Seboradin - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 11:13   #301
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
czołem wizażanki

ja właśnie wyczerpuję wszystkie zapasy w domu i kupuję regenerujący Seboradin.
ano i mam pytanie- w starych postach było napisane, że można go kupić w Naturze. czy nadal można, czy już tylko w aptekach? z góry wielkie dzięki
U mnie Seboradiny można też dostać w drogerii a'propos i w osiedlowych drogeriach.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:31   #302
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

ano, słyszałam, że jest w drogeriach a propos, ale ja jestem z łodzi i tu ich nie ma.. jestem skazana na rossmanny, natury itp stwory (często z mocno wybrakowanym asortymentem)
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:55   #303
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
ano, słyszałam, że jest w drogeriach a propos, ale ja jestem z łodzi i tu ich nie ma.. jestem skazana na rossmanny, natury itp stwory (często z mocno wybrakowanym asortymentem)
Za to w aptece powinnaś dostać bez problemu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:15   #304
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

mhm w takim razie zobaczę sobie od razu w aptece. bo szkoda zachodu - chodzić i szukać po naturach itp. pytałam, bo zawszę lubię wziąć to co kupuje w rękę, poczytać, obejrzeć. a jak jestem w aptece i oglądam coś dłużej niż 3 sekundy to od razu podbiega do mnie pani farmaceutka i staję się bardzo.. natrętna i wręcz odprowadza mnie do wyjścia .. muszę wybrać jakąś inną i dużą aptekę żeby było więcej swobody
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:21   #305
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

dziewczyny czy jest możliwość że skóra głowy swędzi po seboradinie? czy może mam jakiś zbieg okoliczności

po jakim czasie od zaaplikowania płynu należy umyć włosy??

na aplikuję płyn wieczorem a na drugi dzień zmywam i nie zauważyłam żebym była alergiczka na rzepę czy żeń-szeń a tym bardziej na alkohol
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:39   #306
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jest możliwość że skóra głowy swędzi po seboradinie? czy może mam jakiś zbieg okoliczności

po jakim czasie od zaaplikowania płynu należy umyć włosy??

na aplikuję płyn wieczorem a na drugi dzień zmywam i nie zauważyłam żebym była alergiczka na rzepę czy żeń-szeń a tym bardziej na alkohol
A wcierałaś już coś na bazie alkoholu kiedyś w skórę głowy? Bo jeśli tak, to faktycznie może być to po prostu zbieg okoliczności, a jeśli nie to ja bym obstawiała jednak alkohol w składzie. Zrób drugie podejście jak cię już nie będzie swędzieć i zobacz czy to faktycznie od tego
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:56   #307
stukipuki
Przyczajenie
 
Avatar stukipuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

W używaniu tego produktu nie podoba mi się to, że jak na suche włosy się stosuje, to wyglądają jakby były u nasady przetłuszczone i trzeba je myć codziennie w zasadzie, czego bardzo nie lubię, bo zajmuje mi to koszmarnie długo czasu [nakładanie różnych masek regenerujących, nawilżających]...grrr... ale mam nadzieję, że włosy szybko będą rosły i staną się gęściejsze.
stukipuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 09:27   #308
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stukipuki Pokaż wiadomość
W używaniu tego produktu nie podoba mi się to, że jak na suche włosy się stosuje, to wyglądają jakby były u nasady przetłuszczone i trzeba je myć codziennie w zasadzie, czego bardzo nie lubię, bo zajmuje mi to koszmarnie długo czasu [nakładanie różnych masek regenerujących, nawilżających]...grrr... ale mam nadzieję, że włosy szybko będą rosły i staną się gęściejsze.
Może za dużo stosujesz? Ja na swoich przetłuszczających włosach niczego takiego nie zauważyłam.

Wczoraj odmierzyłam sobie strzykawką 3 ml lotionu i miałam wrażenie, że to naprawdę dużo. Po zużyciu 1,5 ml kombinowałam już, co zrobić z resztą, bo już wydawało mi się, że natarłam całą głowę, więc nie mogę sobie wyobrazić, w jaki sposób można zużyć np. 10 ml na jeden raz.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:16   #309
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
ja dałam za swój 19zł ale myślę że się opłaci
to przepłaciłas, i to sporo.. ja kupiłam za 13zł lioton

też polecam stosowanie całej serii , szampon + balsam + lioton .. zaplaciłam za wszystko 39zł ale warto było
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:21   #310
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jest możliwość że skóra głowy swędzi po seboradinie? czy może mam jakiś zbieg okoliczności

po jakim czasie od zaaplikowania płynu należy umyć włosy??

na aplikuję płyn wieczorem a na drugi dzień zmywam i nie zauważyłam żebym była alergiczka na rzepę czy żeń-szeń a tym bardziej na alkohol
Ja zmywam po 24 h (czyli nie wiem czy to można zmyciem nazwać), też bym obstawiała alkohol - wysuszył Ci trochę skalp poprostu, jak będziesz olejować włosy to dawaj olej też na skalp i powinno być lepiej jak nie pomoże to się przerzuć na odżywki Farmony (Jantar albo Saponics) one są do skalpu ale nie mają alkoholu

