Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 17:09   #121
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Oo też spróbuję tą maść z wit A. Może wygląd moich sińców poprawi
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:01   #122
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ale żeście się dziś rozpisały
Nie mam pojęcia co się dzieje z moją twarzą, ale co dziennie rano widzę na twarzy 2 nowe pryszcze Prawda, od kilku dni nie myję twarzy wodą, ale mleczkiem i micelem...Chyba wrócę do poprzedniej pielęgnacji, nawet gdybym miała być cała podrażniona od tej głupiej wody...
Niewyciskanie nic mi nie daje. Nie wiem jak pokażę się za tydzień, bo nic mi się nie poprawiło - ba - jest jeszcze gorzej. Wszystko przez tę wrażliwą cerę!!!Nienawidzę jej! Gdyby nie to, to mogłabym bez przeszkód stosować kosmetyki antytrądziowe. Do kitu... Rozumie, gdyby jeszcze zbliżał mi się @, ale do niego jeszcze daleko...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:17   #123
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
I pierwszy raz popłakałam się z powodu powyciskania... Cały dzień już mam do dupy , prawdopodobnie pare najbliższych dni też...
eh, bywa no.. najwazniejsze to sie nie poddawac i dalej walczyc! razem damy radeee

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki przypominam ze za tydzien wrzucamy zdjecia
moje chyba beda jeszcze gorsze niz te co tydzien temu robilam, to cos na brodzie jest poprostu...

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
taaa, a ja właśnie zjadłam całą czekoladę! Malinową z wedla. Mam nadzieję ,że nie wpłynie to na moją cerę?;p
o ile nie jesz jej codziennie i to po kilkanascie tabliczek dziennie - nie
daajcie spooookoj wszystko jest dla ludzi tym bardziej, ze i tak odmawiamy sobie wyciskania, to przynajmniej ta jedna czekolada nam sie nalezy

