Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 13:39   #241
mala071
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
GG do mala071
Dot.: Warkoczyki Gdańsk...

witam poszukaj na allegro duzo osob sie oglasza
mala071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:44   #242
monii84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Piotra polecam
monii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:50   #243
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez monii84 Pokaż wiadomość
Piotra polecam
A Szymon?! ma ktos doswiadczenie, bede w PL tylko 2 tyg wiec wszelkie poprawki nie wchodza w gre
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:42   #244
nosequedecir
Przyczajenie
 
Avatar nosequedecir
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

u Pana Szymona sa baardzo dlugie terminy. Ja dzwonilam dzis i dostalam termin na 4 czerwca..
nosequedecir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:04   #245
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Przebrnęłam przez wątek i wybrałam P. Marka z Vertigo oraz Calmię w Rumii... Dzwoniłam jakoś na początku tygodnia do Vertigo i najbliższy wolny termin.....2 czerwca... no tak długo czekać to ja nie będę...

Jutro jadę do Calmii, jestem strasznie ciekawa, czy w końcu wyjdę z salonu w pełni zadowolona.

Już się doczekać nie mogę
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:08   #246
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez nosequedecir Pokaż wiadomość
u Pana Szymona sa baardzo dlugie terminy. Ja dzwonilam dzis i dostalam termin na 4 czerwca..
Potrzebuje na Lipiec, wiec chyba zadzwonie na dniach Tnx
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 23:01   #247
mopwoman
Przyczajenie
 
Avatar mopwoman
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mopwoman
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Jutro jadę do Calmii, jestem strasznie ciekawa, czy w końcu wyjdę z salonu w pełni zadowolona.

Już się doczekać nie mogę
Napisz koniecznie jak było!
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life!
mopwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 19:48   #248
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Melduję się - wczoraj odwiedziłam Calmię w Rumii.
Bardzo ładny salonik, przyjemne, klimatyczne, elegancko i ze smakiem urządzone wnętrze. 3 przemiłe Panie (w tym P. Alicja, która mnie strzygła) tworzą bardzo fajną, przyjacielską atmosferę.

Ale do rzeczy.... Jeszcze zanim siadłam na fotel P. Alicja porozmawiała ze mną chwilkę, wysłuchała moich narzekań cały czas oglądała moje włoski....i im dłużej je oglądała, tym bardziej była załamana ich stanem (a raczej "dziełem" poprzednich cięć w pewnym "salonie"). Włosy miałam po prostu porwane, nijakie, strąkowate, z przesuszonymi końcami, które beznadziejnie się pofarbowały. Kompletnie się nie układały.

Ja zdałam się całkowicie na P. Alę, bo kompletnie nie miałam pomysłu na czuprynę, która by mi pasowała. P. Ala przede wszystkim dała mi solidną dawkę rad, które fryzury i dlaczego pasują / nie pasują do mojej twarzy.

Siedziałam na fotelu bite 2h! P. Ala to fryzjer z zamiłowania, poświęca się temu, co robi - takie mam odczucie po wizycie. Byłam pod wrażeniem tego, z jaką dokładnością pracowała nad moim "sianem". Może tak właśnie powinien pracować dobry fryzjer - ja do tej pory nie miałam niestety szczęścia na takiego trafić.

Efekt przeszedł moje oczekiwania, nie sądziłam że nowa fryzurka będzie mi się aż tak podobała. Bałam się, że w krótszych włosach będę niedobrze wyglądała, ale teraz widzę, że właśnie w dłuższych było mi niezbyt dobrze....a nigdy żaden fryzjer nie zaproponował mi krótkiej fryzury, choć prosiłam o poradę niejednokrotnie...

Niestety mam tak porwane włosy przez poprzednią fryzjerkę, że dopiero za 5-6 miesięcy moja fryzura nabierze objętości i tym samym odpowiedniego kształtu. na następne cięcia mam przyjść do P. Ali za 2-3 miechy.

Podsumowując - ja znalazłam "swój salon" i wiem, że póki będę mieszkała w 3city moja noga nigdzie indziej nie postanie ;p

Calmię oczywiście szczerze polecam. Pewnie mój post przypomina reklamę, ale ja po prostu jestem strasznie zadowolona ze zmiany i wiem że każda kolejna wizyta będzie przyjemnością, a nie lekkim strachem - jak tym razem wyjdzie...

Aaaa i jeszcze jedno, dziś po umyciu i wysuszeniu suszarką włosów fryzura jest taka, jak wczoraj po wyjściu z salonu - czyli tak jak obiecała P. Ala, żadne modelowanie nie jest potrzebne, wszystko jest kwestią odpowiedniego cięcia.

