Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 15:08   #1711
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=Megi72;10440733]
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Meguś mylisz się Kamaplama codziennie tu zagląda i się cieszy

Iv jeśli tak to nalezy pozbawić ja satysfakcji i zakonczyć jej temat
Musiałaby Masimka wrócić i wyjaśnić sobie z nami, które z nas ją oczerniły wg Kamy.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-11 o 15:14
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:20   #1712
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Saga ja teraz wpadlam czemu może cie ta głowa tak boleć bo ja dużo czytałam na temat tarczycy bo obwiniałam ją za duzy spadek wagi a jedenz symptomow nadczyności to własnie bóle głowy.....czy może robilas jakies badania w tym kierunku - podstawowe to TSH w Polsce nie są drogie jesli je sie prywatnie robi może kontrolnie sobie zrób na wszelki.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:30   #1713
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam Dziewczyny, czytałam dzisiejsze wasze wypowiedzi odnośnie naszego forum.

Moje refleksje - jeżeli kogoś to interesuje są takie:

1. Jestem na tym forum chyba mniej więcej od tego czasu co Magda M.....czasami czuję się tu z Wami mocno zżyta, czasami mniej...wszystko te pewnie zlaeży od poruszanych tematów, atmosfery forumowej i mojego nastroju też (o ile nie przede wszystkim)
2. Znalazłam Was w chwili, gdy tego najbardziej potrzebowałam, nauczyłam się przy Was zupełnie innego patrzenia na kosmetyki- wiedza jaką tu zdobyłam przez te 3 miesiące jest dla mnie bardzo ważna.
3. Na poczatku tez - tak jak Tajga- miałam wrazenie, że wciskam się w grono zaprzyjażnionych dziewczyn, i że mnie tu tak naprawdę nikt nie potrzebuje- miałyście siebie i świetnie się czułyście we własnym gronie. Ale zostałam przyjęta życzliwie- na początku były to tylko pytania o zabieg- tak jak u Tajgi- pózniej zaczeło się poznawanie także od innej strony. Wszystko zależy od tego ile czasu spędza się na tym forum i w którym momencie się tu znajduje. /Ja dostałam opr od mojego TZ-ta ze przez forum praca cierpi bo tylko siedzę tu i gadam z wami.....ale to nic../
4. Magda M uważam, że sugerowanie założenia własnego wątku jest dziecinne i niemądre. To tak jak w przedszkolu- chciałabys wziac swoje ulubione kolezanki i zabawki i pojsc bawic sie w inny kącik- to dopiero byloby towarzystwo wzajemnej adoracji. Na szczęscie nasza prezeska Buczka jest mądrą osobą i nie podchwyciła tej propozycji / a szczerze mowiac- mam wrazenie - ze to głownie do niej i moze Dome...kierowalas te slowa/ Niestety, a moze stety widac tu występujace bardziej lub mniej ukrywane sympatie i antypatie. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to zeby nie być CHAMSKIM jak Kamoplama. Można kogoś lubic mniej lub bardziej. Ja cenie i lubię wszystkie dziewczyny- za ich indywidualność- a przez to, to forum jest fajne. Każda ma swój sposób pisania, wypowiadania się, inną wiedzę / w dziedzinie kosmetycznej przy was czuję się jak nowicjuszka/ .
5. Nie zgdadzam sie z wypowiedziami typu- powinnysmy sie skupic na cosmelanie.
Czy ktoś, kto to sugeruje, nie czyta tytułu tego forum : Pamietnik ..... a więc i to...co jest przed i po ..zabiegu, a jak same widzicie to się nie konczy po 3 miesiacach. Mój lekarz mowił mi, ze musze używać cos2 już zawsze tzn nie cały czas- ale latem tak- wracać do niego (ale o tym kiedy indziej). Więc czemu nie pisać o tym co sie dzieje po kolei. Jak dbać o skórę po3 , 6 miesiacach. Dzięki zawartym tutaj radom nie trzeba co chwile biegać na konsultację do lekarza.

