Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 10:47   #31
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mnie też kusi. Do spółki z bossy i zizou Ale ja jestem typowym sucharkiem i zastanawiam się jak ten filtr zachowa się na bogatszym kremie... Bo solo na pewno nie będę mogła go używać, ściągnie mnie i wysuszy na wiór.
ja moze typowym sucharkiem nie ejstem, ale tresciwych kremow uzywam i Bioderma wchlania sie bardzo ladnie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:53   #32
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Lizzie, tylko dwie maseczki? Dasz radę?
No właśnie jeśli chodzi o maseczki i kremy do twarzy to pewnie nie, bo niestety z cerą mam ciągle problemy i to co jej pomaga muszę mieć zawsze pod ręką. Ale zredukowanie żeli, balsamów!, szamponów i odżywek do włosów to już jest jak najbardziej możliwe i wskazane, bo inne rzeczy w pielęgnacji raczej mi nie zalegają, mam 1 tonik, 1 peeling, żadnych ujędrniaczy, balsamów brązujących itp.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:58   #33
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Witam w IX części

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
aante przebarwień się nie boję, filtruję się codziennie, prawie nie przebywam na słońcu, nie opalam się, wakacje w tropikach też mi się nie szykują.. no nie wiem, spróbowałabym
No chyba, że tak. Ja będę dużo czasu spędzać na dworze, słońcu pewnie też, więc niecierpliwie czekam do jesieni.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
No nie tyle dobrych kosmetyków i sprawdzonych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mam takie samo zdanie, ciągle nie mogę "wyjść z zapasów", mimo, że już niewiele mi zostało. no ale właśnie zniweczyłam wszystko dokupując kolejne kremy
topnieją mi tylko zapasy balsamów i żeli.. reszta leży i kwiczy.

Mnie jeszcze strasznie kuszą kosmetyki Himalaya dobrze, że narazie nie znalazłam apteki z ich pełną ofertą, bo bym oszalała
Mi najlepiej idzie zużywanie balsamów. Mam 3 sztuki w użyciu, w tym 1 ujędrniający i 1 balsam w zapasie. Żele pod prysznic to tak średnio, zapas 4 sztuk, ale to się zużyje, mi idą bardzo szybko. Najgorzej jest z pielęgnacją twarzy. Na stałe używam 2 kremów plus filtr, a zapasy duuuże. Ale toników, żeli i mleczek nie mam w pudle
Jest już coraz lepiej, nawet TŻ mnie pochwalił, że tak mało mam w szafce z kosmetykami, których używam stale. No i jednak skóra się uspokoiła, kiedy używam ciągle tego samego. Monotonię odbijam sobie w balsamach.

