kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 12:41   #2281
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość

To wio zakładać paypala, bo wysyłka kilku próbek to mniej więcej 2,3 $
W zbiorowym są to zazwyczaj 5$ do podziału + koszt w PL
Pale olive i cream - jasnością są do siebie zbliżone, ale cream ma pomarańczowe tony. Przynajmniej u mnie je bardzo intensywnie wybija
5$ do podziału? to chyba malutki koszt, bo zawsze jest sporo osób do zamówień? jedynie koszt przesyłki w PL...

nie znam się na paypalu - to jest normalna karta kredytowa? płaci się za prowadzenie konta itd?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:45   #2282
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja chciałam założyć wczoraj ale okazało się że już posiadam tam konto - przynajmniej od pół roku bo był jeszcze stary adres więc czekam tylko na jutrzejszą wypłatę i przesyłam sobie pieniądze
"paypal to system platnosci, ktory robi przelew na adres mailowy innemu uzytkownikowi paypala(lecz niekoniecznie) za pomoca twojej karty kredytowej/debetowej(musi byc visa lub master card).
utrzymanie nic nie kosztuje, natomiast zeby robic przelewy powyzej chyba 1600, musisz zaplacic kilka zlotych za rozszerzenie konta
przelewy sa darmowe, natomiast jak ktos przeleje tobie kase, to paypal pobiera prowizje od wybieranej kwoty"
tak napisano w internecie

P.S. jeszcze Was sobą pomęczę - dodaję dwa zdjęcia zrobione przed chwilą na dworze. Tu już chyba nie widać tych różowych tonów - chyba, że ja nie chcę ich zobaczyć

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2010-10-07 o 12:55
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:26   #2283
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziękuję dziewczyny..

Pewnie zacznę od próbek tak na wszelki wypadek..
Co prawda 2 bigi nowiutkie EDM dopiero niedawno nabyłam i absolutnie nie potrzebny mi kolejny podkład ale tak strasznie kusicie..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:38   #2284
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Włąśnie nałozyłam orginalną formułe, pale olive, bosssko się nakłada, ale trochę mi ściągnęło skóre... Zobaczymy jak będzie później.
Dzięki za wskazówkę, może biga zamówię light skoro krycie jest podobne.
Vegetka, jakżeś taka napalona bierz pale olive, kieruj się raczej kolorem szyi niż twarzy, a tu mi się wydaje u Ciebie zdecydowanie oliwkowy odcień.
no i nie trzeba mieć kredytowej karty żeby mieć paypala, wystarczy konto internetowe.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:49   #2285
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Vegetka próbki!
Później się wyszalejesz. Dolar spadnie... i jesteś pewna, że potrzebujesz absolutnie wszystkiego z tego wielkiego zestawu
Mnie już doświadczenie nauczyło, że nie wolno rzucać się na promocje i kupować w ciemno, bo później tymi minerałami można kwiatki nawozić.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:53   #2286
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

BothSides dziękuję za pomoc. ja to bym najchętniej tam poleciała i kupiła od razu pokazałabyś zdjęcie buźki w pale olive ? błaaagam

sterylna na pewno potrzebuję flat topa, podkład i puder. chciałam jeszcze róż i pędzel do różu więc prawie wszystko :P co prawda mam parę próbek róży z EDM ale nie mam pędzla do mineralnego różu :P

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2010-10-07 o 13:57
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:26   #2287
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

vegetka dzięki , czyli mogę sobie to założyć

ja umieszczałam tu zdjęcie swoje w pale olive na którejś z poprzednich stron
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 14:33   #2288
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

już oglądam ! dzięki.

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:56
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:04   #2289
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja Ci nie pokażę, bo nie mam. A poza tym się wstydzę, dopiero się uczę to nakładac i się boję krytyki, że źle... :P
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:56   #2290
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

czy lucy nie ma korektorów?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:46   #2291
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
czy lucy nie ma korektorów?
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 11:30   #2292
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czy w Express Kit 2 można wybrać dowolny kolor i formułę podkładu??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:23   #2293
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja rozumiem, ze tak - formula i odcien dowolne
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:14   #2294
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tak mi się właśnie wydawało, ale jako że podkłady są we różnych cenach to wolałam sie upewnić..

edit: Dziewczyny orientujecie się po jakim kursie dolara ściąga nam pieniądze z karty podczas zakupów? Czy to jest taki kurs jak danego dnia powiedzmy w NBP czy wyższy? Jak to wygląda bo szczerze mówiąc się nie orientuję..

