Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 13:49   #61
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Ja rok temu mialam bierzmowanie.
I wziełam sobie imię Amelia^^

Jeeeeeeeju, jak fajnie, weekend już^^

Zakochałam się w piosence "kolorowy wiatr"- edyta górniak z pocahontas
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:56   #62
minka170
Raczkowanie
 
Avatar minka170
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 104
GG do minka170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Moje imię to Łucja ;]
Fajnie dzisiaj w szkole ;D Całą klasą na dworze siedzieliśmy
__________________
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Jan Paweł II
minka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:35   #63
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Ja miałam bierzmowanie 17 marca, o 17 heh
I wzięłam sobie imię Nadzieja

Jakie macie plany na weekend ?
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:52   #64
minka170
Raczkowanie
 
Avatar minka170
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 104
GG do minka170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Ejj.. to w takim razie dlaczego my mamy dopiero w czerwcu? ;|
Dziwne ;p

A no nie wiem... na pewno będę we Wrocławiu ;] Bo co tu robić ;D
__________________
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Jan Paweł II

Edytowane przez minka170
Czas edycji: 2009-04-03 o 14:54
minka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:55   #65
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Oo, Nadzieja^^

Ja zaraz rozpocznę weekend od pojechania na stabłowice^^

A jutro może LunaPark..


Wzieło mnie coś na bajki z dzieciństwa, jakoś tak mi ich brakuje;p
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:37   #66
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

mnie interesuje klasa H (hiszpańsko-angielska, do niej jest egzamin:P), czyli de facto niestety osobne liceum, co ogranicza mi wybór:/ jako 2 biorę LO9 i tu najchętniej poszłabym do klasy angielsko-hiszpańskiej, za to staram się unikać jak ognia każdej w której jest niemiecki (wystarczy mi że już teraz najgorszą sytuację mam właśnie z niemieckiego, a oprócz tego z chemii, tak średnio też z fizyki). na 3 wybór chyba LO14, bo tutaj przynajmniej już wiem co i jak (gim49 jest przy czternastce) ;p w sumie to mało sprytne, bo jak coś nie wyjdzie to jeszcze się okaże że nie zdam nigdzie (poza tym czemu egzamin do dwujęzycznych /ang/ w 14 jest tego samego dnia co w 9?! ;<), dlatego trzeci wybór jeszcze rozważam ale nic innego mi specjalnie nie leży, po prostu nie mogę nie zdać do 9, bo się zamknę w sobie ^^
a w ten weekend przede wszystkim ODSYPIAM, bo już nie wyrabiam. i może coś dobrego ugotuję albo upiekę bo ostatnio coś mnie na to wzięło i pójdę na rower. no i niestety jak zwykle pełno zadań i innych takich na przyszły tydzień, ale za to wszystko i tak pewnie zabiorę się w niedzielę o 22, o ile w ogóle. ;d
moya, my w klasie na to taką większą fazę miałyśmy gdzieś rok temu ale przy każdej możliwej okazji jak coś sobie śpiewamy (choćby przed wfem...) to kolorowy wiatr też ;p
aaaaa kocham weekend i kocham taką pogodę <3
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:21   #67
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

łoo, to jak tak obstawiasz to widze, że dooobrze się uczysz
Ja to teraz z fizyki mam takie oceny; 3/3, 1
Wychodzi mi dwója^^
Ale ogólnie kobieta jest załamująca..
Najgorsze ejst to, ze humaniści nie mogą naumieć się tych ścisłych przedmiotów, a Ci co właśnie mają talent do ścisłych to zawsze humana jakoś ogarną, bo tylko troche pokombinować wystarczy.
A u mnie brak pamięci i to jest najgorsze.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 21:32   #68
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

znam ten ból. też mam kiepską pamięć do tego co trzeba, a potrafię pamiętać zupełnie nieistotne bzdury i nigdy nie wiadomo co zapamiętam
zacznijmy od tego że ja się nie uczę w zasadzie. właśnie z ocenami będzie u mnie przy rekrutacji najgorzej, bo o ile testy mam nadzieję napisać przyzwoicie (chociaż jeszcze nawet nie zabrałam się za ćwiczenie ;d) to np. z takiej historii więcej niż 4 chyba nie wywalczę, i już 2 pkt w dół (czyli jakby 4 z testu)... to samo ze średnią, niestety w innych szkołach znacznie łatwiej o czerwony pasek. ale mam nadzieję że zdam po prostu ten egzamin z hiszpańskiego (choć na razie czarno to widzę)
ja póki co z chemii mam 1 i 2, z niemieckiego 1, 2, 2, 2. na tych przedmiotach najbardziej nas cisną. taaa faktycznie nieźle się uczę. ;D
buuu wkurza mnie że niemiecki wlicza się do średniej a mój ukochany hiszpański nie. ;<
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:45   #69
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

no właśnie u mnie też niexle z niemca cisnie babka...
Przez co znienawidzilam już go;/