no i witam wszystkie nowe dziewczyny w naszym watku
zaraz lece sie kompac, juz caly zestaw maseczkowo-peelingowy mam naszykowany, dzisiaj ostatnia aplikacja maseczki synergen.. pewnie znowu bedzie mnie cala twarz piec, szczypac i swedziec, dobrze ze juz ja koncze bede musiala sie rozejrzec za jakas inna o podobnym dzialaniu tylko lagodniejsza dla mojej cery..
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:22   #124
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Ale żeście się dziś rozpisały
Nie mam pojęcia co się dzieje z moją twarzą, ale co dziennie rano widzę na twarzy 2 nowe pryszcze Prawda, od kilku dni nie myję twarzy wodą, ale mleczkiem i micelem...Chyba wrócę do poprzedniej pielęgnacji, nawet gdybym miała być cała podrażniona od tej głupiej wody...
Niewyciskanie nic mi nie daje. Nie wiem jak pokażę się za tydzień, bo nic mi się nie poprawiło - ba - jest jeszcze gorzej. Wszystko przez tę wrażliwą cerę!!!Nienawidzę jej! Gdyby nie to, to mogłabym bez przeszkód stosować kosmetyki antytrądziowe. Do kitu... Rozumie, gdyby jeszcze zbliżał mi się @, ale do niego jeszcze daleko...
Nolley, zobaczysz, będzie dobrze. Musi być. Ja również mam problem z wrazliwą skórą, szczególnie na głowie i przez to praktycznie nie mogę stosowac zwyczjanych szmponów, musze kupować drogie, słabo pieniące się, niepachnące itp. :-( A przy tym włosy są po nich jak siano... Cerę również mam wrażliwą, obecnie skóra aż schodzi mi z policzków, tak bardzo jest przesuszona, ale to wina tego, że jestem atopowcem. A jeszcze mam problem z wypryskami (na czole), jak my wszystkie tutaj. Nie jesteś sama.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:31   #125
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja Wam powiem, ze ostatnio po stosowaniu tej wody utl nia mam juz pryszczy, no dobra moze jednego Z przebarwieniami tez sobie coraz lepiej radze, no jakna razie jestem na+ i wbrem roznym opiniom...powstrzymywanie sie od wyciskania naprawde pomaga. To po czesci zasluga tego ze nic nowego mi nie wychodzi bo nie cisne twarzy. Oby tak dalej...bo jak bym teraz cos powyciskala i schrzanila moje dotychczasowe osiagniecia ide pod noz hehe
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:37   #126
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja ostatnio nawet nie czuję chęci do wyciskania, teraz muszę brać się za przebarwienia
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:12   #127
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nolley, a może ostatnio inaczej odżywiasz się niż zwykle i to ma wpływ?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 19:19   #128
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja postanowiłam aż do kolejnego zdjęcia nie wyciskać ABSOLUTNIE nic - bez oszukiwania samej siebie, że to tylko jeden wągierek. Wyjątek mogę zrobić tylko dla wągrów na nosie, ale po parówce (nie takiej do jedzenia ), dlatego że jak nie pousuwam tych czarnych kropeczek, to mój nos już z daleka jest szary i nawet makijaż nie chce ich ukryć (albo muszę położyć tyle podkładu, że niemal natychmiast się warzy - problem znany wszystkim minerałoholiczkom). Policzki i broda, czyli moje achillesowe pięty - są objęte zakazem dotykania. Postaram się wcale nie patrzeć w lustro, tylko podczas makijażu i demakijażu.
Motywację mam o tyle silną, że szło mi nie najgorzej
A po fotce (chyba będę co tydzień robić kolejną ) będę się motywować dalej. Teraz czas operacyjny jeden tydzień
Madzia - nie łam się, tylko próbuj dalej W końcu musi się udać. Ludzie rzucają narkotyki, a nam głupiego wyciskania miałoby się nie udać?
Muffka - może spróbuję twojego sposobu, tylko chyba kupiłabym sobie tą wodę w żelu Tak od razu zmarszczek nie dostanę choć jestem już stosunkowo stara
Nolley - teraz pryszcze są, potem znikną. Ja zauważyłam, że najpierw nic się nie robi, cera ok, a potem sru i nagle wysyp. Nie miałam grudek i nagle nie wiadomo skąd znowu mam, i do tego mega pryszcze na jednym z policzków (tzn. już ich nie ma po dzisiejszej akcji :/)
Funiak - śliczny awatar Teraz, po akcji fotkowej, już wiemy, że to ty

Dobra dziewuszki, zmykam do pracy. Grupa Wsparcia niech zbiera siły na jutro
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:34   #129
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
jak nie pousuwam tych czarnych kropeczek, to mój nos już z daleka jest szary i nawet makijaż nie chce ich ukryć (albo muszę położyć tyle podkładu, że niemal natychmiast się warzy - problem znany wszystkim minerałoholiczkom).
Ja też miałam problem z zakryciem zaskórników na nosie do czasu, gdy zakupiłam puder perłowy. Nakładam go pędzelkiem do korektora i wągry stają znacznie mniej widoczne Później już nie nakładam dodatkowo korektora tylko jedną cieniutką warstwę podkładu (tak dla zasady). Taki transparentny korektor Polecam spróbować, ale konieczne jest nakładanie małym pędzelkiem, bo przy LHK już nie ma takiego efektu

Żeby nie było OT. Wycisnęłam wczoraj 2 niechcianych gości, zapchał mnie olej winogronowy. Tylko raz nałożyłam i cera znowu wygląda jak miesiąc temu
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:02   #130
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a ja odkąd zaczęłam używać Benzacne nie mam już prawie zaskórników na nosku
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:27   #131
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Nolley, a może ostatnio inaczej odżywiasz się niż zwykle i to ma wpływ?
Hm, zaczęłam brak tabletki z cynkiem i wapnem, po przerwie zaczęłam pić kawę no i jem trochę więcej słodyczy, ale tak to nie

