Wrocław,Wrocław.......... ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-01, 22:29   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Wrocław,Wrocław.......... ...


Szukam jakiejś kobietki z Wrocławia z którą mogłabym wymieniać informacje na temat salonów piękności,fryzjerskich oraz informacje na temat ciekawych miejsc....! Pozdrawiam z góry!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-01, 22:29   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wrocław,Wrocław.......... ...

Szukam jakiejś kobietki z Wrocławia z którą mogłabym wymieniać informacje na temat salonów piękności,fryzjerskich oraz informacje na temat ciekawych miejsc....! Pozdrawiam z góry!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 23:07   #3
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font color=red>[B]Cze kosikosi!!!! nareszcie ktos z wrocka! [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] na forum cały czas pojawiają się tylko albo wa-wa albo katowice albo kraków.....a o nas cicho...
nie wiem w czym mogłabym być Ci pomocna, ostanimi miesiącami siedzę w domu z dzidziusiem i nie wiem co się dzieje w mieście, ale mam sprawunię : POTRZEBNY FRYZJER DOBRZE FARBUJACY jesli mozna.....czekam na odzew i pozdrOOweczki!!
WROCPOWER!!))) [img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon36.gif[/img]
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 10:33   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font color="fuchsia">[B]<font size="4">Nie zapominajcie, że ja też jestem z Wrocławia! [img]icons/icon29.gif[/img] Więc jesteśmy już "świnki trzy"!!! [img]icons/icon29.gif[/img] <magree>POZDRAWIAM!</MAGREE>
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-06, 10:42   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Tu jeszcze jedna Wrocławianka [img]icons/icon7.gif[/img]
Dobrze, że jesteście [img]icons/icon20.gif[/img], bo ja także miałam wrażenie, że na "Wizażu" nie ma Wrocławia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-08, 22:24   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!! Jak miło że jest ktoś z naszego kochanego miasteczka! Też jestem z Wrocławia i zapisuję się do klubu....Solidaryzujmy się!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-09, 00:35   #7
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font color="dodgerblue">[B]<font size="3">Poczekamy jeszcze troszkę i uzbiera nas się całkiem spora gromadka!!! [img]icons/icon26.gif[/img] Może nawet większa od Krakowianek?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-09, 23:13   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font color=blue><font size=+1>[b] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon37.gif[/img] [img]icons/icon26.gif[/img] Dobrze jak oczekiwania przynosza efekty [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon36.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] Tutaj tez Wroclawianka [img]icons/icon25.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 00:39   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej wszystkim mieszankom Piastowskiego Grodu!!

Melduję się i dopisuje do listy.
Jest nas coraz więcej)
To co może na początek temat:Gdzie robimy zakupy kosmetyczne?

Pozdroffka serdeczne
Acqua
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-11, 11:02   #10
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font color= red> [b] Możemy stworzyć silną grupę nacisku........ [img]icons/icon27.gif[/img]
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-11, 13:25   #11
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej - witam wszystkie wrocławianki. Bardzo się cieszę, że jest nas tyle. Może uda sie wymienić wrażenia i oceny. Ja testowałam już wielu wrocławskich fryzjerów i własciwie żaden mnie nie usatysfakcjonował - zawsze było jakieś ale. Teraz muszę znowu się wybrać na podcięcie i farbowanie - może ktoś coś doradzi - chętnie bym coś zmieniła - ale boję się ryzykować - bo efekt może być opłakany. Czekam na informacje.
Ja ze swojej strony mogę polecić sprawdzone masaże - jeśli jest ktoś zainteresowany???
Pozdrawiam
KosiKosi napisał(a):
> Szukam jakiejś kobietki z Wrocławia z którą mogłabym wymieniać informacje na temat salonów piękności,fryzjerskich oraz informacje na temat ciekawych miejsc....! Pozdrawiam z góry!

