Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-04, 15:11   #61
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło.
Zawsze w pierwszy dzień mam skąpe krwawienie, a nocą się rozkręca. Tym razem nawet skąpym krwawieniem nie można było tego nazwać, a do teraz kompletnie nic.
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 17:19   #62
Innabm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam.Uprawiałem sex z dziewczyną w tym miesiącu kilkukrotnie.Zawsze w gumce.W oststnim dniu gdy miał pojawic sie okres bylo 15 min bez gumki.Wytrysku nigdy nie było.Okresu nie ma od tygodnia.Zrobiła test po 3 i był negatywny.Ma teraz w pracy wielką nerwówke.Mase stresu.Była też w tym miesiącu chora.Czemu okresu nie ma?wydaje mi sie że ciąży nie ma.Jest spanikowana.Prosze o porade.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Zawsze okres miała regularnie
Innabm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 17:21   #63
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Innabm Pokaż wiadomość
Witam.Uprawiałem sex z dziewczyną w tym miesiącu kilkukrotnie.Zawsze w gumce.W oststnim dniu gdy miał pojawic sie okres bylo 15 min bez gumki.Wytrysku nigdy nie było.Okresu nie ma od tygodnia.Zrobiła test po 3 i był negatywny.Ma teraz w pracy wielką nerwówke.Mase stresu.Była też w tym miesiącu chora.Czemu okresu nie ma?wydaje mi sie że ciąży nie ma.Jest spanikowana.Prosze o porade.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Zawsze okres miała regularnie
Szanse bardzo niewielkie, praktycznie zadne. Nie nakrecajcie sie. choroba, stres to wszystko moze miec wplyw na spoznienie. A ile ona ma lat i jak dlugo miesiaczkuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 17:52   #64
Innabm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

22 lata.6 dni miesiaczkuje.Strasznie panikuje heh
Innabm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 18:03   #65
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Innabm Pokaż wiadomość
22 lata.6 dni miesiaczkuje.Strasznie panikuje heh
"Jak dlugo" mialam na mysli ile lat moze sam stres przed ciaza ja tak paralizuje ze organizm reaguje opoznieniem okresu. Teraz to juz i tak nic nie zrobicie, a stresujac sie tylko pogarszacie sytuacje. Szanse naprawde sa niewielkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 18:50   #66
Innabm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Powtórzyła test 2 raz i też nic.
Innabm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 23:06   #67
revivalz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć. Piszę do was z baaardzo podobnym pytaniem, które miała zbanowana już osoba, jednak wolałabym uzyskać indywidualną odpowiedź. Bardzo się stresuję, już nie umiem racjonalnie myśleć.
Sprawa wygląda tak, że 13 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting i seks oralny. Miałam wtedy dni płodne/owulację. Kiedy go pieściłam od czasu do czasu całowaliśmy się. Po pocałunku on odrazu naślinił palce i włożył mi je do pochwy, a potem pieścił oralnie. Boję się właśnie o preejakulat. Że z moich ust, przeniósł się do jego. 12 dni przed miesiączką zaczeły boleć mnie piersi. Wczoraj już mniej, a dziś tj. 6 dni do miesiączki przestały całkowicie. Również dzisiaj zauważyłam u siebie zabarwiony na różowo śluz, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiążę go z początkiem okresu, ponieważ nie dokuczają mi bóle brzucha, co występuje u mnie zawsze. Stresuję się, że może być to plamienie implantacyjne. Czy możliwa jest ciąża? Co mogą oznaczać te plamienia?
revivalz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 23:11   #68
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę do was z baaardzo podobnym pytaniem, które miała zbanowana już osoba, jednak wolałabym uzyskać indywidualną odpowiedź. Bardzo się stresuję, już nie umiem racjonalnie myśleć.
Sprawa wygląda tak, że 13 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting i seks oralny. Miałam wtedy dni płodne/owulację. Kiedy go pieściłam od czasu do czasu całowaliśmy się. Po pocałunku on odrazu naślinił palce i włożył mi je do pochwy, a potem pieścił oralnie. Boję się właśnie o preejakulat. Że z moich ust, przeniósł się do jego. 12 dni przed miesiączką zaczeły boleć mnie piersi. Wczoraj już mniej, a dziś tj. 6 dni do miesiączki przestały całkowicie. Również dzisiaj zauważyłam u siebie zabarwiony na różowo śluz, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiążę go z początkiem okresu, ponieważ nie dokuczają mi bóle brzucha, co występuje u mnie zawsze. Stresuję się, że może być to plamienie implantacyjne. Czy możliwa jest ciąża? Co mogą oznaczać te plamienia?
z opisanej sytuacji ciąży nie będzie. możesz być spokojna.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 23:18   #69
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę do was z baaardzo podobnym pytaniem, które miała zbanowana już osoba, jednak wolałabym uzyskać indywidualną odpowiedź. Bardzo się stresuję, już nie umiem racjonalnie myśleć.
Sprawa wygląda tak, że 13 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting i seks oralny. Miałam wtedy dni płodne/owulację. Kiedy go pieściłam od czasu do czasu całowaliśmy się. Po pocałunku on odrazu naślinił palce i włożył mi je do pochwy, a potem pieścił oralnie. Boję się właśnie o preejakulat. Że z moich ust, przeniósł się do jego. 12 dni przed miesiączką zaczeły boleć mnie piersi. Wczoraj już mniej, a dziś tj. 6 dni do miesiączki przestały całkowicie. Również dzisiaj zauważyłam u siebie zabarwiony na różowo śluz, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiążę go z początkiem okresu, ponieważ nie dokuczają mi bóle brzucha, co występuje u mnie zawsze. Stresuję się, że może być to plamienie implantacyjne. Czy możliwa jest ciąża? Co mogą oznaczać te plamienia?
Już założyłaś nowe konto?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 23:21   #70
revivalz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
z opisanej sytuacji ciąży nie będzie. możesz być spokojna.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli dni płodne w tym wypadku nie zmieniają sytuacji? Plamienie nie jest związane z implantacją?

