Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 16:52   #1
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Wink

Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!


Do założenia tego wątku zainspirowało mnie to, że dzisaj zjadłam 1200 kcal w samych słodyczach! Niby mało, bo kilka czekoladek, batonik i bita śmietana, a jakie wielkie szkody:/ Dlatego wpadłam na pomysł, że do 1 kwietnia do ust nie wkładam nic słodkiego Później pozwolę sobie na np. czekoladę i znowu tydzień-dwa nie jem nic, a na koniec malutka nagroda. Moja mam wyrzekąc się samych słodyczy schudła 3 kg w ciągu 4 tyg.
Może kogoś zmotywuje to:

Słodycze można jeść, ale nie codziennie. Nie wolno zastępować nimi normalnych posiłków.
Objadanie się słodyczami wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami dla organizmu. Powoduje przede wszystkim trudności z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Ze względu na wysoką zawartość cukru, a często i tłuszczu (ciasta, ciastka, czekolada) słodycze dostarczają dużej ilości energii, np. napoleonka - 210 kcal, jagodzianka - 317 kcal, herbatnik - 44 kcal. Zbyt częste sięganie po słodkości może rozchwiać system hormonalny regulujący poziom cukru we krwi, co w konsekwencji prowadzi niekiedy (zwłaszcza przy nadwadze) do rozwoju cukrzycy typu II.
Niekorzystny wpływ słodyczy polega również na tym, że często odbierają one apetyt. Głód zostaje zaspokojony pożywieniem, które oprócz kalorii nie dostarcza żadnych składników odżywczych. Dorosły, który objada się słodyczami, eliminując ze swojego jadłospisu owoce, warzywa i inne cenne produkty, też pozbawia w ten sposób organizm witamin i składników mineralnych.
Ciasta i ciasteczka oprócz cukru dostarczają dużej ilości tłuszczu, zazwyczaj pochodzenia zwierzęcego (masło) lub utwardzonego tłuszczu roślinnego, często nie najlepszej jakości. Tłuszcze te są źródłem nasyconych kwasów tłuszczowych i kwasów tłuszczowych </I>trans</I> niekorzystnie wpływających na poziom cholesterolu we krwi. Zwiększają więc ryzyko rozwoju miażdżycy i chorób serca. Ciasta zawierają sporo białka, bo dodajemy do nich jajka, mleko, sery. Najbardziej wartościowe odżywczo są serniki, dostarczające również wapnia, oraz ciasta z dużą ilością świeżych owoców.
Bezwartościowe są cukierki, lizaki, żelki, misie i landrynki zawierające wiele substancji dodatkowych nadających im smak i aromat. Nie dostarczają one - oprócz energii - żadnych składników odżywczych.
Jak osłodzić sobie życie
  • Jeść świeże owoce (można też suszone) oraz orzechy i migdały - źródło cennych składników odżywczych.
  • Do owoców, orzechów i migdałów dodawać (zamiast bitej śmietany) jogurt, kefir lub serek homogenizowany.
(http://www.resmedica.pl)

No wiec kto ze mna??? Razem zawsze raźniej No i jeszcze na koniec foteczka, która mnie mocno motywuje
Czekam na towarzyszki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3[1].jpg (12,8 KB, 569 załadowań)
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:12   #2
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Oczywiście przyłączam się
Zrezygnowałam ze słodyczy wraz z rozpoczęciem nowego roku i od tego czasu zgrzeszyłam zaledwie trzema czekoladkami, jednym wafelkiem i kawałeczkiem pizzy (to dopiero słodycz choć nie w pełni typowa). Czasem mnie okropnie, ale to okropnie ciągnie do zjedzenia choćby najmniejszej czekoladki!! Wyobrażam sobie tą mmm... masę kakaową, ciasto albo rozpływającą się w ustach mleczną czekoladę. Póki co nie uległam, ale to zobaczymy ile jeszcze wytrzymam
Swoją drogą intensywnie myślę nad ewentualnym spożyciem budyniu w razie napadu ogromnego 'słodyczowego głodu'
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:15   #3
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Sykutka...przeciez to jest prawie 4 miesiące!! Jesteś moim utorytetem Podziwiam za silną wolę i wytrwałość.
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:17   #4
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Jestem, zgłaszam się osobiście Ostatnio bardzo nagrzeszyłam, przyznaje się bez bicia ale obiecuje, że się poprawie Najgorsze jest to, że czasami się zapominam i jak np. ktoś mnie czymś poczęstuje nie myśląc o niczym pochłaniam wafeleczki, czekoladki..itd.Ale postaram się pilnować
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:21   #5
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