edit2: nie wytrzymałam
Zamówiłam 4 próbeczki: Light i Cream w formule Original, Pale Olive w OCS i Light Medium w LL
Juz się nie mogę doczekać kiedy dojdą
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2010-10-12 o 07:25
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 09:17   #2295
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lucy mnie chyba zapycha
Z chęcią bym wypróbowała Lucy light w odcieniu Bisque/Creamy Bisque,ma ktoś na zbyciu? Nie jestem na wymiankowym,ale coś pewnie się znajdzie i na pw można się dogadać
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:26   #2296
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy w doborze odcienia. Chciałabym spróbować Lucy,a obecnie używam EDM beige neutral, który odcień będzie najbardziej odpowiedni? A może ma ktoś porówanie Lucy z EDM i odcieniami neutralnymi z tych firm?
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 07:36   #2297
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

poratujcie, pamiętam że nie trzeba powiazywac karty do paypala by zamówić próbki, a jak zamawiam teraz to mi wyskakuje by ją powiazać, jak to ominąć, a nie mam karty

nadal pytanie aktualne

ale wczesniej nie przelałam pieniędzy na paypala a juz zamówiłam, więc może to dlatego mnie przekierowuje by powiązać z karta? kasa na koncie jest tylko na stronie lucy mi policzyło 2 dolary więcej czego sie nie spodziewałam (tyle biora za przesyłkę?) więc kasy nie starczyło, i zrobiłam drugi przelew i czekam na niego, ten pierwszy doszedł w kilka minut a na drugi już czekam z 10-15 i nadal nie ma. I nadal mnie przekierowuje by powiązac z kartą.

następne edit

już to miałam, miałam zapłać z konta, ale zachciało mi się cos jeszcze zmienic w zamówieniu, a teraz jak chcę zapłacic to mam do wyboru: zapłać z moim kontem paypal, lub: z kartą. Ja klikam że z kontem, muszę się logować i juz dalej nic mogę zrobić, znowu mnie przekierowuje do wyboru jak chcę zapłacić, jak wybieram, to znowu logowanie do paypala, i tak w kółko

co jest grane?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-10-14 o 12:21
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:04   #2298
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dla zobrazowania o co chodzi dodaję załącznik, cały czas kaza mi wybrać sposób płatnoąści, a jak wybieram to przekierowanie do logowania, i tak w kółko

pomocy

dzięki za pomoc, zamówienie złożone

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-10-14 o 15:54
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:16   #2299
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a masz odpowiednią ilość dolarów na koncie paypala???
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 11:28   #2300
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jak już dopisałam - zamówienie złożone, okazało się że musiałam zlogować się "ręcznie", nie przez wciśnięcie tego przyciska automatycznego logowania

szkoda że nie potwierdzają jakoś mailowo zamówienia, bo tak to sama nie wiem czy ta annie dostała to zamówienie, wziełam 4 próbki, dwie OCC, jedną OCS i jedna light, kolory wziełam dwa na spróbowanie nowe: light i cream.

Jakoś najbardziej się nastawiam na tą formułe light, tzn że ona mnie nie zapcha (bo tam chyba nie ma co) tylko spodziewam się zerowego krycia, a do OSC i OCC juz teraz podchodze z rezerwą (zapychanie), bo jednak składniki mają podobne do formuły oryginal
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:38   #2301
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny czy Lucy ma typowe bronzery bo jakoś nie mogę znaleźć??

Jeżeli nie to może któryś z ciemnych podkładów dobrze sprawdza się w tej roli??

Póki co mam bronzer warmth z Bare Minerals ale szukam czegoś nowego, a jako że czaję się na Lucy (próbeczki są już w drodze ) to pomyślałam, że może jak się sprawdzi to i bronzer bym jakiś u niej znalazła..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:10   #2302
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy w doborze odcienia. Chciałabym spróbować Lucy,a obecnie używam EDM beige neutral, który odcień będzie najbardziej odpowiedni? A może ma ktoś porówanie Lucy z EDM i odcieniami neutralnymi z tych firm?
Hej dziewczynki ponawiam prośbę o pomoc z doborem podkładu z Lucy. Ja osobiście zastanawiam się między:
bisque, creamy bisque, light medium lub light . Jak wspomniałam z EDMu używam Beige Neutral.
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:14   #2303
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ponawiam prośbę o pomoc z doborem podkładu z Lucy. Ja osobiście zastanawiam się między:
bisque, creamy bisque, light medium lub light . Jak wspomniałam z EDMu używam Beige Neutral.
Co do koloru to niestety nie pomogę bo zaczynam z Lucy ale mam na zbyciu trzy próbki (Bisque , Light Medium i Medium wszystkie w formule Original)





No i niestety dziewczyny - formuła Original nie dla mojej cery Spróbuję jeszcze innych formuł oraz Pixie.
Minerały nakłada się bosko ale nie ukrywam że się trochę zraziłam..
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 06:47   #2304
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

regulamin

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-10-19 o 13:02
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:29   #2305
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Potrzebuję pomocy w doborze odcienia. Chciałabym spróbować Lucy,a obecnie używam EDM beige neutral, który odcień będzie najbardziej odpowiedni? A może ma ktoś porówanie Lucy z EDM i odcieniami neutralnymi z tych firm?
szkoda, że nie chciało Ci się zerknąc choćby na poprzednią stronę wątku...bo pojawiło sie identyczne pytanie i na nie odpowiadałyśmy...