Przeczytałam, że preejakulat może zapłodnić TYLKO jeśli jest wprowadzony bezpośrednio na penisie w trakcie stosunku lub przy ocieraniu. Palec+ślina byłaby dla plemników chyba zbyt ekstremalna.... Zaufać temu? Mogę być w 100% spokojna?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Już założyłaś nowe konto?
Nie jest to żadne nowe konto. Jestem tu pierwszy raz.
revivalz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 09:48   #71
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę do was z baaardzo podobnym pytaniem, które miała zbanowana już osoba, jednak wolałabym uzyskać indywidualną odpowiedź. Bardzo się stresuję, już nie umiem racjonalnie myśleć.
Sprawa wygląda tak, że 13 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting i seks oralny. Miałam wtedy dni płodne/owulację. Kiedy go pieściłam od czasu do czasu całowaliśmy się. Po pocałunku on odrazu naślinił palce i włożył mi je do pochwy, a potem pieścił oralnie. Boję się właśnie o preejakulat. Że z moich ust, przeniósł się do jego. 12 dni przed miesiączką zaczeły boleć mnie piersi. Wczoraj już mniej, a dziś tj. 6 dni do miesiączki przestały całkowicie. Również dzisiaj zauważyłam u siebie zabarwiony na różowo śluz, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiążę go z początkiem okresu, ponieważ nie dokuczają mi bóle brzucha, co występuje u mnie zawsze. Stresuję się, że może być to plamienie implantacyjne. Czy możliwa jest ciąża? Co mogą oznaczać te plamienia?
Ja bym się bardziej obawiała o ewentualne plemniki, które dostały się do żołądka. Niejednokrotnie wizazanki udowodniły,że istnieje niestałe połączenie jelita grubego i macicy.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli dni płodne w tym wypadku nie zmieniają sytuacji? Plamienie nie jest związane z implantacją?