fajny watek...ja sie nie podpisze niestety bo wiem ze i tak nie wytrzymam, u mnie maks to tydzien a w sobote zazwyczaj jem cos slodkiego np. jogurt zwykly albo czekolade...w weekend generalnie szaleje,ale nie zabardzo jakos... ale watek fajny i mysle ze moze pomodz dziewczynom faktycznie w zwalczeniu tego nalogu. wydaje mi sie i tak, ze raz na tydzien cos slodiekto to jest niezle osiagniecie

__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:22   #6
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

agusia chcialam karme zwiekszyc ale mi sie nie udalo jak tylko bede mogla to to zrobie
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:25   #7
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Ja sie zgłaszam... tzn. chociaz spróbuje, bo nie wiem co z tego wyjdzie... a dlugo i tak nie wytrzymam ale chęci mam
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 17:36   #8
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

coś mi się zdaje, że modelka z foteczki jest mocno komputerowo odchudzona
nawet zbyt mocno jak na mój gust
no ale może się nie znam, ja już starowinka jestem
( nawiasem mówiąc od chlebka i kiełbaski uzależniona, słodycze - fuj! )
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:40   #9
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Tak, to już prawie 4 miesiące, ale rzecz w tym że nie odmawiam sobie przyjemności całkowicie... Zrezygnowałam z tych wszystkich najbardziej szkodliwych i bezwartościowych słodyczy, czyli chipsów, cukierków, żelek, batoników, wafelków, ciastek, czekolad itp. oraz fast-foodów, ale jak w żadnym wypadku nie odmawiam sobie jogurtów owocowych (często wybieram te 0% tł.), od czasu do czasu pozwalam sobie na dżem... Długo mi brakowało silnej woli, ale wraz z nowym rokiem nadeszła pełna mobilizacja Dodam, że do w sylwestrową noc do godziny 23:59 objadałam się czym tylko możliwe (oczywiście bez przesady)
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:49   #10
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

z czipsow sie wyleczylam ale z czekolady oraz z ciast nie potrafie, potrafie jesc ich mase, cale szczescie ze nie grubne, a wrecz przeciwnie mam 45kg
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:09   #11
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

O kurcze 4 miesiace bez slodyczy?? Ja fakt faktem, ograniczylam i jem o wiele mniej, ale wyeliminowac calkiem nie potrafie Watek ejst fajny no i ta foteczka ahh
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 18:58   #12
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Mój podpis mówi chyba sam za siebie ;]
Jetsem uzależniona od białej czekolady, ale z tym walczę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:11   #13
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

No dobra Widzę, że troche jest tych, które chcą odstawic te ochydne słodycze... Dzisiaj mamy 21.03, a do 1 kwietnia zostało 10 dni. Co to jest dla nas? Zobaczycie wytrzymamy! I w sobote pisze czy mi sie udało! Tylko bez jakis oszustw! Buziaki
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:20   #14
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

O, wątek jak w sam raz dla mnie.
Ja też jestem uzależniona, i to bardzo! Czasami nawet nie widzę mety, kurde.
Czyli zaczynam razem z Wami, choć wątpie, żebym długo wytrzymała - moje uzależnienie jest o najwyzszym stopniu...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:21   #15
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Ja bym sie mogła przyłaczyc ale i tak nie dam rady
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:26   #16
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Cytat:
Napisane przez kama98
Ja bym sie mogła przyłaczyc ale i tak nie dam rady
kama ja też nie Nie potrafię przeżyć dnia bez Corny'ego, to jedyna rzecz od której jestem ostatnio uzależniona. I 2-3 kostki czekolady raz na prę dni.