Wkurza mnie to właśnie, że niektózy mają takich nauczycieli, ze za byle co mają 5 na koniec, przez co później srednie powyżej 5. No i te głupie 3 pkt mają dodatkowo, plus z przedmiotów tez same 5, 6...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 22:19   #70
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Oo, Nadzieja^^
No

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Ja zaraz rozpocznę weekend od pojechania na stabłowice^^
A po cio ?
Ja miałam jutro jechać na stabłowice, do mojej chrześnicy, ale cudowni rodzice mi plany popsuli Od poniedziałku im mówiłam, że jadę w sobotę rano i wszystko ok, spoko. Tylko mi Mama w środe powiedziała, że pierw muszę posprzątać całe mieszkanie, łącznie z umyciem okna u mnie w pokoju i w kuchni, a reszte ona umyje (bo mam bardzo wysokie mieszkanie i tylko u mnie w pokoju i w kuchni są mniejsze okna, bo mam obliżone, ponieważ tam są antresole). Więc ok. Przyszłam dzisiaj do domu, ok 13.30. Odrazu wzięłam się za sprzątanie. Wysprzątałam całe mieszkanie, łącznie z pokojem rodzeństwa... Przychodzi moja Mama z pracy ok. 19.30 i mi mówi, że tak gadała z Tatą przed chwilą i oni doszli do wniosku, że lepiej, jeśli zostane w domu i się poucze do egazminu. A po chwili dodała "Dzięki, że posprzątałaś". Jestem poprostu tak wściekła, że aż mi się ryczeć chce
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 23:13   #71
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Jej, to głupio. Chyba, że powiedz, że tlyko na 2-3 godz pojedziesz i później jak wrócisz to pouczysz się?

Ja jutro planuję iść do kina i naukę

Już mam tak dość tego, ale pocieszam się, że tylko 2,5 tyg i bd już po sprawie. Tylko, ze wtedy chyba bd żałowac, że nie nauczylam się miliona innych rzeczy, które był na egzmainie;/
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 23:27   #72
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Nie zbyt, bo sama jazda w jedną stronę zajmuje mi 30-40 minut

Ja coś czuję, że po egzaminach będzie jeszcze gorzej... Bo to "walka" o oceny.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:45   #73
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

eee ale Cię wrobili :/ moich już chyba dałoby się udobruchać ;p
ja nieee chcę egzaminów za 2,5 tyg, w ogóle nie czuję się gotowa nawet nie zaczęłam się uczyć a to nie za dobrze wróży mojemu wynikowi :d
ja tam już bym chciała być po egzaminach. przynajmniej byłoby z głowy... walka o oceny jest cały czas, teraz przecież też. jeszcze nam się zmienia nauczyciel od biologii i teraz już nie jestem taka pewna piątki :X ale właśnie wkurza mnie, że w innych szkołach za te punktowane przedmioty niejeden dostanie 6 nawet bez osiągnięć, a ja się muszę męczyć o 5, a pewnie i tak jakąś 4 dostanę...
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:38   #74
ceci
Raczkowanie
 
Avatar ceci
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 237
GG do ceci Send a message via Skype™ to ceci
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Kurczeee, ale napisałyście dużo. A ja nie miałam czasu tutaj zajrzeć.. Dobra to bede nadrabiać teraz...
tak po 1 ja miałam bierzmowanie rok temu... Ida jestem
po 2 to ja pewnie też całe wakacje spędzę w domciu , chyba że namówię na coś rodziców.. jakiś obóz czy cuś...
no i po 3 też się wybieram do lunaparku...jutro albo w środę:PP
a co do kolorowego wiatru to taką fazę na tą piosenkę miałam kilka miesięcy temu :PP
ceci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:42   #75
minka170
Raczkowanie
 