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Nolley - teraz pryszcze są, potem znikną. Ja zauważyłam, że najpierw nic się nie robi, cera ok, a potem sru i nagle wysyp. Nie miałam grudek i nagle nie wiadomo skąd znowu mam, i do tego mega pryszcze na jednym z policzków (tzn. już ich nie ma po dzisiejszej akcji :/)
Właśnie denerwuje mnie to, że te pryszcze biorą się z nikąd , mimo dobrej pielęgnacji...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:07   #132
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:11   #133
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
bardzo możliwe
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:19   #134
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja juz naprawdę nie mam siły Codziennie pojawia mi się nowe świństwo w zamian za coś co zeszło..
Dobija mnie to..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:29   #135
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Nolley, zobaczysz, będzie dobrze. Musi być. Ja również mam problem z wrazliwą skórą, szczególnie na głowie i przez to praktycznie nie mogę stosowac zwyczjanych szmponów, musze kupować drogie, słabo pieniące się, niepachnące itp. :-( A przy tym włosy są po nich jak siano... Cerę również mam wrażliwą, obecnie skóra aż schodzi mi z policzków, tak bardzo jest przesuszona, ale to wina tego, że jestem atopowcem. A jeszcze mam problem z wypryskami (na czole), jak my wszystkie tutaj. Nie jesteś sama.
Taki los wrażliwców Cieszę się, że nie jestem sama i ktoś też boryka się z podobnym problemem...Pozostaje nam chyba jedynie używać dobrego kremu nawilżającego, który nie zapycha i leczenie, leczenie, leczenie, bo myślę, że bez tego się nie obejdzie. To jakiś absurd, żeby podrażniała zwykła woda z kranu...

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Ja juz naprawdę nie mam siły Codziennie pojawia mi się nowe świństwo w zamian za coś co zeszło..
Dobija mnie to..

Skąd ja to znam
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA

Edytowane przez Nolley
Czas edycji: 2010-03-11 o 21:31
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:32   #136
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
Ja bym się zdziwiła gdyby było na odwrót. Rozniosłaś sobie bakterie po całości
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:07   #137
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
no ja mysle, ze to bardzo mozliwe, niedosc ze bakterie sie rozsialy na jeszcze wiekszej powierzchni to niektore z wagry/syfy mogly zostac zle wycisniete albo niedokladnie i "odrodzily" sie z jeszcze wieksza sila (ja wlasnie mam podobna sytuacje na brodzie )

dzieki Nais
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 06:51   #138
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Ja też miałam problem z zakryciem zaskórników na nosie do czasu, gdy zakupiłam puder perłowy. Nakładam go pędzelkiem do korektora i wągry stają znacznie mniej widoczne Później już nie nakładam dodatkowo korektora tylko jedną cieniutką warstwę podkładu (tak dla zasady). Taki transparentny korektor Polecam spróbować, ale konieczne jest nakładanie małym pędzelkiem, bo przy LHK już nie ma takiego efektu