KosiKosi napisał(a):
> Szukam jakiejś kobietki z Wrocławia z którą mogłabym wymieniać informacje na temat salonów piękności,fryzjerskich oraz informacje na temat ciekawych miejsc....! Pozdrawiam z góry!
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-11, 14:29   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Przymierzam się do wizyty u masażysty od pewnego czasu, ale wiecznie coś mi "przeszkadza" [img]icons/icon7.gif[/img] Dzisiejszy artykuł o masażach ponownie wbudził u mnie (słomiany?) zapał. Zatem bardzo chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń i poproszę o namiary na gabinet, w którym się masujesz.
Czy jest tam tak fajnie i porządnie, jak to powinno być wg. opisu p. Piotra?

pzdr
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 07:34   #13
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...

Niestety - takiej "Ameryki" to nie znalazłam (a właściwie znalazłam ale już nie istnieje - był to Gabinet THALGO na ul. Igielnej i np. zabiegi w specjalnej tubie z algami a potem wspaniały masaż - super, czyściuteko, elegancko, pachnąco, profesjonalnie - ale barodz drogo i już nistety został zlikwidowany).
Zamiast tego wracam (jak niewierny Marek - po szukaniu czegoś lepszego) do gabinetu masażu przy ul. Kiełbaśniczej (wejście w podwórko Hotelu Dworu Polskiego) - masuje szef + pracownice i masują generalnie bardzo dobrze - ale warunki tam panujące są takie sobie - jedna toaleta i łazienka, nie ma szatni itp.(trzeba przychodzić z własnym ręcznikiem) ale z samej jakości masażu można być zadowoloną. Koszt (zdaje się) w chwili obecnej 1 masaż - 40,- zł.
Pozdrawiam
Acha czekam na informację o dorbym fryzjerze - tzn. takim który zrobi wszystko dobrze i jeszcze doradzi dobór fryzury - i żeby w tym dobrze wyglądać???!!!!!!!!
pa
Yaga napisał(a):
> Przymierzam się do wizyty u masażysty od pewnego czasu, ale wiecznie coś mi "przeszkadza" [img]icons/icon7.gif[/img] Dzisiejszy artykuł o masażach ponownie wbudził u mnie (słomiany?) zapał. Zatem bardzo chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń i poproszę o namiary na gabinet, w którym się masujesz.
> Czy jest tam tak fajnie i porządnie, jak to powinno być wg. opisu p. Piotra?
>
> pzdr
> [img]icons/icon40.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 10:37   #14
marz-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do marz-ka GG do marz-ka
Re: Wrocław,Wrocław...

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja też Wrocławianka. Spora grupka już się uzbierała [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeśli chodzi o masaże to polecam panią Lucynkę z Centrum Bodyfit. Super babeczka. Wykonuje masaże kręgosłupa i całego ciała i nie jest to forma klasyczna masażu ale np. tybetański, shiatsu , mauri itp. Chodzę do niej od czasu do czasu od mniej więcej 4 lat i jestem bardzo zadowolona.

Natomiast fryzjerkę też mam od ładnych paru lat ciągle tą samą (nie lubię zmieniać bo boję się co mi wymodzą na głowie). Pani Kasia ma wyczucie, nie ma tendencji do zbyt krótkiego podcinania (czego nie cierpię bo zawsze mam taką półdługą fryzurkę) i jestem z niej bardzo zadowolona. Acha farbowania nigdy u niej nie robiłam bo to robię sama w domu [img]icons/icon7.gif[/img]

Napiszcie gdzie robicie zakupy kosmetyczne, które sklepy polecacie bo ja generalnie lubie samobsługowe ale poza Rossmanem (gdzie wybór kosmetyków nie jest imponujący) nic ciekawszego nie znalazłam, no i jeszcze Galeria Centrum [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
Marzena
marz-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 10:56   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

Witaj Marzenko
Centrum Bodyfit na ul. Maka Borna???? - czy jakieś inne??
A Pani Kasia - fryzjerka, o której wspominasz - gdzie pracuje??
Nie mogę polecić jednego dobrego sklepu kosmetycznego - żaden mi do końca nie przypadł do gustu. Kupuję w Galerii Dominikanskiej lub w przypadkowym sklepie.
Z kosemtyków nabywanych w aptekach - polecam Aptekę w Centrum Bielany przy Tesco - bardzo miła i kompetentna obsługa - kupuję tu Vischy.
Pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 11:11   #16
marz-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do marz-ka GG do marz-ka
Re: Wrocław,Wrocław...

