Catrice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 20:37   #61
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Dla porządku wklejam zdjęcia moich nabytków Catrice oraz zakupów które robiłam innym wizażankom, które wcześniej zamieściłam w wątku essence
Fajnie mieć koleżankę wizażankę, która robi zakupy tym które nie mają możliwości

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Jak sie w końcu dowlekę do Galerii i ogladne to zdam relacje
Moge Ci kupic ten puder i wysłać jak chcesz, tylko nie licz, że to bedzie szybko bo ja sama nie wiem kiedy tam zawitam
po ile są te paletki cieni?
Dziękuję bardzo Odezwę się jak coś, chociaż nie ukrywam, że chciałabym w najbliższym czasie ten podkład, ale i tak serdecznie dziękuję

I też chętnie się dowiem po ile są te paletki cieni, bo są śliczne
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:23   #62
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Odezwę się jak coś, chociaż nie ukrywam, że chciałabym w najbliższym czasie ten podkład, ale i tak serdecznie dziękuję
W przyszłym tygodniu będę bardziej dostępna
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:42   #63
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu będę bardziej dostępna
To w sumie nie tak długo Akurat wtedy będę miała pieniądze, bo teraz trochę lipa. Tylko najpierw chciałabym zobaczyć najjaśniejszy odcień żeby się nie naciąć za za ciemny...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:49   #64
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
dziubaczek, a jak oceniasz pedzel Catrice? jest miekki?

i widze ze kupilysmy ten sam lakier ja co prawda nie dla siebie, ale i tak radoche mam
pierniczkowa, niestety pędzel kupiłam dla wizażanki, także nie ocenię
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 23:16   #65
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

wklejam swatch szminki nr 070 (opakowanie czerwone-widac ja na zdj moich zakupow) jestem z niej bardzo zadowolona
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:46   #66
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Dla porządku wklejam zdjęcia moich nabytków Catrice oraz zakupów które robiłam innym wizażankom, które wcześniej zamieściłam w wątku essence
Jaki śliczny zbiorek.
Czy mogłabyś zrobić zdjęcia cieni na ręce? Czy one są połyskujące czy satynowe? Długo się utrzymują?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:48   #67
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
ja licze, że jednak podejdzie mi któryś podkład mineralny catrice, im jasniejszy tym lepszy
wciąż nie moge odżałować tych z essence
dogadywałam się z nim świetnie
mi też kolorystycznie lepiej podchodziły te z Essence..
Catrice pierwszy jest zbyt różowy (pierwszy w sensie od najjaśniejszego), stanowczo zbyt różowy
a drugi już za ciemny na całkowity brak śladu opalenizny u mnie..
mieszam je i uzyskuję coś pomiędzy, ale to zdecydowanie jeszcze nie to. drugi minerałek z Essence był najlepszy dla mnie na takie okresy bezsłoneczne jak teraz..

mam oba pędzle - do podkładu min jest ok, lepszy, bardziej miękki niż z Essence, idealnie mi się nakłada podkład, tego drugiego używam do nakładania bronzera, akurat jest na całą kość policzkową u mnie i dlatego, też jest ok, mięciutki, dobrze się oba piorą, szybko schną, włosków nie gubią

z Catrice mam jeszcze jakieś lakiery - zdecydowanie lepsze niż Essence pod względem trwałości, czytam tu o miętowym.. muszę go mieć

jeszcze mam takie coś do brwi - maluje się same włoski i faktycznie je przyciemnia (ja mam wersję ciemniejszą) - fajne, nie muszę henny robić

czaję się jeszcze na jakis korektor w pisaku lub coś w tym stylu


a, i w Warszawie (jeśli to jeszcze jest warszawa ) w CH Skorosze jest szafa Catrice, całkiem dobrze zaopatrzona (jeśli są jakieś braki to głównie pędzli )
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 09:52   #68
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
mi też kolorystycznie lepiej podchodziły te z Essence..
Catrice pierwszy jest zbyt różowy (pierwszy w sensie od najjaśniejszego), stanowczo zbyt różowy
a drugi już za ciemny na całkowity brak śladu opalenizny u mnie..
mieszam je i uzyskuję coś pomiędzy, ale to zdecydowanie jeszcze nie to. drugi minerałek z Essence był najlepszy dla mnie na takie okresy bezsłoneczne jak teraz..

