Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 09:59   #991
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to ja tu bidna w flakony jestemmnie sie szybko zapach nudzi..nie mogę dobrac tego jedynego..zmiennośc mojej natury odzwierciedla miłość do wielu zapachów...Cati bierzesz jeszcze PP? zjadlam całe opakowanie ale ta wiem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:05   #992
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzien Dobry Plameczki,

Widze ze ladnie wam pachnie roznymi perfumkami przy porannej kawce
Ja wczoraj mialam w planie Sephore, ale nie doszlam, wlazlam do bielizny i...i tam zostalam, fajne ceny, fajne galotki, fajne przeceny.....

Taaaa, bielizna to moja slabosc, dlategom lewa w kosmetykach

Michellka, krio robie we Wroclawiu w Creatorze na Lotniczej (centrum rehabilitacji). 10 zabiegow kosztuje 300 zl dla pacjenta prywatnego. Mozesz co prawda isc postekac ze tu cie boli, tu strzyka, a zginac to sie prawie nie mozesz i ci moze lekarz przepisze, ale wtedy jestes uwiazana na godzine. A jak jestes prywatnie to chodzisz o ktorej chcesz.

envy07 - witaj w gronie Plamek!
Czy ja cie dobrze zrozumialam?... Filtra nieduzo nakladac?...
I to 30, , Cosik tu jest nie tak...
Zrozumialam ze masz trudna cere, wszystko z niej splywa, ale jesli jestes Plamka, to filtru trzeba duzo uzywac, dosmarowywac i to 50.

Zizuzan - witaj rowniez
Powodzenia z cosmelanem - plamki zejda! Cierpliwosci

Ja nadal z kawka
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:07   #993
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Labdanum i Wenge Donny Karan...dla niektórych kobiet są zbyt męskie.a są tak piękne.Nu YSL wersja edp piękniejsza niż edt, zdecydowanie.

Ja dzielę perfumy na pory roku.i czasem też nastrój .ale u mnie związane są najbardziej zpogoda....



Najpiękniejszy zapach z którym miałam do czynienia to Gaiac .

Jaśmin w perfumach mnie zabija.
Givenchy Organza powoduje traumę - natychmiastowy ból głowy......

Gentiana Aqua Allegoria pięknie oddaje lato..

jeśli ktoś kocha wanilię w perfumach to Pi Givenchy ....


Qubis witaj miło.emulsja Avene spf50 miało być, soryy ..........zrozumiałąm że nalezy nakłądać niedużą ilość...coby się nie wałkowało i dobrze rozsmarowywało..mi po prostu w dziurkach po trądziku i bliznach zostaja białe pozostałości bo cera jest bardzo nierówna,....jeśli źle zrozumiałam prosze o sprostowanie..bo dosmarowywać można się wciągu dnai to wiem
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-07-30 o 10:11 Powód: literówka
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:19   #994
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzieki Qubisia napewno skorzystam z krio jak przy tym pierwszym przezyję....Majtasow Ci sie chciało..TŻ happy chociaz według mnie człowiek wywala kasę ,stroi sie a oni to bezczelnie ściagają w minute..dupa z takim interesem ostatnio kupilam sexowne wdzianko i trzymam na rocznicę:rolley es:

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Beti Aurige wysylam i dam Ci pojemniczku maseczkę świetna na naczynka ziaja pro-uspokajająca..zobaczysz jaka smietanka wspaniala do paszczy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:26   #995
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Michell72, tak to ten NU
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:50   #996
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

musze sephore odwiedzic chodz jak dla mnie paski to bzdet na moim ph musze czuc i to dopiero po jakims czasie...tej nuty ostatniej czekam aaa laski CLINIQUE SMOOTHING CONCEALER korektor 02 light fajny rozjasnia pod oczetami,kryje..konsysten cja dobrze wchlaniajaca sie w lico..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:31   #997
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

czesc Plameczki

kilka postow mam juz za soba ale w wiekszosci podczytuje Was po cichu

chcialam podzielic sie z Wami moja opinia po neo HQ

dzisiaj mija dokladnie miesiac od jej stosowania ( tylko na noc) mam na czole pieknego motylka i plamki na polikach

cere mam raczej sucha , w strefie T od czasu do czasu wyskocza jakies niespodzianki , zazwyczaj raz w miesiacu przed okresem