A Himalaye to wiesz gdzie znaleźć, już Ci pisałam o tej aptece w Lbn tam ciągle mają dostawy i wszystko jest na stanie
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:07   #34
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Skoro nadeszła ju ż IX część, to się odważę trochę poudzielać.
Jeśli chodzi o wybory, to uważam, że zamiast wprowadzać kary za nieoddanie głosu, należałoby nałożyć jakąś niewielką opłatę za udział w wyborach, dajmy na to 30 zł - nie jest to duża kwota, a jeśli komuś naprawdę zależy na tym, aby oddać głos, to nie będzie mu jej żal. W ten sposób głosowałyby osoby, które naprawdę wiedzą, czego chcą od polityki, kto w niej siedzi i co tak naprawdę reprezentuje. Nie chodzi tylko o to, aby oddać głos, ale o to, żeby ludzie byli świadomi swoich wyborów i żebyśmy nie mieli w kraju rządu czy też reprezentacji w parlamencie europejskim wybieranej według tego, kto miał najlepszą kampanię wyobrczą, a na razie tak jest. Wszystko dodatkowo utrudnia ordynacja wyborcza - w Polsce tak naprawdę nie głosuje się na ludzi, tylko na partie jako całość. Dodam jeszcze od siebie, że podobnie jak Hosenka nie zamierzam dokładać się do czyjejś ciepłej posadki na stanowisku, z którego nie robi się nic, co przynosiłoby korzyść dla naszego kraju. Jak na razie jestem rozczarowana naszym członkostwem w UE i jedyne wymierne korzyści, które dostrzegłam, to to, że mogę sobie dowolnie wybrać miejsce kształcenia i pracy. Co z tego jednak, jeżeli UE narzuca rozwiązania gospodarcze, które są dla nas niekorzystne lub wręcz absurdalne? Wybaczcie, że się tak naprodukowałam, ale jak można offtopować, to sobie raz porządnie offtopnę .
Co do Max Factora - wystarczy spojrzeć na notowania spółki Procter & Gamble, jest to spółka giełdowa, więc jej wyniki są dostępne dla wszystkich. Co nie zmienia faktu, że szkoda mi będzie kilku kosmetyków, np. tuszu Masterpiece Max. Skoro jednak mają być sprzedawane do 2010, to myślę, że jeszcze uda nam się zrobić zapasy.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:11   #35
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wybory, to uważam, że zamiast wprowadzać kary za nieoddanie głosu, należałoby nałożyć jakąś niewielką opłatę za udział w wyborach, dajmy na to 30 zł - nie jest to duża kwota, a jeśli komuś naprawdę zależy na tym, aby oddać głos, to nie będzie mu jej żal. W ten sposób głosowałyby osoby, które naprawdę wiedzą, czego chcą od polityki, kto w niej siedzi i co tak naprawdę reprezentuje.
sory, ale to bezsensu oplata za udzial w wyborach? przeciez to sie kupy nie trzyma z jakiej racji niby, ja - osoba swiadoma swoich wyborow, glosujaca zawsze i wszedzie, mialabym placic za to, ze glosuje? teraz ludziom nie chce sie tylkow ruszac sprzed telewizora by isc do lokalu wyborczego a co dopiero wtedy, gdyby musieli za to jeszcze placic frekwencja bylaby liczona chyba w promilach a nie procentach.

osob, ktore wiedza czego chca od polityki jest tak naprawde niewiele. dlaczego? bo w PL niby wszyscy sie tak abrdzo polityka interesuja ale jak przyjdzie co do czego to rece opadaja.

dziwi mnie, nieustannie, to, ze w czasach PRLu ludzie tak abrdzo chcieli WOLNYCH wyborow. zadnego narzucania glosow, zadnych wynikow na tydzien przed wyborami. teraz maja te wolne wybory o ktore walczyli. i co z tym robia? nic. i to jest cholernie przykre.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-06-08 o 11:14
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:12   #36
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja moze typowym sucharkiem nie ejstem, ale tresciwych kremow uzywam i Bioderma wchlania sie bardzo ladnie
A ten treściwy krem nie gryzie się z filtrem matujacym?

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o maseczki i kremy do twarzy to pewnie nie, bo niestety z cerą mam ciągle problemy i to co jej pomaga muszę mieć zawsze pod ręką. Ale zredukowanie żeli, balsamów!, szamponów i odżywek do włosów to już jest jak najbardziej możliwe i wskazane, bo inne rzeczy w pielęgnacji raczej mi nie zalegają, mam 1 tonik, 1 peeling, żadnych ujędrniaczy, balsamów brązujących itp.
Mam dokładnie to samo Kremów do twarzy chyba z pięć, maseczek to nawet więcej obecnie ale dwie są na wykończeniu. I nie wyobrażam sobie mieć tylko po 2... Balsamów i maseł trochę się namnożyło znów Ale żeli, szamponów, odżywek to nie mam więcej niż dwa w użyciu i zapasów nie robię. Jeden tonik, płyn do demakijażu, peeling.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:15   #37
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ten treściwy krem nie gryzie się z filtrem matujacym?
niet filtr matujacy matuje lekkie blyszczenie tresciwego kremu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 11:24   #38
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
niet filtr matujacy matuje lekkie blyszczenie tresciwego kremu
Nie wiem czy chciałam to przeczytać
Muszę gdzieś go dorwać do testu...
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:24   #39
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze od siebie, że podobnie jak Hosenka nie zamierzam dokładać się do czyjejś ciepłej posadki na stanowisku, z którego nie robi się nic, co przynosiłoby korzyść dla naszego kraju.
Dlaczego zakładasz, że nic nie zrobi.. Nikt nie każe kierować się spotami reklamowymi, można przejrzeć po kolei każdego kandydata, jego program, dowiedzieć się czym zajmuje się na co dzień, w czym się specjalizuje i wybrać odpowiednią osobę a myślenie "nie dam mu zarobić" do mnie nie trafia takie są stawki i dopóki my na tym nie tracimy (niby czemu mielibyśmy), to niech oni zarabiają dużo.. i działają