Cytat:
Napisane przez stukipuki Pokaż wiadomość
W używaniu tego produktu nie podoba mi się to, że jak na suche włosy się stosuje, to wyglądają jakby były u nasady przetłuszczone i trzeba je myć codziennie w zasadzie, czego bardzo nie lubię, bo zajmuje mi to koszmarnie długo czasu [nakładanie różnych masek regenerujących, nawilżających]...grrr... ale mam nadzieję, że włosy szybko będą rosły i staną się gęściejsze.
Ja też nic takiego nie zauważyłam ... tzn.wiadomo ze odrazu po aplikacji będą trochę mokre wiec jakby posklejane ale po wyschnięciu nie zaobserwowałam u siebie takiej reakcji
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-16 o 12:24
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:12   #311
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stukipuki Pokaż wiadomość
W używaniu tego produktu nie podoba mi się to, że jak na suche włosy się stosuje, to wyglądają jakby były u nasady przetłuszczone i trzeba je myć codziennie w zasadzie, czego bardzo nie lubię, bo zajmuje mi to koszmarnie długo czasu [nakładanie różnych masek regenerujących, nawilżających]...grrr... ale mam nadzieję, że włosy szybko będą rosły i staną się gęściejsze.
ja wrecz przeciwnie,
jak nloze s lekko mokrawe ale potem to bardziej podniesione raczej
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 17:10   #312
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

u mnie też są bardziej uniesione i wcale nie przetłuszczają się szybciej, ale to zależy od skóry
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:36   #313
stukipuki
Przyczajenie
 
Avatar stukipuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
u mnie też są bardziej uniesione i wcale nie przetłuszczają się szybciej, ale to zależy od skóry
Nie no, ja też mam po nałożeniu lekko uniesione i jakby bardziej puszyste, ale po paru godzinach robią się oklapnięte i mam wrażenie jakby były nieco przetłuszczone. Po 2 dniu to musze koniecznie już umyć włosy, żeby wyglądać jak człowiek. A jak mi się nie chce myć to po prostu je związuję w koka :P hehe
stukipuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:33   #314
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stukipuki Pokaż wiadomość
Nie no, ja też mam po nałożeniu lekko uniesione i jakby bardziej puszyste, ale po paru godzinach robią się oklapnięte i mam wrażenie jakby były nieco przetłuszczone. Po 2 dniu to musze koniecznie już umyć włosy, żeby wyglądać jak człowiek. A jak mi się nie chce myć to po prostu je związuję w koka :P hehe
a co ile nakladasz seboradin?
ja nakladam codziennie i wlosy myje o dwa dni ( czy uzywalam seboradiny czy nie)
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:56   #315
mientos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

mam pytanko, czy komuś zaczęły rosnąć po tym seboradinie włosy?? w sensie że są zagęszczone wyrastają nowe?? w dość dużej ilości??
mientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:03   #316
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mientos Pokaż wiadomość
mam pytanko, czy komuś zaczęły rosnąć po tym seboradinie włosy?? w sensie że są zagęszczone wyrastają nowe?? w dość dużej ilości??
prawie kazdemu chyba seboradin sluzy

mnie jak widac w opisie ponizej 2,5 cm a jak na mnie to niezly wynik
ale biore tez vitapil i pije pokrzywe
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:12   #317
mientos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

hmm...próbowałam maseczek wax i troche lepsze mam te włosy a miałam jak siano...poraszka to przez farbowanie...kurcze gdybym nie zaczeła siwieć w wieku 18 lat to bym isę nie farbowała...miałam ładne włosy a teraz cudować żeby były zdrowsze...mam seboradin ale końcówke ale też musze zacząć stosować go systematycznie bo zapominalska jestem...oby pomogło...i będę stosować nową maseczke wax moc natury mam nadzieje że odżywi włosy i że będą rosły, od niedawna coś podrosły przestały się kruszyć...rok nic nie rosło przez to że się kruszyły...czyli poprawa jakaś jest. a dla mnie to plus byleby lepiej było coraz
mientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:43   #318
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Własnie nałożyłam seboradin niger na mój skalp i muszę przyznać że zapach jest całkiem znośny.Ale na efekty muszę trochę poczekać
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:39   #319
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Anekss to Ty w avatarze?


ja jutro caly dzien siedze w domu wiec nie mylam wlosow a popsikalam seboradinem, rano tez popsikam- myslicie, ze ma to sens?
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 21:47   #320
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

dzis próbowałam nakładać seboradin za pomocą palców i faktycznie to działa złużyłam ok 5ml płynu a wcześniej za pomocą atomizera złużywałam 3 razy tyle

i w większości seboradin jest na skalpie a nie na włosach
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:30   #321
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
Anekss to Ty w avatarze?