wracajac do neo HQ

plamki na policzkach zjasnialy , na czole nie widze poprawy , byc moze troszke bo jak mnie widza znajomi to mowia ze jest zdecydowanie jasniejsza skora niz miesiac temu
ogolne plamk nie zniknely i chyba pewnie juz nie znikna

chcialam jeszcze napisac odnosnie microdermabrazji bo ktoras z plamek radzila odczekac po micro z nalozeniem neostraty ( jakies 2 tyg z tego jak dobrze pamietam)
moja Pani dermatolog i Pani doktor do ktotrej chodze na mezolift powiedziala,ze mikrodermabrazje jak najbardziej mozna laczyc z kwasami lub innymi "zluszczaczami"
neo rowniez
mozna po micro smarowac odczekac 1-2 dni ale czesto jest tak ze wlasnie microdermabrazje laczy sie ze zluszcaniem czyli np :
micro + kwas miglalowy itd.

wracajac do plamek to chcialabym sie zapytac czy mialyscie doswiadczenie z laserami ? np IPL ?
slyszalam ,ze nieumiejetnie przeprowadzony zabieg moze powodowac blizny

radzicie od razu potraktowac gebule cosmelanem i nie bawic sie w zadne dodatkowe rzeczy ?

p.s.
co do perfum :
*Soir de Lune Sisley
*Lolita Lempicka ( fioletowe jabluszko)
*Lalique -Perles de Lalique
*Kenzo Jungle
* Narciso Rodriguez For Her ( czarny )
*Dior Homme ( we Francji uzywany jako unisex)

Pozdrawiam wszystkie Plameczki i zycze milego popoludnia !

p.s. jeszcze tylko napisze o swoim SPF UVB 50+ THALGO
bardzo go lubie , fajnie nawilza skore i po ok 10 min mozna smialo nalozyc makijaz
ja go mieszam razem z kremem nawilzajacym tej samej firmy i wchlania sie super , nie bieli i jest git !
nooo to tyle
pa !

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-07-30 o 12:34
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 12:32   #998
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Miszuś łykałam PP 2 mce ta większą dawke.
Jesli miałam jakieś niedobory to na pewno uzupełniłam je.
W każdym bądź razie nowe plamy nie wychodzą. Na stare nie działa tylko powoduje że nowe nie wychodzą jesli ktos je miał z powodu braku tej witaminy. Ja nie lubie wątróbki i innych paskudztw więc może tez tym częsciowo było to spowodowane.


OOOxxxOOO (co za nick bosz ) podaruj sobie lasery Miałam całą mase i poza kilku tysiącami wyrzuconymi w błoto nic nie pomogło a nawet jakby te plamy rozlało na wiekszy obszar. Skóra mega podrazniona i cienka po tym była a wtedy łatwiej o nowe plamy. Miałam IPL i fraxel i dupa blada

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-07-30 o 12:35
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:38   #999
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość

wracajac do plamek to chcialabym sie zapytac czy mialyscie doswiadczenie z laserami ? np IPL ?
slyszalam ,ze nieumiejetnie przeprowadzony zabieg moze powodowac blizny

radzicie od razu potraktowac gebule cosmelanem i nie bawic sie w zadne dodatkowe rzeczy ?
IPL, lasery to strata pieniędzy, seria zabiegów na pewno wyjdzie drożej niż cos2 czy dermamelan. A jeżeli zdecydujesz się nie na cały zabieg cosmelanowy, tylko sam krem, to na pewno taniej wyjdzie...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:50   #1000
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieki Qubisia napewno skorzystam z krio jak przy tym pierwszym przezyję....Majtasow Ci sie chciało..TŻ happy chociaz według mnie człowiek wywala kasę ,stroi sie a oni to bezczelnie ściagają w minute..dupa z takim interesem ostatnio kupilam sexowne wdzianko i trzymam na rocznicę:rolley es:

[/COLOR]Beti Aurige wysylam i dam Ci pojemniczku maseczkę świetna na naczynka ziaja pro-uspokajająca..zobaczysz jaka smietanka wspaniala do paszczy
Michellka wlasnie plotkowalam z "Creatorem" i sa tam podobno fajne pakiety, czyli krio+masaze+ gimnastyki na kregoslup i inne. Mozna to zobaczyc na ich wroclawskiej stronie.