__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:29   #40
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

Dlaczego zakładasz, że nic nie zrobi.. Nikt nie każe kierować się spotami reklamowymi, można przejrzeć po kolei każdego kandydata, jego program, dowiedzieć się czym zajmuje się na co dzień, w czym się specjalizuje i wybrać odpowiednią osobę a myślenie "nie dam mu zarobić" do mnie nie trafia takie są stawki i dopóki my na tym nie tracimy (niby czemu mielibyśmy), to niech oni zarabiają dużo.. i działają

do mnie tez to nie trafia. idac tym tokiem myslenia: po co posylac dzieci do szkoly i napelniac kieszenie nauczycieli? po co chorowac i dawac zarabiac lekarzom? po co sie sadzic i oplacac adwokatow?

Polska - wolny kraj. kazdy [teoretycznie] mzoe startowac w wyborach. i zarabiac tysiace zlotych
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:29   #41
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja też tym bardziej, że te miniatury są w naprawdę dobrej cenie.
Właśnie, właśnie
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a kiedy będzie aktualizacja?
Jak znajdę trochę czasu to na pewno

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
j i tak chcę wiedzieć.
kupiłaś coś?
Kupiłam tylko balsam do ust, ale to w SP
Pełną ofertę mają w aptece przy pl. Starynkiewicza, jak wysiadasz z tramwaju to po jednej stronie ulicy masz Rossmanna, a po drugiej tę aptekę Mają tam nawet te dwupaki Himalayi (2 w cenie 1 - nie to żebym kusiła )

A ja wróciłam właśnie z mamą z zakupów z R. tylko z Lactacydem i żelem pod prysznic
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 11:29   #42
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chciałam to przeczytać
Muszę gdzieś go dorwać do testu...
ja dostalam probke w SP
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:35   #43
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
sory, ale to bezsensu oplata za udzial w wyborach? przeciez to sie kupy nie trzyma z jakiej racji niby, ja - osoba swiadoma swoich wyborow, glosujaca zawsze i wszedzie, mialabym placic za to, ze glosuje? teraz ludziom nie chce sie tylkow ruszac sprzed telewizora by isc do lokalu wyborczego a co dopiero wtedy, gdyby musieli za to jeszcze placic frekwencja bylaby liczona chyba w promilach a nie procentach.

osob, ktore wiedza czego chca od polityki jest tak naprawde niewiele. dlaczego? bo w PL niby wszyscy sie tak abrdzo polityka interesuja ale jak przyjdzie co do czego to rece opadaja.

dziwi mnie, nieustannie, to, ze w czasach PRLu ludzie tak abrdzo chcieli WOLNYCH wyborow. zadnego narzucania glosow, zadnych wynikow na tydzien przed wyborami. teraz maja te wolne wybory o ktore walczyli. i co z tym robia? nic. i to jest cholernie przykre.
Nie generalizuj

Ci, którzy nie chcą ruszac tyłka to jedna grupa niegłosujących, a Ci, którzy nie uważają nikogo za odpowiedniego kandydata to druga grupa. Wiec nie ma co tu porównywac i wrzucać wszystkich do jednego worka Ta druga grupa daje obraz nie społeczeństwa a niestety naszych pseudo polityków mających na celu (podobno) dobro kraju, całego społeczeństwa a nie wybranych grup społecznych którym ciagle mało (rezultat jest taki, ze ten ca miał dużo miał jeszcze wiecej, a ten co miał mało ma jeszcze mniej )

Oddawanie głosu po to tylko zeby oddać, czy też głosowanie na "mniejsze zło" jest totalnym nieporozumieniem ...