mam oba pędzle - do podkładu min jest ok, lepszy, bardziej miękki niż z Essence, idealnie mi się nakłada podkład, tego drugiego używam do nakładania bronzera, akurat jest na całą kość policzkową u mnie i dlatego, też jest ok, mięciutki, dobrze się oba piorą, szybko schną, włosków nie gubią

z Catrice mam jeszcze jakieś lakiery - zdecydowanie lepsze niż Essence pod względem trwałości, czytam tu o miętowym.. muszę go mieć

jeszcze mam takie coś do brwi - maluje się same włoski i faktycznie je przyciemnia (ja mam wersję ciemniejszą) - fajne, nie muszę henny robić

czaję się jeszcze na jakis korektor w pisaku lub coś w tym stylu


a, i w Warszawie (jeśli to jeszcze jest warszawa ) w CH Skorosze jest szafa Catrice, całkiem dobrze zaopatrzona (jeśli są jakieś braki to głównie pędzli )
Ja jednak mimo wszystko chętnie skusiłabym się na ten podkład mineralny Catrice. Gdyby któraś z Was mogła zrobić zdjęcia, to będę bardzo wdzięczna Kusi mnie jeszcze mineralny puder prasowany i podkład w musie, ale nie wiem jak z odcieniami...

A wiadomo w ogóle czemu wycofali ten mineralny podkład z Essence?
__________________
WYMIANA


Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-06-11 o 10:07
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 10:59   #69
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja jednak mimo wszystko chętnie skusiłabym się na ten podkład mineralny Catrice. Gdyby któraś z Was mogła zrobić zdjęcia, to będę bardzo wdzięczna Kusi mnie jeszcze mineralny puder prasowany i podkład w musie, ale nie wiem jak z odcieniami...

A wiadomo w ogóle czemu wycofali ten mineralny podkład z Essence?
spróbować nie zaszkodzi, są testerki tego podkładu min, a że kolorów aż 4 to wybór nie jest ciężki heh

musik mam z Essence i raczej już nie będę wiecej inwestować w taką formę podkładu (miałam też kiedyś maybelline) - te mineralne bardziej mi odpowiadają
ale wybór kolorów chyba też nie jest w ich przypadku za specjalny niestety..


nie wiadomo czemu Ess wycofało minerałka, może ulepszą go i znowu się pojawi. AoH też wycofali póki co a miał liczne wielbicielki i na pewno się dobrze sprzedawał
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:27   #70
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja jednak mimo wszystko chętnie skusiłabym się na ten podkład mineralny Catrice. Gdyby któraś z Was mogła zrobić zdjęcia, to będę bardzo wdzięczna Kusi mnie jeszcze mineralny puder prasowany i podkład w musie, ale nie wiem jak z odcieniami...
Mineralny prasowany ja mam i ocenialam na poprzedniej stronie- mi sie nie podoba, bo jest za suchy, skora szybko sie przetluszcza, podkresla na poczatku wszystkie skorki i sciera sie przy dotnieciu reka. Nie jest to rarytas Ujdzie w tlumie, ma solidne pudeleczko, ale ja go juz nie kupie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:38   #71
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jaki śliczny zbiorek.
Czy mogłabyś zrobić zdjęcia cieni na ręce? Czy one są połyskujące czy satynowe? Długo się utrzymują?
niestety zdjęć na ręce nie zrobię, pożyczyłam aparat koleżance na wyjazd, natomiast mogę ocenić- jestem z nich bardzo zadowolona mają delikatne drobinki, bardzo ładnie wyglądają na powiece. Na bazie art-deco trzymają się rewelacyjnie, przy obecnych upałach jakie panują teraz we wrocku wytrzymały dłużej niż pigmenty maca, co było dla mnie lekkim szokiem (macowe pod koniec dnia trochę zniknęły mi z powieki, a te cienie spokojnie wytrzymały od 7 do 21). Nie obsypują się bardziej niż inne cienie (nawet te markowe). Jedynym minusem jest ich wydajność, nakładam je pędzelkiem z inglota i po kilkunastu użyciach widać już wyraźne zużycie. Nie ma też dużego wyboru w kolorach, a paletki są kolorystycznie do siebie podobne, mimo to polecam