Taaa, ja lubiec galotki, lubiec i tak samo sobie mysle ze jak to tylko po to zeby pozniej zdjac..., no ale, jest jeszcze "dalsze pozniej"

TZ podoba sie, a jakze . Hm hm a skad ten skrot TZ?

Co do perfumek to odkad mi ze dwie butelki zwietrzaly to trzymam sie maksymalnie dwoch jednoczesnie, skromniutko w porownaniu z wami : CC Mademoiselle i Cerutti 1881 (+wersja letnia), uwielbiam i wiernam

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Qubis witaj miło.emulsja Avene spf50 miało być, soryy ..........zrozumiałąm że nalezy nakłądać niedużą ilość...coby się nie wałkowało i dobrze rozsmarowywało..mi po prostu w dziurkach po trądziku i bliznach zostaja białe pozostałości bo cera jest bardzo nierówna,....jeśli źle zrozumiałam prosze o sprostowanie..bo dosmarowywać można się wciągu dnai to wiem
envy07 - Wiec jesli masz avenke to tam jest napisane ze trzeba z 5 lub 6 "pompeczek" na twarz nalozyc aby miec ochrone maksymalna

Po prostu nakladac po troche, wiec nieduzymi ilosciami, ale sporo tego ma byc., chyba 2ml na twarz - oczywiscie jesli chronisz sie przed plamami.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszuś łykałam PP 2 mce ta większą dawke.
Jesli miałam jakieś niedobory to na pewno uzupełniłam je.
W każdym bądź razie nowe plamy nie wychodzą. Na stare nie działa tylko powoduje że nowe nie wychodzą jesli ktos je miał z powodu braku tej witaminy.
Cathi, to brak witaminy PP ma wplyw na plamy? Gdzie to Kobitki przeczytalyscie, przeoczylam cos?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

OoOoXoOoO *Dior Homme ( we Francji uzywany jako unisex)

Mieszkasz moze we Francji? Tak pytam, bo literek polskich tez nie uzywasz

Nie mam doswiadczenia w sprawie laserow, nie wypowiem sie.Czytalam poltora roku to samo co Ty teraz: ze nie warto. I balam sie zreszta zrobic tego na twarz.
He, cosmelanu tez sie balam , ale tez i kosmetyczka mnie uspokoila i sama potwierdzila ze to najlepsze rozwiazanie (w moim przypadku). I podzialalo, na krotko ale i tak jest lepiej niz przed zabiegiem.
Powodzenia!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:53   #1001
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catherine1980 i Beata2906 dziekuje za odpowiedz

tak wlasnie przypuszczalam,ze z tymi laserami to dupa
mialam cicha nadzieje po opiniach na forum,ze neo HQ cosik pomoze i tutaj tez dupa ... moze troszke mniejsza ale dupa

wiec teraz bardzo intensywnie mysle o cosmelanie
jak bede robic to na pewno caly zabieg cos1plus cos2

mam jeszcze jedno pytanie

zauwazylam u siebie niedawno takie drobniutkie zmarszczki pod oczami
nie sa to tzw"kurze lapki"tylko pionowe drobniutkie kreseczki od wewnetrznego kacika oka biegnace w dol
skora jak pergamin, doslownie !
jak slonce zaswieci to strasze co moze byc przyczyna takich "zmarszczek "? przesuszona lub odwodniona skora ?
z gory dziekuje za pomoc !

p.s. Qubis dopiero zauwazylam Twoja odpowiedz

we Francji nie mieszkam , czesto tam bywam u przyjaciol ale nic poza tym
przepraszam za brak polskich literek ale nie posiadam polskiej klawiatury

piszesz,ze cosmelan pomogl na krotko ? mimo stosowania filtrow i pewnie chowania sie przed slonkiem ? hmmm... to nie dobrze ...
a czy skora po cosmo jest ciensza ? pewnie tak , po takim zluszczaniu ...
boje sie,ze bedzie bardziej podatna na plamki

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-07-30 o 13:59
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 14:05   #1002
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