Organzzo: bardzo idealistyczne jest to co napisałas. Niestety świat nie jest tak piekny, "obiecanki-cacanki a głupiemu radość" ... niestety. Po wyborach jakos zapominają
Wystarczy przypomnieć sobie obiecanki obecnego prezydenta czy obecnego premiera - "druga Irandia" Tuska, o tym, jak to będą zachęcać emigrantów do powrotu, żeby tu inwestowali pieniądze - parę miesiecy po wyborach pan premier powiedział "że tego sie nie da zrobic" - tylko czemu nie wiedział o tym wcześniej?
A to chwalenie się, że "bezrobocie maleje" - owszem, ale dzięki ludziom którzy wyjechali
To jest paranoja.

Czekam tylko cierpliwie aż pojawi sie ktoś, kto faktycznie będzie działał na korzysć społeczeństwa, a nie wystawiał sie na smiesznośc publiczną jak prezydent z premierem którzy zamiast zająć się tym czym powinni, kłócą sie jak dzieci w piaskownicy o łopatke. Smiech na sali

Z mojej strony to tyle. Szkoda psuć sympatyczny watek tak niewdzięcznym tematem jakim jest polityka i wczorajsze wybory.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-06-08 o 11:58
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:03   #44
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Że się tak wtrącę nagle: wycofują Max Factora!? Dobrze widziałam? Aż trudno uwierzyć.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:06   #45
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Madzia, rozmowa z tobą naprawdę natchnęła mnie mocno do tego, żeby zużyć zapasy i już nigdy ich nie robić, mieć max. po 2 rzeczy z każdego rodzaju. Co chwila wychodzi tyle nowości które kuszą, a wszystkiego chciałoby się spróbować, po zużyciu tego co mam będę kupowała kolejny produkt dopiero wtedy, gdy poprzedniego starczy mi na góra tydzień Oby się udało
Ojej, podzielcie się ze mną tą rozmową żeby i mnie natchnęło!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dokładnie !!! Jak mogą wycofać Max Factora? To tak jakby wycofać wódkę z Polski

na zeberce przeczytałam komentarz, że ogłaszają wycofanie na rok wcześniej, żeby wszyscy się rzucili do robienia zapasów i podbudowali finanse firmy. Może coś w tym jest a gdyby naprawdę wycofali to szkoda byłoby mi szczegolnie tuszy do rzęs (200cal i Masterpiece Max)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
w Eskulapie sa te mini Galeniki, hmmm i tak mialam robic zapasy micela i filtra, bo przez pewien czas nie bade miec dostepu do dobrze zaopatrzonej apteki z przystepnymi cenami, wiec chyba to dodatkowe 40 zeta za dwa zestawy mnie nie zbawi
Hmm, może i ja nabyłabym tam Biodermę AKN i zestawik Galenica? skoro tak skutecznie kusicie a i tak muszę kupić filtr...

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Lizzie, tylko dwie maseczki? Dasz radę?