Edytowane przez dziubaczek
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:40
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 11:53   #72
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Chaigatko -> Szafa Catrice (bez limitki ale jest puste miejsce na nią, więc może niedługo się pojawi) na Gocławiu, ul. Fieldorfa 41/róg Ostrobramskiej

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
Inkarnatka, ze szminki jestem bardzo zadowolona opakowanie jest solidne i ladne, wzielam kolor 070, naturalny rozyk. konystencja miekka, delikatny i przyjemny zapach. moja nie ma drobinek, nadaje delikany polysk, ale taki naturalny -nie jak blyszczyk. smak ok jutro postaram sie wrzucic swatche
Dzięki Pierniczkowa Byłam wczoraj, szafę zwiedziłam ale byłam tak podekscytowana ( ), że nie wszystko sprawdziłam i obmacałam... Szminki bardzo fajne, potwierdzam, jednak nie kupiłam żadnej ze względu na ograniczone fundusze... Bardzo mi się spodobały te z serii Absolute Moisture - w takim brązowym, metalowym opakowaniu - był cielak, który mnie mocno zainteresował, całkowicie matowy, bez drobinek, bez perły. Ciekawe jak się będzie zachowywał na ustach Czy będzie się ważył i skawalał... Za jakiś czas kupię tą szminkę
Oglądałam paletkę korektorów, też mnie zaintrygowała, ale waham się czy w nią zainwestować, bo prawdę powiedziawszy nie mam doświadczenia w używaniu korektorów jakoś zawsze w tempie błyskawicznym ze mnie schodzą i dają ten sam efekt, co podkład
Pędzelki Nie wzbudziły we mnie takiego pożądania, co pędzle Essence (nawiasem pisząc, w szafie Ess były jeszcze 2 pędzle do różu - a byłam tam ok. 19-stej). Na ich widok nie pojawiła się u mnie natychmiastowa chęć ich posiadania Chociaż wyglądały ładnie, to jednak pod względem estetyki bardziej pasują mi Essence'owe. Co do miękkości i delikatności to nie wiem, bo były zapakowane w plastikowe pudełeczka i nie było jak sprawdzić. Kabuki wydawał się mało miękki, trochę szczecinowaty, a ten do różu wielkością przypominał Ess'owy, lekko spłaszczony bocznie, niestety, nie był skośnie cięty (wtedy chyba bym w niego zainwestowała )
O kremowych cieniach zapomniałam
Ponieważ zauważyłam, że wśród Wizażanek sporym zainteresowaniem cieszą się lakiery zielone w odcieniu "miętowym", to spieszę donieść, iż takowy widziałam właśnie w szafie Catrice

Podsumowując moją wizytę, z Catrice nie kupiłam nic, bo mi zabrakło funduszy

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:57
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:00   #73
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Ja podstaram sie wkleic moje Essencowe kosmetyki, bo mam cielaka np (co prawda nie wiem czy o tej chodzi). Z recenzowalam go zdaje sie na KWC
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:20   #74
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
niestety zdjęć na ręce nie zrobię, pożyczyłam aparat koleżance na wyjazd, natomiast mogę ocenić- jestem z nich bardzo zadowolona mają delikatne drobinki, bardzo ładnie wyglądają na powiece. Na bazie art-deco trzymają się rewelacyjnie, przy obecnych upałach jakie panują teraz we wrocku wytrzymały dłużej niż pigmenty maca, co było dla mnie lekkim szokiem (macowe pod koniec dnia trochę zniknęły mi z powieki, a te cienie spokojnie wytrzymały od 7 do 21). Nie obsypują się bardziej niż inne cienie (nawet te markowe). Jedynym minusem jest ich wydajność, nakładam je pędzelkiem z inglota i po kilkunastu użyciach widać już wyraźne zużycie. Nie ma też dużego wyboru w kolorach, a paletki są kolorystycznie do siebie podobne, mimo to polecam
Skusiłaś mnie na te cienie Mój TŻ śmieje się ze mnie, że zrobiłam już sobie listę kosmetyków z Catrice i pyta po co skoro i tak nie mam gdzie ich kupić hehe