6. Co do Masi

Chciałabym wierzyć w to, ze żadna z nas niczego do tej Kamoplamy na priv nie pisała- ze to, co dotarło do Masi to tylko jakieś przejaskrawienie i nadinterpretacja lub zupełnie złe zrozumienie czyiś inetncji. I że Masi- cokolwiek to było- tak do tego podejdzie i uzna, ze nie warto poswiecać sympoati tylu fajnych osób tutaj- z powodu jakiegoś totalnego nieporozumienia.
Masi- i Nati /bo to ty zadałaś pytanie wprost/ ja też nie pisałam nic do Kamplamy na pri.- rozmawiałam z nią tylko i wyłącznie na forum- widaż zresztą, ze było trochę tych moich wypowiedzi i nie miałbym nawet czasu na rozmowę z nią w tzw miedzyczasie. Byłam tak wściekła tymi jej atakami, ze miałam ochotę dogadać jej mocno- siłą sie powstrzymywałam, zeby nie dac się jej sprowkowac i nie zejsć do jej niskiego poziomu- i jestem dumna, że mi się to udalo.

i chcę, żeby było tu tak, jak na pocżatku, gdy Was znalazłam Dziewczyny
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:44   #1714
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Buczacza-zawiodłam się na Tobie

Natalia - i co ma wyniknąć z tego zdania ? Buczka ma się domyslić ? Zapytać ? Co to znaczy - zawiodła i dlaczego itd ? Jeżeli coś nam sie nie podoba, to piszmy wprost o tym, a nie oczekujmy domyslania sie, bo niestety, mamy dostęp tylko do tego, co sobie piszemy.


Novi - bliskie mi to, co napisałaś. myslę, ze każda z naz ma takie wątki, które sa na tym forum, które nie wciagają, bo nie nasze, albo nie mamy w tym momencie do tego głowy. I to jest normalne, że sobie wtedy pozwlamy na pewien dystans, a tym z nas , które ten wątek inetresuje, na rozmowę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:48   #1715
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novi a jak zdjęcia obrazów i kiecki? Wynegocjowałaś coś?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 15:50   #1716
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novenberku ja zasugerowałam załozenie wątku bo juz na wizazu była taka sytuacja popularny wątek i coś w tym rodzaju sie stało wszyscy sie pokłocili itp itp i założono nowy z podobnym tytułem i dopiskiem plotkowy i tyle z tego co sie orientuje wszystkie animozje sie skończyły....więc nie chce zabierać żadnych zabawek tylko zasugerowałam to w celu uniknięcia kolejnych ataków (wiadomo jakich) i tyle....temat nie został podjety i nic sie nie stało chyba złego ze zaproponowałam....: ehem:
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:19   #1717
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Novi a jak zdjęcia obrazów i kiecki? Wynegocjowałaś coś?

Ivcia- mam zdjęcia kiecki ale za duże pliki i mi wywala z kompa.
Co do obrazów, to TZ nie mial teraz do tego głowy- pisalam wam, ze w piatek zdawał prawko raz jeszcze- nałapał sierota punktów- pawie 2 lata temu 15 i rok temu 10 i niestety , nasze prawo tak działa, że mimo, iż od tych 10 się odwoływał od sądu grodzkiego i wyrok zapadł w pazdzierniku i te 15 powinny mu się juz wyzerować (w lipcu ), to niestety okazało się, ze tak to nie jest i musiał przejśc sprawdzenie umiejetności- na szczęscie wszystko ok- została mu jeszcze tylko jazda motorem bo prawko Ai B....
więc od nowego roku..nowe prawo jazdy, nowe auto....wszystko nowe...tylko baba stara

Ale postaram się

Magda- no być może jest tak jak piszesz z tymi wątkami- ja do tej pory nie bywałam nigdy na forum- więc nie mam takich doświadczeń. A poza tym my się tu przecież nie kłócimywieć nie ma potrzeby zamykania czegoklowiek, raczej chcemy, żeby było nas tu jak najwiecej- tak czy nie dziewczyny?
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 16:24   #1718
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Magda- no być może jest tak jak piszesz z tymi wątkami- ja do tej pory nie bywałam nigdy na forum- więc nie mam takich doświadczeń. A poza tym my się tu przecież nie kłócimywieć nie ma potrzeby zamykania czegoklowiek, raczej chcemy, żeby było nas tu jak najwiecej- tak czy nie dziewczyny?
Dokładnie dokladnie szkoda że jasniej nie napisałam ufffff ja tylko niesmiało zaproponowałam. I niech znowu będzie fajnie i mam nadzieje ze Masi jednak wroci i nigdy takie nieprzyjemności miejsca nie będą tu miały.....A co sympatii to sama ci to duże okno chciałam myć ..... zresztą ja w połowie twoja krajanka
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:39   #1719
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Chciałabym,żeby było tak jak kiedyś,mi było dobrze.

