Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusiowy:-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 13:15   #31
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Dziewczyny mam dylemat, może któraś coś wie na ten temat i mi pomoże.
Mianowicie we Wrocławiu są 2 kliniki leczenia niepłodności, Polmedis i INVIMED. Ceny w obu takie same wizyta 150 zł, inseminacja 650-750 zł, Do tej drugiej rejestracja będzie dopiero 19.08 a do Polmedis z tygodnia na tydzień. Sama nie wiem na którą się zdecydować bo obie mają dobre opinie. Może coś słyszałyście na temat tych klinik?
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 13:37   #32
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Dominika zrobione

Brilliant piękna ta sukienka taka delikatna) tak jak dziewczyny pisały jakis dodatek wloski makijaż i będzie super

Aguś to super
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 15:55   #33
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

ufff zabawki posegregowane
malutka część zostaje częśc poszła do siostrzenic część na stryszek i reszte wyniosę do przedszkola lub MOPS-u

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

coś dzisiaj pusto tutaj
ja zmykam szykować się do ginki trzymajcie kciuki
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 16:33   #34
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

agi - mysle nad czarna bo mam jasno bezowo/ czarne buty. lub bezowa. ciezko mi zdecydowac... wlosy chce miec lekko pofalowane
szybko Ci poszlo, mala na pewno zrozumie ze to dla innych dzieci

dominika - a Twoj gin nie moze Cie wyslac albo nie przeprowadza inseminacji? ciezko pow ktora lepsza, a termin ta jedna ma lepszy chyba ze chcesz czekac
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 18:05   #35
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Dominika ja zupełnie nie jestem z twoich okolic więc Ci nie pomogę, ale myślę, że skoro obie mają dobre opinie a w sumie na czasie chyba Ci zależy to może warto uderzyć do tej która ma bliższy termin.
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 18:53   #36
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

hej dziewczyny ja niedawno wróciłam z pracy i zjadłam własnie kolację) Tż't na treningu wiec siedze sobie sama zmęczona... nogi mnie tak bolą czuje jak bym je miała ze stali takie ciężkie...
dominika ja niestety również nie pomogę z tą kliniką

Agusia no i jak tam po wizycie??
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 19:42   #37
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja niedawno wróciłam z pracy i zjadłam własnie kolację) Tż't na treningu wiec siedze sobie sama zmęczona... nogi mnie tak bolą czuje jak bym je miała ze stali takie ciężkie...
dominika ja niestety również nie pomogę z tą kliniką

Agusia no i jak tam po wizycie??
A jak Twoje ręce??
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 19:52   #38
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A jak Twoje ręce??
swędzą, właśnie sobie je poskarowałam mascią sterydową...
Zamówiłaś sukienkę?
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 19:54   #39
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
swędzą, właśnie sobie je poskarowałam mascią sterydową...
Zamówiłaś sukienkę?
biedactwo

Nie, jeszcze nie. Do tego potrzebuję tż :P bo ja nie mam konta na allegro. Poza tym nie moge się zdecydować na kolor sukienki...

Kurczę obżarłam się (zjadłam obiad, na to 2 brzoskwinie, troszkę czipsów (rzadko je jem) i 3 paski czekolady) wypiłam miętę i teraz żałuję tego obżarstwa
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:02   #40
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
biedactwo

Nie, jeszcze nie. Do tego potrzebuję tż :P bo ja nie mam konta na allegro. Poza tym nie moge się zdecydować na kolor sukienki...

