Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 08:44   #4441
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
O tym nie słyszałam, widzę, że jakaś nowość. Ma dość miły skład jak na podkład, ma fajnie kryć i być lekki... ktoś mi tu chyba wygenerował właśnie kolejne chciejstwo Mimo wszystko nie wiem, czy się odważę wziąć w ciemno, sporo recenzji do obejrzenia przede mną w takim razie
Ja kiedyś jak miałam gorszą cerę, zastanawiałam się nad "stay all day'' bo widziałam, że ładnie krył, ale na szczęście było minęło - odpukać- już nie muszę używać aż takich szpachli
Na bank wrzuce recke)))
Ja czasami lubie mocniejszy podkład , shiseido sun protective ale wole lekkie... Jestem wtedy w swojej skórze face and body to taka moja skóra.....od kiedy zabrali mi ysl wszystko inne troche widac , troche sie sciera ten jest niezawodny. Dam znac jak ten stilla))

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać jak się spisuje brzmi bajecznie
Jasne że dam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-07 o 08:45
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 08:51   #4442
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zaczynam się czaić na Armaniusza Silk FOundation . Chyba mam nowe uzależenienie. Ale to już będzie ostatni bo ja nie wiem kiedy to wszystko pozużywam . Myślicie dziewczyny, że odcień 02 będzie dobry?
Używam YSL touche eclat B10, bobbi brown skin foundation 0 porcelain.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 09:28   #4443
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Zaczynam się czaić na Armaniusza Silk FOundation . Chyba mam nowe uzależenienie. Ale to już będzie ostatni bo ja nie wiem kiedy to wszystko pozużywam . Myślicie dziewczyny, że odcień 02 będzie dobry?
Używam YSL touche eclat B10, bobbi brown skin foundation 0 porcelain.

tutaj masz porównanie z BB porcelain => http://addictedtomakeup1.blogspot.co...i-lancome.html
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 09:43   #4444
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
tutaj masz porównanie z BB porcelain => http://addictedtomakeup1.blogspot.co...i-lancome.html
Super. Dziekuje
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 09:54   #4445
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Super. Dziekuje
Armaniusza cóż..... Też polecam fajny jest. Dobrze się fotografuje, chociaż aktualnie na stanie go nie mam ale polecam, on ma wykończenie podobne do skin foundation, mniej takie rozświetlająco perłowe od teint miracle, zdecydowanie mniej od maca face and body ale jest spoko....tyle ze mnie lekko przesuszał, niemniej może była to wina niewystarczającej pielęgnacji.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:08   #4446
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Armaniusza cóż..... Też polecam fajny jest. Dobrze się fotografuje, chociaż aktualnie na stanie go nie mam ale polecam, on ma wykończenie podobne do skin foundation, mniej takie rozświetlająco perłowe od teint miracle, zdecydowanie mniej od maca face and body ale jest spoko....tyle ze mnie lekko przesuszał, niemniej może była to wina niewystarczającej pielęgnacji.
hm hm to niedobrze, że przesuszał . Nie popełnię tego błędu co z Lancome i wezmę próbkę(chociaż i tak czuję, że do Lancome jeszcze powrócę i zrobię drugie podejście ).
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:39   #4447
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja też mam ten silk foundation i w Pierwszych dniach byłam zakochana,ale na co dzień jednak on nie dla mnie. Też miałam wrażenie że lekko mnie wysusza (nie pamiętam czy jest alkohol -obstawiam,że tak i że to jego wina :p)
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 21:31   #4448
kawa19
kawa19
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Podkład do cery mieszanej

A znasz może jakiś konkretny podkład ?
kawa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 03:26   #4449
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład do cery mieszanej

A czego używałaś do tej pory? ( ps, jest duży wątek podkładowy powyżej) Tak jak pisze Kori w podkładach unikać alkoholu. Napisz jaki przedział cenowy Cię interesuje, dla dziewczyn z cerą mieszaną , ale przesuszoną zwykle dobrym rozwiązaniem jest perfect refaining shiseido. Podkład kosztuje około 160-170'zl. Jest rewelacyjny. Jeśli interesuje Cię coś w przyjemniejszej cenie napisz, pomyślimy.