No bo po 2 rzeczy każdego rodzaju, to ja to rozumiem--->2 maseczki nawilżające, 2 oczyszczające, 2 peel-off itp
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:10   #46
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie generalizuj
dobzie, pse pani
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ci, którzy nie chcą ruszac tyłka to jedna grupa niegłosujących, a Ci, którzy nie uważają nikogo za odpowiedniego kandydata to druga grupa. Wiec nie ma co tu porównywac i wrzucać wszystkich do jednego worka Ta druga grupa daje obraz nie społeczeństwa a niestety naszych pseudo polityków mających na celu (podobno) dobro kraju, całego społeczeństwa a nie wybranych grup społecznych którym ciagle mało (rezultat jest taki, ze ten ca miał dużo miał jeszcze wiecej, a ten co miał mało ma jeszcze mniej )
obiecuje, ze nie bede juz uzywac skrotow myslowych.
czy aby na pewno ta druga grupa daje obraz naszych pseudo politykow? nie sadze
jak juz pisalam - kazdy obywatel, ktory skonczyl 18 lat ma czynne prawo wyborcze. w przypadku wczorajszych wyborow kazdy obywatel, ktory ukonczyl 21 lat ma takze bierne prawo wyborcze. wystarczy tylko 100tys pdopisow i mozna startowac w wyborach. jesli samemu nie chce sie tego robic - mozna komus liste podpisac, mozna kogos naklonic do startowania. kazdy obywatel moze zrobic cos, by w kraju zylo sie lepiej. chociazby podpisac i byc jednym ze 100tys, ktory popiera nie kogos z partii a kogos swojego. swiat mzona zmieniac na miliony sposobow, ale trzeba zaczac od siebie.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oddawanie głosu po to tylko zeby oddać, czy też głosowanie na "mniejsze zło" jest totalnym nieporozumieniem ...
nie generalizuj dla mnie glosowanie na mniejsze zlo jest lepszym wyjsciem niz nie glosowanie w ogole. i znam wielu ludzi, ktorzy uwazaja tak samo. jakis rolnik sam w dolinie [bez obrazy, to tylko przyklad!] zaglosuje na oszoloma z SO. za jego przykladem pojda inni rolnicy. a na PO, SLD czy inne tego typu partie demokratyczne nie zaglosuje nikt, bo po co, skoro i tak nic dla mnie ci ludzie nie zrobia. i tym sposobem oszolom z SO dostanie sie do sejmu/PE/czy wygra wybory prezydenckie. tylko dlatego, ze inni nie zaglosowali na mniejsze zlo. biorac pod uwage takie porowanie - co jest lepsze/gorsze?


a polityka jest bardzo wdziecznym tematem jesli ma sie wdziecznego wspolrozmowce. niestety w naszym kraju malo kto umie rozmawiac o polityce bez zacietrzewienia i nerwow [uwaga rzucona w swiat, bez osobistych przytykow]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-06-08 o 12:13
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:23   #47
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dalej nie mam zwrotu podatku ... Zastanawiam się, czemu jeśli ktoś musi dopłacić podatek to MUSI to zrobić od razu przy składaniu PITu, a jesli ma zwrot to czeka Dziwne, że nie sprawdzają poprawności PITu jeśli chodzi o dopłatę, a jeśli to państwo ma oddac to sprawdzają po sto razy co za system
no cóż robią tak, bo mają z tego piękne odseteczki i dlatego oddają najpóźniej jak mogą.
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Nieługo kończy mi się filtr Lirene (w końcu ...) i kupię Bioderme AKN Nosek skutecznie kusi

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mnie też kusi. Do spółki z bossy i zizou Ale ja jestem typowym sucharkiem i zastanawiam się jak ten filtr zachowa się na bogatszym kremie... Bo solo na pewno nie będę mogła go używać, ściągnie mnie i wysuszy na wiór.
ja też nie używam solo, bo ostatnio skóra mi się przesusza. i pięknie się to wszystko razem trzyma
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
j
mam ochotę na jakiś balsam do ciała
polecam oliwkowy Eveline
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o maseczki i kremy do twarzy to pewnie nie, bo niestety z cerą mam ciągle problemy i to co jej pomaga muszę mieć zawsze pod ręką. Ale zredukowanie żeli, balsamów!, szamponów i odżywek do włosów to już jest jak najbardziej możliwe i wskazane, bo inne rzeczy w pielęgnacji raczej mi nie zalegają, mam 1 tonik, 1 peeling, żadnych ujędrniaczy, balsamów brązujących itp.