Żeby zmienić temat ,to się pochwale,nowy laptop zamówiony.
Będe go mieć w połowie tygodnia,z pełną instalacją.
Chce gadać z Wami,chce ,żeby Masi wróciła,ja uwielbiam czytać jej posty.:bo unce:chce być szczęśliwa
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:52   #1720
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dokładnie dokladnie szkoda że jasniej nie napisałam ufffff ja tylko niesmiało zaproponowałam. I niech znowu będzie fajnie i mam nadzieje ze Masi jednak wroci i nigdy takie nieprzyjemności miejsca nie będą tu miały.....A co sympatii to sama ci to duże okno chciałam myć ..... zresztą ja w połowie twoja krajanka
Wiem, wiem Madzia i ciesze się ze pamiętasz o tym oknie- ale dobrze, że cię ominęło mycie, bo sie okazało 2 razy większe w metrażu

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Chciałabym,żeby było tak jak kiedyś,mi było dobrze.

Żeby zmienić temat ,to się pochwale,nowy laptop zamówiony.
Będe go mieć w połowie tygodnia,z pełną instalacją.
Chce gadać z Wami,chce ,żeby Masi wróciła,ja uwielbiam czytać jej posty.:bo unce:chce być szczęśliwa
Fajnie Nati- a na jaki wkoncu monitor się zdecydowałaś, ile cali?
Będzie fajnie- Masi musi wrócić- ja ją tu siłą przyciągnę- jak trzeba będzie to pojadę do niej i przegadam do rozumu- w koncu jestem starsza to ma się słuchać
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:55   #1721
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ivcia- mam zdjęcia kiecki ale za duże pliki i mi wywala z kompa.

Magda- no być może jest tak jak piszesz z tymi wątkami- ja do tej pory nie bywałam nigdy na forum- więc nie mam takich doświadczeń. A poza tym my się tu przecież nie kłócimywieć nie ma potrzeby zamykania czegoklowiek, raczej chcemy, żeby było nas tu jak najwiecej- tak czy nie dziewczyny?
Tajga, obserwuj skórę i jesli trzeba, to pomiń nawet smarowanie cosmelanem na jeden dzień, na rzecz Hydra Vital czy Bepanthenu, żeby skórę natłuścić i nawilżyć. Zeby się mogła troche zregenerować. Ważne, żeby nie przesadzić i nie dopuścić do sączących sie "placków" czy strupków, bo będą schodziły jeszcze głębiej. Pamiętam ze swojego zabiegu, że najbardziej schodziła skóra w pierwszym tygodniu (wiadomo 3x smarowanie) i była to też najgrubsza warstwa naskórka. Potem łuszczenie nie było juz takie inwazyjne, ale ja mam skórę tłustą i cały zabieg przechodziłam dość łagodnie.

November i Kamilko - całkowicie się z Wami zgadzam - oprócz cosmelanu są tutaj czasem poruszane tematy, które sa nam bliższe lub dalsze, w których mamy lub chcemy coś dodać i wtedy się wypowiadamy albo dystansujemy, prawda tez, że można nas odbierać jako stałe grono osób wirtualnie zżytych towarzysko.

Ale jedna rzecz jest najważniejsza na tym forum - nie jesteśmy zamknięte na nowe osoby, na ich pytania, na potrzebę uzyskania informacji, jaką mają. Po to przecież w końcu jest to forum. Casem trudno może być komuś nowemu właściwie odebrać czyjeś nastawienie na podstawie kilku zdań, bo po prostu nas nie zna. I już może narodzić się nieporozumienie. Ale na pewno nie ma tutaj z naszej strony złych intencji i oby nigdy nie było. Lekceważenie pojawiło się dopiero po wielu próbach wyjaśnienia, że napastliwość i obrażanie kogoś nie jest właściwą drogą do uzyskania informacji, ani nie należy do standardów kultury dsykusji. I była to uważam, dosć elegancka forma odpowiedzi na takie zachowanie.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 16:58   #1722
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Madzia i ciesze się ze pamiętasz o tym oknie- ale dobrze, że cię ominęło mycie, bo sie okazało 2 razy większe w metrażu

