Seks z DJ'em - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 12:57   #61
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to POMYłKA
Mam nadzieję, że nie dacie się sprowokować
Ja się nie dam, choć kilka słów ciśnie się na mój ostry języczek , ale wolę go użyć w pożyteczniejszych celach
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:31   #62
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ale mam prawo do wlasnego zdania.Mialam na mysli glownie tych puszczajacyhc plyty,co nie oznacza rowniez ze kazda muzyka elektroniczna to dla mnie muzyka.Np techno nie.
Dla mnie techno to tez nie muzyka, jednak obracam się w kręgu housowym i uważam że obrażasz ludzi tak mówiąc bo wielu z nich to profesjonalni muzycy. jeden gra na pianinie inny zasuwa kręcąc ostro i miksując płyty. To moje zdanie.

Cytat:
Napisane przez Pomyłka Pokaż wiadomość
A dla mnie jakis tam Dj to tylko kawałek cwaniaka ,któremu nic się w życiu nie chce robić , ma dwie lewe ręce, wydaje mu się ,że jest super gwiazdą , a przważnie są totalnym zerem i nic więcej.
W dodatku pomagają mu w tym przekonaniu te nawiedzone panienki Nic w życiu oprócz dup.... nie potrafi i jeszcze mu się wydaje ,że i to robi najlepiej...wydaje mu się he he
Wiem ,bo znam kilka moich koleżanek które są wręcz zachwycone takimi cwaniakami
a Polacy to złodzieje bo kradną samochody Niemcom. Powiedział Niemiec co znał jednego Polaka złodzieja. Jak można oceniać całe środowisko po jednej osobie Moi znajomi ciężko się uczą, inni pracują nierzadko utrzymując rodziny a grają z pasji i dla dodatkowych pieniędzy w wolnych chwilach. Zastanawia mnie jak można wykazywać takie pokłady tolerancji dla środowiska gejów, mniejszości religijnych itd itp a nie mieć go wcale do jakiegoś zawodu ?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:49   #63
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Seks z DJ'em

o kurcze, chyba właśnie się jednak dałam sprowokować zanim uświadomiłam sobie co napisałyście :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:18   #64
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
na ostatniej imprezie w pewnym clubie gral bardzo znany DJ z Londynu,od poczatku zerkal w moja strone,robil mi fotki,przesylal buziaki z dj'ki.Potem zaczelismy gadac...impreza sie skonczyla,chcialam isc do domu ale jakos mnie zagadal i zostalam tam jeszcze godzine.Oczywiscie rzucil propozycje abym pojechala z nim do hotelu<na poczatku nie skumalam bo moj angielski nie jest az tak perfekcyjny> wiec odmowilam.Skonczylo sie na tym,ze dal mi swoj numer i szalik na pamiatke heheh obiecal,ze niedlugo przyjedzie do Polski<taaaaa jasne>
Dodam tylko,ze niezly z niego cukiereczek i moj ukochany dj ale mam swoje zasady.Weszlam na myspace,znalazalm jego profil a tam fotki jego laski
Dodam,ze nie bylam wyzywajaco ubrana-jeansy i t-shirt,normalny makijaz
Chyba wiem o kim mowisz
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:12   #65
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Seks z DJ'em

.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:13   #66
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Seks z DJ'em

Szczerze to napiszę, że nigdy mnie nie kręciły wypady do klubów a nie kręcą mnie zwłaszcza teraz dlatego że kiedy ostatnio (na andrzejki) poszliśmy z moim TZ i jego starą paką do klubu to same szesnastki chodziły koszmarnie ubrane... Czułam się jak jakaś emerytka. Powiedziałam dość więcej nie pójdę się bawić w towarzystwie gówniarzy.
Szkoda mi czasu na takie imprezy, zwłaszcza ze kolejka do kibla i do baru a muza też nie ta...

