Błyszczyk powiększający usta - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 21:56   #61
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

no tak z powiększeniem o 40% to można się było spodziewać ze to chwyt reklamowy . Chyba kupie sobie ten błyszczyk, tylko sama nie wiem co z tymi kolorami(w ostateczności wezmę bezbarwny). Chomiczko powiedz mi jeszcze czy w palecie naprawdę nie znalazł się wogóle jakiś w miarę delikatny róż? A pędzelek jak się sprawdza?
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:47   #62
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez maxi82
no tak z powiększeniem o 40% to można się było spodziewać ze to chwyt reklamowy . Chyba kupie sobie ten błyszczyk, tylko sama nie wiem co z tymi kolorami(w ostateczności wezmę bezbarwny). Chomiczko powiedz mi jeszcze czy w palecie naprawdę nie znalazł się wogóle jakiś w miarę delikatny róż? A pędzelek jak się sprawdza?
Maxi,sama nie pamietam dokladnie czy byl jakis delikatny roz,mama teraz przed soba ulotke,na ktorej sa odcienie obu szminek (full volume i full volume liquid),dosyc jasny roz to chyba bedzie nr 100, ewentualnie nr 090(z full volume liquid), 110 (ktory byc moze kupie) jest podobny, tylko bardziej wpada w bez, wlasciwie to taki "bezo-roz". testowalam go wczoraj i byl delikatny,b.ladnie sie prezentowal na ustach, tylko zdecydowalam sie na bezbarwny glownie dlatego,bo krepuja mnie te slady szminek/blyszczykow na filizankach ,wiec bezbarwny blyszczyk jest pod tym wzgledem bardziej uniwersalny
w kazdym razie, jesli masz mozliwosc kup ta szmineczke w plynie w Rossmannie- tam kosztuje teraz16,90 i dodatkowo dostajesz gratis bezbarwna szminke w sztyfcie fluu volume (uzylam jej wczoraj wieczorem i na noc i usta hmmm....takie jakies pelniejsze )-ta pomadka w sztyfcie tez slicznie sie blyszczy na ustach. aha i full volume liquid nawilza usta.
co do pedzelka to nigdy wczesniej nie uzywalam pomadek w plynie z pedzelkiem,ale to ciekawe rozwiazanie,bezbarwna pomadke mozesz nalozyc "w drodze"-bez lusterka,z kolorowymi lepiej uwazac
w kazdym razie maxi wybierz sie do rossmanna,na pewno znajdziesz jakis odcien dla siebie, a bezbarwna tez jest super. aha w watku :"pokaz swoje usta" jedna z wizazanek zalaczyla zdjecie swoich ust pomalowanych FVL nr 110,jak wpiszesz "full volume" w wyszukiwarce wyskoczy Ci ta strona- niestety nie opanowalam jeszcze wklejania linkow do innych stron
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:59   #63
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

nie zauwazylam Maxi,ze tez jestes z Wwy
aha i wcale nie jest tak,jak pisaly gdzies na forum dziewczyny,ze panie z rossmanna nie sa chetne dac gratis tej bezbarwnej szminki,ja kupowalam swoja FVL w rossmannie przy Albercie na marszalkowskiej i nie musialam sie wcale dopraszac o gratis
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:04   #64
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Dziewczyny a ja uzywam blyszczuku firmy Wibo, kosztowal jakies 5 zl. I musze powiedziec ze swietnie wypelnia usta, kolory dla kazdego, jest ich masa Mam taki rozowiutki I bardzo mocno trzyma sie na ustach, mi okolo 4 godzin jak nic!!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:23   #65
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
nie zauwazylam Maxi,ze tez jestes z Wwy
aha i wcale nie jest tak,jak pisaly gdzies na forum dziewczyny,ze panie z rossmanna nie sa chetne dac gratis tej bezbarwnej szminki,ja kupowalam swoja FVL w rossmannie przy Albercie na marszalkowskiej i nie musialam sie wcale dopraszac o gratis
Dzięki za te wszystkie informacje Obejrzałam fotkę w "pokaż swoje usta" i faktycznie nieżle wygląda na ustach. Ten bezo-roz o którym wspomniałaś to bardzo by mi odpowiadał (to moj ulubiony kolor, i z tego co zauwawzyłam na forum to nie tylko mój ) Dzisiaj postaram się wybrać do tego Rossmana o którym piszesz. Fakt, z tymi paniami z Rossmana to różnie bywa (jedne są miłe inne nie, jak ludzie). Wydaje mi się że czasami nie chcą dawać gratisów bo wolą je zostawić po prostu dla siebie albo znajomych.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 10:00   #66
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Efekt pełniejszych ust w błyszczykach z kolagenem czy też inna substancją sprawiająca, że wargi 'puchną' jest krótkotrwały. Podobne błyszczyki można kupić w Sephfora- kosztuja koło 100 zł, więc cena Rimmela jest dość atrakcyjna.
Jeżeli jednak paleta kolorów jest mała ciekawa to moim zdaniem lepiej kupiś swój wymarzony kolor w palecie błyszczyków innej marki niż kupować 'na siłe' tylko dla efektu powiększenia.
Poza tym podobny efekt pełnych warg można osiągnąc stosując różne triki makijażowe, np . nakładając bardzo jasny kolorek na środek warg, czy też obrysowujac wargi białą kredka i rozcierając ją;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:13   #67
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