Avatar minka170
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 104
GG do minka170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Co do mojej szkoły to na polskim mam łatwo o 3 Wychodzi mi 5,ale poprosiłyśmy P.D, żeby tak jak w zeszłym roku mogłyśmy zdawać na 6.. Uwierzcie mi nie łatwo ;| Ja jeszcze miałam ospę i musiałam zdawać na początku 3 kl.,bo postawiła mi to 6 ;D W sumie połowę miałam zdane...
Niemiecki? bardzo go lubię, ale sposób w jaki ocenia Pani A. jest bardzo dziwny.. ;| Na kartkówce masz jeden błąd i masz już 4, z czego mam tylko jedna 5 Poza tym jest bardzo fajna, nie ma ulubieńców, nikogo nie wyróżnia, a uczy wspaniale! Tylko u mnie w klasie chyba tylko ja jestem zainteresowana tym językiem, a ogólnie mam słabą klasę.. Tylko trzy albo cztery osoby idą do liceum... ;|
Fizyka? Facet jest świetny ;D U niego ściąganie byłoby na pierwszym miejscu, gdyby nie to, że są przede wszystkim same obliczenia, więc mam 3+ i 5 ze sprawdzianu ;D Lubię wzory, liczenie z fizyki ;]
Co do matematyki to.. ;| Chciałam mieć 4,ale wychodzi mi 3. Mam tak fatalne oceny, że... ;p Połowa klasy ma 1 już na koniec ;] Mimo tego, że nikt nie lubi P.I, bo jest wredna to uczy super! Kogo nie spotkam, kto już wyszedł ze szkoły i uczy się gdzie indziej mówi, że dzięki niej nudzi się na lekcjach.
Biologia i geografia? nawet się nie wypowiadam na temat, bo baba jest beznadziejna, nie umie uczyć, moje oceny są słabe ;| Piątki nie będzie.. z biologii na pewno już ;D
Chyba tyle najważniejszych przedmiotów ;]
Może nie jest w mojej szkole nie wiem jak trudno,ale też nie jest łatwo
Co do moich wypracowań mam już 4 ... Teraz piszę o podróżach
Jeśli nie zdążę do 17 to Asia liczę na Twoją pomoc )
Powiedzcie mi, jak wy to robicie, że lubicie pisać?...

Taaak, 'kolorowy wiatr' słuchałam tego.. jakoś po konkursie ekologicznym w zeszłym roku, bo koleżanki śpiewały ;D

Z moimi rodzicami dałoby się dogadać, nie kontrolują mnie, na baaaardzo dużo pozwalają i nigdy nie sprawdzali mi żadnych zeszytów czy czegoś, nigdy mi nie odrabiali żadnych lekcji do szkoły, zawsze sobie radziłam sama Za to jestem im wdzięczna,że tak mi ufają i wierzą we mnie Ale oczywiście mogę na nich liczyć,gdy już naprawdę niczego nie rozumiem.. Ostatnio tato tłumaczył mi z fizyki obwód zamknięty i otwarty ;D To było tak proste, a ja nie mogłam pojąć, ale za to dostałam właśnie tę 5

Jak się rozpisałam...
__________________
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Jan Paweł II

Edytowane przez minka170
Czas edycji: 2009-04-04 o 12:45
minka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:29   #76
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

oo widzę że nie jestem sama z tymi wakacjami
ale spoko, i tak wolność jest lepsza od siedzenia w szkole bo mogę spotykać się z kim chcę, kiedy chcę i robić co chcę ;P
no ale przynajmniej wywalczysz to 6, u nas nie ma szans... z niczego... 6 to tylko laureaci i wcale nie zawsze. u mnie klasa jest tak samo zainteresowana moim kochanym hiszpańskim, jak u Ciebie niemieckim - ale wynika to z tego że hiszpański (jako trzeci język) nie liczy się do średniej. u nas też bardzo ostro oceniają, poza tym z niemieckiego mamy ciąąągle kartkówki :/
fizyki nie lubię bardzo. z matmy mieliśmy bardzo ciężko w 2 klasie, kilkanaście (chyba 17) osób było zagrożonych (w tym ja oczywiście :P), a teraz mamy innego nauczyciela i będę starała się o 5 na koniec bio stoi pod znakiem zapytania bo jeszcze nie znamy nauczyciela a na nowy semestr moja jedyna ocena to 4+ ale ja muszę mieć 5! z geo raczej bez problemów będzie 5, chociaż kto wie, bo mam jedną 3+ której nie chce mi się poprawiać
czemu lubię pisać - nie wiem, tak po prostu, za to nie lubię liczyć ani uczyć się na pamięć. :/ w pisaniu nie lubię tylko zaczynać, ale jak już się rozkręcę to jakoś leci. i tak prawie nigdy nie udaje mi się zawrzeć w wypracowaniu wszystkiego co chciałam
minka, mam dokładnie takich samych rodziców, i też jestem im za to bardzo wdzięczna. tylko teraz (do egzaminów) zabronili mi koncertów, ale to dosyć zrozumiałe bo który rodzic by nie chciał żeby ich dziecko chociaż trochę się pouczyło? a o kompa wkurzają się od zawsze ale teraz szczególnie ;P hasła na kompa (znane tylko im) to jedyny rodzaj szlabanu stosowany w moim domu, na szczęście częściej się odgrażają niż rzeczywiście mi tego kompa blokują
aaaa chyba się zmuszę do nauki teraz, bo już zapomniałam jak to jest ;p
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:03   #77
minka170
Raczkowanie
 