A to że ktoś się puszcza na prawo i lewo to już raczej jego sprawa o ile chce spędzić życie z jakimś świństwem w organizmie i w samotności to nikt nikomu bronił nie będzie.
Uważam że faceci tez na pewno tu nie są bez winy tylko jak zawsze wszystkiemu inne są baby.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:23   #67
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Chyba wiem o kim mowisz
tak

Jakos nie mam szacunku do "dj'a" ktory puszcza z kompa czyjas muze ale szanuje prace tych ludzi,ktorzy sie pasjonuja tym co robia,tworza wlasna,niepowtarzalna muzyke taki czlowiek mzoe sie nazwac dj'em
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 20:30   #68
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Seks z DJ'em

Tak czytajac Was doszłam do wniosku, ze są trzy obozy- skrojne fanki Dj'ów, skrajne przeciwniczki, oraz osoby mające to wszystko gdzies.

Jedyną wspólną Waszą cechą jest to, że macie prawo do własnego zdania bez obrażania innych- czego moje oczy tutaj nie zauważyły.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:41   #69
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Tak czytajac Was doszłam do wniosku, ze są trzy obozy- skrojne fanki Dj'ów, skrajne przeciwniczki, oraz osoby mające to wszystko gdzies.

Jedyną wspólną Waszą cechą jest to, że macie prawo do własnego zdania bez obrażania innych- czego moje oczy tutaj nie zauważyły.
taaak, tylko widzisz irytuje mnie fakt, że wypowiadają się osoby które nie rozumieją co znaczy w dzisiejszych czasach być dj'em. Nie każdy ma pieniądze na to by zakupić za ciężkie pieniądze sprzęt, a nawet bardzo ciężkie pieniądze, by potem móc na nim ćwiczyć, kolekcjonować drogie płyty winylowe...potem przebić się do klubu...ile znacie np dejotek kobiet? Pewnie niektóre wymienią Novikę, może ktoś Maję, bo na TVNie się pojawia...ale tak na prawdę wypowiadają się przeciwniczki klubów, które trafiają tam gdzie nie pojawiliby się nigdy ludzie którzy szanują muzykę. Dlatego jak zawsze polecam spojrzeć w mój link z podpisu. Tam np integrują się ludzie, którzy to kochają.
I zaznaczam. Nie jestem wielkim maniakiem imprez. Wystarczy mi jedna sobota w tygodniu, czasem na dwa tygodnie, przeważnie ten sam klub gdzie są dobrzy dj'e, gdzie są fajni ludzie i nie uświadczy się panienki w białych kozaczkach, a jakby jakaś z chcicą wpadła (nawiązując do tematu) to by ją wyśmiał taki dj od razu.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:52   #70
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Seks z DJ'em

Najgorsze sa wlasnie gorace 15stki lub 16stki a widzialam tez mlodsze....pewnie mowia rodzicom,ze ida spac u kolezanki a tak anprawde szaleja prawie gole w clubach;/ w dodatku czesto nacpane lub pijane ale to jzu zalezy od mentalnosci faceta czy "zaopiekuje" sie taka czy nie.....ale gdzie jest ochrona skoro czasami wpuszczaja takie dzieci?! na szczescie obserwuje tego coraz mniej chyba zaczeli zwracac na to uwage
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:04   #71
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
taaak, tylko widzisz irytuje mnie fakt, że wypowiadają się osoby które nie rozumieją co znaczy w dzisiejszych czasach być dj'em. Nie każdy ma pieniądze na to by zakupić za ciężkie pieniądze sprzęt, a nawet bardzo ciężkie pieniądze, by potem móc na nim ćwiczyć, kolekcjonować drogie płyty winylowe...potem przebić się do klubu...ile znacie np dejotek kobiet? Pewnie niektóre wymienią Novikę, może ktoś Maję, bo na TVNie się pojawia...ale tak na prawdę wypowiadają się przeciwniczki klubów, które trafiają tam gdzie nie pojawiliby się nigdy ludzie którzy szanują muzykę. Dlatego jak zawsze polecam spojrzeć w mój link z podpisu. Tam np integrują się ludzie, którzy to kochają.
I zaznaczam. Nie jestem wielkim maniakiem imprez. Wystarczy mi jedna sobota w tygodniu, czasem na dwa tygodnie, przeważnie ten sam klub gdzie są dobrzy dj'e, gdzie są fajni ludzie i nie uświadczy się panienki w białych kozaczkach, a jakby jakaś z chcicą wpadła (nawiązując do tematu) to by ją wyśmiał taki dj od razu.
okay, nie gorączkuj się tak
ja np. wiem o co Ci chodzi a i tak uważam, ze za bardzo gloryfikujesz djów. Owszem, oddają się pasji, tworzą muzykę,itp, itd, ale święci nie są . I mi osobiście ten światek, w którego obronie tak stajesz zdążył się serdecznie znudzić.
Zeby nie było, dorzucę Marikę
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 23:07   #72
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: Seks z DJ'em

