dziwny śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 21:30   #1
gusiaczek33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2

dziwny śluz


witam chciałabym się dowiedzieć co mi jest bo troche się martwię... od 3 dni mój śluz jest w kolorze brązowawym... nastąpiło to od momentu kiedy kochałam się ze swoim chłopakiem. nie wiem czy ma to jakiś związek ale chwilę robiliśmy to bez prezerwatywy. Miesiączkę powinnam dostać w tym tyg choć jest ona dość nie regularna ale spodziewam się jej nie długo. czy mogę być w ciąży ? a może to jakaś infekcja ? proszę o pomoc...
gusiaczek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 12:36   #2
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: dziwny śluz

Cytat:
Napisane przez gusiaczek33 Pokaż wiadomość
witam chciałabym się dowiedzieć co mi jest bo troche się martwię... od 3 dni mój śluz jest w kolorze brązowawym... nastąpiło to od momentu kiedy kochałam się ze swoim chłopakiem. nie wiem czy ma to jakiś związek ale chwilę robiliśmy to bez prezerwatywy. Miesiączkę powinnam dostać w tym tyg choć jest ona dość nie regularna ale spodziewam się jej nie długo. czy mogę być w ciąży ? a może to jakaś infekcja ? proszę o pomoc...
po pierwsze nie powiemy Ci co ci jest,wypadalo by udac sie do lekarza skoro rozpoczelas wspolzycie
po drugie czy byl to Twoj pierwszy raz? bo mozliwe ze jesli tak,to dzieje sie tak po przerwaniu blony dziewiczej,co jednak powinnas skonsultowac z gin
po trzecie czy zabezpieczyliscie sie? bo jesli nie to po 14 zrob sobie test dla pewnosci
po czwarte tak jak piszesz moze to byc infekcja,podraznienie itp.
radze naprawde skonsultowac to z lekarzem,glowa do gory
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:17   #3
gusiaczek33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: dziwny śluz

właśnie nie był to mój pierwszy raz. a prezerwatywy używaliśmy ale później przez chwile robiliśmy to bez niej jak już pisałam. do lekarza pewnie się udam ale trzeba będzie czekać na termin, a ja się denerwuję... boję się że to ciąża bo jednak nie planuje jej póki co...
gusiaczek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:55   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: dziwny śluz

Cytat:
Napisane przez gusiaczek33 Pokaż wiadomość
właśnie nie był to mój pierwszy raz. a prezerwatywy używaliśmy ale później przez chwile robiliśmy to bez niej jak już pisałam. do lekarza pewnie się udam ale trzeba będzie czekać na termin, a ja się denerwuję... boję się że to ciąża bo jednak nie planuje jej póki co...
Skoro nie planujesz ciąży to się zabezpieczaj.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 17:39   #5
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: dziwny śluz

Cytat:
Napisane przez gusiaczek33 Pokaż wiadomość
właśnie nie był to mój pierwszy raz. a prezerwatywy używaliśmy ale później przez chwile robiliśmy to bez niej jak już pisałam. do lekarza pewnie się udam ale trzeba będzie czekać na termin, a ja się denerwuję... boję się że to ciąża bo jednak nie planuje jej póki co...
To trzeba myśleć na przyszłość, a nie "na chwilę bez"
Owszem, możesz być w ciąży. Tak to się dzieje czasem jak się seks uprawia
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.