Hej
Bodyfit właśnie ten na Maksa Borna. Chodziłaś tam może????
Godzinny masaż u p.Lucynki kosztuje 40 zł. Cena jeszcze taka, że da się przeżyć. Muszę się właśnie do niej umówić, żeby trochę się zregenerować [img]icons/icon7.gif[/img]
Pani Kasia ma swój zakład frzyjerski na ul. Kruszwickiej (blisko Legnickiej). Jest bardzo miła i ma wyczucie. Za strzyżenie z modelowaniem płacę u niej 40 zł.

A ta apteka w Centrum Bielany to rzeczywiście jest fajna. Kobieta ma wiedzę i zawsze dostanę jakieś próbki. Ostatnio kupowałam w aptece na Oławskiej (taka duża samoobsługowa) i Pani była beznadziejna. Jej niewiedza po prostu powaliła mnie na kolana i w dodatku nawet nie zrekompensowała tego ani jedną próbeczką (chociaż się dopominałam) [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrowienia
marz-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 12:41   #17
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...

Hej - nie chodziłam do Bodyfit na ul. Maksa Borna, ale słyszłam pozytywne opinie koleżanek (chodziły do Klubu Grubasa własnie tam).[img]icons/icon12.gif[/img]
Pani Krysia z ul. Kruszwickiej (wiem gdzie to jest - mieszkałam na Szczepinie) ale w którym miejscu na Kruszwickiej. Czy można się całkowicie powierzyć w jej ręce??
ja szukam fryzjerki (dobrego fachowca) a jednoczenie takiej osoby, która mogłaby mi dobrać fryzurę (i jeszcze żebym była zadowolona)i dobrze w tym wyglądała ?????!!! A to już jest problem.
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 14:22   #18
marz-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do marz-ka GG do marz-ka
Re: Wrocław,Wrocław...

Myślę, że mogłabyś spróbować u p. Kasi. Jak dla mnie ma ona dobrą rękę do ścinania a fryzurkę, którą mi wymyśliła bardzo mi pasuje. Ostatnio poszłam do niej i zaczęłam przebąkiwać, że moze by tak włosy zapuścić na dłuższe i odradziła mi [img]icons/icon7.gif[/img] Wydaje mi się, że ma dobre wyczucie. To jest telefon do niej :359 32 13 i koniecznie umów się do p. Kasi (jak się zdecydujesz).

A salon jest na parterze w tym dużym pawilonie przy Kruszwickiej (obok jest sklep spożywczy, a na górze jakieś punkty usługowe).
Hi, hi a ja mieszkam na Szczepinie [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam
M.
marz-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 22:45   #19
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław...

A ja chodze do Daniela (salon Unique na Kazimierza Wielkiego)i jestem bardzo zadowolona. Świetnie farbuje , zawsze wie, o co mi chodzi, a poza tym sam ma bardzo dobry gust. Jako że ma ogromną, wierną rzeszę klientek, wizytę trzeba umawiac conajmniej tydzień wcześniej (a w okolicach świąt chyba z miesiąc). No i ceny nie są najniższe -ścinanie 70 zł, pasemka na włosach do ramion ok 180zł.Ale ja zawsze jestem zadowolona.
W tymmiejscu pracuje jeszcze Andrzej, niektóre moje koleżanki twierdzą, że lepiej ścina (on się spesjalizuje w bardziej klasycznych fryzurkach , bez extrawagancji).Acha , no i jeszcze Sebastian,też fajnie ścina,wczesniej pracował w Laurencie, podobnie zresztą jak reszta.
Jeżeli się skusicie na Unique, to zwróćcie uwagę na dziewczynę , która tam pracuje(odbiera telefony itd) . Jaką ona ma fryzurę !!!!!!! i kolor!!!!!!!Po prostu żywa reklama zakładu.
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-12, 22:47   #20
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław...