A ja lubię DJ Bobo , bo bo mi sie podoba
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:01   #73
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
okay, nie gorączkuj się tak
ja np. wiem o co Ci chodzi a i tak uważam, ze za bardzo gloryfikujesz djów. Owszem, oddają się pasji, tworzą muzykę,itp, itd, ale święci nie są . I mi osobiście ten światek, w którego obronie tak stajesz zdążył się serdecznie znudzić.
Zeby nie było, dorzucę Marikę
Ptysio to nawet nie chodzi o gloryfikację.
Właśnie obejrzeliśmy z TŻtem "Pete Tong- it's all gone"(czy jakoś tak )- historia bardzo znanego DJ'a, który ogłuchł- fakt autentyczny.
Poruszający, wręcz wstrząsający film, pokazuje wiele negatywnych stron takiego życia, ale jednocześnie przedstawia pasję i miłość do muzyki.
Film na tzw. "rozkminkę"
Polecam
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:13   #74
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

Postaram się obejrzeć
edit: obejrzę na bank, zapowiada się bardzo interesująco.

Ale wydaje mi się też, że to zależy od człowieka (charakter ) a nie od pasji.. Jak tworzy muzykę i jest w tym nawet najlepszy na świecie ,
to nie może przy okazji małolatek *&%$#* ?
bo w wątku chodzi o sex z dj, a nie o pasję tworzenia. Czy z powodu, że ma pasję, ma mieć panienek na pęczki. i czy panienkom to powinno imponować? Czy one to robią hmmm... z miłości do muzyki?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:23   #75
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

heh wlasnie leci smolik i novika na 2.Jego lubie owszem ale to chyba nie DJ Panienki chyba rzucaja sie tak na wszystkich facetow z branzy art?bo np na metali to sie rzucają na pewno
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:29   #76
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
na metali to sie rzucają na pewno
to ja już wolę na dj'a
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:32   #77
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
to ja już wolę na dj'a
zartujesz Ja tam wole metali wielkich chłopow z tauazami,kolczykami demonicznym spojrzeniem,fajnymi bródkami i takie tam O DJ-jach pisac nie bede bo zadnego nie znam osobiscie.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:35   #78
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Seks z DJ'em

Bess, wiadomo powszechnie, że wszyscy rzucają się na wszystkich, na około, od rana do wieczora, na przykład na Twoim Avku oraz w linku na podpisie
A propos - co ona piła?
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:37   #79
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

no wlasnie wiadomo
W linku pila chyba koniak ,nie pamietam,na avku nie pila nic tylko chciala mu udowodnic ,ze jest klamcą i generalnie kobiety ruleeeeeeeeeez

EDIT Mona ,a jesli chcialabys obejrzec to jest Zona dla zuchwalych-czasem pojawia sie na alekino.A 9 lutego bedzie polskie DVD!! Co tam Czasem slonce czasem deszcz, przy tym to nudy na pudyto moja milosc od 1 wejrzenia
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 00:40   #80
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
zartujesz
przynajmniej sobie chłopów nie odbijemy
ani się o nich nie pobijemy
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:41   #81
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
przynajmniej sobie chłopów nie odbijemy
ani się o nich nie pobijemy
teoretycznie nie ,ale niby nigdy nie mów nigdy.
tia jeszcze mnie nie widzieli,zebym sie biła o chłopa
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:48   #82
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tia jeszcze mnie nie widzieli,zebym sie biła o chłopa
ale nigdy nie mow nigdy
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:48   #83
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ale nigdy nie mow nigdy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:24   #84
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Seks z DJ'em

