Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 18:00   #541
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Dziękować A 3% apteczne jest inne niż kosmetyczne?
w czystej postaci bez dodatków pielęgnacyjnych itd
ale będzie ok, widziałam jak dziewczyny używają właśnie takiej wody ale w gelu. Więc najlepiej kup w gelu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 18:18   #542
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
w czystej postaci bez dodatków pielęgnacyjnych itd
ale będzie ok, widziałam jak dziewczyny używają właśnie takiej wody ale w gelu. Więc najlepiej kup w gelu.
Tak zrobię. Poza tym znalazłam właśnie Refectocil blond, który można mieszać z innymi kolorami, żeby je rozjaśnić. Więc kupię i spróbuję tak
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:47   #543
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Melina i nie było farbowania położyłam na pasemku i całe szczęście bo kolor wyszedł okropny swiecił sie jak włosy anielskie z choinki...na zloto fioletowo jakos tam miodowo bleeeeeeeeee

Siedze i Szukam teraz jakiejś 7 albo 8 nadal...bo to złoto na przesuszonych wloskach wychodzi strasznie....

Melina bo ty juz zeszłas z tej miedzi, a jak wezmę od razu 8/01 to jak to sie moze skonczyc na moich wlosach? Zdj widziałaś....
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:52   #544
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Melina i nie było farbowania położyłam na pasemku i całe szczęście bo kolor wyszedł okropny swiecił sie jak włosy anielskie z choinki...na zloto fioletowo jakos tam miodowo bleeeeeeeeee

Siedze i Szukam teraz jakiejś 7 albo 8 nadal...bo to złoto na przesuszonych wloskach wychodzi strasznie....

Melina bo ty juz zeszłas z tej miedzi, a jak wezmę od razu 8/01 to jak to sie moze skonczyc na moich wlosach? Zdj widziałaś....
tak przypuszczałam, zrezygnuj z refleksu 3
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:17   #545
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
tak przypuszczałam, zrezygnuj z refleksu 3
Właśnie juz ostygłam z tym refleksem Kathy szukam dalej czegos na poziomie 7 i 8 ale zeby zneutralizować rudy znalazłam 8/01 z Alfaparfu ale boje sie efektu tej 1 z tyłu

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-08-21 o 20:22
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:27   #546
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Właśnie juz ostygłam z tym refleksem Kathy szukam dalej czegos na poziomie 7 i 8 ale zeby zneutralizować rudy znalazłam 8/01 z Alfaparfu ale boje sie efektu tej 1 z tyłu
a dlaczego nie chcesz zostać przy obecnym kolorze z Welli?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:49   #547
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Melina i nie było farbowania położyłam na pasemku i całe szczęście bo kolor wyszedł okropny swiecił sie jak włosy anielskie z choinki...na zloto fioletowo jakos tam miodowo bleeeeeeeeee

Siedze i Szukam teraz jakiejś 7 albo 8 nadal...bo to złoto na przesuszonych wloskach wychodzi strasznie....

Melina bo ty juz zeszłas z tej miedzi, a jak wezmę od razu 8/01 to jak to sie moze skonczyc na moich wlosach? Zdj widziałaś....
Ja z miedzi zeszłam dawno, przecież wysyłałam Ci zdjęcia na maila. Nie wiem jak się skończy mieszanie miedzi z refleksem popielatym, podejrzewam, że niedobrze. Moje zdanie znasz: najbezpieczniej próbować naturalnymi i błagam, nie każ mi tego powtarzać więcej, bo zapewniam że niczego nowego w tej kwestii nie wymyślę Uważam, że bez tego (biorąc pod uwagę, że nie chcesz bez drastycznego przyciemnienia) nie osiągniesz kolorów, jakie kiedyś tu prezentowałaś, że Ci się podobają: neutralnych, stonowanych beżów - takie jest życie i deal with it