Acha, i jeszcze pracują na kosmetykach Goldwell.
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 08:38   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

Bardzo dziekuję Marzenie i Pauli za rady i porady dotyczące fryzjera [img]icons/icon26.gif[/img]

Do Marzenki - na Szczepinie mieszkałam 22 lata - super dzielnica (bardzo żałuję, że jusz tam nie mieszkam) [img]icons/icon9.gif[/img]

Do Pauli - chyba skorzystam z fryzjera - umówię się na koniec miesiąca (będę miała więcej czasu) i zaszaleję. Bo muszę coś zmienić - ja mam gęste, poniżej ramion (kiedyś miałam jeszcze dłuższe)i ciemne włosy ( i tak od 200 lat - zawsze było mi szkoda ich ścinać na krótkie - bo to jedna z nielicznych rzeczy które mam ładne) - kiedyś robiłam czarne a teraz już ciemny brąz - coś bym chciała innego [img]icons/icon41.gif[/img]

Jeśli ktoś - tak jak ja - jest skazany na noszenie okularów - mogę doradzić genialnego optyka [img]icons/icon23.gif[/img] - ja noszę okulary od 3 roku życia ( z przerwą na okres buntu) i ich nie cierpie - w każdych wyglądałam jak paszczur [img]icons/icon30.gif[/img] dopóki nie zobaczyłam babki w pieknych okularach (były wspaniale dobrane do jej urody) i doradziła mi do kogo pójśc - od roku mam piekne okulary (których może nie kocham - ale wyglądam jak człowiek)
Pa [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 09:10   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

HEj Dziewczyny,
Tez mieszkalam na Szczepinie, i tez ok. 20 lat [img]icons/icon7.gif[/img]
A jesli chodzi o optyka to powiedz Annmi od razu, a nie pytaj czy chcemy wiedziec. Pewnie, ze chcemy [img]icons/icon7.gif[/img]

Co do zakupow kosmetycznych, to oczywiscie Douglas i Sephora w Galerii Dominikanskiej, perfumeria na Olawskiej i czesto Arena, bo blisko, ale do niektorych stoisk to w ogole strach podejsc, takie kobietki sa niemile. Jedno natomiast bardzo lubie, choc wyboru nie maja (w wiekszosci polskie) ale sie staraja i tez czesto bez pytania daja probki, choc jak mowia to ich za wiele nie maja, bo im firmy nie chca dawac. Jest to stoisko, jak sie wchodzi od strony parkingu, to druga alejka po lewej stronie. Jest jedno, wiec trudno nie znalezc. Z tym, ze wiedzy specjalnej to tez raczej nie maja, czesto wiem wiecej niz one [img]icons/icon9.gif[/img]

Fryzjera to w zasadzie omijam od lat, i tez po nieciekawych doswiadczeniach,mam dosc dlugie wlosy, wiec jedynie podcinam. Bylam natomiast ostatnie dwa razy w salonie za sukiennicami - Cezar, kosmetyki i metody TIGI. Ja bylam u p. Kasi, do ktorej regularnie chodzi moj maz. I tak a propos to jako jedna z niewielu potrafi go przyzwoicie obciac. Kiedys jej nie bylo, to poszedl to innej (ten sam salon) i teraz ma zakaz [img]icons/icon7.gif[/img] Nie sa tani, kosmetyki drozej niz w Niemczech, ale lubie ten salon. Choc juz rozne opinie slyszalam. Znajoma pani byla u samego wlasciciela, i na koniec mu powiedziala, ze tak jak on ja zeszpecil, to sie jeszcze nikomu nie udalo, na co ten: Co pani mowi, z 20 lat z pani zdjalem. Efektu nie widzialam, wiec mi trudno ocenic.
Niestety z fryzjerami tak to juz jest, trzeba trafic na swojego. Sam salon natomiast mi sie podoba. Jest przytulny, zawsze poratuja spragnionego, ale z drugiej strony nekaja zakupem kosmetykow. No coz, jeszcze nie ten do jakiego chcialabym trafic.