ja jutro caly dzien siedze w domu wiec nie mylam wlosow a popsikalam seboradinem, rano tez popsikam- myslicie, ze ma to sens?
W avatarze to ja i moje mo-hery.
Ja seboradin nakładam raz dziennie bo myśle że jak będzie częściej to mi się będą włosy przetłuszczać, możesz spróbować i zobaczysz jaki będzie efekt.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:56   #322
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
W avatarze to ja i moje mo-hery.
Ja seboradin nakładam raz dziennie bo myśle że jak będzie częściej to mi się będą włosy przetłuszczać, możesz spróbować i zobaczysz jaki będzie efekt.
alez bym chciala miec takie dlugie wlosy
moje hodowanie jest jakies kiepskie

no a wieczorem popryskalam, zaraz znowu popryskam- moga sobie byc tluste bo zamierzam tylko do sklepu wyjsc a to i tak w czapce
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:59   #323
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Andziuchna ja swoje włosy zapuszczałam przez 2 lata i dalej sobie rosną, wspomagam się w tym piciem pokrzywy ,suplementami i dołączyłam Seboradin.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:28   #324
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Andziuchna ja swoje włosy zapuszczałam przez 2 lata i dalej sobie rosną, wspomagam się w tym piciem pokrzywy ,suplementami i dołączyłam Seboradin.
aj ja tak bym chciala miec dlugie wlosy, ale moje zapuszczanie tak wyglada, ze ide do fryzjera tylko podciac a pozniej decyduje sie na krotsze ciecie, bo fajna fryzure wymyslilam chociaz teraz jestem twarda i ostatnio jak bylam dalam podciac tylko grzywke i niech sobie rosna...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:50   #325
stukipuki
Przyczajenie
 
Avatar stukipuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
a co ile nakładasz seboradin?
ja nakladam codziennie i włosy myje o dwa dni ( czy używałam seboradiny czy nie)
Wiesz co, seboradin nakładam raz dziennie, zresztą tak jak zalecają producenci. Może mój problem 'przetłuszczonych' włosów wynika z tego, że aplikuję lotion atomizerem, bo tak jest mi łatwiej. Mam w miarę długie włosy i przedostać się przez nie jest całkiem ciężko Szkoda, że nie mam strzykawki, może rzeczywiście łatwiej by się nakładało na skórę głowy.
Strzykawkę chyba można bez problemu dostać w aptece, prawda?

Poza tym zauważyłam, że włosy rzeczywiście rosną jakby szybciej i są gęstsze, ale nie pokusiłam się o zmierzenie ich długości.
stukipuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:56   #326
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stukipuki Pokaż wiadomość
Wiesz co, seboradin nakładam raz dziennie, zresztą tak jak zalecają producenci. Może mój problem 'przetłuszczonych' włosów wynika z tego, że aplikuję lotion atomizerem, bo tak jest mi łatwiej. Mam w miarę długie włosy i przedostać się przez nie jest całkiem ciężko Szkoda, że nie mam strzykawki, może rzeczywiście łatwiej by się nakładało na skórę głowy.
Strzykawkę chyba można bez problemu dostać w aptece, prawda?

Poza tym zauważyłam, że włosy rzeczywiście rosną jakby szybciej i są gęstsze, ale nie pokusiłam się o zmierzenie ich długości.
Mi się łatwiej nakłada atomizerem niż strzykawką. Robię przedziałek, spryskuję go, masuję chwilę, robię następny przedziałek i to samo. A na końcu masaż całej głowy.
A strzykawkę dostaniesz w aptece
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:00   #327
stukipuki
Przyczajenie
 
Avatar stukipuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mientos Pokaż wiadomość
hmm...próbowałam maseczek wax i troche lepsze mam te włosy a miałam jak siano...poraszka to przez farbowanie...
Dla pocieszenia dodam, że ja również miałam siano na głowie spowodowane farbowaniem, a później utlenieniem włosów 12stką. Końcówki masakrycznie się łamały, rozdwajały, kruszyły. Ale wszystko się zmieniło dzięki K-PAK Deep Penetrating Reconstructor firmy JOICO oraz K-PAK Intense Hydrator. Moje włosy stały się gładkie, elastyczne, nawilżone, a końcówki przestały się sypać.
Teraz już wiem, że nigdy nie dam pofarbować sobie włosów.
stukipuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:24   #328
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

W takim układzie i ja się podpinam pod wątek Jak tylko zuzyje mój arsenał który mam teraz to lece i kupuje Seboradin. Skoro tyle z Was zauważyło efekt, to moze i na moje kudły w koncu cos zacznie dzialac!
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:59   #329
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Stosuję dwa produkty Seboradinu. Balsam do włosów suchych i zniszczonych mniej więcej od połowy długości a lotion do przetłuszczających się u nasady.
Nakładam lotion na lekko podsuszone włosy, wydaje mi się, że wtedy lepiej działa.
A włosy faktycznie zaczęły mi odrobinę szybciej rosnąć. Stosuję te specyfiki od mniej więcej trzech tygodni, włoski ostatnio rozjaśniałam w tym samym czasie, a odrosty mają już nieco ponad 1 cm.
__________________
The sweet is never as sweet without the sour
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:07   #330
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Ja jednak przestawiłam się na nakładanie atomizerem. Przykładam go do skóry, psikam i rozsmarowuję naokoło. Na pokrycie głowy wystarcza mi ok. 20-25 psiknięć, co odpowiada 2 - 2,5 ml.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 20:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.