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mineralny prasowany ja mam i ocenialam na poprzedniej stronie- mi sie nie podoba, bo jest za suchy, skora szybko sie przetluszcza, podkresla na poczatku wszystkie skorki i sciera sie przy dotnieciu reka. Nie jest to rarytas Ujdzie w tlumie, ma solidne pudeleczko, ale ja go juz nie kupie.
Faktycznie przegapiłam Twoją recenzję tego pudru. Szczerze mówiąc dzięki Tobie zaoszczędzę pieniądze Przymierzałam się też do prasowanego mineralnego z Essence, ale ma za ciemne odcienie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:37   #75
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Skusiłaś mnie na te cienie Mój TŻ śmieje się ze mnie, że zrobiłam już sobie listę kosmetyków z Catrice i pyta po co skoro i tak nie mam gdzie ich kupić hehe
RoOxAnKaA, ja robiłam już parę razy zakupy wizażankom, które nie mają dostępu do szafy catrice, jeżeli chcesz mogę i Tobie zrobić zakupy, jeżeli jesteś zainteresowana, to śmiało pisz PW

To może podobnie jak wątku essence, również tu się ogłoszę, mam dostęp do szafy Catrice (jest nawet nowa limitówka) i mogę kupić interesujące was kosmetyki. Zrobiłam już zakupy trzem wizażankom, wszystkie były zadowolone

Edytowane przez dziubaczek
Czas edycji: 2010-06-11 o 12:39
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 15:19   #76
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Catrice

A to moje ostatnie łupy. Kocham te lakiery
Załącznik 3176158

Edytowane przez czerybka
Czas edycji: 2010-06-11 o 15:21
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 17:21   #77
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

To ja jeszcze wypowiem się na temat szminek i cielaczka z Catrice,już kiedyś pisałam o tym w wątku o Essence-ja mam 4 kolorki 070-czerwony,040-bordowy/ciemny róż, 020-beż i 110 -cielaczek i bardzo je lubię,dobrze nawilżają ,nie warzą się, nie robią białej kreski (te jasne),ogólnie te szminki z Catrice w brązowym opakowaniu są bardzo dobre.
Zdjęcia
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:52   #78
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Catrice

a jak cenowo kształtują się lakiery catrice i ten pędzel? Mam ochotę na kilka, ale nie chcę zabierać za dużo/za mało kasy, żeby nie przesadzić widzę, że mają piękne kolory, a ja mam u siebie nową szafę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:57   #79
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Mam taki mini katalog Catrice, więc mogę wstawić fotki, jeśli chcecie Tam są też ceny.
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 22:59   #80
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
a jak cenowo kształtują się lakiery catrice i ten pędzel?
Lakiery 9,99 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:19   #81
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Mam taki mini katalog Catrice, więc mogę wstawić fotki, jeśli chcecie Tam są też ceny.
Pewnie, że wstawiaj jak możesz
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:10   #82
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
niestety zdjęć na ręce nie zrobię, pożyczyłam aparat koleżance na wyjazd, natomiast mogę ocenić- jestem z nich bardzo zadowolona mają delikatne drobinki, bardzo ładnie wyglądają na powiece. Na bazie art-deco trzymają się rewelacyjnie, przy obecnych upałach jakie panują teraz we wrocku wytrzymały dłużej niż pigmenty maca, co było dla mnie lekkim szokiem (macowe pod koniec dnia trochę zniknęły mi z powieki, a te cienie spokojnie wytrzymały od 7 do 21). Nie obsypują się bardziej niż inne cienie (nawet te markowe). Jedynym minusem jest ich wydajność, nakładam je pędzelkiem z inglota i po kilkunastu użyciach widać już wyraźne zużycie. Nie ma też dużego wyboru w kolorach, a paletki są kolorystycznie do siebie podobne, mimo to polecam

Dziękuję za informacje.Zobaczę na żywo kolory i wtedy zdecyduję.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:08   #83
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Zdjęcie miętowego lakieru: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2236
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:10   #84
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Mam taki mini katalog Catrice, więc mogę wstawić fotki, jeśli chcecie Tam są też ceny.
Prosimy, jeśli masz czas Wstąpiłam dziś do natury i kupiłam lakier numer 270 It blue my mind. Zobaczymy jak się będzie spisywał Miałam też ochotę na puder mineralny i może podkład, ale nie miałam czasu na szukanie odpowiedniego koloru
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 20:42   #85
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Catrice