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny który z kolorków byłby podobny do Light Medium (ew. Beige Neutral) z EDM?
Niby wybór kolorów w Lucy przytłaczający nie jest ale póki co jestem zielona więc będę wdzięczna za pomoc w doborze..
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
dla mnie do light medium edm podobny jest właśnie light medium.
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja też używałam wcześniej Light Medium Neutral z EDM i jak Gajowniczka też uważam, że light medium jest dość podobny, ale ja jednak przerzuciłam sie na Light. Kolor EDMu jest jakby pośrednim między nimi (przynajmniej takie wrażenie jest na mojej skórze).Najlepiej, gdybyś mogła potestować oba kolorki i wtedy wybierzesz ten najlepszy dla Ciebie.
proszę Cię bardzo.ostatni cytowany post jest mój i tak jak napisałam wg mnie najbardziej zbliżone do Light Medium Neutral/Beige Neutral z EDM są Light i Medium Light.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:12   #2306
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie chciało Ci się zerknąc choćby na poprzednią stronę wątku...bo pojawiło sie identyczne pytanie i na nie odpowiadałyśmy...

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------







proszę Cię bardzo.ostatni cytowany post jest mój i tak jak napisałam wg mnie najbardziej zbliżone do Light Medium Neutral/Beige Neutral z EDM są Light i Medium Light.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jakoś nie tknęło mnie żeby przeczytać przedostatnią stronę bo od początku leciałam z tym wątkiem i tam nic nie znalazłam. Już zamówiłam kilka próbek, mam nadzieję,że jakaś mi będzie pasować.
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:51   #2307
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jakoś nie tknęło mnie żeby przeczytać przedostatnią stronę bo od początku leciałam z tym wątkiem i tam nic nie znalazłam. Już zamówiłam kilka próbek, mam nadzieję,że jakaś mi będzie pasować.
To najlepsze rozwiązanie, bo jednak na każdej skórze może inaczej wyglądać, np. mogą wybijać jakieś tony.Generalnie jednak Lucy dośc dobrze wtapia się w skórę, więc nawet jeśli nie będzie idealnie dopasowany (gdy zobaczysz go w pudełeczku) to po chwili wtopi się i dopasuje. A i jeszcze zapomniałam dodać, że np. u mnie kolor kolorowi nie równy w zależności od formuły - Light w formule CC jakoś lepiej wtapia sie i wygląda naturalnie niż w formule Original, więc tez musisz wziąć to pod uwagę, popróbowac i wybrać to, co dla Ciebie najlepsze.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:11   #2308
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamawiałam we wtorek 12 października a dziś próbeczki podkładów są już u mnie Pierwszy test kolorków już za mną i póki co powiem tak: WOW !!!

Wydawało mi się, że EDM jest fantastyczny ale z Lucy chyba nie będzie miał startu.. Przynajmniej jeśli chodzi o pierwsze wrażenie..
Lucy jest znacznie wydajniejsza, bardziej kremowa, mniej widoczna.. Cudownie stapia się ze skórą..

Z 4 odcieni które mam najbardziej pasuje mi chyba jednak Cream a nie Light czy Light Medium jak podejrzewałam, z tego względu że choć twarz mam często "rumianą" to szyję chyba jednak wyraźnie żółtawą. Dlatego Light i Light Medium wydawały mi się ciut za różowe w stosunku do szyi.. Cream za to cudownie..
Co do formuł to OCS i LL wyglądają na mnie średnio. Original jednak najlepsza..

Potestuję je jeszcze kilka dni i pewnie zamówię kit z dwoma podkładami.. Jednym będzie na bank Cream w formule Original.. Co do drugiego to chciałabym Was prosić o radę..
Cream jest super na okres jesienno zimowy a chciałabym kupić drugi na lato i nie wiem który z nich będzie w tej samej tonacji co Cream ale o odcień ciemniejszy?? Może Creamy Bisque?

No i czy mogę kupić wówczas w ciemno ten ciemniejszy kolor wiedząc, ze Cream leży idealnie?

Doradzicie czy może lepiej poprosić o radę Annie?

No i jeszcze jedno.. Ile czasu powinnam poświęcić na testy żeby wiedzieć czy Lucy mi nie szkodzi? Po jakim czasie mniej więcej mogę mieć pewność, że dany podkład dobrze dogaduje sie z moją skórą??

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2010-10-20 o 12:50
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:00   #2309
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Yasinisi - Creamy Bisque jest ciemniejszy, ale wybijają w nim pomarańczowe tony.
Moim zdaniem to nie jest po prostu ciemniejszy Cream.
Wydaje mi się (przynajmniej na mojej skórze tak wygląda), ze bliższy jest mu Shell beige.
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:12   #2310
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziękuję BigMama.. Idę poszukać swatchy tych kolorków..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.