O..twoje perfumy są m9i bliskie
wygląda na to ze lepiej zbierać na cosmelan.
Qubis
dokładnie tak myślałam
Qubis, te 5 , 6 pompeczek to własnie dla mnie cieniutko.....ale bardzo Tobie dziękuję.bo ktoś kto dopiero zaczął was, Plamcie drogie podczytywać..to dla mnie wszystko hm, .no po prostu mam zero wiedzy nt. plamek.....i Pamiętnik.jest kopalnią wiedzy...no i niestety smutku wielu osób...
a na dodatek po raz pierwszy nałozone retinoidy nie pieką , nie szczypia......
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-07-30 o 14:12
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:14   #1003
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość

p.s. Qubis dopiero zauwazylam Twoja odpowiedz

we Francji nie mieszkam , czesto tam bywam u przyjaciol ale nic poza tym
przepraszam za brak polskich literek ale nie posiadam polskiej klawiatury

piszesz,ze cosmelan pomogl na krotko ? mimo stosowania filtrow i pewnie chowania sie przed slonkiem ? hmmm... to nie dobrze ...
a czy skora po cosmo jest ciensza ? pewnie tak , po takim zluszczaniu ...
boje sie,ze bedzie bardziej podatna na plamki
Alez nie przepraszaj , ja tez bez polskich literek...to tylko pytanie
Cosmelan pomogl na krotko, tak mozna to nazwac. Owszem, w duzym stopniu zlikwidowal plamy, niektore calkiem, po niektorych sa cienie..
Skora jest piekna potem (w moim przypadku), ale ten stan sie utrzymuje przez okolo 5-6 m-cy. Osobiscie nie moge codziennie uzywac cosm, wiec uzywam "profilaktycznie".
Tak, skora jest o wiele ciensza po zabiegu i podatniejsza na zadrapania, cienie i tp. Trzeba chronic, chronic i nawilzac i nawilzac.

Na zawsze uciekac od slonca, na zawsze filtr... .

Do czasu az wymysla filtr ktory chroni na 100% od slonca, lekko sie wchlania, wygladza skore, likwiduje przebarwienia..

Lekutko mnie ponioslo i sie rozmarzylam

A potem?...To juz kazda Plamka ma swoj wlasny system walki z nastepstwami/nawrotem itp.

Powodzenia
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:15   #1004
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość

zauwazylam u siebie niedawno takie drobniutkie zmarszczki pod oczami
nie sa to tzw"kurze lapki"tylko pionowe drobniutkie kreseczki od wewnetrznego kacika oka biegnace w dol
skora jak pergamin, doslownie !
jak slonce zaswieci to strasze co moze byc przyczyna takich "zmarszczek "? przesuszona lub odwodniona skora ?
z gory dziekuje za pomoc !
Porządny, bogaty krem pod oczy, nie mam pojęcia jaki, bo nie mam takiego problemu. Nie daj się skusić na clinique, bo są do niczego. Jakiś nawilżający, gruuuubą warstwą pod oczy jako maseczkę...Ja czasami na to przesuszenie dawałam Iwostin nawilzający, do twarzy co prawda, ale bezzapachowy i dla wrażliwcow, więc nie podrażniał. W sklepach jest sporo maseczek pod oczy w saszetkach, polskich firm, wypróbuj, bo są niezłe. Tylko nie żelowe, bo mnie np. wysuszają.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:36   #1005
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Qubis
dokładnie tak myślałam
Qubis, te 5 , 6 pompeczek to własnie dla mnie cieniutko.....ale bardzo Tobie dziękuję.bo ktoś kto dopiero zaczął was, Plamcie drogie podczytywać..to dla mnie wszystko hm, .no po prostu mam zero wiedzy nt. plamek.....i Pamiętnik.jest kopalnią wiedzy...no i niestety smutku wielu osób...
a na dodatek po raz pierwszy nałozone retinoidy nie pieką , nie szczypia......
envyO7 - ja tez wiele zawdzieczam pamietnikowi, zwlaszcza "starej kadrze", ktora juz nie pisze. Na szczescie pamietnik pozostal i sa inne Plamki, rowniez doswiadczone

O retinoidach to ja nic nie wiem, za wyjatkiem plam nie mam wiekszych problemow z cera
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:46   #1006
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubisiatko dziekuje

a napiszesz mi jak dlugo skora regeneruje sie po cosmo ?
to znaczy jak szybko wraca do "normy" 3-4 miesiace ?

bo ja pewnie jak Ty Qubis na dluzsza mete to na pewno nie bede stosowac cosmo tylko chce to potraktowac jako zabieg pielegnacyjny, taka kuracje raz w roku a pozniej to cos2 profilaktycznie


envy07 uwielbiam te zapachy ale zapomnialam jeszcze o moim No 2 zaraz po Sisley - Angel Thierry Mugler