Nie wiedzialam ze jest watek Catrice, i przez przypadek tu dzis trafilam, posiadam w swoim zbiorze:
-puder mineralny sypki
- podklad w musie (ale ten a ta pompka)
- tusz do rzes lash sensation carbon black
- cienie z limitowanki royal nights (te szaro-niebieskie)
- odzywke do paznokci
-lakier z tych nowej serii w duzych opakowaniach
- lakier do paznokci z limitowanik pastel delight
- roz mineralny

I to chyba na tyle, choc jakby cos mi sie przypomnialo to dodam, jak macie jakies pytania co do jakiegos produktu to pytajcie ja postaram sie pomoc
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:03   #86
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Catrice

to ja poproszę o recenzje tuszu- czy pogrubia i nowego lakieru
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:23   #87
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez neeeneee Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam ze jest watek Catrice, i przez przypadek tu dzis trafilam, posiadam w swoim zbiorze:
-puder mineralny sypki
- podklad w musie (ale ten a ta pompka)
- tusz do rzes lash sensation carbon black
- cienie z limitowanki royal nights (te szaro-niebieskie)
- odzywke do paznokci
-lakier z tych nowej serii w duzych opakowaniach
- lakier do paznokci z limitowanik pastel delight
- roz mineralny

I to chyba na tyle, choc jakby cos mi sie przypomnialo to dodam, jak macie jakies pytania co do jakiegos produktu to pytajcie ja postaram sie pomoc
Opowiedz mi o tym podkładzie w musie z tą pompką jeśli możesz Kryje, matuje? Mogłabyś zrobić zdjęcie odcienia jaki masz? A ten podkład w pudrze mineralny kryje, matuje? Będę wdzięczna za odp
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 23:30   #88
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Catrice

Więc tak:
Tusz- ma fajna szczoteczke grzebyczek, naklada sie bez problemu, caly dzien trzyma sie bez zarzutow, pogrubia wydluza. jedyny dosyc wazny mankament to to ze ciezko go zmyc, ja uzywam platkow do demakijazu, pozniej zel do twarzy pod prysznicem i znow platki, i nastepnego dnia po wstaniu z lozka nadal mam ,,cienie tuszowe" mimo to go lubie

Podkład w musie z pompka jest lekki, fajnie wyrownuje koloryt, nie matuje za bardzo dlatego konieczny jest puder na wykonczenie, mam kolor perfect beige i jest idealny dla mnie, bardzo polecam zwlaszcza w polaczeniu z pudrem mineralnym

Lakier z pastel delight jest ok, okolo 3 dni sie utrzymuje choc ja irytuje sie malymi odpryskami bardzo szybko bez znaczenia jaki lakier, wiec od razu zmywam, rowno sie naklada to tez dosyc istotne, natomiast te nowe w duzych opakowaniach narazie nie moge nic powiedziec, bo jest nowym nabytkiem stojacym na polce choc jutro mam w planie go uzyc, a swoja droga te w tych duzych opakowaniach maja cudne kolory i pewnie na jakis nowy sie skusze

Mam nadzieje ze troche pomoglam

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

a zapomniałam o pudrze:
kupiłam go po tym jak wycofali puder z essence, i szukałam jakiejs alternatywy, fajnie matuje latwo sie naklada nie zostawia smug, utrzymuje sie okolo 4-5 h co na moje warunki pracy jest bardzo bardzo ok, a gdy w szkole jestem to prawie caly dzien da rade, ma fajne solidne opakowanie z lusterkiem i ogolnie polecam
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:30   #89
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Ja lubię ich cień z NS- ten najjaśniejszy, matowy. Fajnie wygląda z kredkami Essence. Oczywiście wszystko na bazie Art Deco, bo bez to nie ma nic po godzinie najdłużej.

Widziałam też fajne szminki cielaki, ale nie umiem sobie dobrać odcienia w tym głupim świetle. Ma ktoś zdjęcia na ustach szminek Catrice?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:01   #90
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mineralny prasowany ja mam i ocenialam na poprzedniej stronie- mi sie nie podoba, bo jest za suchy, skora szybko sie przetluszcza, podkresla na poczatku wszystkie skorki i sciera sie przy dotnieciu reka. Nie jest to rarytas Ujdzie w tlumie, ma solidne pudeleczko, ale ja go juz nie kupie.

Ja też wolę bardziej miękkie pudry. Ostatnio kupiłam z Maybelline i właśnie z tego powodu średnio jestem zadowolona. Masz jakiegoś ulubieńca w dziedzinie pudrów?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.