Wrzucam kawałek mego włosia, zdjęcie nienajlepsze bo robione w innym celu, ale bez flesza i w świetle dziennym - tak oto wygląda mój kolor po 3 tygodniach od farbowania Lubię go!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz_7_1.jpg (35,0 KB, 49 załadowań)
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 00:04   #548
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na mały offtop. Dziewoje Moje, do henny na brwi zawsze dodawana jest woda 3%, ja potrzebuje zrobić brąz, ale nie tak ciemny jak za dawnych czasów, czy Waszym zdaniem mogę dodać 6%? I jeszcze jedno, czy używała któraś z Was Refectocil "jasny brąz" i może mi zdradzić jak toto naprawdę wychodzi?
na moich brwiach wyszedl mi na czarny/bardzo ciemny , zimny braz. bardzo zle wrazenia ogolnie mam po tym kolorze. sama uzywam dosc czesto wody 6 na brwi i zyja, ale nie znam kondycji Twoich brwi.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:32   #549
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Ja z miedzi zeszłam dawno, przecież wysyłałam Ci zdjęcia na maila. Nie wiem jak się skończy mieszanie miedzi z refleksem popielatym, podejrzewam, że niedobrze. Moje zdanie znasz: najbezpieczniej próbować naturalnymi i błagam, nie każ mi tego powtarzać więcej, bo zapewniam że niczego nowego w tej kwestii nie wymyślę Uważam, że bez tego (biorąc pod uwagę, że nie chcesz bez drastycznego przyciemnienia) nie osiągniesz kolorów, jakie kiedyś tu prezentowałaś, że Ci się podobają: neutralnych, stonowanych beżów - takie jest życie i deal with it
Tak wiem ze zeszłas z miedzi i to ładnie
Co do zdania to znam tylko zastanawiam sie nad poziomem tego neutralnego...bo 8 +3% moze nie chwycic ? A jak patrze na 7 to sa bardzo ciemne a nie chciałabym z woda 6% tego robic bo włosy suche mam bardzo

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Wrzucam kawałek mego włosia, zdjęcie nienajlepsze bo robione w innym celu, ale bez flesza i w świetle dziennym - tak oto wygląda mój kolor po 3 tygodniach od farbowania Lubię go!
Jaki jasny sie zrobił.... ładny

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie chcesz zostać przy obecnym kolorze z Welli?
Bo odrost znacznie różnił sie od tych zniszczonych konców...a jak juz mi sie wypłukał to nie ma śladu po farbowaniu.......
W dodatku widzę ze siwych pojedynczych pasm na skroniach nie przykrył..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:02   #550
Natalyah
Raczkowanie
 
Avatar Natalyah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 102
Unhappy Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cześć dziewczyny!

Ja mam taką oto zagwozdkę z farba vitality's art absolute. Chciałabym uzyskać kolor taki jak na pierwszej fotce,oznaczony tu jako 8.1.
Jednak oglądając palety vitality's doszłam do wniosku, że niestety ten sam kolor na każdej z nich na monitorze wygląda zupełnie inaczej(( Zastanawiam się nad odcieniem 8.1 a 8.92, aby osiągnąć to co na pierwszej fotce. Spójrzcie jednak na te odcienie na innych paletach - są często znacznie ciemniejsze. Nie mam dostępu do palety "na żywo", żeby ocenić naocznie. Może któraś z Was używała i pokaże lub opisze co jej wyszło na włoskach? Ja chcę położyć to na odcień 9.0. Bardzo proszę o pomoc!

