania HCG z krwi, którego wynik miałabyś pewnie od razu albo na drugi dzień - po takim czasie wynik byłby już 100%-owo pewny. Ale tak w ogóle to po 2 miesiączkach i tylu negatywnych testach szanse na ciążę są dość znikome.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 16:57   #885
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witajcie

Okres mam co miesiac +- 10tego.. w tym miesiacu dostalam okres 12stego.. w dzien lekkie plamienie... wieczorem i w nocy tragedia... ogromne skrzepy, ogromne ilosci krwi. I tak przez 3 dni. Do 18-19 plamienie a wieczor i noc "krwawa" i z ogromnymi skrzepami. Czekam za wizyta u gin. Co to moze byc?
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:04   #886
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Crl 1,8 mm YS 5,8 mm - wynik z soboty 💗 widziałam już bijące serduszko, mimo że to młodsza ciąża niż myśleliśmy z mężem. Ostatnia @ była 9 sierpnia. Wg USG to dopiero 5 tydzień.

Orientujecie się może skąd taka rozbieżność? ☺ zupełnie się pogubiliśmy, kiedy doszło do zapłodnienia, a ciekawość jest przeogromna! 😊

Powodzenia dziewczyny!
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:13   #887
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ziaja89 Pokaż wiadomość
Crl 1,8 mm YS 5,8 mm - wynik z soboty widziałam już bijące serduszko, mimo że to młodsza ciąża niż myśleliśmy z mężem. Ostatnia @ była 9 sierpnia. Wg USG to dopiero 5 tydzień.

Orientujecie się może skąd taka rozbieżność? ☺ zupełnie się pogubiliśmy, kiedy doszło do zapłodnienia, a ciekawość jest przeogromna!

Powodzenia dziewczyny!
Lekarze liczą ciąże od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ale najpewniej zaszła w ciążę ok. dwa tygodnie później.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:33   #888
weronika_m5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, krążków używam od pół roku i zwykle ich nie wyciągam, ponieważ mi nie przeszkadzają. Zdarza mi się wyjąć go 2-3 razy na cykl, w odstępstwie paru dni.



W ostatnią środę o 8 rano włożyłam nowy krążek a od czwartku niestety męczyłam się z zaparciami, więc wyjęłam go na dosłownie kilkanaście sekund w czwartek, a później znowu w sobotę. Dzisiaj rano znowu musiałam go na chwilę wyjąć :/



Czy mimo tak częstego wyciągania, jestem zabezpieczona? Wydaje mi się, że tak, bo krążki znajdowaly sie poza pochwa łącznie może przez 2 minuty, ale wolę dopytac, po prostu nigdy nie praktykowalam częstego wyciągania.



Mam jeszcze pytanie na przyszłość, bo ponoć można wyciągnąć krazek na 3h w ciągu doby - jest to 3h " za jednym zamachem", czy jeśli będzie potrzeba to mogę go wyciągnąć np na kilka minut i później drugi raz w ciągu dnia na kilka minut?



Wyciągacie czasem krążek już w dniu zaaplikowania go?







PS Tak wiem, ze na ulotce jest napisane, ze krążek można wyjąć na 3h dziennie i nadal jest się zabezpieczonym, chcę po prostu wiedzieć, czy w praktyce któraś z Was wyciaga go codziennie lub prawie codziennie i jest zabezpieczona

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Oczywiście chodzi mi o krążki nuvaring
weronika_m5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 20:00   #889
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez weronika_m5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, krążków używam od pół roku i zwykle ich nie wyciągam, ponieważ mi nie przeszkadzają. Zdarza mi się wyjąć go 2-3 razy na cykl, w odstępstwie paru dni.



W ostatnią środę o 8 rano włożyłam nowy krążek a od czwartku niestety męczyłam się z zaparciami, więc wyjęłam go na dosłownie kilkanaście sekund w czwartek, a później znowu w sobotę. Dzisiaj rano znowu musiałam go na chwilę wyjąć :/



Czy mimo tak częstego wyciągania, jestem zabezpieczona? Wydaje mi się, że tak, bo krążki znajdowaly sie poza pochwa łącznie może przez 2 minuty, ale wolę dopytac, po prostu nigdy nie praktykowalam częstego wyciągania.



Mam jeszcze pytanie na przyszłość, bo ponoć można wyciągnąć krazek na 3h w ciągu doby - jest to 3h " za jednym zamachem", czy jeśli będzie potrzeba to mogę go wyciągnąć np na kilka minut i później drugi raz w ciągu dnia na kilka minut?



Wyciągacie czasem krążek już w dniu zaaplikowania go?







