Amerykański typ urody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 11:03   #1
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638

Amerykański typ urody


jaki on dokladnie jest??? hmm pytam sie tak z ciekawosci bo bardzo mi sie podobaja ( bez skojarzen że jestem les) dziewczyny z USA. Wiem, one są pewnie wykreowane. Ale maja w sobie coś innego. Czyzby amerykanski typ to długie jasny blond włosy,ciemna karnacja i uśmiech pełen białych zębów. Do tego mocno podkreślone oczy na czarno?? nie wiem moze dla porównania wkleje fotki polek i dziewczyn z usa? moze brytney?
bo wogóle czy jesli jest sie polka, to mozna jakos siebietak zmienic zeby wygladac na ta amerykanke?
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:49   #2
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Amerykański typ urody

moim zdaniem amerykanki to niekoniecznie blondynki ale zazwyczaj i to farobowane - odcienie blondu amerykanek zawieraja zolty pigment ( bez szarosci platyny ) mocno umalowane i oczy i usta( konturówki !!!) , często tez maja sztuczne piersi gdyz tam łatwo je zrobić tzn wiecej lekarzy plastyków wiecej kasy.Tam to wogole wszystkio jest wieksze to i dziewczyny też są wieksze!!! Mam nadzieje ze dobrze mnie rozumiesz, nie wiem co jescze jak mi jescze cos do glowy przyjdzie to napisze , pozdrowionka

ps: taką dziewczyną bardzo łatwo sie stać bedąc Polką ( przyklad Doda ) i obojetnie jaką inna narodowością , nawet azjatke mozna zrobic na amerykanską dziewczynę choc u niej juz bedzie widac prawdziwe korzenie , sa takie narodowsci ktorych jednak sie nie ukryje
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:53   #3
karmazynowakuzynka
Przyczajenie
 
Avatar karmazynowakuzynka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: Amerykański typ urody

Zgadzam sie z simonka005. dziewczyny z USA są przede wszystkim wykreowane! w większosci mają na tyle funduszy, żeby "poprawić" urodę, np. wybielić zęby, kupić naprawdę dobrą farbę do włosów (najczęściej blond) albo zapłacić za profesjonalnego fryzjera. Natomiast z pewnością nie rodzą się takimi, jak wyglądają po tej całej "metamorfozie".
karmazynowakuzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:15   #4
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Amerykański typ urody

faktycznie doda.... a teraz na czasie frytka która Paris Hilton chce z siebie zrobic
dzieki wam za odpowiedzi
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:51   #5
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Amerykański typ urody

ale rozróżnijmy typ urody a stylizację
dla mnie amerykański typ urody to dziewczyna o mocnej budowie, wcale nie zwiewna i eteryczna, dobrze to przedstawia Carmen Electra jest ładna, ale wcale nie pomyslałabym o tym, że mogę ją swobodnie powalić na ziemię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:00   #6
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez agnieska
ale rozróżnijmy typ urody a stylizację
dla mnie amerykański typ urody to dziewczyna o mocnej budowie, wcale nie zwiewna i eteryczna, dobrze to przedstawia Carmen Electra jest ładna, ale wcale nie pomyslałabym o tym, że mogę ją swobodnie powalić na ziemię

zgadza się

mam kolege który od ponad 10 lat mieszka w USA
gdy zobaczył mnie z moją koleżanką stwierdził że nie ma w szkole ani jednej tak chudej osoby jak my , dodam że nosimy rozmiary 38/40 więc w normie
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:12   #7
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Amerykański typ urody

Nastolatko z twojego watku o pannach lekkich obyczajow wynika iz nie gustujesz w dziewvzynach w typie-farbowany blond,dekolt.tipsy -sztuczonosc ..a teraz sama chcesz sie taka stac?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 14:45   #8
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez prowokacja17
Nastolatko z twojego watku o pannach lekkich obyczajow wynika iz nie gustujesz w dziewvzynach w typie-farbowany blond,dekolt.tipsy -sztuczonosc ..a teraz sama chcesz sie taka stac?
no właśnie trafne spostrzeżenie
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:55   #9
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez ooliwka
mam kolege który od ponad 10 lat mieszka w USA
gdy zobaczył mnie z moją koleżanką stwierdził że nie ma w szkole ani jednej tak chudej osoby jak my , dodam że nosimy rozmiary 38/40 więc w normie
Na programach MTV typu "Made" widac jak naprawdę wyglada młodzież w amerykańskich szkołach. Mnie by tam przy moich 150 cm i 45 kg po prostu zgnietli :P.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:42   #10
anstak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
Dot.: Amerykański typ urody

Hej, a mi sie podobają twarze amerykańskich dziewczyn- w przeciwienstwie do ich figury których im absolutnie nie zazdroszcze. Tez sie kiedys nad tym zastanawialm i po wlasnych obserwacjach wyciągnełam własne ( nie wiem czy słuszne wnioski)
1. bardzo zadbane cery - generalnie dbaja o to by cera była idealna, precz z pryszczami
2. bardzo słaby makijaż, a jezeli juz to podkreslający jedynie "naturalnie: ładną cere, badź korygujacy
Polki dla odmiany mocno sie malują, gorzej z cerą
3 bardzo zadbane włosy- z tego co rozmawialam fryzjer raz na miesiąc to absolutne minimum, bywa, że nawet co tydzien.
4. na maksa wybielone zęby celem uzyskania hollywoodzkiego usmiechu
5 bardzo eksponowany, w miare potrzeb powiekszony biust
6 figura nieistotna