mi też się marzy stan, kiedy idę na zakupy raz w miesiącu i ze spokojnym sumieniem kupuję nowy szampon, żel, balsam i odżywkę, bo mi się kończą i nie mam zapasu
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
No chyba, że tak. Ja będę dużo czasu spędzać na dworze, słońcu pewnie też, więc niecierpliwie czekam do jesieni.
W takim razie będę Ci na bieżąco zdawać relację Niech już tylko do mnie przyleci.
Cytat:
Napisane przez aante_e
A Himalaye to wiesz gdzie znaleźć, już Ci pisałam o tej aptece w Lbn tam ciągle mają dostawy i wszystko jest na stanie
pamiętam, pamiętam! ale to na drugim końcu Lublina i nawet jak jestem to jakoś nie mam czasu się tam wybrać.
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kupiłam tylko balsam do ust, ale to w SP
Pełną ofertę mają w aptece przy pl. Starynkiewicza, jak wysiadasz z tramwaju to po jednej stronie ulicy masz Rossmanna, a po drugiej tę aptekę Mają tam nawet te dwupaki Himalayi (2 w cenie 1 - nie to żebym kusiła )
kojarzę, to Euro-Apteka! Wyczytałam gdzieś na forum, że właśnie oni mają pełną ofertę i muszę się tam wybrać niedługo
Moja mama była kiedyś kierownikiem takiej apteki, że też przestała tam pracować zanim weszła Himalaya
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hmm, może i ja nabyłabym tam Biodermę AKN i zestawik Galenica? skoro tak skutecznie kusicie a i tak muszę kupić filtr...
a to Ty nie minimalizujesz?
nie, no a tak serio to filtr polecam!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:33   #48
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Nosku, a kiedy będziesz jechać?;> Bo może gdybyśmy robiły w tym tyg. herbatkę to byśmy się wybrały razem ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:38   #49
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nosku, a kiedy będziesz jechać?;> Bo może gdybyśmy robiły w tym tyg. herbatkę to byśmy się wybrały razem ?
myślałam o tym żeby jechać w środę ale jeśli herbatka będzie to się wstrzymam
aaaaaa, ile rzeczy mnie stamtąd kusi
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 12:42   #50
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Warszawanki, a moze z racji tego, ze w czwartek jest Boze Cialo to zrobimy herbatke w srode??

Nosku, co Cie kusi??
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:49   #51
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Warszawanki, a moze z racji tego, ze w czwartek jest Boze Cialo to zrobimy herbatke w srode??

Nosku, co Cie kusi??
Kusi mnie: olejek rewitalizujący do włosów, maska błotna, maska owocowa i szampon do włosów przetłuszczających się. Kojarzysz czy któreś z tych rzeczy były w dwupakach?
a Ty planujesz coś kupić, czy pokusisz innych, a sama nic nie kupisz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:52   #52
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
niestety w naszym kraju malo kto umie rozmawiac o polityce bez zacietrzewienia i nerwow [uwaga rzucona w swiat, bez osobistych przytykow]
Bo widzisz, ktoś wyrazi swoją opinię, swoje stanowisko (zeby nie było - nie mówi: "a bo mi sie chciało iśc) i jest za to niemal tępiony A kazdy ma prawo do swoich opinii i skoro decyduje sie nie iść do wyborów z konkretnych powodów, to CHYBA ma do tego prawo?