PS Tak wiem, ze na ulotce jest napisane, ze krążek można wyjąć na 3h dziennie i nadal jest się zabezpieczonym, chcę po prostu wiedzieć, czy w praktyce któraś z Was wyciaga go codziennie lub prawie codziennie i jest zabezpieczona

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Oczywiście chodzi mi o krążki nuvaring
Sama sobie odpowiedziałaś. Można wyciągać codziennie ale na max. 3h. Ty nie przekroczyłaś tego czasu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 10:55   #890
AasMonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny z góry przepraszam, że pytam tutaj ale nie wiem jak założyć nowy wątek. A więc chodzi o to, że zawsze miałam takie nawet obfite miesiączki które trwały z 5-6 dni. Po poronieniu mi się to zmieniło i nadal miałam dość obfite tylko trwały z 4 dni i pojawiały się nie raz małe skrzepy. Wczoraj dostałam miesiączki i jest skąpa podczas sikania pojawia się krew czasami brązowe plamienie i skrzepy małe ale podpaska cały czas jest czysta. Strasznie mnie to martwi miała któraś z Was tak ?

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Dziewczyny z góry przepraszam, że pytam tutaj ale nie wiem jak założyć nowy wątek. Chodzi o miesiączke. Zawsze miałam je raczej normalne ani mocno obfite ani jakieś tam bardzo skąpe i trwały tak 5-6 dni. Po poronieniu mi się to zmieniło i trwają gdzieś 4 dni ale miałam je raczej dalej normalne tyle że dodatkowo czasami pojawiały się małe skrzepy. Wczoraj dostałam okresu i jest tak, że podczas sikania pojawia się krew albo brązowe plamienie z małymi skrzepami ale podpaska jest czysta. Miała któras z Was tak ?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Dziewczyny z góry przepraszam, że pytam tutaj ale nie wiem jak założyć nowy wątek. Chodzi o miesiączke. Zawsze miałam je raczej normalne ani mocno obfite ani jakieś tam bardzo skąpe i trwały tak 5-6 dni. Po poronieniu mi się to zmieniło i trwają gdzieś 4 dni ale miałam je raczej dalej normalne tyle że dodatkowo czasami pojawiały się małe skrzepy. Wczoraj dostałam okresu i jest tak, że podczas sikania pojawia się krew albo brązowe plamienie z małymi skrzepami ale podpaska jest czysta. Miała któras z Was tak ?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Dziewczyny z góry przepraszam, że pytam tutaj ale nie wiem jak założyć nowy wątek. Chodzi o miesiączke. Zawsze miałam je raczej normalne ani mocno obfite ani jakieś tam bardzo skąpe i trwały tak 5-6 dni. Po poronieniu mi się to zmieniło i trwają gdzieś 4 dni ale miałam je raczej dalej normalne tyle że dodatkowo czasami pojawiały się małe skrzepy. Wczoraj dostałam okresu i jest tak, że podczas sikania pojawia się krew albo brązowe plamienie z małymi skrzepami ale podpaska jest czysta. Miała któras z Was tak ?
AasMonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 19:03   #891
Reneev2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Exclamation Czy to jest aż tak możliwe?!

Witam,
Ostatnio z moim partnerem uprawialiśmy peetnig. Mianowicie ja jego przyrodzenie pieściłam ręką, a on mi robił dość ostrą palcówkę. Dodam że nie było wytrysku być może preejakulat ale nie jestem pewna. Później próbował we mnie wejść lecz ja byłam spięta i nie dało sie. Ocieraliśmy się o siebie ale nie czułam żeby był mokry. Powtórzę że WYTRYSKU NIE BYŁO. Lecz istnieje możliwość ze odrobinę preejakulatu mógł przenieść na palcach do pochwy a ja miałam 12 dzień cyklu. Moje obawy są mianowicie takie że bardzo dużo naczytałam się o preejakulacie i boję się ze istnieje ryzyko ciąży. Dodam ze nigdy nie uprawiałam seksu nawet przerywanego i wydaje mi sie ze to raczej niemożliwe zeby dziewica zaszła w ciąże. Z góry proszę o nie komentowanie tego ze zadaję głupie pytania. Bardzo się boję a z różnych stron można wiele przeczytać.
Reneev2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 17:40   #892
malgosiek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[/COLOR]Mam pytanie. 4 mc temu miałam ciąże pozamiaciczną. Po dwóch miesiącach wziełam Duphaston, bo nie miałam okresu a jedynie plamienia 2-3 dniowe co 20-23 dni. Nie miałam też przez ten czas owulacji. 2.09.br dostałam okresu a ok 22.09 silnych bóli w lewym jajniku, skurczy podbrzusza ( dla mnie typowe objawy owulacji) Zrobiłam tez test owulacyjny, pare minut kiedy bóle ustały, wyszła śłaba druga kreska, ale wyszła, wczesniej ijej nie było. Natomiast wczoraj zaczał mnie boleć prawy jajnik (27 dc!) zróbiłam test owulacyjny i wyszły dwie mega kreski, aż zastanawiałam się czy testów nie pomyliłam? Czy jest możliwe, że mogły być dwie owulacje? I czy jest szansa na ciąże w tym cyklu?