Przeczytałam, że preejakulat może zapłodnić TYLKO jeśli jest wprowadzony bezpośrednio na penisie w trakcie stosunku lub przy ocieraniu. Palec+ślina byłaby dla plemników chyba zbyt ekstremalna.... Zaufać temu? Mogę być w 100% spokojna?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Nie jest to żadne nowe konto. Jestem tu pierwszy raz.
Po pierwsze w preejakulacie muszą w ogóle znajdować się plemniki. Po drugie musi dojść do owulacji, która w dużej ilości przypadków nie ma miejsca w każdym miesiącu, lecz to też zależy od grupy wiekowej. Po trzecie plemniki muszą jakoś przebrnąć przez szyjkę macicy i macicę do jajowodu, co wymaga wprowadzenia ich do pochwy. Do pochwy, a nie na wargi sromowe, łechtaczkę i gdzie tam jeszcze. Nie po to w procesie ewolucji doszło do wytworzenia narządu kopulacyjnego, żebyśmy rozmnażali się przez dotknięcie języka.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli dni płodne w tym wypadku nie zmieniają sytuacji? Plamienie nie jest związane z implantacją?

Przeczytałam, że preejakulat może zapłodnić TYLKO jeśli jest wprowadzony bezpośrednio na penisie w trakcie stosunku lub przy ocieraniu. Palec+ślina byłaby dla plemników chyba zbyt ekstremalna.... Zaufać temu? Mogę być w 100% spokojna?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Nie jest to żadne nowe konto. Jestem tu pierwszy raz.
Skąd wiesz, że miałaś dni płodne? Mierzysz temperaturę? Obserwujesz swój śluz?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 13:57   #72
zmartwiona112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, piszę w sprawie, o której naczytałam się sprzecznych informacji w internecie. Mianowicie - czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciaze. Na logike: krwawienie z odstawienia dostajemy w skutek spadku progesteronu, który opada po zaprzestaniu przyjmowania czynnych tabletek. Kobiety w ciąży mają podwyższony progesteron, więc hormon nie spada - nie powinno wystąpić krwawienie z odstawienia.

Tabletki przyjmuje o godzinie 20, dwa razy zdążyło mi się opóźnienie maks 3.5 h. 12 h z ulotki zachowane. Kilka razy brałam xenne extra wieczorem, wyproznienie (raz wręcz biegunka) wystepowalo rano - na pewno minęły 4 h na wchloniecie tabletki. Dokładniej minęło minimum 10.
Dodatkowo w tygodniu tabletek placebo biorę Theraflu i Modafen Grip, ale czułości nie było od 14 tabletki.

Krwawienie z odstawienia dostałam przy 3 tabletce placebo - w środę. w czwartek i piątek wręcz się ze mnie lało, nie wyrabialam z podpaskami. W sobotę już niewielkie krwawienie. Dziś, tj. niedziela- brazowe plamienie. Przez caly miesiac byl tylko petting bez wytryskow w poblizu, mimo to mam jakieś obawy, bo naczytałam sie, że kobiety regularnie braly i zaszły w ciaze oraz że preejakulat jest niebezpieczny.

Czy krwawienie obfite i ze skrzepami, mimo że tylko 3 dniowe wyklucza ciaze? Proszę o poważne odpowiedzi, może brzmi to dla was dziwnie, ale się stresuje.
zmartwiona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 14:20   #73
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Okay, jest niedziela, miesiączki dalej nie mam.
Zdecydowałam, że test zrobię jutro, ale no właśnie.
Jeśli plamienie wystąpiło w piątek to czy jutro po południu będzie wiarygodny? Czy koniecznie musi być zrobiony rano?
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 14:28   #74
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zmartwiona112 Pokaż wiadomość
Witam, piszę w sprawie, o której naczytałam się sprzecznych informacji w internecie. Mianowicie - czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciaze. Na logike: krwawienie z odstawienia dostajemy w skutek spadku progesteronu, który opada po zaprzestaniu przyjmowania czynnych tabletek. Kobiety w ciąży mają podwyższony progesteron, więc hormon nie spada - nie powinno wystąpić krwawienie z odstawienia.