Kurcze, faktycznie ciekawie ten film brzmi!
Musze go wyszukać i obejrzeć koniecznie!
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:15   #85
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Mona ,a jesli chcialabys obejrzec to jest Zona dla zuchwalych-czasem pojawia sie na alekino.A 9 lutego bedzie polskie DVD!! Co tam Czasem slonce czasem deszcz, przy tym to nudy na pudyto moja milosc od 1 wejrzenia
Chyba sobie kupię ten film na urodziny
Dzisiaj rano znowu bezpruderyjnie weszłam na Twój podpis
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:24   #86
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Chyba sobie kupię ten film na urodziny
Dzisiaj rano znowu bezpruderyjnie weszłam na Twój podpis
i slusznie
to tu masz jeszcze5 piosenek
http://www.youtube.com/watch?v=H8VcdNI32HQ
http://www.youtube.com/watch?v=B4ihLHq5P1U
http://www.youtube.com/watch?v=-RJWKTv6rWY
http://www.youtube.com/watch?v=vuQNG24glXo
http://www.youtube.com/watch?v=cXNBN_BNHJk

Co prawda nie ma tu DJ ale mam nadzieje ,ze nie bedziecie krzyczec
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 14:32   #87
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Seks z DJ'em

Czytajac ten artykul dochodze do wniosku,ze swiat schodzi na psy a te dziewczyny to robia z siebie normalne k*rwy (przepraszam za slownictwo) ale inaczej tego nie mozna nazwac
Przeciez taki Dj z kluby to nie zaden Bog...no ludzie zeby sie tak rzucac od razu i "zaliczac" -zenada
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 15:16   #88
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Seks z DJ'em

Cytat:
Napisane przez *KaLa* Pokaż wiadomość
Czytajac ten artykul dochodze do wniosku,ze swiat schodzi na psy a te dziewczyny to robia z siebie normalne k*rwy (przepraszam za slownictwo) ale inaczej tego nie mozna nazwac
Przeciez taki Dj z kluby to nie zaden Bog...no ludzie zeby sie tak rzucac od razu i "zaliczac" -zenada

Tak, zgadzam się.
Taki typ kojarzy mi się z tym gościem co zarażał Warszawianki aidsem.
Podobno babki wykształcone a jedna wypowiadała się że nic nie wie o zabezpieczeniu.
Same są sobie winne. Zobaczyły na ulicy "czekoladowe ciacho" i się doigrały.
No i "zaliczyły".
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:57   #89
Activ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Seks z DJ'em

to może ja powiem jak to wygląda z męskiego punkt widzenia a więc na samym początku chciałbym zauważyc że większośc tych chłopaczków z zawodem DJ'a niemają wiele wspólnego pozatym że odtwarzają tylko cudze kawałki (mówie tu o dyskotekach). Sam zajmuje się tym od 7 lat jak DJ a jako producent od 5, grałem już w paru niezłych klubach i zauważyłem jedną rzecz że najczęsciej chętne na takie zblizenia sa młode dziewczyny 16-20 lat które chcą zaimponować swoim kolezanką (niestety taka moda ostatnio obowiązuje ale samo to że takie szesnastoletnie osoby wpuszcza sie do klubów to jest to dla mnie skandal). Musze przyznać że nieraz byłem świadkiem takich zdarzeń ale mnie jakoś do tego nieciągneło nigdy z kilku powodów: niechce dołączyc do połowy miasta która już miała przyjemnośc z tą osobą a tym bardziej z powodu kobiety z którą jestem od 3 lat. Od jakiegoś czasu bycie DJ'em stało się trendy i każdy chce nim być ale niekażdy ma do tego zdolności (juz na sam odgłos mikrofonu dostaje drgawek z nerwów) a taką zabawe traktują jako łatwy sposób na zwalczenie swoich kompleksów bo inną drogą już ich zwalczyć niemogą. Dobrze że są na tym świecie kobiety które się szanują i niewskakują do łóżka pierwszemu lepszemu facetowi.

pozdrawiam
Activ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 19:04   #90
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Seks z DJ'em

no wiec wlasnie to zalezy od faceta znam wielu dj'ow ktorzy maja stale partnerki i nie dzialaja na nich mlode panienki no a sa tez tacy,ktorzy chca wykorzystac swoja "popularnosc" i sie swietnie bawia wiec wina lezy po obu stronach
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.