Avatar minka170
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 104
GG do minka170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej ;D
Ależ fajnie jest pooddychać leśnym powietrzem^^ Uwielbiam zapach żywicy Wiem, to głupie :p
Nawet mój pies, mimo starości przynosił dzisiaj piłkę, żeby mu rzucać Wiosna chyba na wszystkich tak działa ;p

Wow! 5 z matmy ;o U nas to niemożliwe Chyba nigdy nikt nie miał ;p Z biologią to ja leżę od podstawówki, bo trafiam na takich nauczycieli, że.. ;|
Ja nienawidzę pisać, ale łatwo przychodzi mi zapamiętywanie np. słówek z lekcji, z niemieckiego Dlatego nie mam z nim problemu
Możecie poprawiać 3? ;> U nas nie można, tylko jedynki i z niektórych przedmiotów dwóje... ;/

Ja mam naprawdę dużo luzu i czasem tego nie doceniam...
Komputer jest tylko mój
Wiecie co.. wydaje mi się, że im bardziej rodzice czegoś zabraniają to tym bardziej chce się po to sięgać... Więc to też nie jest za dobre rozwiązanie
Chociaż ja moim dzieciom nie pozwoliłabym na połowę rzeczy A co ! Pffu.. nie będę miała dzieci
__________________
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Jan Paweł II
minka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:37   #78
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

A ja będę miała dzieci;d
Już nawet mam dla nich imiona- Gabriel i Amelia.
I akurat w tym przypadku mój mąż nie będzie miał nic do gadania;p

U mnie ejst teraz taki okres, że myślą, że mam chłopaka i jak wychodze na dwór czy do kina to, ze niby wciskam im kit, ze idę z koleżanką;]

Macie fbl?
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:56   #79
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

poprawianie zależy u nas właśnie od przedmiotu, geografia jest pod tym względem suuper. właściwie to w ogóle jest super, wyluzowany nauczyciel a ani na kartkówkach ani na poprawach nie ma stresu, wszystko na luzie. ^^
też dziś byłam w lesie na rowerze z rana dwie godzinki... kocham wiosnę
mój komputer też jest tylko mój, ale jak się wkurzą albo uznają że za dużo tu siedzę wtedy mi go blokują :p
moje dzieci będą Leon i... no właśnie. miała być Klara (Claire cudowne) ale jakoś tutaj tak się kojarzy z taką świętoszkowatą paniusią ;p Amelia mi przeszło jak zdałam sobie sprawę że będzie potwornie popularne. poza tym w medycynie oznacza wadę rozwojową płodu x_X tak czy inaczej wiem że synek będzie Leon. ^^
miałam fbl ale uznałam że to bez sensu więc usunęłam. mimo, że lubię robić zdjęcia i lubię też zapisywać krótkie przemyślenia i stany, to jednak i tak nie dla mnie
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 23:01   #80
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Czemu lubię pisać ? Ja ogólnie lubię polski
Opisywać, omawiać lektury, itp.
Ja mam bez problemu 5, a nawet mogłabym mieć 6, bo chodzę na konkursy, pomagam koleżance pisać wypracowania, bo ona kompletnie nie umie, robie dodatkowe prace, a babka mówi, że ona nie jest przekonana, czy mi da 6 I potem nawija, że pare lat temu to ona 6 dawała tylko laureatom ZDolnego Ślązaka itp podobnym konkursom i jak uczniowie przechodzili conajmniej na poziom wojewódzki, sra ta ta ta....