Plamki a wiecie,ze gdzies wyczytalam, ze wlasnie krioterapia tez jest git na plamiska tylko ie wiem dokladnie na jakie
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:21   #1007
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
Qubisiatko dziekuje

a napiszesz mi jak dlugo skora regeneruje sie po cosmo ?
to znaczy jak szybko wraca do "normy" 3-4 miesiace ?

bo ja pewnie jak Ty Qubis na dluzsza mete to na pewno nie bede stosowac cosmo tylko chce to potraktowac jako zabieg pielegnacyjny, taka kuracje raz w roku a pozniej to cos2 profilaktycznie


Plamki a wiecie,ze gdzies wyczytalam, ze wlasnie krioterapia tez jest git na plamiska tylko ie wiem dokladnie na jakie
OoOoXoOoO (ales sobie wymyslila login...)

Wiesz, mi po cosmo dosc szybko sie skora zregenerowala. Maska nr1 w maju, a w lipcu juz bylam nad morzem. Gebusie mialam jak opalona W czerwcu mialam poprawke na same plamy, ale i tak cienie zostaly (prawy polik i czolo). Najladniejsza twarz mialam przez cala jesien, wlasciwie az do wiosny. Wiec regeneracja u mnie to okolo 1, 5 m-ca. Potem sie buraczylam, ale od czasu do czasu (po winku, po piwku, po przesadzonym cosmel.)...

Co do krio - robie od lat, profilaktycznie. Cera ladna, swieza, zdrowy duch, swieze spojrzenie, ale plamiska to to nie ruszy
Bynajmniej moich nie ruszylo.
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:50   #1008
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

OOOxxxOOO kobieto witaj IPL bozesz broń-jak chcesz poczuc sie jak skazaniec na krzesle elektrycznym jezu myslałam ze babie z buta dam,tak mnie bolałoPig manormu lub cosmelanu sprobuj,to co rozmiekczyła neo warto czyms silniejszym walnąćto ja pisalam kiedys o tym ze ciekly azot lub podtlenek azotu i kriochirurgia sa jedna z metod w walce z przebarwieniami..odnosnie krioterapii melanocyty sa wrazliwe na niska temperature wiec moze po zabiegach łatwiej jakims żrącym naszym srodkiem w nie pacnąć:rolleyes :...OOOxxOOO-pliss zmien ta nazwę na ta skore pod oczetami zrób mezoterapie igłową-świetne efekty!!!! żaden krem czy serum nie zadziała tak jak to iglowe nakluwanie...tam jest kwas hialuroidowy w tej mezo..i koktajl witamin takze nawilza,ujedrnia i spłyca zmarszczki a koszta ok 300zł
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:44   #1009
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubis Michell72 DZIEKUJE !!!
az sie sama teraz smieje ze swojego nicka
piszcie OOO - bede wiedziec,ze to o mnie chodzi

wiecie co... tak teraz sobie przypomnialam jak Was po ciuchutku podczytywalam to nie widzac Was stwierdzam,ze jestescie SUPER BABKI
!!!
posmiac sie mozna ( czasami jak czytam co piszecie to geba mi sie cieszy caly dzien ) poplakac, ponarzekac ... i jak nikt inny rozumiecie,ze ktos uwielbia pogode "pod chmurka "nooo byle nie za duzo tych chmurek GICIOR,ZE JESTESCIE !

Michell - jestem po pierwszym zabiegu mezolift, ktory robilam 3 tyg temu. mialam ostrzykiwana buzke surgilift plus- czysty kwas hialuronowy

Tak jak piszesz ! jest zdecydowanie lepiej ! postanowilam zrobic serie 4-5 zabiegow plus micro co miesiac a pozniej co pol roku tak dla podtrzymania efektow

co do krioterapi to ja chetna bardzo ! w gacie sie zaopatrze i wysokie skarpeciuchy ... doczekac sie nie moge ... bewnie mina zmarnieje przed samym wejsciem ... ale ja to do straszakow nie naleze !
jak Qubis pisze ze sie pieknieje to ja chce !!!