Co do suchych skórek.... Mało jest podkładów które ich nie podkreślają.... Dobry krem peeling i wtedy będzie dobrze. Podklad nawet najlepszy to dodatkowa warstwa osiadająca na skórze , więc zwykle skórki podkreśla. Te napompowane i siedzące jakby na naskórku ( dior air , pipetkowiec z lancome) nie podkreślaja skórek , ale dzieje się tak dlatego że zawierają w składzie spore ilości silikonów , których cera mieszana zwykle nie lubi( co za tym idzie mogą zapychać i przyczynić się do powstawania kolejnych niedoskonałości na skórze.) . Napisz jakiego kremu używasz, jakiego podkładu i jaka granica cenowa jest dla Ciebie akceptowalna.

Pozdrawiam!
Natalia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-08 o 03:29
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 22:49   #4450
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II



Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wg mnie podkład nawilżający nie utrzyma się cały dzień, a długotrwały nie będzie nawilżający
Utrzyma. Make Up Atelier - podkład nawilżający. Trwały, ma piękne wykończenie a przypudrowany meteorytami WOW. Kolor 1NB-idealny dla bladziochów Tylko dla osób, które potrzebują słabego/średniego krycia.Do tego baza nawilżająca również z MAP(obydwie rzeczy na bazie wody). Baza z powodzeniem zastępuje mi krem pod makijaż.
Kiedyś pisałam tutaj, że jestem zachwycona podkładem Laury Mercier Smooth Finish a teraz wygląda przeokropnie. Pielęgnacja ta sama a podkład podkreśla wszystko. Jakby zrobił się dla mnie zbyt suchy(?), jakiś taki nijaki. I ten kolor, trochę za ciemny, ale jakoś to przeszło.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:01   #4451
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość



Utrzyma. Make Up Atelier - podkład nawilżający. Trwały, ma piękne wykończenie a przypudrowany meteorytami WOW. Kolor 1NB-idealny dla bladziochów Tylko dla osób, które potrzebują słabego/średniego krycia.Do tego baza nawilżająca również z MAP(obydwie rzeczy na bazie wody). Baza z powodzeniem zastępuje mi krem pod makijaż.
Kiedyś pisałam tutaj, że jestem zachwycona podkładem Laury Mercier Smooth Finish a teraz wygląda przeokropnie. Pielęgnacja ta sama a podkład podkreśla wszystko. Jakby zrobił się dla mnie zbyt suchy(?), jakiś taki nijaki. I ten kolor, trochę za ciemny, ale jakoś to przeszło.
Kolor 1NB jest faktycznie super dla bladziochów - ja się strasznie podjarałam, ale po nałożeniu emocje opadły na dno, bo tak okropnie wyglądał.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 23:18   #4452
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Kolor 1NB jest faktycznie super dla bladziochów - ja się strasznie podjarałam, ale po nałożeniu emocje opadły na dno, bo tak okropnie wyglądał.
Może nakładałaś na zwykły krem? Bo podkłady MAP są na bazie wody i też taką bazę muszą mieć. Nic tłustego.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 23:41   #4453
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Może nakładałaś na zwykły krem? Bo podkłady MAP są na bazie wody i też taką bazę muszą mieć. Nic tłustego.
No własnie nie
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 20:07   #4454
zunia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
mocno kryjący ale lekki

