Czy powodem moze byc tusz do rzęs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-09, 22:58   #1
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414

Czy powodem moze byc tusz do rzęs?


kupilam tusz MF 2000 calorie i myslalam, ze dobrze trafilam, ale ta maskara brzydko pachnie, skleja i sie kruszy.Czy to moze oznaczac, ze ten tusz jest felerny?(czyt.podpsuty) Dodam, ze ostatnio czesto wypadaja mi rzesy czy powodem moze byc ten tusz?chyba nie bede umiała całkowicie zrezygnowac z malowania rzes wiec czy znacie jakis tusz pogrubiajacy, ktory jednoczesnie je bedzie pielegnowal?Dodam rowniez, ze od niedawna stosuje olejek rycynowy.Doradzcie mi cos dziewczyny bo rzesy byly do niedawna moim skarbembuzka
Pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 23:37   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

nowinka napisał(a):
> kupilam tusz MF 2000 calorie ale ta maskara brzydko pachnie, skleja i sie kruszy.Czy to moze oznaczac, ze ten tusz jest felerny
kruszy się? to faktycznie jakiś bubel. od kilku lat używam 2000 kcal i nigdy się nie kruszył, również po drzemce i przy pocieraniu oczu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 11:24   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

Mi też nigdy się nie kruszył, a ten który miałam ostatnio tak. Może chceli ulepszyć i bubel im wyszedł? Albo też mi się stary tusz trafił.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 14:10   #4
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

yhm tak myslalam, ze to jakis niewypal.Wiec zaprzestac uzywania tego tuszu bo to jeszcze bardziej im szkodzi tak?znacie jakies maskary, ktore pogrubiaja(ale nie tworza tynku na rzesach) oraz pielegnuja?prosze o jakies propozycje.Czy Maybelline-volum express curved brush by byla odpowiednia?Na odzew czekambuzka
Pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 14:36   #5
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

kochana Nowinko, MF nie powinien sie kruszyc, jest raczej rzadki - musial byc stary jesli wypadaja Ci rzesy polecam odzywke Talika Lipocils, jest droga (70) ale naprawde warto - podobno dobrze dziala "przepis babuni" dostepny gdzies tu na wizazu, olejek rycynowy z witaminami. Pamietaj zeby nakladac tusz na suche rzesy! jesli nalozysz go na rzesy natluszczone olejkiem to kazdy makijaz bedzie brzydki. Ja z tuszów polecam faux cils YSL, amplicils Lancome, a z tanszych zaskakujaco dobry Pierre Rene pogrubiajacy, jest naprawde ok, poza tym niezle spisuje sie volume bourjois, nie wiem tylko ile kasy chcesz wydac na maskare. Poza tym rzesy wzmacnia wyciag ze skrzypu polnego, pomaga tez na slabe wlosy
\\powodzenia
sciskam
martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 14:54   #6
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

Nowinko!
Używam Maybelline Vollume express Curved brush (o kurcze, ale długa nazwa ) i jest naprawde fantastyczny. Myślę,że mogę Ci go polecić. Jest moim odkryciem. Mam rzeski długawe i podkręcone. Niesatety są one rzadkie i ten tusz fantastycznie sobie z nimi radzi. Wyglądają jak sztuczne (ale nie teatralne )
Nakładaj dwie warstwy (druga po uprzednim wyschnięciu pierwszej)
Pozdrawiam
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 15:45   #7
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: Czy powodem moze byc tusz do rzęs?

dzieki bardzoMartiene, ja stosuje olejek rycynowy jako kuracje a nie jako baze pod tuszLee-mialam wlasnie zamiar kupic ten Maybelline, mysle, ze ryzykowne i bezsensowne jest uzywanie popsutego tuszu, wiec jakos przeboleje ten MFbuzka
Pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.