Postaram się wkleić później zdjęcie!
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:18   #249
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Agamtb-a jak ceny w Calmie? szczegolnie chodzi mi wlasnie o sciecie wlosow...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:14   #250
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Agamtb-a jak ceny w Calmie? szczegolnie chodzi mi wlasnie o sciecie wlosow...
Ceny myślę przyzwoite, za strzyżenie, które trwało ponad 2h zapłaciłam 60 zł...
Tu link do mojej nowej fryzurki: http://am-studio.eu/foto.php?sekcja=...dp=7939&idk=29

Koloryzacja kosztuje jakoś podobnie...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 10:43   #251
mopwoman
Przyczajenie
 
Avatar mopwoman
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mopwoman
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Poniewaz zalezalo mi na czasie to wybralam sie do Kosedy w Gdyni. I rzeczywiscie czasowo to wyszlo szybko bo 30 min i po sprawie :P Za samo sciecie zaplacilam 55 PLN i jestem zadowolona. Ale cos czuje, że nastepnym razem pofatyguje sie do Calmy... Agamtb piekna fota
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life!
mopwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 12:18   #252
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez mopwoman Pokaż wiadomość
Poniewaz zalezalo mi na czasie to wybralam sie do Kosedy w Gdyni. I rzeczywiscie czasowo to wyszlo szybko bo 30 min i po sprawie :P Za samo sciecie zaplacilam 55 PLN i jestem zadowolona. Ale cos czuje, że nastepnym razem pofatyguje sie do Calmy... Agamtb piekna fota
Dziękuję, ja zachwycam się moją fryzurą trzeci dzień i chyba mi tak zostanie...normalnie chodzę z uśmiechem przylepionym do twarzy hihi Ale to chyba dlatego, że nigdy tak naprawdę nie byłam w pełni zadowolona ze swojej fryzury....i ostatnie kilka lat nosiłam średnio długie "strąki"... zawsze można było je w kucyk związać i po sprawie.

Jeśli chodzi o kolejki w Calmii - chyba takowych nie ma, bo ja dzwoniłam we wtorek, a wizytę miałam w sobotę. Wydaje mi się, że salon jest dość mało znany, ze względu na lokalizację....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:38   #253
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Agamtb - czy mogłabyś mi podać bliższe "namiary" na salon Calma ?!
N.p. : nr telefonu.

Przepraszam, już znalazłam ! Oj, leniuszek jestem i z czytaniem u
mnie słabiutko !
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-30 o 21:44 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:37   #254
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Ceny myślę przyzwoite, za strzyżenie, które trwało ponad 2h zapłaciłam 60 zł...
Tu link do mojej nowej fryzurki: http://am-studio.eu/foto.php?sekcja=...dp=7939&idk=29

Koloryzacja kosztuje jakoś podobnie...
hmm w takm razie cena calkiem przyzwoita, szczegolnie jesli piszesz,poswiecono Ci tyle czasu
A Twoje zdjecie moze byc najlepsza reklama-nie tylko piekna z Ciebie kobieta to jeszcze w slicznej fryzurce
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:27   #255
Magma75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Od paru lat chodzę do Degowskich-do Moniki,teraz mają zakład na Heweliusza w Gdańsku. Polecam w ciemno,dziewczyna ma talent, pełno nagród zdobytych i pucharów. Ufam jej z zamkniętymi oczami. Jej chłopak Dariusz Degowski jest wicemistrzem Europy,a to już chyba mówi samo za siebie.Prowadzą salon razem.
Magma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 12:25   #256
lalala00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ktoś wcześniej wspominał o Pracowni Fryzjerskiej przy xxxx Jakie są ceny w tym zakładzie?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-08 o 18:15 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
lalala00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:05   #257
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Zachwycona wizytą w salonie Calmia w Rumii umówiłam tam moją mamę i siostrę.

Mama miała zmasakrowane włoski przez innego fryzjera, więc jej nowa fryzurka jest przygotowaniem do docelowej (za ładnych parę miesięcy osiągnie zamierzony efekt), mimo to wygląda ładnie, nowocześnie i ubyło jej z buźki parę latek

Siostra miała długie (prawie do pasa) mocno kręcone włosy - miała ich dość, a w rozpuszczonych wyglądała średnio.
Teraz ma takie, że ledwo ich część upina w kitek i wygląda fantastycznie!!!!!