Oczywiście życzę Wam Dziewczyny powodzenia!!/1
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:29   #17
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Przepraszam bardzo... Co to za podejście: nie dam rady?! Macie mówić: o jak fajnie, że razem bedziemy sie wspierały w walce z tymi przebrzydłymi słodyczorami! To tylko głupie 10 dni, a później zjemy sobie troszkę czekolady lub batonika (chociaz osobiscie uwazam, że jak sie dłuzej nie je to juz tak nie ciągnie). Poza tym to za 3 miesiace wakacje! Co lepsze? Chwilka przyjemnosci z jedzenia czy szczupła sylwetka? No tak...tylko dlaczego ja dzisiaj tyle zjadłam? No ok 4...3...2...1... od teraz nie jem słodyczy!! A mam w domu czekolade z bakaliami Ale ja sie jej nie dam:P Dobra dziewczynki jak wytrzymacie to jestescie cudowne!! Tzn. jestesmy, bo ja tez mam zamiar wytrwac I udowodnie, że potrafie! No zmotywowałam sie Buziaki
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:33   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

wiecie co, mama wyczytala w "samym zdrowiu" ze apetyt na slodycze doskonale hamuje CHROM ORGANICZNY zakupila to cudo, i powiem Wam , ze faktycznie dziala! Wcale nie mam po nim ochoty na slodycze, wrecz przeciwnie, odpycha mnie od slodkiego a dodatkowo jem tez duzo mnie niz zwykle, bo zwyczajnie nie jestem glodna
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:37   #19
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

lalesiu chrom faktycznie chamuje apetyt na słodycze, ale już nie raz słyszałam, że jest rakotwórczy:/
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 19:37   #20
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Cytat:
Napisane przez lalesia
wiecie co, mama wyczytala w "samym zdrowiu" ze apetyt na slodycze doskonale hamuje CHROM ORGANICZNY zakupila to cudo, i powiem Wam , ze faktycznie dziala! Wcale nie mam po nim ochoty na slodycze, wrecz przeciwnie, odpycha mnie od slodkiego a dodatkowo jem tez duzo mnie niz zwykle, bo zwyczajnie nie jestem glodna
Hmmm, ciekawe. A ile to kosztuje??
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:41   #21
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Przepraszam bardzo... Co to za podejście: nie dam rady?! Macie mówić: o jak fajnie, że razem bedziemy sie wspierały w walce z tymi przebrzydłymi słodyczorami! To tylko głupie 10 dni, a później zjemy sobie troszkę czekolady lub batonika (chociaz osobiscie uwazam, że jak sie dłuzej nie je to juz tak nie ciągnie). Poza tym to za 3 miesiace wakacje! Co lepsze? Chwilka przyjemnosci z jedzenia czy szczupła sylwetka? No tak...tylko dlaczego ja dzisiaj tyle zjadłam? No ok 4...3...2...1... od teraz nie jem słodyczy!! A mam w domu czekolade z bakaliami Ale ja sie jej nie dam:P Dobra dziewczynki jak wytrzymacie to jestescie cudowne!! Tzn. jestesmy, bo ja tez mam zamiar wytrwac I udowodnie, że potrafie! No zmotywowałam sie Buziaki




Agusiu, ja niestety jeśli nie zjem słodkiego czegoś raz na 2-3 dni, to potem się rzucam na słodycze Jem bardzo małe ilości słodyczy, ale jednak coś tam skubnąć muszę - inaczej psychicznie źle się czuję.

Ale, ale, zmykam z wątku i nie demoralizuję więcej
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:41   #22
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Przepraszam bardzo... Co to za podejście: nie dam rady?! Macie mówić: o jak fajnie, że razem bedziemy sie wspierały w walce z tymi przebrzydłymi słodyczorami! To tylko głupie 10 dni, a później zjemy sobie troszkę czekolady lub batonika (chociaz osobiscie uwazam, że jak sie dłuzej nie je to juz tak nie ciągnie). Poza tym to za 3 miesiace wakacje! Co lepsze? Chwilka przyjemnosci z jedzenia czy szczupła sylwetka? No tak...tylko dlaczego ja dzisiaj tyle zjadłam? No ok 4...3...2...1... od teraz nie jem słodyczy!! A mam w domu czekolade z bakaliami Ale ja sie jej nie dam:P Dobra dziewczynki jak wytrzymacie to jestescie cudowne!! Tzn. jestesmy, bo ja tez mam zamiar wytrwac I udowodnie, że potrafie! No zmotywowałam sie Buziaki
I mnie też zmotywowałaś, jeszcze nie wiesz jak...
Według mnie, najlepszym sposobem na niejedzenie słodyczy to nie kupywanie tego i nie przechowywaniu w domu.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:46   #23
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
lalesiu chrom faktycznie chamuje apetyt na słodycze, ale już nie raz słyszałam, że jest rakotwórczy:/
aaaa taaam, w koncu trzeba na cos umrzec jakbym sie tak wszystkim miala przejmowac i unikac rzeczy niezdrowych, to by mi juz zadna radosc z zycia nie zostala wychodze z zalozenia, ze lepiej zyc krotko, ale pelnia zycia bez zadreczania sie co jest niezdrowe, a co rakotworcze ale to oczywiscie tylko moja, nierozsadna teoria nie polecam nikomu takiego rozumowania