Tutaj jedna z palet, której nie mogę skopiować: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99b3e32124109990dc0d6e126ec7803e.jpg (36,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1739573753_2.jpg (27,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1739573753_3.jpg (28,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ARTVIT065_19970_4cc9da11646ad.jpg (21,0 KB, 25 załadowań)
__________________
"Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia i od Ciebie tylko zależy, co z nim zrobisz"
Natalyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:20   #551
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Natalyah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ja mam taką oto zagwozdkę z farba vitality's art absolute. Chciałabym uzyskać kolor taki jak na pierwszej fotce,oznaczony tu jako 8.1.
Jednak oglądając palety vitality's doszłam do wniosku, że niestety ten sam kolor na każdej z nich na monitorze wygląda zupełnie inaczej(( Zastanawiam się nad odcieniem 8.1 a 8.92, aby osiągnąć to co na pierwszej fotce. Spójrzcie jednak na te odcienie na innych paletach - są często znacznie ciemniejsze. Nie mam dostępu do palety "na żywo", żeby ocenić naocznie. Może któraś z Was używała i pokaże lub opisze co jej wyszło na włoskach? Ja chcę położyć to na odcień 9.0. Bardzo proszę o pomoc!

Tutaj jedna z palet, której nie mogę skopiować: http://www.labelbeaute.ch/product_in...21&language=de
Pierwsze zdjęcie, jakie zamieściłaś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Widziałam tę wersję palety i wszystkie odcienie są tam bardzo rozjaśnione. Generalnie, na podstawie doświaczeń własnych, uważam, że najbliższa rzeczywistości jest paleta, do której zamieściłaś linka Ale zaznaczam, że sama niestety próbnika Vitality's nigdy nie widziałam, choć farbuję nimi od dłuższego czasu. Weź pod uwagę, że kolor w dużym stopniu zależy od tego, jakiego stężenia oksydantu użyjesz. Na żywo widziała paletę Kathy, może Ona Ci podpowie. W każdym razie jeśli chcesz kolor aż tak jasny, jak na pierwszym zdjęciu, to chyba musisz celować w poziom 9.

P.S Kilka postów wyżej jest kawałek moich włosów, to mieszanka Vitality's 6/1 + 7/1 na wodzie 6% może Ci się przyda poglądowo
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 07:05   #552
Natalyah
Raczkowanie
 
Avatar Natalyah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 102
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie, jakie zamieściłaś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Widziałam tę wersję palety i wszystkie odcienie są tam bardzo rozjaśnione. Generalnie, na podstawie doświaczeń własnych, uważam, że najbliższa rzeczywistości jest paleta, do której zamieściłaś linka Ale zaznaczam, że sama niestety próbnika Vitality's nigdy nie widziałam, choć farbuję nimi od dłuższego czasu. Weź pod uwagę, że kolor w dużym stopniu zależy od tego, jakiego stężenia oksydantu użyjesz. Na żywo widziała paletę Kathy, może Ona Ci podpowie. W każdym razie jeśli chcesz kolor aż tak jasny, jak na pierwszym zdjęciu, to chyba musisz celować w poziom 9.

P.S Kilka postów wyżej jest kawałek moich włosów, to mieszanka Vitality's 6/1 + 7/1 na wodzie 6% może Ci się przyda poglądowo
Dzięki Melina za info. Dobrze wiedzieć, że pierwsze zdjęcie jest przekłamane. Twoje włoski robione mieszanką wyszły bardzo ładnie, jaśniej niż bym się spodziewała. Poziom 9 mam właśnie na głowie (9.0) i jest to kolor troszkę za jasny i za żółty niestety.

Kathy proszę odezwij się i powiedz czy któraś paleta jest zgodna z rzeczywistością.
__________________
"Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia i od Ciebie tylko zależy, co z nim zrobisz"
Natalyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:58   #553
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość

P.S Kilka postów wyżej jest kawałek moich włosów, to mieszanka Vitality's 6/1 + 7/1 na wodzie 6% może Ci się przyda poglądowo
Melina czy Ty widziałas palete Vitalitys? Skad wiedziałas ze mieszanka ww kolorów bedzie dobra???