Obie są zachwycone i same przyznają, że czują się super w nowych włosach, Ja natomiast cieszę się, że namówiłam je na wycieczkę z Gdańska do Rumii
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:15   #258
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dziewczyny,prosze o uwage; Od 1Maja weszly nowe zasady na tym forum(watek redakcyjny),prosze w watkach nie pisac nazw ulic zakladow fryzjerskich i nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem/nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie wymieniac sie PW.
Starsze posty nie beda edytowane.Mam nadzieje ze dostosujecie sie do Nowych zasad na tym forum.Pozdrawiam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 07:36   #259
salena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

hey dziewczyny ,a byla ktoras w salonie secesion w sopocie?jestem tam umowiona i nie wiem czy to dobry salon..
salena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 18:45   #260
jana105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

I ja skusiłam się na wizytę w Calmii w Rumi.Salon fajny,obsługa miła ale....z fryzury nie jestem zbyt zadowolona.Mam bardzo gęste,proste włosy,które są trudne do ujarzmienia.Oczywiście usłyszałam uwagi krytyczne co do poprzedniego cięcia i jak to nie można zrobić odpowiedniej fryzury bo nie taka długość włosów w odpowiednich miejscach.Mam więc krótką fryzurkę bez wyrazu, podchodzącą pod męskie cięcie.Dobrze że włosy szybko mi rosną.Za to kolor wyszedł ładny i z tego jestem b. zadowolona.
jana105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 12:43   #261
adaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Widzę, że Calmia coraz częściej się pojawia w wątkach. Więc i ja dodam kilka słów od siebie. Kilka miesięcy temu, poprzez forum.wizaz.pl szukalam dobrego fryzjera w Trójmieście. Pojawiał się salon w Witawie w Gdyni i w Gdańsku i Calmia w Rumii. Wybrałąm ten ostatni i szczerze - to była moja pierwsza udana wizyta u fryzjera w
Trójmieście od ponad roku. kilka razy przetestowałam różne salony, ale w każdym wszsytko odbywało się sztampowo, podejście jak do kolejnej "sztuki"...A Pani Alicja dokłądnie wypytałą co bym chciała, jakie fryzury miałam wcześniej, jakie kolory...Wcześniej byłam krótko ostrzyżoną blondynką (pasemka)m teraz całkiem ciekawa koloryzacja - ciemny brąz, z elementami rudego..I "zapuszczam" włosy, do czego nie udał mnie się nikomu namówić od 10 lat!!
Sugeruję się opinią i propozycjami pani Alicji i do tej pory się nie zawiodłam. Namówiłam też moją koleżankę do odwiedzin i mimo szoku po wyjściu z salony - teraz jest zadowolona. Szok był wywołany - nie złym cięciem, ale tym, że jej włosy długości prawie do pasa, zostały znaczeni skrócone - nieco poza ramiona, ale dziei temu odzyskały świetn, zdrowy wygląd
Z ręką na sercu mogę ten salon polecić każdemu, ale rozumiem, ze nie każdy musi wyjść zadowolony. Teraz wybieram się tam za miewsiąc, bo wciąż "hoduję" włoski..Jeśli uda mi się odgrzebać jakieś zdjęcia przed i po - załączę.
Pozdrawiam
Aga
adaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:20   #262
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dzięki wizażowi jetem od ponad roku stałą klientką Calmii. Pani Ala ma super cięcie, fryzurkę zawsze mama zachwycającą - jeśli chodzi o kolor to Panie fryzjerki nie zrobią nic co mogłoby zaszkodzić włosom - wymyśliłam sobie mega jasny kolor i od trzech wizyt tylko próbujemy czy moje włosy to wytrzymają Ważna jest też atmosfera w salonie, klient na prawdę traktowany jest tam INDYWIDUALNIE i WYJąTKOWO Też polecam ten salon każdej znajomej
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:41   #263
Shiguure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Witam
Poszukuje dobrych fryzjerow meskich w trojmiscie, chodzi mi o takiego ktory doradzi mi w jakiej fryzurze mi dobrze, pokaze jak ja czesac, poleci srodki itd.
Czytajac ten watek zwrocilem uwage na Bogna, bo jakis chlopak juz pytal i zostało mu polecone, ale to było dawno pisane wiec nie wiem czy nadal polecany jest ten salon fryzjerski

Z gory dziekuje za odp
Pozdrawiam
Shiguure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:48   #264
sanita
Raczkowanie
 