Tabletki przyjmuje o godzinie 20, dwa razy zdążyło mi się opóźnienie maks 3.5 h. 12 h z ulotki zachowane. Kilka razy brałam xenne extra wieczorem, wyproznienie (raz wręcz biegunka) wystepowalo rano - na pewno minęły 4 h na wchloniecie tabletki. Dokładniej minęło minimum 10.
Dodatkowo w tygodniu tabletek placebo biorę Theraflu i Modafen Grip, ale czułości nie było od 14 tabletki.

Krwawienie z odstawienia dostałam przy 3 tabletce placebo - w środę. w czwartek i piątek wręcz się ze mnie lało, nie wyrabialam z podpaskami. W sobotę już niewielkie krwawienie. Dziś, tj. niedziela- brazowe plamienie. Przez caly miesiac byl tylko petting bez wytryskow w poblizu, mimo to mam jakieś obawy, bo naczytałam sie, że kobiety regularnie braly i zaszły w ciaze oraz że preejakulat jest niebezpieczny.

Czy krwawienie obfite i ze skrzepami, mimo że tylko 3 dniowe wyklucza ciaze? Proszę o poważne odpowiedzi, może brzmi to dla was dziwnie, ale się stresuje.
Tabletki anty, peeting i ciaża :-D
Brakuje tylko seksu przez tel i ciąży z tego.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnolia0796 Pokaż wiadomość
Okay, jest niedziela, miesiączki dalej nie mam.
Zdecydowałam, że test zrobię jutro, ale no właśnie.
Jeśli plamienie wystąpiło w piątek to czy jutro po południu będzie wiarygodny? Czy koniecznie musi być zrobiony rano?
Beta 10 dni po stosunku. Na testy szkoda kasy i nerwów.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 07:54   #75
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć, chciałam podziękować za odpowiedź na moje pytanie.
Robiłam bardzo późno wieczorem test i był negatywny. Tzn na chwilę pojawiła się druga kreska, ale zniknęła po kilku sekundach. Dzisiaj znowu zauważyłam plamienie, boli mnie brzuch, więc czekam czy się miesiączka rozkręci czy też pora wybrać się do lekarza.
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 23:11   #76
dodixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, czy test wykonany wieczorem, 15 dni po "ryzykownej sytuacji", 4 dni przed miesiączką jest wiarygodny? Na ulotce było napisane, że wykrywa ciążę od 6 do 12 dnia po zapłodnieniu i przed okresem....

oprócz tego, dodam, że minęły mi wszystkie objawy miesiączki. ból piersi i brzucha zanikł. Dodatkowo zauważyłam u siebie śluz płodny... śliski i rozciągliwy a szyjka macicy wysoko miekka i otwarta.... Co to moze znaczyc?

Edytowane przez dodixx
Czas edycji: 2017-03-07 o 00:21
dodixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 10:30   #77
codeine_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć, chyba przyszedł czas na to, żebym dorzuciła coś od siebie 😁
Ostatnią miesiączkę miałam 7-11.02, owulacja nastąpiła 22.02, a 28 rano zobaczyłam ślady krwi. Pomyślałam, że może po prostu okres wypadł mi trochę szybciej, ale po południu z coraz bardziej "rozkręcającego się" krwawienia zostało lekkie olśnienie, wieczorem natomiast już nic. Następnego ranka zauważyłam trochę różowego śluzu, a potem już kompletna cisza... od tamtej pory co jakiś czas czuję lekkie kłucie w podbrzuszu i nie ukrywam, że trochę mnie to martwi :-(
Test ciążowy robiłam bodajże 4 dni temu - wyszedł negatywny, ale dla pewności powtórzę go jutro.
Jak sądzicie, czy to może być ciąża...?
codeine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 10:48   #78
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez dodixx Pokaż wiadomość
Hej, czy test wykonany wieczorem, 15 dni po "ryzykownej sytuacji", 4 dni przed miesiączką jest wiarygodny? Na ulotce było napisane, że wykrywa ciążę od 6 do 12 dnia po zapłodnieniu i przed okresem....

