powrót kłopotów z cerą:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 20:16   #1
Poohatka
Rozeznanie
 
Avatar Poohatka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 625
GG do Poohatka

powrót kłopotów z cerą:(


witajcie. mam problem..otórz miałam kłopoty z cera, bolesne podskórne guzy, krosty, zaskórniki. zaczęłam brac tabletki(yasmin) i po pewnym czasie problem zniknął. może nie miałam jakiejś idealnej cery, od czasu do zcasu coś wyskoczyło, ale było bez porównania lepiej. tak juz prawie dwa lata. a teraz problem wraca. cała broda w zaskórnikach, na czole tez juz cos się pojawia. myslicie, że to kwestia hormonów? czy jest możliwe coś takiego, ze organizm"przyzwyczaił się" do tabletek i jakoś mniej działają? powinnam iśc do lekarza i zrobic badania? z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
__________________
" I've been a martyr for love
And I will die in the flames
As I draw my last breath
As I'm closing on death
I will call out your name.. "

Depeche Mode
10-11. 02. 2010 Łódź Arena
Poohatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:48   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: powrót kłopotów z cerą:(

Cytat:
Napisane przez Poohatka Pokaż wiadomość
witajcie. mam problem..otórz miałam kłopoty z cera, bolesne podskórne guzy, krosty, zaskórniki. zaczęłam brac tabletki(yasmin) i po pewnym czasie problem zniknął. może nie miałam jakiejś idealnej cery, od czasu do zcasu coś wyskoczyło, ale było bez porównania lepiej. tak juz prawie dwa lata. a teraz problem wraca. cała broda w zaskórnikach, na czole tez juz cos się pojawia. myslicie, że to kwestia hormonów? czy jest możliwe coś takiego, ze organizm"przyzwyczaił się" do tabletek i jakoś mniej działają? powinnam iśc do lekarza i zrobic badania? z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
możliwe, że tabletki Ci przestają służyć, ale najpierw zastanów się czy nie zmieniłaś diety, nie chodziłaś na solarium albo jakoś inaczej nie przesuszyłaś cery podczas wakacji, czy nie zmieniłaś kosmetyków itp
bo to też może być przyczyna
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.