Wiem, że dużo już było takich wątków, bo wiele czytałam, ale co spodobał mi się jakiś podkład, to czytając o nim więcej, dowiaduje się, że w Polsce już go nie ma. Także chciałam zapytać o dobrze kryjący, ale lekki podkład. Obecnie używam tego kultowego z revlonu colorstay i jestem w nim zakochana, kryje perfekcyjnie (mam wiele blizn po trądziku i często jeszcze mi coś wyskakuje), ale teraz idzie wiosna i chciałam używać czegoś lekkiego, bo ten jest troszkę za ciężki na taką pogodę. Bardzo proszę o jakieś drogeryjne, dobrze kryjące podkłady. Cerę mam mieszaną, karnację taką raczej naturalną, może trochę ciemną dobrze by było jakby podkład nie był różowy
zunia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 23:51   #4455
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Zaczynam się czaić na Armaniusza Silk FOundation . Chyba mam nowe uzależenienie. Ale to już będzie ostatni bo ja nie wiem kiedy to wszystko pozużywam . Myślicie dziewczyny, że odcień 02 będzie dobry?
Używam YSL touche eclat B10, bobbi brown skin foundation 0 porcelain.
jesli chodzi o Luminous silk to ja mialam 4. a tez uzywam B10 z YSL
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:21   #4456
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: mocno kryjący ale lekki

Cytat:
Napisane przez kawa19 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Mam problem z doborem odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Jest ona mieszana, czasem pojawiają się pryszcze zwłaszcza na brodzie, czasem na policzkach a najbardziej mnie irytuje to że mam również suche skórki, które widać po nałożeniu podkładu więc chciałabym abyście mi doradziły właśnie taki podkład do cery mieszanej aby po nałożeniu go nie było widocznych tych suchych skórek :/ jeśli macie taką cerę jak ja to powiedzcie też jakie używacie kremy do pielęgnacji jej.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i liczę na Waszą pomoc
Przesuwam do zbiorczego o podkładach.
Cytat:
Napisane przez zunia16 Pokaż wiadomość
Wiem, że dużo już było takich wątków, bo wiele czytałam, ale co spodobał mi się jakiś podkład, to czytając o nim więcej, dowiaduje się, że w Polsce już go nie ma. Także chciałam zapytać o dobrze kryjący, ale lekki podkład. Obecnie używam tego kultowego z revlonu colorstay i jestem w nim zakochana, kryje perfekcyjnie (mam wiele blizn po trądziku i często jeszcze mi coś wyskakuje), ale teraz idzie wiosna i chciałam używać czegoś lekkiego, bo ten jest troszkę za ciężki na taką pogodę. Bardzo proszę o jakieś drogeryjne, dobrze kryjące podkłady. Cerę mam mieszaną, karnację taką raczej naturalną, może trochę ciemną dobrze by było jakby podkład nie był różowy
Mocno kryjący i jednocześnie lekki podkład to raczej rzadko spotykany miks , niemniej, jeśli chodzi o drogeryjne, to może ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oundation.html
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 06:01   #4457
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: mocno kryjący ale lekki

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przesuwam do zbiorczego o podkładach.

Mocno kryjący i jednocześnie lekki podkład to raczej rzadko spotykany miks , niemniej, jeśli chodzi o drogeryjne, to może ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oundation.html
Infallible nie jest mocno kryjacy, raczej max średnio, ale mat tfzyma super
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:33   #4458
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez bulkacebulka Pokaż wiadomość
i jak co się podoba?

ten Super Stay 24H faktycznie spełnia moje oczekiwania, utrzymuje się cały dzień ale nie męczy twarzy efektem maski
Pinqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:59   #4459
bulkacebulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