oprócz tego, dodam, że minęły mi wszystkie objawy miesiączki. ból piersi i brzucha zanikł. Dodatkowo zauważyłam u siebie śluz płodny... śliski i rozciągliwy a szyjka macicy wysoko miekka i otwarta.... Co to moze znaczyc?
Jak sobie wyobrażasz ciążę z otwartą szyjką?
Była wogóle penetracja?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 10:56   #79
dodixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Była, ale z prezerwatywą. Zastanowił mnie ten śluz płodny i ustąpienie wszystkich objawów miesiączki.
dodixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 16:06   #80
Agaaganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 9
Jakie prawdopodobieństwo ciąży ?

Witam i proszę o zrozumienie nigdy nie obserwowałam swojego śluzu ale na 9 dni przed @ czuje wilgotno śluz jest biały nie klejący. Wydawało mi się ze przed @powinno być sucho. Dodam jeszcze ze cykle mam co 28 dni. @ trwa 5 dni.Wspolzylam w 8 dniu cyklu bez zabezpieczenia stosunek przerywany w 17 z prezerwatywa i w 18 bez stosunek przerywany. Czuje czasami mrowienie w piersiach bolą mnie jajniki . Wiem ze stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji . Proszę was bardziej doświadczone o zrozumienie czy mogę być w ciąży ? Nie chciałabym być i raczej nie chce .
Agaaganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 16:10   #81
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, okropnie zagmatwane będzie. Biorę tabletki daylette, czyli 24 białe i 4 zielone czyli placebo. Ostatnia z opakowania miałam wziąć w piątek wieczorem i wzięłam o stałej porze, ale w sobotę wieczorem wzięłam opakowanie i się okazało, że zamiast ostatniej białej wzięłam zielona placebo. Jak mogłam się tak pomylić, nie wiem. Niewiele myśląc szybko lyknelam tę ostatnia białą i to był błąd, bo tak po prostu bym skrócila sobie przerwę i nowe opakowanie zaczęłabym we wtorek zamiast jak zwykle w środę, ale to był impuls. Okres powinnam dostać dziś albo jutro, tylko zastanawiam się czy nie zaburzylam tego ta jedna tabletka przyjęta w sobotę? Czy dostanę go teraz czy ta jedna niepotrzebnie wzięta tabletka spowoduje, że wszystko się pomiesza i mogę nie mieć teraz krwawienia?
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 16:14   #82
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, okropnie zagmatwane będzie. Biorę tabletki daylette, czyli 24 białe i 4 zielone czyli placebo. Ostatnia z opakowania miałam wziąć w piątek wieczorem i wzięłam o stałej porze, ale w sobotę wieczorem wzięłam opakowanie i się okazało, że zamiast ostatniej białej wzięłam zielona placebo. Jak mogłam się tak pomylić, nie wiem. Niewiele myśląc szybko lyknelam tę ostatnia białą i to był błąd, bo tak po prostu bym skrócila sobie przerwę i nowe opakowanie zaczęłabym we wtorek zamiast jak zwykle w środę, ale to był impuls. Okres powinnam dostać dziś albo jutro, tylko zastanawiam się czy nie zaburzylam tego ta jedna tabletka przyjęta w sobotę? Czy dostanę go teraz czy ta jedna niepotrzebnie wzięta tabletka spowoduje, że wszystko się pomiesza i mogę nie mieć teraz krwawienia?
No jesli nastepnego dnia zaczelas nowe opakowanie zaczynajac od prawidlowej, bialej tabletki to wg mnie wszystko ok, mozesz z tego nowego opakowniu wyrzucic ostatnia aktywna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 16:20   #83
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Wzięłam tylko jedna w sobotę, te białą, która została i potem w niedzielę i poniedziałek już nie brałam. Nowe opakowanie miałam zacząć w środę a po tej sytuacji zacząć dzień wcześniej, we wtorek czyli mega głupote zrobiłam?
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 14:36   #84
sylawalera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Czy to możliwe???