Żeby nie było OT. Wycisnęłam wczoraj 2 niechcianych gości, zapchał mnie olej winogronowy. Tylko raz nałożyłam i cera znowu wygląda jak miesiąc temu
Kupowałaś na BU? Stosujesz go poza tym jako primer? Bo akurat tak się składa, że nie mam primera, a po wypłacie w przyszłym miesiącu planowałam małe zakupy na mazidłach.. Może zahaczę też o BU A z małych pędzelków mam ten kabuki EDM do oczu, nakładam nim korektor i cienie, jak już się maluję - też Fajny ten pędzelek.
Przepraszam za OT
Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
To bardzo możliwe. Kiedy zaczęłam akcję niewyciskania, grudki (takie widzialne głównie pod światło) nie zniknęły zupełnie, ale ich ilość jest o wiele mniejsza, twarz ma jakby gładszą strukturę Naprawdę warto zostawić buzię w spokoju
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:01   #139
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Kupowałaś na BU? Stosujesz go poza tym jako primer? Bo akurat tak się składa, że nie mam primera, a po wypłacie w przyszłym miesiącu planowałam małe zakupy na mazidłach.. Może zahaczę też o BU A z małych pędzelków mam ten kabuki EDM do oczu, nakładam nim korektor i cienie, jak już się maluję - też Fajny ten pędzelek.
Przepraszam za OT
Ja mam z BU, ale w Naturalnym Pięknie też jest. Czasami używam go jako primer ale tylko, gdy muszę wyjść na bardzo krótko. Minerały trzymają mi się na nim ok. 2-3 h. Jedynie pod oczami dobrze się sprawuje w tej roli. Możliwe, że to wina kremu (używam Ziaja Med na trądzik różowaty), ale tu nie mam porównania, bo niemal wszystkie mnie zapychają. Myślę, że na niezmydlanej frakcji oleju sojowego mógłby być ok. To takie moje domysły, nie próbowałam takiego połączenia
Nie wiem czy oczny kabuki nie będzie za duży, ja mam do pędzelek do korektora, ale mogę się mylić, nigdy nie miałam go w dłoni. Spróbować nie zaszkodzi

Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą i moja przesuszona skóra trochę odetchnęła. Nie zapchała mnie, odpukać
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 08:06   #140
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

No właśnie z myślą o frakcji planuję te zakupy Dzięki za odpowiedź, ja zmykam wreszcie spać bo mam dziś basen i nie chciałabym się z niewyspania utopić
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:41   #141
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

O Nais ja tez mialam dzis basen po nim tez zauwazylam ze jest lepiej bo przegladajac sie w lustrach na basenie nie wygladalam tak zle bez tapety
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:01   #142
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Fossa melduje sie w nowym watku
Nowy watek i nowy poczatek
Ja teraz prowadze kalendarz kazdy dzien niewyciskania skreslam i dobrze mi idzie. Jak narazie ...
Najgorszy jest moment gdy ide na "nocne siusiu" bo wtedy choc jest pozno i jestem spiaca dobieram sie do zaskornikow jak szalona Wzrok mi sie chyba wyostrza

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Ale żeście się dziś rozpisały
Nie mam pojęcia co się dzieje z moją twarzą, ale co dziennie rano widzę na twarzy 2 nowe pryszcze Prawda, od kilku dni nie myję twarzy wodą, ale mleczkiem i micelem...Chyba wrócę do poprzedniej pielęgnacji, nawet gdybym miała być cała podrażniona od tej głupiej wody...
Niewyciskanie nic mi nie daje. Nie wiem jak pokażę się za tydzień, bo nic mi się nie poprawiło - ba - jest jeszcze gorzej. Wszystko przez tę wrażliwą cerę!!!Nienawidzę jej! Gdyby nie to, to mogłabym bez przeszkód stosować kosmetyki antytrądziowe. Do kitu... Rozumie, gdyby jeszcze zbliżał mi się @, ale do niego jeszcze daleko...
Daje i to duzo!
NAWET jesli nie wydzisz natychmiastowych efektow to skora regeneruje sie powoli...

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
chyba tak

Mi na lini zuchwy po obu stronach wyskoczyly takie bolesne gule, nawet nie mysle ich wyciskac bo strasznie bola...

