ból w czasie orgazmu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 00:45   #1
szarpunka
Raczkowanie
 
Avatar szarpunka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 66

ból w czasie orgazmu.


od jakiegoś czasu (ok. 2/3tygodnie) zauważyłam, że zamiast przyjemności jaką powinnam odczuwać dostając orgazm, czuję dziwny ból. nie jest mocny, tylko nieprzyjemny. mam wrażenie, że rozchodzi się po brzuchu. myślałam, że po okresie wszystko minie, ale niestety. dodam, że nigdy nie miałam regularnych miesiączek, oraz nie współżyję (orgazm wynikiem pettengu).
czy ktoś ma może jakieś pojęcie, sugestie? lekarz u mnie ,to ostateczność...

szarpunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 00:49   #2
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: ból w czasie orgazmu.

Moze jestes spieta czy cos i Cie tak bola miesnie.. a moze Ci sie tylko wydaje ze az boli a to mega mocny orgazm;p?
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 00:53   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: ból w czasie orgazmu.

a ja kiedys slyszalam ze na poczatku ciazy tak moze byc...

ale nie dam sobie palca uciac ze to prawda
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 01:00   #4
szarpunka
Raczkowanie
 
Avatar szarpunka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 66
Dot.: ból w czasie orgazmu.

no niestety, muszę wykluczyć opcję -mega wielki orgazm. ;p

a co do tej ciąży, to to raczej niemożliwe, bo ja bardzo ostrożna jestem.. ale, biorąc pod uwagę fakt, że jestem okropną histeryczką i okropnie, przewrażliwionym człowiekiem -boję się teraz i tego. o.O
szarpunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 01:01   #5
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: ból w czasie orgazmu.

moze poszukaj w google na jakis forach ginekologicznych czemu moze tak bolec napewno gdzies jest napisane..albo sama idz do ginekologa moze Ci sie tylko wydaje ze boli;p
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 01:22   #6
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: ból w czasie orgazmu.

Cytat:
Napisane przez KittenFromHeaven1989 Pokaż wiadomość
moze poszukaj w google na jakis forach ginekologicznych czemu moze tak bolec napewno gdzies jest napisane..albo sama idz do ginekologa moze Ci sie tylko wydaje ze boli;p
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 01:26   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ból w czasie orgazmu.

Cytat:
Napisane przez szarpunka Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu (ok. 2/3tygodnie) zauważyłam, że zamiast przyjemności jaką powinnam odczuwać dostając orgazm, czuję dziwny ból. nie jest mocny, tylko nieprzyjemny. mam wrażenie, że rozchodzi się po brzuchu. myślałam, że po okresie wszystko minie, ale niestety. dodam, że nigdy nie miałam regularnych miesiączek, oraz nie współżyję (orgazm wynikiem pettengu).
czy ktoś ma może jakieś pojęcie, sugestie? lekarz u mnie ,to ostateczność...

w ogole???

moze petting za ostry i efektem jest jakies podraznienie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 02:14   #8
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ból w czasie orgazmu.

Powiem Ci, że tez tak kiedys mialam... Bol w dole brzucha w czasie orgazmu

tez sie balam tak jak Ty

ale przeszlo samo taraz zadnego bolu nie czuje

a trwalo z miesiac czasu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 02:30   #9
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: ból w czasie orgazmu.

ja również tak miałam(bolesne kłucie,promieniowanie nie wiem jak to nazwać)-przeszło samo i do dziś nie wiem czym mogło to być spowodowane
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:43   #10
widliszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 11
Red face Dot.: ból w czasie orgazmu.

U Ciebie moze to byc nadwrażliwość lechtaczki spowodowana np. grzybica czy zadraznieniem w czasie seksu. Moga przyczyna byc zaburzenia hormonalne. Ale tez bywa to calkiem normalne w trakcie (lub tuz po czy tuz przed) menstruacji, gdyz orgazm - nawet ten lechtaczkowy wywoluje lekkie skurcze macicy.
widliszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:13   #11
lilka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 35
Dot.: ból w czasie orgazmu.

sama mam problem z orgazmem, szczerze mialam go chyba jedynie z pierwszym patrnerem podczas pierwszysch stosunkow, teraz bylam z facetem 2 lata, zaczynam sie z nim kochac, to mnie boli, ale ok, na poczatku moze jestem malo rozpalona itp, ale np nie moge zadnych pozycji np na jezdzca bo czuje jakby jajniki mi sie rozlewaly w dole brzucha, nogi na pagony tez nie bo rowniez mnie boli po kilku wsunieciach, chce bardzo dojsc do orgazmu, ale nie moge, czuje bol, jak juz jestem blisko odrzuca mnie, bo moja pussi staje sie tak wrazliwa ze nie wytzrymuje tego bolu, wiec nie mam zadnej rozkoszy z sexu, a pozniej jest tak podrazniona ze jej dottknac ni mozna, a juz napewno nie ma ochoty na owtorkr z sexu czy masowania punktu G, A GINEKOLOGOWI troche glupio sie przyznac, mam troche lat a nigdy nie bylam i nie wyobrazam soebie mu tego powieziec, moze ktos mi wytlumaczy co ze mna nie tak z punktu widzenia kobiety??
lilka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 16:25   #12
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: ból w czasie orgazmu.

Cytat:
Napisane przez lilka45 Pokaż wiadomość
sama mam problem z orgazmem, szczerze mialam go chyba jedynie z pierwszym patrnerem podczas pierwszysch stosunkow, teraz bylam z facetem 2 lata, zaczynam sie z nim kochac, to mnie boli, ale ok, na poczatku moze jestem malo rozpalona itp, ale np nie moge zadnych pozycji np na jezdzca bo czuje jakby jajniki mi sie rozlewaly w dole brzucha, nogi na pagony tez nie bo rowniez mnie boli po kilku wsunieciach, chce bardzo dojsc do orgazmu, ale nie moge, czuje bol, jak juz jestem blisko odrzuca mnie, bo moja pussi staje sie tak wrazliwa ze nie wytzrymuje tego bolu, wiec nie mam zadnej rozkoszy z sexu, a pozniej jest tak podrazniona ze jej dottknac ni mozna, a juz napewno nie ma ochoty na owtorkr z sexu czy masowania punktu G, A GINEKOLOGOWI troche glupio sie przyznac, mam troche lat a nigdy nie bylam i nie wyobrazam soebie mu tego powieziec, moze ktos mi wytlumaczy co ze mna nie tak z punktu widzenia kobiety??
Widze, ze nie tylko ja mam ten problem. Pytalam sie ginekologa... nic konkretnego mi nie powiedzial " moze jest Pani spieta" bla bla bla Czekam z cierpliwoscia na orgazm, a teraz po prostu trening i trening. Najgorsze jest to ze TŻ wkurza to, ze nie moge dojsc. Moze nie wkurza, raczej doluje i biedactwo mysli ze to jego wina. U mnie najgorzej jest w pozycji na jezdzca, jak jestem pochylona to jest ok, ale jak sie wyprostuje to czuje straszny bol Mam nadzieje, ze to z czasem przejdzie...
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.