p.s. Michell a gdzie kupie pigmanorm ? w niemczech ? jezeli tak to czy jest na recepte i czy moze ja wystawic polski lekarz

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:45
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 19:01   #1010
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mezoterapia, Michell , to koszmar na policzkach , za darmo juz sobie nie dam tego zrobic ....
OOO Ty widze druga taka co daje rade tym zabiegom ....

a pod oczami ???

nigdy w zyciu !!!! bede musiala za zmarami zyc ... poki co ich pod oczami nie mam a i w ogole za wiele na twarzy nie widac ....

ale robcie, robcie jak zniesiecie ten bol ....ja odpadam...

uprzedzam te panie co mysla ,ze wystarczy tylko zaplacic ....niestety pocierpiec tez trzeba ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-07-30 o 19:08
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 20:42   #1011
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapielku kochany

moj mezolift byl bezbolesny
nawet tyci tyci nie czulam jak Pani doktor igielke wbijala
przed zabegiem cala buzke szyje i dekolt wysmarowano mi masia emla, odczekala jakies 20 min i wziela sie do ostrzykiwania
jak dla mnie zabieg ten pelen relaks bo naprawde nic nie czulam

nawet kilka minut po zabiegu moglam sie lac po mordce i nic smieszne uczucie

mysle,ze gdybym miala to robic bez znieczulenie to pewnie bylo by tak jak piszesz
ale Michell ma racje, po mezo gebula wyglada duuuuuzo lepiej ! dlatego postanowilam,ze zamiast najdrozsze kremy to zadzialam od srodka tym bardziej,ze kwas hialuronowy to zadna chemia i mozna nawilzac i nawilzac i naaaaaaawilzac

Plameczki a mam jeszcze jedno pytanie ... jak juz sie ujawnilam to bedziecie mialy mnie dosc

pomyslalam sobie,ze po tych wszystkich zabiegach zluszczajacych mordka jest nieco (???) bladzinka i tak sobie mysle czy mozna by bylo troszke ja zabarwic od srodka beta karotenem
hmmm... co o tym sadzicie ? myslicie ze plamiska po nim nie wyjda ?

zycze udanego wieczorku wszystkim Plamkom !
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:40   #1012
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapus Ty zmien lekarza,jak mogla Cie tak zmaltretowac i przeazić??? Tak jak pisze OOOOOOO elma i jak sprawna reka lekarki to robi to tak szybko ze ból da sie wytrzymac,naprawde..ja z gatunku tych co do depilacji brwi tak zagryzam zęby ze mam szczekościsk i marsa na licu a mezo ,nie ma nic lepszego..sa rózne,wybielające,nawilza jace,odzywcze..mix..musim jechac .we wrzesniu pojade,bo myslałam ze moze w spa zrobie ale to nie zbyt romantycznieroc znica a ja nakłuta taka.. nerwi efekt..po..jak biedronka wygladam ze 3 dni..facjata wrazliwa..Pigma w niemczech ok 20 euro ,recepta polska(ja bule 50zł)prywatnie,bo nie kazdy chce wystawic..Beta karoten to nie..gdzies czytałam ze zle wplywa na produkcje i tak juz zaburzonej u nas melaniny..marchewke pijsoczki..jak bejbusie..popatrzcie jakie one sniade,kubusiowe takie My fajne babki:love : a cio

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

A jak zrobie mezo kupię ta emulsje ,popatrz OOXXX http://allegro.pl/item1157776734_aur...lsja_15ml.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:45   #1013
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
My fajne babki:love : a cio[COLOR="Silver"]
Michellka
To za to ze mi sie gebucha smieje gdy cie czytam przed wylaczeniem komputerka

To ty tak na te rocznice w SPA + krio w drewniakach seksy bedziesz smigac, tak?

Kolorowych snow Plameczki!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:50   #1014
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapielku bidulko

naprawde mezo nie ma sie co bac ! mordka wysmarowana emla i jest git !
pozniej tak jak Michellka pisze,ze 3-4 dni i bedziesz pikna !
moze Pani doktor miala zly dzien i sie na Tobie wyzyla : pala: ! przed zabiegiem moim zdaniem powinna Ci zaproponowac znieczulenie mascia :/

Michell spojzalam na link ... brzmi calkiem niezle ja na kolejne mezo ide za tydzien wiec moze sie skusze

soczki mowisz,ze lepsze ... okay to sprobuje

A Michellku napisz mi jeszcze bo z tego co pamietam to jestes chyba z Wroclawia prawda ?
gdzie we Wroclawiu robisz mezo ? czy znasz jakis dobry gabinet medycyny estetycznej ?

p.s. dobranoc Qubis ! spij slodko !