Kurczę obżarłam się (zjadłam obiad, na to 2 brzoskwinie, troszkę czipsów (rzadko je jem) i 3 paski czekolady) wypiłam miętę i teraz żałuję tego obżarstwa
no niestety a mój zawód wcale mi nie pomaga w leczeniu...

pochwal się jak już zrobisz zakup

co do objedzenia się to też tak czasem mam jak wracam do domu głodna i nim zrobie sobie cos do jedzenia to podjadam co popadnie i później czuje sie okropnie...nawet dziś tak miałam
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:07   #41
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
no niestety a mój zawód wcale mi nie pomaga w leczeniu...

pochwal się jak już zrobisz zakup

co do objedzenia się to też tak czasem mam jak wracam do domu głodna i nim zrobie sobie cos do jedzenia to podjadam co popadnie i później czuje sie okropnie...nawet dziś tak miałam
Oki
Straszne uczucie i się wie, że będzie ciężko ale i tak pokusa większa :P
Jaka pogoda u Ciebie? U nas od jutra znowu mają być gorączki :/
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 20:24   #42
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Oki
Straszne uczucie i się wie, że będzie ciężko ale i tak pokusa większa :P
Jaka pogoda u Ciebie? U nas od jutra znowu mają być gorączki :/
dokładnie , mimo że jestem najedzona to zjadłam jabłko przed chwilą i zagryzam migdały :P
Pogoda jest ciepło ok 20st ale 3/4 dnia jest mega ulewa nie wiem skąd bierze sie taka ilośc deszczu! Dzis ok 80km od nas przeszedł tajfun /tornado ...
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:27   #43
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
dokładnie , mimo że jestem najedzona to zjadłam jabłko przed chwilą i zagryzam migdały :P
Pogoda jest ciepło ok 20st ale 3/4 dnia jest mega ulewa nie wiem skąd bierze sie taka ilośc deszczu! Dzis ok 80km od nas przeszedł tajfun /tornado ...
Jabłko jest dobre na trawienie i oszukiwanie żołądka

Tornado?? Kurczę co to się dzieje, ciągle coś... Nikt mi nie powie, że klimat się nie zmienia... Ja się cieszę, że mieszkam tu gdzie nie ma rzeki, ruchomych płyt tektonicznych i takich tam, no i na X piętrze gdzie ewentualne powódź mnie nie sięgnie :P
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:34   #44
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jabłko jest dobre na trawienie i oszukiwanie żołądka

Tornado?? Kurczę co to się dzieje, ciągle coś... Nikt mi nie powie, że klimat się nie zmienia... Ja się cieszę, że mieszkam tu gdzie nie ma rzeki, ruchomych płyt tektonicznych i takich tam, no i na X piętrze gdzie ewentualne powódź mnie nie sięgnie :P
tak wiem, mimo to nie powinnam go jeść bo wcale głodna nie byłam:P
to prawda klimat się zmienia i to w piorunującym tępie! U nas na tyle opadów ile mamy na całe szczęście nie ma powodzi. Mam nadzieje że masz sprawna windę bo nie wyobrażam sobie wchodzić po schodach w ciąży w upał:P

Aga i jak tam po wizycie?
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:37   #45
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
tak wiem, mimo to nie powinnam go jeść bo wcale głodna nie byłam:P
to prawda klimat się zmienia i to w piorunującym tępie! U nas na tyle opadów ile mamy na całe szczęście nie ma powodzi. Mam nadzieje że masz sprawna windę bo nie wyobrażam sobie wchodzić po schodach w ciąży w upał:P

Aga i jak tam po wizycie?
Mam nadzieję, że nie wyrządziło u Was większych szkód...
Nad moim mieszkaniem mam przejście do klatki obok no i windy więc nie muszę się martwić :P Poza tym druga winda częściej się psuje
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:43   #46
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie wyrządziło u Was większych szkód...
Nad moim mieszkaniem mam przejście do klatki obok no i windy więc nie muszę się martwić :P Poza tym druga winda częściej się psuje
narazie nic mi nie wiadomo o szkodach bo trąba przechodziła przez ocean.... uf to dobrze :P w razie wu możesz skorzystać z ich windy:P
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:45   #47
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
narazie nic mi nie wiadomo o szkodach bo trąba przechodziła przez ocean.... uf to dobrze :P w razie wu możesz skorzystać z ich windy:P
Ahhh to ulga
No przyznam, ze jest to wygodne rozwiązanie