Fajnie Nati- a na jaki wkoncu monitor się zdecydowałaś, ile cali?
Będzie fajnie- Masi musi wrócić- ja ją tu siłą przyciągnę- jak trzeba będzie to pojadę do niej i przegadam do rozumu- w koncu jestem starsza to ma się słuchać
To będzie dorze jak do niej pojedziesz to nam z Buczka desant na Krosno minie może emocje juz jej opadły i racjonalne argumenty do niej dotrą fajnie by było I niech szybciutko wraca.
Novi to okno to miało miec kilkanascie metrów kw. - to ile ty je czasu myjesz
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:02   #1723
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tak Denuuś- masz rację- gdyby inaczej traktowano tu "nowe" mnie by z Wami nie było

A co do ostatniego zdania- ta elegancka forma wypowiedzi sporo mnie kosztowała emocji
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:02   #1724
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość




Fajnie Nati- a na jaki wkoncu monitor się zdecydowałaś, ile cali?
Będzie fajnie- Masi musi wrócić- ja ją tu siłą przyciągnę- jak trzeba będzie to pojadę do niej i przegadam do rozumu- w koncu jestem starsza to ma się słuchać
Kupiłam Aristo 17 cali,miałam dużo porad,za wszystkie dziękuje,ale mogłam kupić tylko jeden,
Największe zasługi,jak zwykle,należą się MASIMIE,to ona podsunęła mi pomysł z kupnem laptopa,bo ja to rzadko myśle o sobie.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:05   #1725
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
To będzie dorze jak do niej pojedziesz to nam z Buczka desant na Krosno minie może emocje juz jej opadły i racjonalne argumenty do niej dotrą fajnie by było I niech szybciutko wraca.
Novi to okno to miało miec kilkanascie metrów kw. - to ile ty je czasu myjesz
Madzia- okno ma 18m2- myłam je ekspresowo czyli ze 4 godziny nie mówiąc o tym, ze musze przed i po wynieść i pozniej ustawić kwiaty, które tam stoją- to taki mini ogód zimowy

TZ obiecał, ze mi wrzuci jakies zdjęcia obrazów do kompa
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:08   #1726
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Tak Denuuś- masz rację- gdyby inaczej traktowano tu "nowe" mnie by z Wami nie było

A co do ostatniego zdania- ta elegancka forma wypowiedzi sporo mnie kosztowała emocji
Novi, wiem, wiem i wierze
Ja po prostu w takich sytuacjach - jesli próba porozumienia i racjonalne argumenty nie trafiają, unikam osoby i ignoruję, ale rozumiem, ze krew nie woda i innym duuuuuużo trzeba wysiłku, żeby sie nie zagotowac
Jozefinko, widze,że jestes Miałaś pytania przed cosmelanem, skoro już powyjaśniałyśmy jak to z nami jest, to może jednak z nami pogadasz, hmmm?
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-11 o 17:16
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:14   #1727
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Madzia- okno ma 18m2- myłam je ekspresowo czyli ze 4 godziny nie mówiąc o tym, ze musze przed i po wynieść i pozniej ustawić kwiaty, które tam stoją- to taki mini ogód zimowy

TZ obiecał, ze mi wrzuci jakies zdjęcia obrazów do kompa
A to wiesz w sumie nie żałuje że sie nie załapałam
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:50   #1728
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Novi, wiem, wiem i wierze
Ja po prostu w takich sytuacjach - jesli próba porozumienia i racjonalne argumenty nie trafiają, unikam osoby i ignoruję, ale rozumiem, ze krew nie woda i innym duuuuuużo trzeba wysiłku, żeby sie nie zagotowac
Jozefinko, widze,że jestes Miałaś pytania przed cosmelanem, skoro już powyjaśniałyśmy jak to z nami jest, to może jednak z nami pogadasz, hmmm?
Jestem,jestem nadrabiam półroczne czytanie, a same wiecie ,jak jest tego dużo!!

Za parę dni, jak dobrze pjódzie , samodzielnie ,po raz pierwszy ,bez pomocy lekarza, tylko i wyłącznie zdając się na Wasze relacje, nałożę sobie maskę z cosm1. Przyznam się szczerze,że trochę się bojęW końcu to twarz

Aha,ja też ,jak każda zdrowa kobieta lubię poplotkować -szczególnie,jeśli to dotyczy
ciuchów i kosmetyków.Myślicie,że nie wiem,że rozmowy tylko i wyłącznie o cosmelanie zanudziłyby rzesze fanów tego forum.Ja to wszystko wiem i rozumiemDzięki temu pamiętnikowi,dużo się od Was dowiedziałam.Fajnie posłuchać opinii na temat wypróbowanych i sprawdzonych kosmetyków i to nie tylko do twarzy.

kamilia-moje szkodniki to:Kuba-5 lat,Oliwka-10 lat i Kamil-13 lat.

