znikomy okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 19:15   #1
parapet16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 290

znikomy okres


mam 17 lat jaki czas temu z powodu odchudzania nabawiłam się problemów z okresem, nie miałam go około roku, poszłam do ginekologa i na wywołanie okresu przepisała mi dwa opakowania yasmin, powiedziała że po tych tabletach wszystko powinno wrócić do normy, kiedy skończyłam oba opakowania miesiąc temu wszystko było zgodnie z planem ponieważ pojawiły mi się dwa "sztuczne okresy" kiedy je zażywałam, w te niedzielę powinnam dostać już naturalny okres bez wpomagania sie tabletkami ale jedyne co to kilka kropel na majtkach, takze nawet nie wiem czy moge to nazwac okresem, no i mam problem. miał ktoś podobnie, co teraz robic isć do gina już teraz czy poczekać do kolejnego okresu, sprawidzć czy bedzie czy nie?
parapet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:55   #2
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: znikomy okres

Moim zdaniem powinnas poczekac.Po tabletkach moglo ci sie troche to wszystko poprzestawiac.Okres przyjdzie na pewno ale pewnie troche pozniej niz zwykleNo chyba ze nie bedziesz miala dluzszt czas to idz do lekarza
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 21:41   #3
parapet16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 290
Dot.: znikomy okres

ale ja nie miałam prawdziwego okresu od roku wiec sie bardzo martwię
parapet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 22:37   #4
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: znikomy okres

No cóż... Racja, po tabletkach wszystko się może poprzestawiać, jeśli nadal nie dostaniesz okresu to musisz iść do lekarza. Nie jesteśmy w stanie ci niestety pomóc. Możesz poczekać do następnej miesiączki, ale gwarancji na to że się pojawi - nie ma. Bo nawet dziewczyny, które miesiączkowały przed braniem tabletek normalnie, często mają ogromne problemy z okresem po zaprzestaniu brania, i okres potrafi się nie pojawiać całymi tygodniami.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 23:21   #5
parapet16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 290
Dot.: znikomy okres

a co mam mysleć o tych kilku kroplach krwi? coś tam się widocznie działo skoro coś poleciało no ale to stanowczo za mało
parapet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 00:59   #6
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: znikomy okres

No coś się zadziało, ale nie wiadomo co. Obserwować i konsultować z lekarzem. I na przyszłość - bardzo ważne! Takich spraw jak dłuższy brak miesiączki, a także każdy niepokojący objaw zdrowotny trzeba zbadać, bo im dłużej nieleczone - tym gorzej wyleczyć, a po drodze można się nabawić kłopotów. O zdrowie należy dbać! A zaniedbane zatrzymanie miesiączki może doprowadzić do problemów z płodnością. Jeśli miesiączka nie wystąpi, może powinnaś poprosić lekarza o skierowanie na badanie poziomu hormonów.
Pytanie - jaką masz wagę i wzrost? Jeśli masz niedowagę, to ona może być powodem zatrzymania miesiączki, ponieważ do utrzymania prawidłowej gospodarki hormonalnej pewna ilość tłuszczu jest niezbędna.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 07:38   #7
parapet16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 290
Dot.: znikomy okres

164 cm 53 kg jestem najnormalniejsza w świecie jeśli chodzi o wygląd, ani nie gruba ani nie chuda
parapet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.