Ania
anstak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:48   #11
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
jaki on dokladnie jest??? hmm pytam sie tak z ciekawosci bo bardzo mi sie podobaja ( bez skojarzen że jestem les) dziewczyny z USA. Wiem, one są pewnie wykreowane. Ale maja w sobie coś innego. Czyzby amerykanski typ to długie jasny blond włosy,ciemna karnacja i uśmiech pełen białych zębów. Do tego mocno podkreślone oczy na czarno?? nie wiem moze dla porównania wkleje fotki polek i dziewczyn z usa? moze brytney?
bo wogóle czy jesli jest sie polka, to mozna jakos siebietak zmienic zeby wygladac na ta amerykanke?
Opisany przez ciebie typ kobiety to tzw. typ kalifornijskiej blondynki, czyli w prostym tłumaczeniu wszystko sztuczne Począwszy od sztucznych piersi, nosa, ust, włosów (farbowanych, doczepianych, zagęszczenych itd) a skączywszy na sztucznej "klawiaturze" w buźce (ile z nich ma takie idealnie białe i równiutkie zęby bez udziału protetyka?) i sztucznym uśmiechu... Moim zdaniem - okropieństwo... ale co się komu podoba...
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 18:46   #12
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez anstak
2. bardzo słaby makijaż, a jezeli juz to podkreslający jedynie "naturalnie: ładną
Ania
hm z tym makijazem bym sie nie zgodzila..wejdz na MuT (takie forum amerykanskie cos ala wizaz http://www.makeuptalk.com/forums/ ) i wejdz na dzial FOTD, tam dziewczyny prezentuja makijaze swoje i w wiekszosci sa wlasnie bardzo wyraziste i mocne, czasami nawet nieladne
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 18:06   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
Napisane przez anstak
1. bardzo zadbane cery - generalnie dbaja o to by cera była idealna, precz z pryszczami
To już nie jest do końca zależne od samej pielęgnacji, jeśli rzeczywiście masz trądzik to "precz z pryszczami" jest marzeniem ściętej głowy
Swoją drogą mam odmienne spostrzeżenia - na MTV często są różne programy i bardzo łatwo zaobserwować ile dziewczyn maskuje grubą warstwą makijażu zamknięte zaskórniki przykładowo.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:19   #14
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Amerykański typ urody

A mi Amerykanki kojarzą się z długimi włosami ale niezbyt oryginalnymi. Poprostu długie i proste. I prócz blondu także jasny brąz. Cera - tu się zgadzam - idealna ale niestety nie z natury tylko dzięki rewelacyjnym zabiegom kosmetycznym, na które te dziewczyny stać. Ladnie podkreślone oczy, długie rzęsy. Nie podkreślona dolna powieka. Beżowe cienie, szare lub piwne oczy.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:36   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Amerykański typ urody

I zabiegi kosmetyczne też o kant... można rozbić, gdy jest się chorym na trądzik. A zwykłe, kosmetyczne mankamenty typu zapchane pory mozna usunąć w domu - no ale to zaprzecza kolejnemu skojarzeniu z hamerykańskimi dziewczynami - miłość do słońca
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:12   #16
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Amerykański typ urody

Cytat:
dla mnie amerykański typ urody to dziewczyna o mocnej budowie, wcale nie zwiewna i eteryczna, dobrze to przedstawia Carmen Electra jest ładna, ale wcale nie pomyslałabym o tym, że mogę ją swobodnie powalić na ziemię
Jak to każdy z nas i naczej widzi inne osoby.........., dla mnie Carmen Elactra to filigranowa dziewczynka fakt ma pełne kształty, ale ogólnie jest niska, (widać to czesto w filmach) i np nigdy bym nie powiedziala o niej że jest mocnej budowy. ,ale to tylko moje zdanie

A teraz troszkę o amerykanskiej modzieży:

Ja mam odmienna zdanie o amerykanskiej młodzieży: "zdrowo" zbudowana,nieumalowana, ubrana na sportowo.

Cytat:
Na programach MTV typu "Made" widac jak naprawdę wyglada młodzież w amerykańskich szkołach. Mnie by tam przy moich 150 cm i 45 kg po prostu zgnietli :P.
ZGADAM SIE Z TYM.

Moja koleżanka jak pojechala do USA (blondynka drobna mająca w swojej garderobie wiele rzeczy w cukierkowych kolorach), bardzo sie tam wyrózniała widzialam to na zdjeciach. Czesto chodziła w sukienkach a jej rówieśnice strasznie sie dziwiły po się tak stroji u nich głównie były dresy.
Amerykanska młodzież w większości wcale nie jest taka super, super zadbanych dziewczyn jest garstka a nam sie wydaje ze wszyscy sa tacy opinie te wyrabiamy sobie na podst TV bo w TV wolą takie pokazywać .
Aby sie o tym przkonać starczy spojrzeeć np na obijetnie jaki Tok Show i spjrzeć jaky ludzie siedzą na widowni, niewiele jest tam pięknych ludzi.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.