Edytowane przez jozefinka888
Czas edycji: 2009-01-11 o 17:55
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:54   #1729
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
więc od nowego roku..nowe prawo jazdy, nowe auto....wszystko nowe...tylko baba stara

Ale postaram się
Novi, nowa babę chcesz mu zaserwować


Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Chciałabym,żeby było tak jak kiedyś,mi było dobrze.

Żeby zmienić temat ,to się pochwale,nowy laptop zamówiony.
Będe go mieć w połowie tygodnia,z pełną instalacją.
Chce gadać z Wami,chce ,żeby Masi wróciła,ja uwielbiam czytać jej posty.:bo unce:chce być szczęśliwa
Nati a może linka do tego laptopa wkleisz.
Też coś za mną taki pomysł chodzi, tylko z kasą gorzej i teraz jeszcze te usta będę robić

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość

A co do ostatniego zdania- ta elegancka forma wypowiedzi sporo mnie kosztowała emocji

Novi no musiała forma do kiecki pasować
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 17:59   #1730
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem nadrabiam półroczne czytanie, a same wiecie ,jak jest tego dużo!!

Za parę dni, jak dobrze pódzie , samodzielnie ,po raz pierwszy ,bez pomocy lekarza, tylko i wyłącznie zdając się na Wasze relacje, nałożę sobie maskę z cosm1. Przyznam się szczerze,że trochę się bojęW końcu to twarz

Aha,ja też ,jak każda zdrowa kobieta lubię poplotkować -szczególnie,jeśli to dotyczy
ciuchów i kosmetyków.Myślicie,że nie wiem,że rozmowy tylko i wyłącznie o cosmelanie zanudziłyby rzesze fanów tego forum.Ja to wszystko wiem i rozumiemDzięki temu paniętnikowi,dużo się od Was dowiedziałam.Fajnie posłuchać opinii na temat wypróbowanych i sprawdzonych kosmetyków i to nie tylko do twarzy.

kamilia-moje szkodniki to:Kuba-5 lat,Oliwka-10 lat i Kamil-13 lat.
To czytaj kochana i pytaj, jesli taką masz potrzebę. Masz urlop na czas maski i kremu cosm2? Bo może być troszkę hmmm.... "niewyględnie". Tajga jest własnie w pierwszym tygodniu po masce i wie już czym to pachnie Teraz czekamy na Ciebie. Macham do Ciebie z południa miasta
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:07   #1731
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ufff...ale się przykro porobiło

Nie lubię takiej atmosfery - wzajemnych żali - myślę, że każda z nas na swoj sposob szuka tutaj zwyczajnego wytchnienia, informacji i przyjaznej porady.

Jeśli uważasz jozefinko, że udzielałam Ci odpowiedzi na odczepnego - to sprawiłaś mi dużą przykrość...
Nie jestem idealną osoba, jednak tak jak wszyscy mam lepsze lub gorsze dni, nidgy nie zlekceważyłabym jednak żadnego człowieka na mojej drodze ... i nie wiem skąd te Twoje myśli
Moje dni nie są idealne i nie zawsze mam wspaniały humor, czasem tryskam pozytywną energią i chciałabym wszsytkich nią obdarzyć, a czasem najchętniej schowalłabym się do mysiej dziury ...

Jeszcze jedno ... słowa wklepywane w monitor komutera są płaskie, pozbawione spojrzenia, gestu, mimiki - dlatego mogą być czasem źle odebrane.

...zrobiło się tutaj ... do dupy ... dlaczego

Było sobie forum, każda nowa cosmelanka ( JA TEŻ NIĄ BYŁAM JESZCZE W LIPCU) znalazła to czego potrzebowała, a nagle pojawiają się osoby, ktore za wszelką cenę chcą oceniać, wychowywać i strofować Po co ? Jeśli komuś nie odpowiada ton, forma czy treść - idzie gdzie indziej, albo nie rozmawia z osobą, ktora go drażni i już. Tak to rozumiem.