Edytowane przez OoOoXoOoO
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:54
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 22:06   #1015
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sexi hi hi taka sina i zmarznieta kurcze jem papierówke i musialam podłączyc swiatełko cobym robaka nie wciagneła brr ja wiem ze to proteiny ale mam wielkie oczy na wszelkie pełzajace Mąz nawet kiedys powiedzial ze on po spacerze ze mna w lesie kiedys erka odjedzie tak sie dre jak cos na mnie spadnie lub jakis pająk mi sie przyczepi...no dre papę jak oszalała.. Śpijcie słodko..buziole:cmo k:

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Qubisia robilam w dwóch Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
ul. Inowrocławska 21/2
53-635 Wrocław
Rejestracja telefoniczna: (071) 780 66 26 oraz http://www.bioderm.pl/kontakt/

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

poptrzcie na to co oferuja teraz na skore z przebarwieniami http://www.wellderm.pl/nowosci/nowosci/
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 01:06   #1016
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Prosze pomozcie siedze i czytam i czytam i nic nie wiem Szukam super nawilzajacego kremu i nic nie znalazlam konkretnego Prosze doradzcie jaki dobry dla cery odwodnionej suchej chodzi mi zebym czula ze moja skora pije
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 07:07   #1017
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzien Dobry Plamki

Pierwsza dzis jestem he he...
Ponawiam swoje pytanko skromniutkie : jakich kremow pielegnacyjnych unikac przy plamach? (tzn.czego te kremy nie powinny posiadac aby nie przyspieszac pojawienia sie plam? )

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
kurcze jem papierówke i musialam podłączyc swiatełko cobym robaka nie wciagneła

[/COLOR]Qubisia robilam w dwóch Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
ul. Inowrocławska 21/2
53-635 Wrocław
Rejestracja telefoniczna: (071) 780 66 26 oraz http://www.bioderm.pl/kontakt/

poptrzcie na to co oferuja teraz na skore z przebarwieniami http://www.wellderm.pl/nowosci/nowosci/
Cala sie oslinilam czytajac o papierowce Michellka , ozesz, ja juz z pare lat nie jadlam prawdziwych jablek i to papierowek...tzn takich w ktorych uchowaly sie jeszcze robaki

Za adres dziekuje slicznie - to nie ja prosilam o niego, ale przyda sie

Co do tej oferty na przebarwienia: Wierzymy i Probujemy Plameczki ?!

Milego week endu wszystkim!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 07:40   #1018
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Marcelinko Pharmaceris nawilzający,,BIODERMA HYDRABIO MASECZKA NAWILŻAJĄCA(super) moze słuzyc za krem ..Hejka wszystkim KAWA

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Qubisia kcesz jabluszko chodz kobieto mam Ci duzio robaki free hi hi...Czy to działa taka maseczka to bylabym sceptyczna ale warto mezo robic to wiem z autopsji...

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Marcelinko albo ten chanela..na allegro 15 ml w saszetkach 15zł CHANEL PRECISION HYDRAMAX + ACTIVE CREME
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:22   #1019
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Prosze pomozcie siedze i czytam i czytam i nic nie wiem Szukam super nawilzajacego kremu i nic nie znalazlam konkretnego Prosze doradzcie jaki dobry dla cery odwodnionej suchej chodzi mi zebym czula ze moja skora pije
Maseczka w saszetkach la Roche posay, jak dasz cienką warstwę, to może być kremem...Moim zdaniem jeden z lepszych nawilżaczy na rynku. Inny to krem polskiej firmy Mincer, z kwasem hialuronowym i czymś tam jeszcze, świetnie pachnie, dobrze nawilza i kosztuje jakieś 10 zł
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:38   #1020
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

doberek , kawka

a ja polecam najnowszy kremik Clarinsa Eclat du Jour -(Daily Energizer Cream ) krem energizujacy na dzien
naprawde fajny ,nawilza moja sucha buziake i ladnie pachnie

a maseczka nawilzajaca z LRP jak pisze Beti tez jest superowa

milej soboty dziewczeta
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.