Na razie gorace pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 09:13   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

Annmi mów szybciutko gdzie ten dobry optyk [img]icons/icon7.gif[/img]
ja co prawda okularów nie noszę ale mój mąż nosi a jego wygląd jest w moich rękach [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 10:03   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

Dla Marzenki i Wioli (oraz wszystkich zainteresowanych) [img]icons/icon20.gif[/img]
[img]icons/icon27.gif[/img]
Na ul. Piłsudkiego (przed skrzyżowaniem z ul. Świdnicką) jest niedawno wybudowany hotel (nie pamiętam nazwy - ???? MERCURE???? [img]icons/icon21.gif[/img] ) na dole (wejście od ul. Piłsudkiego) jest optyk.
Jest tam pani w wieku wczesnobalzakowskim (40-50-...???) siwo-platynowe włosy do ramion, średniopuszysta (nie szczupła!!!) ubiera się na czarno-biało - to jest ta GENIALNA OSOBA.
Sa tam inne panie (młodsze i szczuplejsze) - to nie to. Proszę poprosić wyżej opisaną panią o pomoc i zdać sie na nią. Mnie wybrała kilka oprawek do przymierzenia i we wszystkich wyglądałam ok.
Acha - nie wystraszcie się cen - są tam markowe oprawki - ale można znaleźć tańsz i o cenach do strawienia.

Pozdrawiam wszystkich okularnków [img]icons/icon23.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 10:09   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...

Ja także znam Kasię z Kruszwickiej. Dawno u niej nie byłam, ale zawsze wychodziłam z jej zakładu zadowolona. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 08:11   #26
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...

Witam
- muszę sprostować informacje o Gabinecie Masażu na ul. Kiełbaśniczej (które podałam wczesniej.
Wczoraj sprawdziłam - gabinet się wyremontował: jest ładniej, czyściej i przytulniej - ale dalej jest 1 łazienka i toaleta, nie ma szatni i trzeba przynieść swój ręcznik, a co najgorsze podrożało - 1 masaz 55,- zł. [img]icons/icon24.gif[/img]
pozdrawiam wszystkie wrocławianki [img]icons/icon7.gif[/img]

PS. Mam prośbę (propozycję) [img]icons/icon32.gif[/img] - podajcie informacje o swoich sprawdzonych (ulubionych) gabinetach kosmetycznych, klubach fitnes, fryzjerach,wizarzystach ........ itp (czywiście we Wrocławiu), abyśmy mogły wzajemnie skorzystać ze swoich doświadczeń. [img]icons/icon12.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 16:30   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Hej,
No więc zacznę..Mam nadzieję,że te informacje się Wam przydadzą [img]icons/icon7.gif[/img]