Avatar sanita
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 269
Thumbs down Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Koniecznie muszę dołączyć swój komentarz. Po wizycie w salonie Bogna przeżyłam traumę. Obcinał mnie Pan Kamil przez wielu tak zachwalany. Miał wykonać zwykłe "V" na Victorie B. :P. Masakra co miałam na głowie. Po prawej stronie , gdzie miały być włosy asymetrycznie, dłuższe, miałam przerwę na około 2 cm. Schody. Po drugiej zaś stronie- tył miałam dłuższy od przodu. A powinno być odwrotnie. Nie wiem czy po moim opisie będziecie potrafiły sobie to wyobrazić, ale uwierzcie mi , że to co miałam na głowie to było straszne. Minęło już 1,5 miesiąca i cały czas chodzę w kitku i czekam aż odrosną mi włosy. A przed wizytą u Bogny miałam idealnie zapuszczone włosy do tej fryzury.
A tak na marginesie to chciałam dodać komentarz i ocenę na trojmiescie.pl , ale niestety mój nie zbyt pochlebny komentarz nie ukazał się do dziś. Ciekawe dla czego???
Pozdrawiam serdecznie i przestrzegam przed dobrymi opiniami na trojmiescie.pl, nie sugerujcie się nimi przy wyborze fryzjera.Lepiej zobaczyć kilka dzieł na żywca.
sanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:07   #265
Jusiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Gdańsk-Loki!

Dziewczyny mam druga fryzjerkę całkiem fajnie ścina kręcone, falowane włosy. Dokładnie wytłumaczcie Pani Wiesi czego oczekujecie. Pani Wiesia z salonu Bogna We wrzeszczu Polecam. aaaaaaa termin czekania około 3 tygodni -- cóż dobry fryzjer tak ma.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-15 o 20:17 Powód: prosze zapoznac sie zasadami forum
Jusiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:15   #266
monihsia
Przyczajenie
 
Avatar monihsia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Czesc dziewczyny!
Chcialam odradzic zaklad fryzjerski M.A.K. we Wrzeszczu, zaklad prowadzi malzenstwo. Wizyta w tym zakladzie byla dla mnie przezyciem wrecz traumatycznym i nie chodzi tu o sciecie wlosow, czy tez zle ufarbowanie, to bylo na poziomie takim sobie, powiedzialabym, ze moze byc. Chodzi o atmosfere. Scinal mnie pan Marek (tak mi sie wydaje), caly czas wraz ze swoja zona ogladali moje wlosy i z obrzydzeniem na nie zerkali, traktowali je jak jakies wstretne obrzydlistwo, robili dziwne miny, dotykali wrecz w taki sposob jakby byly czyms wstretnym. Wciaz powtarzali, ze sa wstretne i w ogole fuj. Czulam sie bardzo ponizona, wrecz naplywaly mi lzy do oczu. Kiedy staralam sie nawiazac jakas mila rozmowe facet mnie zbywal jakims tekstem, byl bardzo nieprzyjemny. Czulam sie tam fatalnie. ogolnie moje wlosy nie sa w zadnym strasznym stanie, wiadomo, ze farbowanie im nie sprzyja, jednak sa dosc gete i zawsze farbowane u fryzjera, zwykle poldlugie lekko krecone, normalne.
Atmosfera jaka tam panuje jest w ogole dziwaczna, czuc jakis konflikt pomiedzy malzenstewm, jakies takie ciezkie fluidy, wlascicielka w dosc dziwny sposob traktuje pracownikow.
Bylam tam rok temu, nigdy wiecej nie wroce i odradzam wszystkim.
monihsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 20:12   #267
embrasser
Przyczajenie
 
Avatar embrasser
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 10
Smile Warkoczyki Gdańsk PILNE!!!

Witam! Poszukuję osoby sprawdzonej, dobrej w zaplataniu warkoczyków z syntetykiem. Moje włosy mają odpowiednią długość. Zależy mi na zapleceniu <10-15 sztuk różnokolorowych z tyłu głowy. Chcę mieć je jeszcze do końca sierpnia bardzo mi zależy. Dziękuję z góry za wszelkie propozycje. Pozdrawiam!
embrasser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 23:09   #268
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Warkoczyki Gdańsk PILNE!!!

jest taka firma nazywa sie chyba mop albo jakos tak poszukaj w necie szybko trafisz na ich stronke, a sa najlepsi
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:18   #269
embrasser
Przyczajenie
 
Avatar embrasser
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 10
Dot.: Warkoczyki Gdańsk PILNE!!!

Już skontaktowałam się z MOP'em no niestety właśnie dlatego, że są najlepsi w sierpniu nie ma juz wolnych terminów. Dzięki za odp.
embrasser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 13:40   #270
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Bogna jest przereklamowana
fakt itodo ladnie mi obciall,. ale to ja musialam mu powiedziec jak ma obciac!!
nie mial zadnej swojej wizji w czym mi dobrze :/
a i obowiazkowe mycie glowy 15min!! (powaznie)

jednym slowem nic specjalnego , 60 zl do tylu

aha jak ktos jest z okolic gdanska i wie jaka chce miec fryzure to niech jedzie do Kościerzyny. Robilam sobie wlosy na ul. jeziornej. razem 40 zł za strzyzenie i pasemka
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

Edytowane przez coperfildo
Czas edycji: 2008-09-25 o 10:10
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.