Ja miałam jechać na kolonie lub obóz, gdzieś za granice, ale moji rodzice stwierdzili, że oni chcą wysłać mnie i moje rodzeństwo (siostrę- 4 kl. SP i brata- 1 kl. SP) na tę samą kolonie i w tym samym czasie A, że nie ma kolonii, ani obozów dla 7 latków, jadę nad polskie morze. Ale nawet mi to nie przeszkadza

Ja dzieci napewno będę miała. Nawet mam już "córeczkę" Oczywiście nie jestem jej prawdziwą mamusią, tylko chrzestną Ma 5 miesiący, 21 dni i na imię Lena, a na drugie Nadzieja. Bo ja tak sobie wzięłam na bierzmowaniu i mojej Cioci się spodobało
__________________
05.06.2015

Edytowane przez NiColQa14
Czas edycji: 2009-04-04 o 23:02
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:22   #81
minka170
Raczkowanie
 
Avatar minka170
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 104
GG do minka170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

A ja mam przyszywaną chrześnice- moją siostrzenice kochaniutką Miałam być chrzestną, ale nie poszłam szybciej do bierzmowania .. Moja kochana Jagódka ;D Ma 1,5 roku. Nie ma drugiego imienia, bo ja mam i siostra też i to bez sensu zapisywać wszędzie je ;/ na jakiś papierach w przyszłości czy coś.. z tego same kłopoty.. Jeszcze moje imię ;| Monika Anna.. Trochę nie pasuje

Wiecie co zrobiłam? Wyciągnęłam z półki 'Anię z Zielonego Wzgórza' i czytam jeszcze raz Mam zamiar jeszcze raz przeczytać wszystkie tomy TO CHYBA TA WIOSNA TAK DZIAŁA

A mi się kiedyś podobało imię Nadia, co do teraz.. to jakoś o tym nie myślałam.. ;p
Chyba nie jestem stworzona do dzieci, bo niegdy ich nie lubiłam, ale Jagódkę kocham całym sercem Jest taka drobniutka i kochana, że...
Dobra, jedziemy do siostry, tato już mnie pogania ;p
__________________
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Jan Paweł II
minka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:26   #82
ceci
Raczkowanie
 
Avatar ceci
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 237
GG do ceci Send a message via Skype™ to ceci
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Też mam na 2 Anna ... i też mm niedoszłą chrześnice- Karinka... słodziutka jest... 9 maja będzie miała 2 latka
ceci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:51   #83
ceci
Raczkowanie
 
Avatar ceci
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 237
GG do ceci Send a message via Skype™ to ceci
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Nie pytam czy macie nk bo to jest pewne.. ale czy wymieniamy się ?
ceci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:13   #84
hipersomnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 170
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

moje drugie to Hanna ;p
możemy się wymienić, jak dla mnie nie ma problemu. ale na privach?
ja mam 3,5-letniego bratanka i jest kochany i śliczny, mimo że charakterek to on ma ;d
hipersomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:20   #85
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Też się mogę wymienic, prześlijcie mi na priva swoje
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:42   #86
ceci
Raczkowanie
 
Avatar ceci
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 237
GG do ceci Send a message via Skype™ to ceci
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

zaraz jakies aktualne foto dodam :P

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Ale wy mi tez wyślijcie :PP
ceci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:45   #87
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Dodałam was do znajomych
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:05   #88
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Już każdej z Was wysłałam zaproszanie na wizażu i link do nk, prócz do Moniki (Moya), bo ona już ma

Przypomnijcie mi jeszcze raz swoje imiona, bo ja zapominalska jestem !
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:30   #89
ceci
Raczkowanie
 
Avatar ceci
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 237
GG do ceci Send a message via Skype™ to ceci
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Ciebie NiQolka nie widać prawie że :P a Ciebie moya już nie lubie ... czemu taka ładna jesteś?? kompleksy będe miała

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Dobra dodałam foto :PP
ceci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:32   #90
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: Rocznik 93, wybierający się do lo we Wrocławiu

Jaki fajny wątek
nie wiem czemu opisujecie tu się z wyglądu itd. ale skoro tak, to i ja napiszę.
Duże, wysokie, z długimi prostymi blond włosami i wielokrotnością osobowości.
Wybieram się do 9, choć zastanawiam się, czy dostanę się do zamierzanych klas... mat-fiz, albo ogólna z francuskim. Wolałabym jako drugi język niemiecki i te dwa fakultety od drugiej klasy, no ale niestety byłoby mi za kolorowo :P
Po za tym mam w planach pójście do internatu, na Dawida, a obecnie mieszkam pod Wrocławiem ok. 35 km To tyle o mnie.
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.