Koleżanka zaszła w ciążę uprawiając seks jeden dzień po miesiączce! Czy to możliwe??
sylawalera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 15:44   #85
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy to możliwe???

Cytat:
Napisane przez sylawalera Pokaż wiadomość
Koleżanka zaszła w ciążę uprawiając seks jeden dzień po miesiączce! Czy to możliwe??
Jak najbardziej możliwe.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 23:02   #86
duska255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witajcie Dnia 21 stycznia uprawiałam seks z swoim narzeczonym(później wyjechał za granicę). 26 stycznia w terminie spodziewanej miesiączki dostałam jej. Długość i obfitość była jak zawsze(tzn 6 dni obfitego okresu). Problem w tym ,że 25 lutego powinna pojawić się następna, a jej nadal nie ma. Wykonałam 3 testy ciążowe z porannego moczu jednak każdy dał wynik negatywny. Kilka dni temu zauważyłam u siebie plamienie z domieszką krwi. Jednak typowych objawów nadchodzącej miesiączki nadal nie ma. Ponad to typowych objawów, ciąży również u siebie nie zauważyłam. Jaka jest możliwość bycia w ciąży ? Dziewczyny pomóżcie, bo już sama zgłupiałam O.o
duska255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 08:33   #87
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez duska255 Pokaż wiadomość
Witajcie Dnia 21 stycznia uprawiałam seks z swoim narzeczonym(później wyjechał za granicę). 26 stycznia w terminie spodziewanej miesiączki dostałam jej. Długość i obfitość była jak zawsze(tzn 6 dni obfitego okresu). Problem w tym ,że 25 lutego powinna pojawić się następna, a jej nadal nie ma. Wykonałam 3 testy ciążowe z porannego moczu jednak każdy dał wynik negatywny. Kilka dni temu zauważyłam u siebie plamienie z domieszką krwi. Jednak typowych objawów nadchodzącej miesiączki nadal nie ma. Ponad to typowych objawów, ciąży również u siebie nie zauważyłam. Jaka jest możliwość bycia w ciąży ? Dziewczyny pomóżcie, bo już sama zgłupiałam O.o
Idz do lekarza. Takie spoznienie jest niepokojace.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:38   #88
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez duska255 Pokaż wiadomość
Witajcie Dnia 21 stycznia uprawiałam seks z swoim narzeczonym(później wyjechał za granicę). 26 stycznia w terminie spodziewanej miesiączki dostałam jej. Długość i obfitość była jak zawsze(tzn 6 dni obfitego okresu). Problem w tym ,że 25 lutego powinna pojawić się następna, a jej nadal nie ma. Wykonałam 3 testy ciążowe z porannego moczu jednak każdy dał wynik negatywny. Kilka dni temu zauważyłam u siebie plamienie z domieszką krwi. Jednak typowych objawów nadchodzącej miesiączki nadal nie ma. Ponad to typowych objawów, ciąży również u siebie nie zauważyłam. Jaka jest możliwość bycia w ciąży ? Dziewczyny pomóżcie, bo już sama zgłupiałam O.o
ciąży z tego nie ma jeśli po okresie w styczniu nie było innych stosunków
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:14   #89
duska255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No właśnie nie było, ale pomimo to stres jest , bo niby jakieś minimalne ryzyko jest ... Przez to się denerwuje a to jeszcze bardziej opóźnia miesiączke . Błędne koło 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
duska255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:20   #90
Alicjalukasze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
blagam o pomoc!!!!

Zaczne od tego, ze tabletki antykoncepcyjne biore od ponad roku ale zrobilam sobie miesieczna przerwe (nie moglam sie umowic do gine). Mialam dostac miesiaczke prawie tydzien temu ale wciaz nic!!! Z moim chlopakiem zabezpieczalismy sie prezerwatywa ale mimo tego jestem przerazona. Robilam test ciazowy wczoraj i wyszedl negatywny.. Jednak caly czas sie boje, spoznianie sie miesiaczki bardzo mnie niepokoi.. prosze o pomoc!!!!
Alicjalukasze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.