co masz na mysli? mi sie kiedys którys podkład normalnie zważył
bulkacebulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 02:01   #4460
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny ostatnio znana youtuberka stwiedzila ze wiekszosc podkladow dostepnych na rynku wcale nie upieksza skory,nawet jak kolor dobrany.A wytestowala mnostwo
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 11:12   #4461
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Ja też mam ten silk foundation i w Pierwszych dniach byłam zakochana,ale na co dzień jednak on nie dla mnie. Też miałam wrażenie że lekko mnie wysusza (nie pamiętam czy jest alkohol -obstawiam,że tak i że to jego wina :p)
Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio znana youtuberka stwiedzila ze wiekszosc podkladow dostepnych na rynku wcale nie upieksza skory,nawet jak kolor dobrany.A wytestowala mnostwo
Ja tez wytestowałam mnóstwo i wydaje mi się źe to nie większość podkładów nie upiększa cery, tylko nigdy nie będzie tak, źe nas będzie większość upiększać. Większość upiększa tylko wyjątkowo piękne cery im cera bardziej potrzebuje podkładu tym pewniejsza skucha
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 11:40   #4462
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja tez wytestowałam mnóstwo i wydaje mi się źe to nie większość podkładów nie upiększa cery, tylko nigdy nie będzie tak, źe nas będzie większość upiększać. Większość upiększa tylko wyjątkowo piękne cery im cera bardziej potrzebuje podkładu tym pewniejsza skucha
Zgadzam się w 100%. Niestety każdy podkład w jakimś stopniu podkreśla faturę, nierówności skóry . Im więcej problemów z cerą tym gorzej wygląda. Jak ktoś ma blizny potrądzikowe to przecież podkład ich nie wypełni. Dodatkowo osoby z problematyczną skórą wybierają zazwyczaj te bardzo ciężkie, mocno kryjące podkłady, które są suche a to dodatkowo podkleśla to co chciałybyśmy ukryć.

Ja sama miałam okres, w którym po prostu chciałam przestać używać podkładów bo cera wyglądała gorzej z nimi niż bez. Trzeba znaleźć złoty środek, u mnie sprawdziło się poszukiwanie podkładów nawilżających, mniej kryjących i odpowiednia pięlęgnacja. Jak miałam spore problemy z cerą to używałam podkładów mineralnych, albo kremów bb + korektora, a nie jak wcześniej colorstaya razy dwa na całą twarz.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 05:05   #4463
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Niestety każdy podkład w jakimś stopniu podkreśla faturę, nierówności skóry . Im więcej problemów z cerą tym gorzej wygląda. Jak ktoś ma blizny potrądzikowe to przecież podkład ich nie wypełni. Dodatkowo osoby z problematyczną skórą wybierają zazwyczaj te bardzo ciężkie, mocno kryjące podkłady, które są suche a to dodatkowo podkleśla to co chciałybyśmy ukryć.

Ja sama miałam okres, w którym po prostu chciałam przestać używać podkładów bo cera wyglądała gorzej z nimi niż bez. Trzeba znaleźć złoty środek, u mnie sprawdziło się poszukiwanie podkładów nawilżających, mniej kryjących i odpowiednia pięlęgnacja. Jak miałam spore problemy z cerą to używałam podkładów mineralnych, albo kremów bb + korektora, a nie jak wcześniej colorstaya razy dwa na całą twarz.
Rowniez mam wrazenie ze czym bardziej problematyczna skora i chcemy ja jakos ogarnac podkladem,tym bardziej podklad wydobywa niedoskonalosci,wrecz podkresla ...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:30   #4464
ryba616
Przyczajenie
 
Avatar ryba616
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kochane Wizażanki, szukam podkładu, który sprostałby moim wymaganiom. Oczekuje od niego żeby był w miarę trwały i krył mój czerwony nochal ;/ nie mam zbyt wielu niedoskonałości (dziękuję effaclar duo<3) oprócz właśnie tych nieszczęsnych naczynek. A może lepiej kupić byle jaki podkład i jakąś bazę, albo zielony korektor (nigdy nie używałam, bo jakoś im nie wierzę)? Mam cerę mieszaną- błyszcząca strefa T (chociaż ostatnio błyszczenie też się zminimalizowało- znów <3 effaclar), a policzki normalne. Pomóżcie! Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
ryba616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:59   #4465
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba616 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, szukam podkładu, który sprostałby moim wymaganiom. Oczekuje od niego żeby był w miarę trwały i krył mój czerwony nochal ;/ nie mam zbyt wielu niedoskonałości (dziękuję effaclar duo<3) oprócz właśnie tych nieszczęsnych naczynek. A może lepiej kupić byle jaki podkład i jakąś bazę, albo zielony korektor (nigdy nie używałam, bo jakoś im nie wierzę)? Mam cerę mieszaną- błyszcząca strefa T (chociaż ostatnio błyszczenie też się zminimalizowało- znów <3 effaclar), a policzki normalne. Pomóżcie! Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
NA SZARO!
Po jakimś czasie Ci effaclar duo pomogł? Ja mam kurde straszną kaszke na czole i zaskorniki zamknięte.
Strasznie widać to przez podkład i nawet jak zakryje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 09:56   #4466
ryba616
Przyczajenie
 