wszystkie błyszczyki OPTYCZNIE powiększają usta , bo błyszczą się .A efekt Rimmela jak pisze Sam jest na krótką metę
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 15:05   #68
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

zgadzam sie, ze powiekszyc usta mozna stosujac rozne sztuczki makijazowe,ale to, co mi sie osobiscie podoba w Full Volume Liquid Rimmela to to, ze usta sa tak niesamowicie gladkie, dobrze nawilzone(!)-a z reguly blyszczyki wlasnie wysuszaja skore ust...poza tym po uzyciu FVL usta sa rzeczywiscie tak jakby bardziej uwypuklone wedlug mnie efekt wcale nie jest krotkotrwaly,bo gdy blyszczyk znika z ust one nadal sa gladkie/troche pelniejsze(ale nie powiekszone) dla mnie super!
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:47   #69
M_ija
Przyczajenie
 
Avatar M_ija
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Masz racje chomiczko. Po nałożeniu błyszczyku nawet jak mamy go krótko na ustach, robia sie bardzo ładne - bez zadnych zmarszczek i wogóle.
MI sie bardzo podoba to że nawilża usteczka. Wiadomo, ze to powiekszenie to bzdura - no ale czego mozna oczekiwać od błyszczyka ?
Jak dla mnie jest super, zwłaszcza to delikatne uczucie chłodu po jego nałożeniu - naprawde fajne - hehe
Jeżeli nie podobają się Wam kolory to kupcie sobie bezbarwny i nakładajcie go na jakis inny kolorowy błyszczyk - ja tak robie i wygląda to bardzo ładnie.
Pozdrówka
M_ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 16:36   #70
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

ta promocja jest nadal w roosmannie bo chyba nowa ulotka wyszła i nie wiem czy ta promocyjna cena to atualna jest?!
a co do różow to na serio brak ich w tej skąpej paletce kolorkow tej szminki
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:25   #71
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ta promocja jest nadal w roosmannie bo chyba nowa ulotka wyszła i nie wiem czy ta promocyjna cena to atualna jest?!
a co do różow to na serio brak ich w tej skąpej paletce kolorkow tej szminki
Gabi2,promocja nadal jest-dzis wpadlam po drodze do rossmanna na al.jerozolimaskich i tam tez byla ta promocja-szminka Full Volume Liquid + gratis bezbarwna szminka w sztyfcie full Volume za 16,90.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 17:28   #72
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez M_ija
Masz racje chomiczko. Po nałożeniu błyszczyku nawet jak mamy go krótko na ustach, robia sie bardzo ładne - bez zadnych zmarszczek i wogóle.
MI sie bardzo podoba to że nawilża usteczka. Wiadomo, ze to powiekszenie to bzdura - no ale czego mozna oczekiwać od błyszczyka ?
Jak dla mnie jest super, zwłaszcza to delikatne uczucie chłodu po jego nałożeniu - naprawde fajne - hehe
Jeżeli nie podobają się Wam kolory to kupcie sobie bezbarwny i nakładajcie go na jakis inny kolorowy błyszczyk - ja tak robie i wygląda to bardzo ładnie.
Pozdrówka
M_ija, ja tez lubie to uczucie chlodu w Full Volume Liquid, no i to,ze usteczka robia sie tak jakos pelniejsze -przez to,ze sa gladsze ! paleta kolorow jest dziwna,trudno sobie cos wybrac,ale ja jestem zadowolona z mojego bezbarwnego-przynajmniej nie zostawia sladow
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:06   #73
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

no to jutro moze wpadne po ten błyszczyk, szkoda że jest bez drobinek...i bardzo mnie dziwi ten brak odcieni różu...bo to w sumie chyba jeden z czesciej kupowanych kolorków
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:30   #74
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