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Czy ktos widział palete Artego i moze stwierdzic czy kolor 7/0>7N i 8S sątakie jak na palecie? thx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mała 7.0.jpg (12,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mała s4.jpg (16,7 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-08-23 o 13:03
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:59   #554
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dla dziewczyn marzących o jasnym, nie krzykliwym rudym- można taki uzyskać Matrixem 8C, dzisiaj farbowała mi nim fryzjerka, jestem zachwycona!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:00   #555
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Melina czy Ty widziałas palete Vitalitys? Skad wiedziałas ze mieszanka ww kolorów bedzie dobra???

Nie wiedziałam, no risk no fun
A poważnie to zaczęłam od 6/0 bo wydawał się najbardziej zbliżony do mojego naturalnego. Potem pomyślałam, że skoro nie przebija już rudość to mogę spróbować popielatego refleksu i tak sięgnęłam po 6/1. A później, jak się wymywał to TŻ powiedział, że ładnie i że pewnie w jeszcze jaśniejszych byłoby ładnie, a nigdy mnie w takiej wersji nie widział, więc zamówiłam 7/1. Jak słonko przestanie tak prażyć, koło października, planuję spróbować samego 7/1
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:06   #556
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, no risk no fun
A poważnie to zaczęłam od 6/0 bo wydawał się najbardziej zbliżony do mojego naturalnego. Potem pomyślałam, że skoro nie przebija już rudość to mogę spróbować popielatego refleksu i tak sięgnęłam po 6/1. A później, jak się wymywał to TŻ powiedział, że ładnie i że pewnie w jeszcze jaśniejszych byłoby ładnie, a nigdy mnie w takiej wersji nie widział, więc zamówiłam 7/1. Jak słonko przestanie tak prażyć, koło października, planuję spróbować samego 7/1
Ty masz taki srebrny jakis ten kolorek Daleko mi do niego

Zauwazylam tą 7/0 z Artego bo nie jest tak ciemna na palecie jak inne 7 ktore widziałam na zywo....stad moje pytanie.....

edit: Juz wiem ze 7/0 (7NN) to istna czern z woda 3% wiec odpada

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-08-23 o 15:27
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:58   #557
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Hej dziewczyny nie było mnie parę dni bo mam awarię kompa ale właśnie nadrabiam zaległości
Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Melina czy Ty widziałas palete Vitalitys? Skad wiedziałas ze mieszanka ww kolorów bedzie dobra???
Szczerze mówiąc, ja też wybieram farby nie patrząc w ogóle na te próbniki a tym radziej na jakieś wymyślne nazwy kolorów, tak na prawde nalezy sugerowac sie tylko i wyłącznie oznaczeniem cyferkowym lub literowym (moim zdaniem), sugerowanie sie próbnikami jest o tyle bez sensu że włosy tam przedstawione były wcześniej odbarwione więc jest to efekt jaki by sie uzyskało na b.jasnym blondzie, także szansa na to że kolor wyjdzie jak na próbniu jest b.mała
A na wybicie miedzi najlepsze są popiele
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:23   #558
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie było mnie parę dni bo mam awarię kompa ale właśnie nadrabiam zaległości

A na wybicie miedzi najlepsze są popiele
Witaj
to dlaczego wszędzie czytam ze rudy + popiel = ZIELONY oraz rudy + neutralny tez = ZIELONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZWARIUJE
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:49   #559
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Natalyah> Jakiś czas temu farbowałam Vitality's 8.1, najpierw repigmentacja 8.0+8.1 a po miesiącu samo 8.1 i kolor wychodzi dosyć ciemny (pierwsza fotka zaraz po farbowaniu, druga po paru myciach), ciepły i pojawiły się zielonkawe tony (może to moja wina i źle dobrałam odcień, ale nigdy nie miałam takich problemów z popielami koleston czy majirel).