Ostatnio tez wybrałam "mniejsze zło" i dlatego właśnie nie jestem juz zwolennikiem tej metody
Co innego, jeśli faktycznie na naszej scenie politycznej pojawiłaby się wybitna postać, świadoma tego co robi i na co się porywa ...
Kurcze, znowu podam przykład pana D.T. który w jakimś programie przyznał, ze "GDYBYM WIEDZIAŁ NA CZYM POLEGA PRACA PREMIERA TO BYM SIĘ DO TEGO NIE PCHAŁ" Na litość boską, co za ludzie kierują naszym krajem??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:53   #53
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kusi mnie: olejek rewitalizujący do włosów, maska błotna, maska owocowa i szampon do włosów przetłuszczających się. Kojarzysz czy któreś z tych rzeczy były w dwupakach?
a Ty planujesz coś kupić, czy pokusisz innych, a sama nic nie kupisz?
Dwupaki to żele do mycia twarzy i maski, przynajmniej z takimi się spotkałam. Na pewno widziałam obie maseczki w takim zestawie
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:57   #54
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kusi mnie: olejek rewitalizujący do włosów, maska błotna, maska owocowa i szampon do włosów przetłuszczających się. Kojarzysz czy któreś z tych rzeczy były w dwupakach?
a Ty planujesz coś kupić, czy pokusisz innych, a sama nic nie kupisz?
Maski były na bank
Ja yyy, no ten tego, rozejrzeć się chce
Pasuje Ci herbatka w środę ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:59   #55
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A kazdy ma prawo do swoich opinii i skoro decyduje sie nie iść do wyborów z konkretnych powodów, to CHYBA ma do tego prawo?
Hosenko, ja tez TYLKO wyrazam swoje zdanie i CHYBA tez mam do tego PRAWO?

co do tych nieglosujacych, ze jeszcze na kuniec wspomne owszem, maja prawo nie isc, w koncu nikt z pala nie stoi nad glowa. tylko ze potem nie maja prawa krytykowac. IMO oczywiscie, zeby nie posypaly sie gromy za generalizowanie. kto nie wybiera nie ma prawa krytykowac tych, ktorzy wybierali.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:59   #56
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Dwupaki to żele do mycia twarzy i maski, przynajmniej z takimi się spotkałam. Na pewno widziałam obie maseczki w takim zestawie
w sumie fajnie ale po co mi kolejne żele do twarzy?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Maski były na bank
Ja yyy, no ten tego, rozejrzeć się chce
Pasuje Ci herbatka w środę ?
Pasuje

muszę iść się uczyć.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:02   #57
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ale po co mi kolejne żele do twarzy?
na zapas
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:09   #58
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Ja tez widziałam zestawy Himalaya z maseczkami. Wzięłam wtedy z miodli indyjskiej i jestem zadowolona. A wszystkie były z żelami i mimo,iż miałam jeszcze sporo zeli to wzięłam.
A teraz zabijcie mnie ale złożyłam zamówienie na Esculapie(filtr bioderma, 2 zestawy Galenic, micel bioderma sensibio i olejek do twarzy dr Haushka 5 ml)Już nic nie kupuję w tym miesiącu, nawet nie idę do natury w czw jak wchodzi nowa gazetka.
Aha, no i jeszcze 2 lakiery Gosha na all.
O Boże, Boże, Boże

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2009-06-08 o 13:21
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:15   #59
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Hosenko, ja tez TYLKO wyrazam swoje zdanie i CHYBA tez mam do tego PRAWO?

co do tych nieglosujacych, ze jeszcze na kuniec wspomne owszem, maja prawo nie isc, w koncu nikt z pala nie stoi nad glowa. tylko ze potem nie maja prawa krytykowac. IMO oczywiscie, zeby nie posypaly sie gromy za generalizowanie. kto nie wybiera nie ma prawa krytykowac tych, ktorzy wybierali.
Jasne, jasne, tylko odebrałam to tak, jakbym ja nie miała prawa nie iść a przy tym nie głosować na "mniejsze zło"

Z ostatnim zdaniem sie jak najbardziej zgodze z Tobą
Wszystko polega własnie na tym, żeby NIE BYŁO powodów do krytyki, a o to niestety trudno
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:59   #60
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Talking Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Mamy nową część!!!!
Witam się w części IX
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.