Jedynym argumentem jaki tłumaczy moim zdaniem to co sie wydarzyło z kamaplama... to zazdrość, że tutaj tak jest, a nie inaczej, raz lepiej , raz gorzej - i taka to specyfika tego miejsca.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:16   #1732
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Novi, nowa babę chcesz mu zaserwować




Nati a może linka do tego laptopa wkleisz.
Też coś za mną taki pomysł chodzi, tylko z kasą gorzej i teraz jeszcze te usta będę robić




Novi no musiała forma do kiecki pasować
Ivvvv, cała Ty
jaką babę kochana dość nowości - baba stara ale jara
"Postaram się" dotyczyło wynegocjowania zgody na publikację na forum zdjęć jego obrazów

No....damą być...to dopiero sztuka
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:18   #1733
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Rany ale się wkurzyłam no tego się nie spodziewałam że Masi nas zostawi .Spowiadałyśmy się już przecież na temat pisania do tej kamyplamy.Powtarzam że nie pisałam.Masi-przecież my nie jesteśmy jakieś małolaty które interesuje gdzie kto mieszka i czym jeździMY TU CIEBIE WSZYSTKIE POTRZEBUJEMY
A jeszcze chciałam dopisac odnośnie za dużej ilości lukru na naszym forum.Piszemy o sobie że jesteśmy śliczne bo tak się czujemy i jak sie komuś nie podoba to niech nie czyta i już

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2009-01-11 o 18:22
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:18   #1734
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ufff...ale się przykro porobiło

Nie lubię takiej atmosfery - wzajemnych żali - myślę, że każda z nas na swoj sposob szuka tutaj zwyczajnego wytchnienia, informacji i przyjaznej porady.

Jeśli uważasz jozefinko, że udzielałam Ci odpowiedzi na odczepnego - to sprawiłaś mi dużą przykrość...
Nie jestem idealną osoba, jednak tak jak wszyscy mam lepsze lub gorsze dni, nidgy nie zlekceważyłabym jednak żadnego człowieka na mojej drodze ... i nie wiem skąd te Twoje myśli
Moje dni nie są idealne i nie zawsze mam wspaniały humor, czasem tryskam pozytywną energią i chciałabym wszsytkich nią obdarzyć, a czasem najchętniej schowalłabym się do mysiej dziury ...

Jeszcze jedno ... słowa wklepywane w monitor komutera są płaskie, pozbawione spojrzenia, gestu, mimiki - dlatego mogą być czasem źle odebrane.

...zrobiło się tutaj ... do dupy ... dlaczego

Było sobie forum, każda nowa cosmelanka ( JA TEŻ NIĄ BYŁAM JESZCZE W LIPCU) znalazła to czego potrzebowała, a nagle pojawiają się osoby, ktore za wszelką cenę chcą oceniać, wychowywać i strofować Po co ? Jeśli komuś nie odpowiada ton, forma czy treść - idzie gdzie indziej, albo nie rozmawia z osobą, ktora go drażni i już. Tak to rozumiem.


Jedynym argumentem jaki tłumaczy moim zdaniem to co sie wydarzyło z kamaplama... to zazdrość, że tutaj tak jest, a nie inaczej, raz lepiej , raz gorzej - i taka to specyfika tego miejsca.

To się nazywa oczyszczanie atmosfery Dom.....każda powie, co ma do powiedzenia i znowu będzimey tu o biednej Maryny..
i żadne zazdrosne małpy nam tego nie zepsują
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:21   #1735
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witajcie kochane.

Przeczytałam zaległości i sie ucieszyłam i załamałam jednocześnie.

dennuś- Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Cudownie że sie zdecydowaliście.

Masimko- nie wiem co napisać. Jesteś naszą skarbnicą wiedzy, nie możesz nas opuścić, potrzebujemy Cie tutaj. Dzięki Tobie ja dowiedziałam sie prawie wszystkiego o filtrach, przeczytałam wszystko co mi kiedyś wysłałaś.
Dziękuję Ci bardzo raz jeszcze .

I błagam Cie nie odchodź od Nas, przecież znasz Nas nie od dziś,


Kochane moje ja czuje sie z Wami bardzo związana, działacie kojąca na moje serducho. Nie pozwólmy aby ktokolwiek zniszczył to co tu zrobiłyśmy!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!



Natalko- nie rozumiem dlaczego napisałaś , tak że kamaplama zrobiła tu pożądek?