Marzy mi się taki kasztan jak na fotkach, macie jakieś sugestie co można by pomieszać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vitality81.jpg (35,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vitality8.1.jpg (28,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56787_1_800x0.jpg (69,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56577_1_800x0.jpg (123,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58146_1_800x0.jpg (86,1 KB, 23 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 17:21   #560
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Natalyah> Jakiś czas temu farbowałam Vitality's 8.1, najpierw repigmentacja 8.0+8.1 a po miesiącu samo 8.1 i kolor wychodzi dosyć ciemny (pierwsza fotka zaraz po farbowaniu, druga po paru myciach), ciepły i pojawiły się zielonkawe tony (może to moja wina i źle dobrałam odcień, ale nigdy nie miałam takich problemów z popielami koleston czy majirel).


Marzy mi się taki kasztan jak na fotkach, macie jakieś sugestie co można by pomieszać?
Jakiego oksydantu użyłaś, że ta ósemka taka ciemna Kolor na zdjęciach bardzo ładny, nie widać zieloności (chociaż wiadomo, jak to jest z fotografowaniem koloru włosów ), ale nigdy bym nie zgadła, że to poziom 8.

Na kasztanach się za bardzo nie znam, ale myślę że połączenie jakiegoś naturalnego brązu np. z ciemnym blondem mahoniowym, albo miedziano czerwonym mogłoby dać ładny efekt

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:26
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:20   #561
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Tylko 3%, ale nakładałam na bardzo jasne włosy w celu przyciemnienia i nie chciałam ich dodatkowo dobijać :P

Dzięki za radę, znalazłam nawet podobną formułę z majirel: 1/2 6.46 + 1/2 6 i fotkę, może coś pokombinuję w tym kierunku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jodi03_orig_large.jpg (13,2 KB, 54 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:45   #562
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Tylko 3%, ale nakładałam na bardzo jasne włosy w celu przyciemnienia i nie chciałam ich dodatkowo dobijać :P

Dzięki za radę, znalazłam nawet podobną formułę z majirel: 1/2 6.46 + 1/2 6 i fotkę, może coś pokombinuję w tym kierunku.

Majirel ma piękne rudości i kasztany, jak byłam ruda to żałowałam że na moje włosy działał fatalnie, ale jeśli Tobie służył, to kolor ze zdjęcia jest śliczny
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:23   #563
Natalyah
Raczkowanie
 
Avatar Natalyah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 102
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Natalyah> Jakiś czas temu farbowałam Vitality's 8.1, najpierw repigmentacja 8.0+8.1 a po miesiącu samo 8.1 i kolor wychodzi dosyć ciemny (pierwsza fotka zaraz po farbowaniu, druga po paru myciach), ciepły i pojawiły się zielonkawe tony (może to moja wina i źle dobrałam odcień, ale nigdy nie miałam takich problemów z popielami koleston czy majirel).


Marzy mi się taki kasztan jak na fotkach, macie jakieś sugestie co można by pomieszać?
Dziękuję bardzo za fotki. Zamówiłam tą 8.1 i zaryzykuję, bo Twój kolor mi się podoba, choć wolałabym nieco jaśniejszy. Mam oksydant 6% i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli ktoś będzie potrzebował, wkleję fotki po farbowaniu.
__________________
"Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia i od Ciebie tylko zależy, co z nim zrobisz"
Natalyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:30   #564
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Natalyah Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za fotki. Zamówiłam tą 8.1 i zaryzykuję, bo Twój kolor mi się podoba, choć wolałabym nieco jaśniejszy. Mam oksydant 6% i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli ktoś będzie potrzebował, wkleję fotki po farbowaniu.