Edytowane przez malgosiek87
Czas edycji: 2017-09-29 o 17:44
malgosiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 18:37   #893
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy to jest aż tak możliwe?!

Cytat:
Napisane przez Reneev2 Pokaż wiadomość
Witam,
Ostatnio z moim partnerem uprawialiśmy peetnig. Mianowicie ja jego przyrodzenie pieściłam ręką, a on mi robił dość ostrą palcówkę. Dodam że nie było wytrysku być może preejakulat ale nie jestem pewna. Później próbował we mnie wejść lecz ja byłam spięta i nie dało sie. Ocieraliśmy się o siebie ale nie czułam żeby był mokry. Powtórzę że WYTRYSKU NIE BYŁO. Lecz istnieje możliwość ze odrobinę preejakulatu mógł przenieść na palcach do pochwy a ja miałam 12 dzień cyklu. Moje obawy są mianowicie takie że bardzo dużo naczytałam się o preejakulacie i boję się ze istnieje ryzyko ciąży. Dodam ze nigdy nie uprawiałam seksu nawet przerywanego i wydaje mi sie ze to raczej niemożliwe zeby dziewica zaszła w ciąże. Z góry proszę o nie komentowanie tego ze zadaję głupie pytania. Bardzo się boję a z różnych stron można wiele przeczytać.
Nie ma wytrysku=nie ma ciąży.....
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:57   #894
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Czy to jest aż tak możliwe?!

witam
cykle mam 25-27dniowe, 4 lub 5 dnia cyklu był stosunek bez zabezpieczenia z finałem na zewnatrz.
okres powinnam dostać wczoraj, a mam tylko bóle i wodnisty śluz, zresztą bóle mam od tygodnia, coraz silniejsze. inne objawy to ślinotok i lekkie mdłości + stan podgorączkowy bez powodu. robiłam kilka testow i wszystkie sa negatywne. możliwe że za kilka dni okaże się że jednak jestem w ciazy? ^^
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 12:38   #895
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy to jest aż tak możliwe?!

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
witam
cykle mam 25-27dniowe, 4 lub 5 dnia cyklu był stosunek bez zabezpieczenia z finałem na zewnatrz.
okres powinnam dostać wczoraj, a mam tylko bóle i wodnisty śluz, zresztą bóle mam od tygodnia, coraz silniejsze. inne objawy to ślinotok i lekkie mdłości + stan podgorączkowy bez powodu. robiłam kilka testow i wszystkie sa negatywne. możliwe że za kilka dni okaże się że jednak jestem w ciazy? ^^
Test już by pokazał. Ale jak chcesz zrób betę dla uspokojenia.
Objawy, które opisujesz moga być związane z przeziębieniem, pełno tego teraz.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:51   #896
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzieki, na wszelki wypadek pojde na bete.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:28   #897
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Byłam na becie, czekam na wyniki jak na szpilkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 11:46   #898
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Byłam na becie, czekam na wyniki jak na szpilkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie dobrze, daj znać jakie wyszły
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:39   #899
zagubiona1243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, to moj 8 dzien cyklu przy 30 dniowych cyklach. Wiec sa to raczej dni nieplodne. Dzisiaj z chlopakiem piescilismy sie i po jego wytrysku do moich ust i po polknkeciu spermy zaczelismy sie calowac, on zrobil mi dobrze ustami po tym, wlozyl mi swoje palce do buzi a potem do pochwy. Bylo to po 5-10 minitach po wytrysku.

Czy plemniki mogly przeniesc sie z buzi do buzi a potem przy pieszcxotach oralnych do pochwy lub z buzi na reke i do pochwy? Czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy?
zagubiona1243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 10:44   #900
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Witam, to moj 8 dzien cyklu przy 30 dniowych cyklach. Wiec sa to raczej dni nieplodne. Dzisiaj z chlopakiem piescilismy sie i po jego wytrysku do moich ust i po polknkeciu spermy zaczelismy sie calowac, on zrobil mi dobrze ustami po tym, wlozyl mi swoje palce do buzi a potem do pochwy. Bylo to po 5-10 minitach po wytrysku.

Czy plemniki mogly przeniesc sie z buzi do buzi a potem przy pieszcxotach oralnych do pochwy lub z buzi na reke i do pochwy? Czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy?
Tak i to mnogiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.