Józefinko- podoba mi sie sposób w jaki napisałaś to co Ci się tutaj nie podoba- bardzo grzecznie i kulturalnie. Widze tzn czuje że można z Tobą popisać, że jesteś w porządku. Ja napisze od siebie że , pewnie masz takie odczucia a nie inne bo rzadko do nas zaglądasz i nie czujesz naszych więzi. My tu sie nie przechwalamy jak jakieś przekubki, nie lukrujemy sobie, my tylko poznajemy siebie, my jesteśmy zwykłe baby.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:23   #1736
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
To się nazywa oczyszczanie atmosfery Dom.....każda powie, co ma do powiedzenia i znowu będzimey tu o biednej Maryny..
i żadne zazdrosne małpy nam tego nie zepsują
Nie damy się zmanipulować. Chociaż kwas i tak został wywołany. Ale my teraz tego kwasa naszymi zasadami potraktujemy
Bo jak to powiedzial Wujek Frycek - co nas nie zabije... -
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:24   #1737
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Listopadku teraz pojechalas z ta podkarpacka wiochaKochana,teraz to mow mi siostroZ wiochy ci ja z wiochy,do tego wozignojek z matura
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:24   #1738
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem nadrabiam półroczne czytanie, a same wiecie ,jak jest tego dużo!!

Za parę dni, jak dobrze pjódzie , samodzielnie ,po raz pierwszy ,bez pomocy lekarza, tylko i wyłącznie zdając się na Wasze relacje, nałożę sobie maskę z cosm1. Przyznam się szczerze,że trochę się bojęW końcu to twarz

Aha,ja też ,jak każda zdrowa kobieta lubię poplotkować -szczególnie,jeśli to dotyczy
ciuchów i kosmetyków.Myślicie,że nie wiem,że rozmowy tylko i wyłącznie o cosmelanie zanudziłyby rzesze fanów tego forum.Ja to wszystko wiem i rozumiemDzięki temu pamiętnikowi,dużo się od Was dowiedziałam.Fajnie posłuchać opinii na temat wypróbowanych i sprawdzonych kosmetyków i to nie tylko do twarzy.

kamilia-moje szkodniki to:Kuba-5 lat,Oliwka-10 lat i Kamil-13 lat.

ok, Jozefinko - to teraz pilnuj, czego uzywasz - żadnych kosmetkyków, które z kwasami i zero peelingów. Nie wolno przed cosmelanem. I chyba nie wolno mieć opryszczki, ale tego nie jestem pewna

A czy Twój Kamil tez jest na etapie gwiezdnych wojen ? ?Ja tak mam od chyba 5 lat i końca nie widac. Gdybym miała małą, czystą dziewczynkę, to byłyby lalki, podbieranie mi moich kosmetyków, a tak, to mój synek co najwyzewj wexmie mi kredke do oczu, by czołg narysowac

Domuś, . Spokojnie:cmo k: w każdej grupie coś takiego musi się stac wczesniej czy póxniej .od dojrzałosci grupy zalezy, czy to przetrwa czy nie, czy nauczymy sie z soba być szczerze, czy zycie zakulisowe nas zniszczy. a my akurat jestesmy grupa dosyć dojrzałych kobiet, ja to nawet to w sile wieku z przewagą wieku
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:24   #1739
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
To się nazywa oczyszczanie atmosfery Dom.....każda powie, co ma do powiedzenia i znowu będzimey tu o biednej Maryny..
i żadne zazdrosne małpy nam tego nie zepsują
Ryba kochana - ale dlaczego mamy wszystkie się tłumaczyć - komu ?????????

Ja wszystkie Was uwielbiam, ponieważ każda, dosłownie KAŻDA tworzy specyficzną aurę .... nie ważne czy odzywa się co minutę, czy raz na kilka dni!!!!! KAŻDA OSOBA JEST TU CHOLERA JASNA WAŻNA !!!!! Każda wnosi tutaj SIEBIE SAMĄ i swoje myśli !!!! INDYWIDULANE CHOLERA JASNA !!!!
Cosmelanka dzisiaj NOWA już niebawem będzie STARA !!!

Jany jak w maglu

Trzeba być maluczkim by wściekać się, że ktoś jest dłużej lub częściej. Normalnie krew mnie zaraz zaleje ze złosci
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-11 o 18:26
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:25   #1740
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Choroba przez to zamieszanie zapomniałam pogratulowac DenusisSerdeczne gratulacje
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.