Kosmetyki- zakupy:
-Jeżeli chodzi o "zwykłe rzeczy" typu szampony, żele pod prysznic, mydła, toniki, wkładki itp. to zdecydowanie Rossmann- głownie ze względu na niższą cenę ( roznice sięgają 3-5 zł)ale dla studenki to coś [img]icons/icon7.gif[/img]
- Kosmetyki kolorowe -cudowny sklepik na ul.Rydgiera ( za szpitalem) z cudowną właścicielką, ktora wie dużo i zawsze doradzi, a nawet sprowadzi na zamowienie, czasami też Sephora i Douglas ( testery! )
- perfumy tylko bezcłowki, ceny w Empiku,Sephorze są IMO baaardzo zawyżone
- kremy , pięlegnacja twarzy- jednak apteki (cera wrażliwa)-najczęsciej w Galerii Domin.- robią badanie skory- ceny troszkę zawyżone,albo na Oławskiej ale bliżej Szewskiej (nie ta samoobsługowa-ceny!)
Oprocz tego polecam też drogerię na Hali Targowej (obok schodow), w Kameleonie na parterze. Acha, panie w Arenie też mi nie przypadły do gustu..[img]icons/icon9.gif[/img]

Jeżeli chodzi o salony kosmetyczne to nie mam zbyt dużego doświadczenia, depilacja woskiem może byc w Fitness Klubie "Bożena" na placu Staszica- tam też chodziłam przez 3 lata na aerobik, niesety sala jest tam naprawdę nie duża (jeszcze mniejsza szatnia), ale zdarzało się że na zajęciach przedpołudniowych były 4 osoby!!Ogolnie zajęcia całkiem sensowne.Dużo dobre słyszałam też o "Wyspie Piękna" na Ślężnej chyba?Może ktoraś z was tam była?

Od wielu lat szukam jakieś fajnej i nie bardzo drogiej siłowni na ktorej są raczej kobiety, a nie osiłki:-/ jakieś sugestie?

Fryzera szukałam długo i chyba znalazłam - Jean Louis David zaraz przy hotelu Dorint.Profesjonalizm, dobre doradztwo i świetna technika. Na pewno sprawdzają się przy dłuugich i gęstych i niesfornych włosach)MOja mama poleca także Babę Jagę na Kużniczej- fajna atmosferka i dobre cięcie.

To chyba tyle na razie starczy)
Czekam teraz na wasze propozycje.
Pozdrawiam Wrocławianki
Acqua
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 17:38   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeśli chodzi o siłownię to polecam na Lubińskiej. Sala jest klimatyzowana, jest sporo stepperów, bieżni do biegania i właśnie dużo kobietek tam chodzi. Osiłków i "pakerów" raczej tam nie widać [img]icons/icon7.gif[/img] Atmosfera jest b. miła, zawieszone są telewizory i zawsze gra muzyczka. Można jechać na rowerze i oglądać teledyski [img]icons/icon7.gif[/img] To jest link do ich strony www.mosir.wroc.pl Trzeba wejść w ośrodki a później wybrać Centrum Rekreacji Szczepin [img]icons/icon7.gif[/img]Zamieszczony jest również cennik [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja już mam dwa miesiące w plecy (maj i czerwiec) bo nie chodziłam [img]icons/icon9.gif[/img] ale od września nie odpuszczę [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam
Marzena
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 18:42   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Hej
i dzięki bardzo za linkJa też miałam dłuuuugą przerwę, ale trzeba się za siebie wziaśćMożesz mi jeszcze powiedzieć czy są tam jacyś fajni instruktorzy/-orki?

A propos wrocławianki chodzicie może na baseny kryte??I ktory polecacie?Bo ja od dawna sprawdzam rozne, najczesniej chodzę na Teatralną, ale tak naprawdę to nie znoszę tego basenu-stary i nie zbyt czysty.Najbardziej podoba mi się w Jelczu- super, czyściutko i bez tłumow,tanio, ale trzeba dojeżdżać autem [img]icons/icon9.gif[/img]
A może wiecie czy jest już czynny nowy basen przy Stadionie Olipijskim??

Pozdrawiam
Acqua
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-16, 20:29   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Instruktorzy są i instruktorka również [img]icons/icon7.gif[/img] Zawsze można ich pomęczyć i popytać [img]icons/icon7.gif[/img] Ja co prawda nigdy nie korzystałam z ich porad więc trudno jest mi ocenić ich wiedzę.
Pozdrawiam
M.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.