A czy są odcienie z drobinkami?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:56   #75
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

a czy to jest zdrowe? takie szminki? to jest mala ingerencja w skore? zastanawialyscie sie nad tym?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:20   #76
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Mam 2 te szminki bo 2 kolorki mi odpowiadaly. Wydaje mi sie ze maja w skladzie mentol bo czuje jakbym sobie pomyziala usta pasta do zebow :P Malo komfortowe uczucie. Faktycznie usta lekko ( ale tylko lekko ) puchna... moge to porownac do ogolnego opuchniecia rano po wstaniu kiedy moje usta faktycznie wydaja sie pelniejsze Rewelacja nie jest - fajny gadzecik
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:24   #77
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez golabek
A czy są odcienie z drobinkami?
widzialam bodajze z 2-3 odcienie z malymi drobinkami,nie sa to duze czasteczki brokatu,co dla mnie jest plusem
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:27   #78
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez anulka262
a czy to jest zdrowe? takie szminki? to jest mala ingerencja w skore? zastanawialyscie sie nad tym?
To zalezy co kto rozumie przez ingerencje...dla mnie jest nia np zabieg powiekszenia ust. nie rozumiem tez dlaczego ten blyszczyk/szminka w plynia mialaby szkodzic ustom skoro wrecz przeciwnie-fantastycznie je nawilza po 2gie - usta nie sa opuchniete/zaczerwienione, tylko wygladaja zdrowo
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:33   #79
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

na tak ale w jakims tam sposob dziala on na usta, skoro sie powiekszaja a to naturalne nie jest, osobiscie mam watpliwosci co dot ego blyszczyka i do jego stosowania...
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 19:39   #80
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

Cytat:
Napisane przez anulka262
na tak ale w jakims tam sposob dziala on na usta, skoro sie powiekszaja a to naturalne nie jest, osobiscie mam watpliwosci co dot ego blyszczyka i do jego stosowania...
Anulko, usta po uzyciu tego blyszczyka w sumie sie nie powiekszaja, raczej tak jakby delikatnie wypelniaja i raczej nie ma "mrowienia" tylko taki przyjemny chlodek czuc, porownalabym go do uczucia po posmarowaniu ust balsamem Sephory (zawiera mentol) albo Carmexem .
ja tez sceptycznie podchodzilam do tej szminki w plynie-idz do Rossmanna i przetestuj, zobaczysz czy pasuje Ci. mi sie podoba FVL glownie za to,ze swietnie nawilza usta (co jest rzadkoscia wsrod blyszczykow...)
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 07:16   #81
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: Błyszczyk powiększający usta?

a czy któraś z Was próbowała już może Yria lift radiance- balsam "Efekt pełnych ust"? bo tak sie zastanawiam, cena promocyjna w kataogu 45zł :/ nie wiem czy warto?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 07:56   #82
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Błyszczyk powiększający usta

Witam!
Doradźcie mi jaki błyszczyk do ust(w miare tani!tak do15zł) fajnie powiększa usta.
Mam pełne usta,ale chcę jeszcze bardziej je wyeksponować, a większośc błyszczyków które używam i które niby powiększają są do du** .
Jeżeli używałyście cos podobnego i się sprawdziło to sie podzielcie!Będę bardzo wdzięczna!
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 08:17   #83
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

na blyszczykach akurat powiekszajacych usta optycznie znam sie :| ale z tego co wiem to kazdy blyszczyk powieksza optycznie usta moze jeszcze poczekaj na odp innych wizazystek albo najlepiej w archiwum poszukaj
aa wlasnie jesli przejedziesz calkiem na dol (na tej stronie) to masz tam podobne tematy pozdrawiam
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:24   #84
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

Tutaj znajdziesz cos o błyszczykach które powodują "puchnięcie" ust Dzieki czemu powiekszają je Pewnie o to Ci chodzilo
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60538
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 15:30   #85
bulba_z_kafeterii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

Jesli chcesz blyszczyk autentycznie powiekszajacy usta, to polecam Ci taki z Sephory. Po nalozeniu go, poczujesz na ustach mrowienie, ktore sygnalizuje, ze usta rzeczywiscie sie powiekszaja. Efekt powiekszenia zauwazylam zarowno na swoich wargach, jak i ustach kolezanki. Jedyny mankament, to taki, ze blyszczyk nalezy do troche drozszych, ale moze lepiej oszczedzic i zainwestowac w cos co naprawde dziala
Aha, blyszczyk ten nie kazdemu odpowiada (ze wzgledu na to mrowienie wlasnie), wiec najlepiej by bylo gdybys poszla do Sephory i sama go wyprobowala
Pozdrawiam.
bulba_z_kafeterii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 16:13   #86
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

City lips... masz tu nawet stronke www.citylips.com ale jego cena sięga 128 zł.
W perfumeriach sephora. pozd.
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 16:16   #87
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

po tym błyszczyku z Sephory mialam okolice ust oraz ręce (!) czerwone i opuchnięte..a na dodatek wszystko to strasznie swędziało :/ być moze to uczulenie na ktorys ze skladnikow , wiec wczesniej proponuje wyprobować , jak zadziala an Ciebie
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:52   #88
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

no prawdopodobnie. U mnie działa fenomenalnie ;-)
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:14   #89
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

Ja polecam błyszczyki Glam Shiny bardzo ładnie sie trzymają na ustach i powiększaja optycznie niestety niejestem w stanie powiedziec jaka jest ich cena bo dostałam w prezencie ale jak sie dowiem to napisze
pozdrawiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:45   #90
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Błyszczyk powiększający usta

ok 35zł
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 10:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.