Avatar ryba616
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
NA SZARO!
Po jakimś czasie Ci effaclar duo pomogł? Ja mam kurde straszną kaszke na czole i zaskorniki zamknięte.
Strasznie widać to przez podkład i nawet jak zakryje
W niedziele będzie dwa tygodnie od kiedy zaczęłam stosować. Miałam dość dużo zaskórników otwartych na nosie i zamkniętych obok nosa i na czole (głównie między brwiami). Po tych prawie dwóch tygodniach moja cera polepszyła się o jakieś 75%, czyli jak dla mnie duuuży sukces. Zobaczymy co będzie po miesiącu stosowania. Zaskórniki zamknięte zniknęły prawie wszystkie- zostało tylko kilka największych między brwiami, a i one stają się coraz mniejsze. Otwarte zaskórniki na nosie są jeszcze trochę widoczne, ale te obok nosa zniknęły całkowicie. Nie błyszczę się prawie wcale(!) i pory są zmniejszone. Jak na niecałe dwa tygodnie stosowania to jestem mega zadowolona z efektów. Jeśli nie próbowałaś jeszcze tego kremu to musisz to zrobić
ryba616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:06   #4467
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kochana , a jaki przedział cenowy podkładu Cie interesuje?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 16:14   #4468
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Słuchajcie od pewnego czasu po nałożeniu podkładu i korektora robi mi się "lwia zmarsCzka" nie wiem czemu :/ próbowałam z różnymi podkładami,kremami.Mam 20 lat jestem za młoda na zmarszczki -_- pasuje to miejsce rano i wieczorem no ale na razie nic to nie daje Pojawia się ona po jakiś 30 min od nałożenia makijażu.
Mniej więcej tak to wygląda ale wiadomo w rl ja uwierzcie widać :/ miał ktoś kiedykolwiek taką dziwną sytuację?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 17:00   #4469
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Słuchajcie od pewnego czasu po nałożeniu podkładu i korektora robi mi się "lwia zmarsCzka" nie wiem czemu :/ próbowałam z różnymi podkładami,kremami.Mam 20 lat jestem za młoda na zmarszczki -_- pasuje to miejsce rano i wieczorem no ale na razie nic to nie daje Pojawia się ona po jakiś 30 min od nałożenia makijażu.
Mniej więcej tak to wygląda ale wiadomo w rl ja uwierzcie widać :/ miał ktoś kiedykolwiek taką dziwną sytuację?
Foto xd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460732401208.jpg (33,8 KB, 34 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 18:25   #4470
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Słuchajcie od pewnego czasu po nałożeniu podkładu i korektora robi mi się "lwia zmarsCzka" nie wiem czemu :/ próbowałam z różnymi podkładami,kremami.Mam 20 lat jestem za młoda na zmarszczki -_- pasuje to miejsce rano i wieczorem no ale na razie nic to nie daje Pojawia się ona po jakiś 30 min od nałożenia makijażu.
Mniej więcej tak to wygląda ale wiadomo w rl ja uwierzcie widać :/ miał ktoś kiedykolwiek taką dziwną sytuację?
Przyczyn może być wiele:
-odwodniona skóra
-za dużo podkładu
-podkład zbyt suchy na Twój typ cery i tak jakby pęka lub znika z linii zmarszczek
-podkład zbyt kremowy i migruje po uśmiechaniu się czy marszczeniu czoła
-źle dobrane zestawienie krem+podkład przez co podkład nie trzyma się kremu i migruje (np. krem na bazie wody, a podkład na bazie oleju)
-źle dobrany podkład do typu cery i pielęgnacji skóry jaką stosujesz
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.