Dostalam swoj krem biodermy AKN zobaczymy co to bedzie - oby gorzej nie bylo
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:06   #143
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a wiecie jaki ja mam problem? macam się po twarzy i jak czuję, że nie jest gładka, podchodzę do lustra i wyciskam... nawet jak jest praktycznie niewidoczna krostka. później krostka rośnie, więc ją wyciskam, żeby się schowała. Skóra wokół cała zaogniona i jeszcze później cała ropa ze środka wychodzi (to takie białe) no to cisnę, żeby nie było widać tego białego syfu... i po tym robią mi się strupki
A później blizny nie chcą zejść.
Ogólnie moja twarz wygląda jakby była przezroczysta...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:10   #144
Pattiw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
czy to normalne ze po wielokrotnym wyciskaniu prze kilka(naście) dni następuje WYSYP grudek......... ?
Ja tez zauważyłam ze jak już zasiądę przed lustrem i się dobiorę do twarzy to na drugi-trzeci dzień mam wysyp takich grud że aż strach wyjść z domu.
Wydaje mi się ze spowodowane jest to rozniesieniem bakterii (mimo że staram sie zdezynfekować), a także tym ze coś jest nie do końca dociśniete i ta resztka się rozwija w zastraszającym tempie. To z moich obserwacji.
Dodam jeczcze ze po wysypie grudek który miałam po Face Ok juz widzę poprawę!
No i nie ruszam nic od tygodnia, na lustrach przyklejone zielone karteczki z wykrzyknikami, napuściłam na siebie TŻ-a żeby mnie pilnował przy codziennej toalecie.
No i doraźnie Tormentiol jak juz coś wylezie. To tyle. Trzymam kciuki za Was i za siebie!
Pattiw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:14   #145
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
a wiecie jaki ja mam problem? macam się po twarzy i jak czuję, że nie jest gładka, podchodzę do lustra i wyciskam... nawet jak jest praktycznie niewidoczna krostka. później krostka rośnie, więc ją wyciskam, żeby się schowała. Skóra wokół cała zaogniona i jeszcze później cała ropa ze środka wychodzi (to takie białe) no to cisnę, żeby nie było widać tego białego syfu... i po tym robią mi się strupki
A później blizny nie chcą zejść.
Ogólnie moja twarz wygląda jakby była przezroczysta...
No dokładnie, też mam tak, że jak wyczuję jakąś nierówność, to do razu lecę do lustra i robię z igły widły...Traktuję moją cerę jak jajko i każda kolejna niespodzianka napawa mnie złością...To chyba jakaś choroba
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:15   #146
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
No dokładnie, też mam tak, że jak wyczuję jakąś nierówność, to do razu lecę do lustra i robię z igły widły...Traktuję moją cerę jak jajko i każda kolejna niespodzianka napawa mnie złością...To chyba jakaś choroba
a najlepsze jest to, że jakbym nie ruszała, to nic by nie było widać
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:25   #147
Pattiw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
a wiecie jaki ja mam problem? macam się po twarzy i jak czuję, że nie jest gładka, podchodzę do lustra i wyciskam... nawet jak jest praktycznie niewidoczna krostka. później krostka rośnie, więc ją wyciskam, żeby się schowała. Skóra wokół cała zaogniona i jeszcze później cała ropa ze środka wychodzi (to takie białe) no to cisnę, żeby nie było widać tego białego syfu... i po tym robią mi się strupki
A później blizny nie chcą zejść.
Ogólnie moja twarz wygląda jakby była przezroczysta...
Ja przyłapałam się nawet na ty że przy jedzeniu dotykam swojej twarzy (wygląda to mniej więcej tak jak niewidomi oglądają palcami cudza twarz) po centymetrze i jak tylko coś wyłapię to zaraz lecę! No od tygodnia się powstrzymuję i ręce trzymam przy sobie .
Pattiw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:00   #148
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Eh, zaspałam na ten mój basen Szkoda. Faktycznie, jak już wyjdę z wody, wysuszę się itd, to skóra jakoś tak dobrze wygląda (to pewnie przez ozon )
Strasznie ciężko mi nie oglądać buzi w lusterku (mam taki nawyk, i dziś pierwsze co zrobiłam po przebudzeniu to złapałam właśnie za lusterko), ale od wczoraj nie dotykam buzi Tym razem musi się udać!
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:49   #149
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny, możeci mi polecić jakiąś wysuszającą maść?
Woda utleniona faktycznie jest dobra na przebarwienia I zrobiłam wczoraj ten peeling z cukrem. Będę próbować dalej, ponieważ dziś nic mi nowego nie wyskoczyło
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:50   #150
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Próbowałaś maści/pasty cynkowej?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.