Ciekawe gdzie reszta dziewczyn się podziała, agi i lineczka muszą wizyty opowiedzieć
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 21:05   #48
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ahhh to ulga
No przyznam, ze jest to wygodne rozwiązanie

Ciekawe gdzie reszta dziewczyn się podziała, agi i lineczka muszą wizyty opowiedzieć
sama jestem ciekawa gdzie te nasze
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 21:28   #49
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

jestem jestem
ginka miała dziś poślizg godzinny także weszłam dopiero ok 20:30 i jeszcze do księgowej jechałam także zeszło troche
Kornelcia waży już prawie 1200 g ja przytyłam przez m-c 1,2 kg ginka mówi że bardzo mało ale że nie mam się tym denerwować
ogółem nie będe się rozpisywać bo z moją gwiazdką wszystko ok i jest już głową do dołu także zwarta i gotowa
a i mam kilka zdjęć z 3D na jednym mała się uśmiecha na drugim bierze paluszek do buźki a na kolejnym wystawia języczek także wniebowzięci jesteśmy
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 21:29   #50
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Witam się i ja, u mnie dzisiaj było dość cieplutko a od jutra znowu upały. '
Na priwa dostałam wiadomość że lepsza pod każdym względem jest ta klinika co ma szybszy termin. Jeżeli o nas chodzi to tak czy siak umawiać będę na 2 wrzesień bo wcześniej raczej małż nie będzie miał czasu, ale chociaż mam już jakiś punkt zaczepienia i opinię nie przefiltrowaną na stronie kliniki.
Ciekawe jak tam wizyta Agi????

Właśnie doczytałam że Kornelcia to już spora kobitka!!!! Naprawdę się cieszę no i najważniejsze że wszytko wyszło super aaaa no i zdjęcia 3D- zazdraszczam jak cholera!!!!!

Edytowane przez Dominika2302
Czas edycji: 2013-08-01 o 21:32
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 21:31   #51
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Dominika
więc umawiaj się na wizyte coby Natalka Cię do listy wpisała
relacja z wizyty wyżej
Briliant
myślę że beżowa będzie odpowiednia
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:08   #52
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
zie. Dzisiaj jeszcze go nie widziałam to nawet nie wiem jak jest teraz.
Po 3 gadałam z nim na temat kliniki i o dziwo nie usłyszałam ani słowa sprzeciwu a wręcz mnie poparł.
chyba sobie przemyślał skoro się zdecydował na ten krok



po wizycie, dobrze mała dzisiaj w końcu pokazała co ma między nózkami i pozostała dziewczyną już na 1000% nie wiem ile waży, bo miałam robione USG na szybko bo chciałam żeby małż zobaczył przytylam 3 kg od ostatniej wizyty i również 3 kg przytyłam od początku ciąży do zeszłej wizyty no i główką jest już ułożona w dół
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:17   #53
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
jestem jestem
ginka miała dziś poślizg godzinny także weszłam dopiero ok 20:30 i jeszcze do księgowej jechałam także zeszło troche
Kornelcia waży już prawie 1200 g ja przytyłam przez m-c 1,2 kg ginka mówi że bardzo mało ale że nie mam się tym denerwować
ogółem nie będe się rozpisywać bo z moją gwiazdką wszystko ok i jest już głową do dołu także zwarta i gotowa
a i mam kilka zdjęć z 3D na jednym mała się uśmiecha na drugim bierze paluszek do buźki a na kolejnym wystawia języczek także wniebowzięci jesteśmy
super ze Kornelcia to duża i zdrowa dziewczynka

dominika no to umawiaj sie raz dwa co będzie wiadomo co robić wrzesień nie tak daleko

lineczka uff to dobrze ze Nelcia została Nelą kilogramami sie nie przejmuj zgubisz je raz dwa
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 05:35   #54
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Brillant Girl fajne te sukieneczki, ja bym czarnej nie kupowała, bo jakoś w lato nie lubię na czarno się ubierać na uroczystości
Agi, Lineczka cieszę się że wizyty się udały i że dziewczynki nadal są dziewczynkami
Natalyyya a u Was już po owulacji?