anakondo, za 50tabletek mama zaplacila 28zl, ale widze, ze w internecie jest znacznie tanszy , np tutaj http://netpaker.pl/product_info/p101...2605720aa6f817
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:47   #24
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

kurcze a jeszce najgorsze jest to że ja nie jem kawałka jak Voodia, tylko od razu 30dkg pyszności, u mnie to już zawansowana choroba

A ile kosztuje ten chrom organiczny???? bo mnie to zaciekawiło
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:49   #25
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

o już wiem, może i ja spróbuje
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:53   #26
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Ja się dołączam!! Niby nie jem slodyczy za wiele a jednak jak sie zsumuje to zawsze dojdzie troche kalorii, chocby z cukru nawet niby
kilka kostek czekolady, czy wafelek to nie duzo ale jak sie zsumuje to wychodzi tego sporo, a jesli codziennie, czy nawet co dwa dni po trochu to efekty są opłakane ...Najgorsze jest "podskubywanie" niby nie je się kawałka ciasta, ale się je podskubuje po cienkim paseczku takie uspokajanie sumienia, które wychodzi potem bokiem Także dołączam sie do Was sprobuje wytrzymac bez słodyczy najdluzej jak sie da, a potem najwyzej raz na jakis czas...gorzej ze slodzeniem kawy chyba słodzik sobie kupię, albo sprobuje sie twardo oduczyc pic slodzona, bo kiedys piłam bez cukru
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:56   #27
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Niooo laseczki ja też sie przyłaczam jeśli można

Ja miałam postanowienie wielkopostne żeby nie jeść słodyczy ale oczywiście wytrzymałam 2 dni..

Ale tym razem sie nie poddam!
Zawsze gdy przyjdzie mi ochota na KIT KATA bez którego nie umiem żyć<szczególnie białego>:P przypomne se o tym wątku i sięgne po jabłko!

Aaa mam pytanie...CZY JOGURT TO JEST SŁODYCZ?!;O;O;O;O;O
Noo normalnie jak tak to ja mam nokaut:P
Bo nie byda miała co jeść na kolacje:PP

Aha jeszcze jedno pytanko:P
Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam:P
Zaczynamy nie jeść słodyczy od jutra do 1 kwietnia czy od 1 kwietnia?:PP

Buuuuziaki*
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:58   #28
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Voodia już tak mamy, że każdy inaczej reaguje na słodkie. Jedni jak nie zjedza kilka dni to później i tak to zrobią, tylko w większej ilości, a drudzy jak zaczna na jednej czekoladce to kończą na całej paczce ciastek(czyt. Agusia). Dlatego wole nie kusić losu i omijać słodycze szeeeroookim łukiem
anakonda fajnie, że mogłam pomóc takim nałogowcom jak ja

No dobra dziewczynki ja lece, bo niedługo trzeba bedzie założyc wątek: do uzależnionych od wizażu
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:50   #29
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Przyłaączam się bo jestem uzależniona od słodyczy ,może jakoś uda mi się do tego 1 kwietnia wytrzymać bez nich mam przynajmniej taką nadzieję.
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 21:06   #30
ala888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Do uzależnionych od słodyczy:) Odwyk...!

Ja również jestem uzależniona od słodyczy,a szczególnie od czekolady.Mi nawet chrom nei pomaga...nic.Przychodze ze szkoły i zaraz po obiadku jem tabliczke czekolady.Inaczej mnie wszystko denerwuje,jestem strasznie rozdrażniona...mam już tego dosc,ale nei potrafie przestac.
ala888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.