Fotki w tym wątku są bardzo przydatne i mile widziane I skoro masz oksydant 6% to myślę, że kolorek będzie jaśniejszy
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:48   #565
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Trochę zmodyfikowałam przepis i zamówiłam 7.0 + 7.64 Art Absolute, później jeszcze przetestuję w jakim stosunku. Majirel moim włosom nie szkodzi, ale jest u mnie średnio trwała i nie lubię jej gęstej konsystencji, nie wspominając że jest nieekonomiczna przy takiej pojemności ;p
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:51   #566
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Witaj
to dlaczego wszędzie czytam ze rudy + popiel = ZIELONY oraz rudy + neutralny tez = ZIELONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZWARIUJE
Nie mam pojęcia odszukaj sobie watek "brąz zimny czy popielaty" i na pierwszych 10 stronach duzo jest na temat tego jak sie pozbyć rudego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 05:40   #567
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Monia, niekoniecznie, mi kilka lat temu fryzjerka schodziła z rudego pasemkami, położyła mi chłodny popielaty brąz (taki jak mam swoje włosy) i nie miałam zieleni, pytałam ją czy nie będę jej miała, powiedziała, że nie, że to wytrawiony blond+ chłodny brąz= zieleń.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:26   #568
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia odszukaj sobie watek "brąz zimny czy popielaty" i na pierwszych 10 stronach duzo jest na temat tego jak sie pozbyć rudego
Ok dziekuje poczytam zaraz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Monia, niekoniecznie, mi kilka lat temu fryzjerka schodziła z rudego pasemkami, położyła mi chłodny popielaty brąz (taki jak mam swoje włosy) i nie miałam zieleni, pytałam ją czy nie będę jej miała, powiedziała, że nie, że to wytrawiony blond+ chłodny brąz= zieleń.
a to już prędzej by sie zgadzało
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:54   #569
cherry_kiss
Raczkowanie
 
Avatar cherry_kiss
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 141
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Od dość dawna farbuję włosy - naturalnie mam ciemny, mysi blond - najpierw używałam l'oreal casting od 1,5 roku farbuję się na rudo ferią jednakże nie wiem czy to kwestia moich włosów czy słabej farby - kolor wypłukuje się bardzo szybko mimo, iż używam fryzjerskiego szamponu do ochrony koloru i maski :c Chciałabym zdecydować się na farbę profesjonalną, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić? Kusi mnie Goldwell Topchic ale słyszałam, że jest mało wydajna i trzeba kupować 2 tubki? Ja mam włosy raczej nie rzadkie, ale dosyć cienkie, sięgają mniej więcej do łopatek.
Jaką farbę wybrać na pierwszy raz? Jaki utleniacz wybrać do poszczególnych farb, żeby efekty był jak najtrwalszy i najlepszy oraz inne praktyczne wskazówki. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i pomoc
Jestem już naprawdę zdołowana widokiem dziewczyn które mają 1 albo 2-miesięczne odrosty i wciąż rude/czerwone włosy :c pomóżcie!
PS: założyłam swój własny wątek, ale może tutaj uzyskam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam.


cherry_kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:41   #570
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze celujesz w 7.02 - tak ogólnie, bo nie znam za bardzo Richesse. 8.02 będzie już moim zdaniem za jasny. Ale generalnie ten kolor to moim zdaniem poziom siódmy, z jakimś popielem, albo beżem. Tylko patrząc na Twoje włosy obecnie to na pierwszy raz polecałabym wodę 6%, nie niższą.

Dziękuję ślicznie za rady...
Tylko,że richesse ma słabiutką wodę.
Z jakich sprawdzonych i dobrych farb profesjonalnych dostanę 7.02 by móc go zastosować z wodą 6% ???



Czy ktos widział palete Artego i moze stwierdzic czy kolor 7/0>7N i 8S sątakie jak na palecie? thx
Ja wcześniej farbowałam u fryzjerki farbami Artego kolorkiem 7S i średnio byłam zadowolona... Początkowo był ciemny, spłukał się w tempie błyskawicznym z wyraźną żółtą poświatą... Mnie to akurat nie pasowało...

Natomiast natury wychodzą dość ładnie...chłodno ciemniej niż na palecie ale spłukują się szybciutko
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 14:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.