Dzisiaj piątek
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 07:41   #55
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

dominika super, że mąż pozytywnie nastawiony
Niestety nic nie słyszałam o tych klinikach
magdzia ale zazdroszczę w Zakopanem byłam w podróży poślubnej, więc mam b. miłe wspomnienia

brilliant kiecka super i bardzo ładne kolory. Jak założysz jaką biżuterię i dobierzesz torebkę to będzie idealna na wesele. A i na co dzień też będziesz mogła w niej chodzić
Jeśli chodzi o kolorek to bardziej skłaniałabym się ku jasnemu, beż dobry pomysł bo możesz zaszaleć z dodatkami

agi ja na zasiłek macierzyński jeszcze czekam i chyba sobie poczekam bo dopiero pod koniec lipca zostały im wysłane papiery heh. A upatrzyłam sobie torebkę
Pokażesz fotki z usg? Cieszę się, że wszystko dobrze

lineczka córa już w pełnej gotowości, fajnie Kg naprawdę szybko się zrzuca po ciąży.


Byliśmy wczoraj na usg bioderek, niestety z lewym bioderkiem jest coś nie tak i musimy się pieluszkować Mała ma teraz kuper dwa razy większy od niej samej Tylko, że ciągle jej te pieluchy się rozwiązują i tracę cierpliwość
Mam nadzieję to pomoże...

Po wizycie wróciłam padnięta, eh, szkoda gadać, nie dość, że stres mój to jeszce kiepska organizacja w naszej kochanej służbie zdrowia... gdyby nie moja Mama to bym tam nie dała rady

Dzisiaj ledwo żyję, mała płaczliwa cały dzień wczoraj i dziś od rana. Teraz zatkałam jej buzię cyckiem, więc mam trochę wytchnienia
Niebawem zjadą moje koleżanki a ja taka rozmemłana i w domu nie posprzątane i jeszcze mi sił na przyjmowanie gości brakuje a one akurat mają tendencję do baaardzo długiego przesiadywania

Z pozytywów to nie ma dziś upałów
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:39   #56
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Hej A u mnie upały niestety. Od rana żar leje się z nieba. Mieliśmy jutro ze znajomymi jechać nad wodę, ale niestety mój TZ musi pracować i nie wiem co z tego będzie

Brilliant - fajna sukieneczka - ja bym wybrała beżową bo bedzie zawsze modna

Agi, lineczka - super, że z dziewczynami wszystko ok, rozwijają się i ładnie rosną

Dominika - ważne, że chcecie i ustalicie termin I że się wybierzecie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:58   #57
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Witam się przy kawusi, Jasiek w przedszkolu to mam wolną chwilkę.
U mnie też już upał aż strach pomyśleć co będzie w południe.....
Ula życzę cierpliwości przy pieluchach, kiedyś w tv widziałam że zamiast tego można w sklepie medycznym kupić jakieś ustrojstwo, które zakłada się zamiast mega ilości pieluch.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:42   #58
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Hej laski

Ula nie przejmuj się drobną wadą bioderek szybko je skorygujesz i będzie sexy laska Udanego spotkanka babskiego)

Ewccik tia ja już po owu teraz siedze i grzeje jajo żeby sie wszystko udało
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:49   #59
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Natalka podoba mi się Twoje podejście
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:55   #60
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Zaczynamy wątek trzeci wnet posypią się nam dzieci. Wątek staraczkowo - mamusio

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Natalka podoba mi się Twoje podejście
Dzięki staram sie luzować ile się da bo cóż innego mi pozostało dzis mi tempka spadła o 0.2 st i tak średnio mi sie to podoba no ale cóż
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 21:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.