ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-12, 23:10   #1741
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Po miesiącu.Kwas jest jeszcze aktywny w naszej skórze przez ok cztery tygodnie
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 20:49   #1742
goldys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Może mi ktoś napisać sposób użycia tego? Koniecznie jest potrzebny krem z filtrem? Jeśli tak, to kiedy go użyć (umyć twarz, nałożyć krem i dopiero Acne Derm, czy może umyć twarz, na czystą Acne Derm, a dopiero potem krem i po jakim czasie?)? Jakiej firmy polecacie? Z jaką wartością filtru? Ile razy dziennie najlepiej stosować AD? Z rana i wieczorem? W ciągu dnia? Wolałabym pory popołudniowe i na noc, bo z rana strach wyjść gdzieś bez podkładu (może zacznę kurację jednak na święta, hmmm... zawsze to wolne i w domu można siedzieć). A może warto zrezygnować z podkładu? Używam z średniej półki, a słyszałam, że zaprzestanie jego używania może pomóc.
Przepraszam, że tyle pytań, ale przebrnęłam tylko przez pierwsze strony wątku, bo już mi się oczy zamykają, mimo, że noc jeszcze młoda.
A tak w ogóle to mam na twarzy czerwone plamki po trądziku, cera... trudno powiedzieć; ani nie przetłuszcza się, ani nie wysusza specjalnie, no w sumie normalna, a nadal wyskakuje i jest bardzo 'kolorowa'... Na szczęście jego problem (trądziku) przeszedł, jedynie nadal przed okresem wyskoczy co nieco, ale blizny (a chyba raczej przebarwienia) po poprzednich zostały i za nic nie chcą zejść! Nawet podkład tego nie ukryje. Acha i czy mogę równolegle z AD stosować swoją maść (mam niemiecką maść z serii doktor Eckstein - jakoś tak, bardzo mi pomaga, bo jeśli coś wyskoczy wystarczy, że nałożę na krostkę, a na następny dzień nie ma po niej śladu - gdzies się wchłania i nie tylko mnie pomaga ). A jeśli już coś wyskoczy to czy można używać ten AD? I znów następne pytanie, eh...
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Edytowane przez goldys
Czas edycji: 2007-12-13 o 21:20
goldys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 20:49   #1743
goldys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czemu mi się dwa razy to samo wysłało?
goldys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 21:18   #1744
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Acne Dermu używaj tylko na noc na umytą skórę. Nie smaruj sie już żadnym kremem.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 21:49   #1745
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez goldys Pokaż wiadomość
Może mi ktoś napisać sposób użycia tego? Koniecznie jest potrzebny krem z filtrem? Jeśli tak, to kiedy go użyć (umyć twarz, nałożyć krem i dopiero Acne Derm, czy może umyć twarz, na czystą Acne Derm, a dopiero potem krem i po jakim czasie?)? Jakiej firmy polecacie? Z jaką wartością filtru? Ile razy dziennie najlepiej stosować AD? Z rana i wieczorem? W ciągu dnia? Wolałabym pory popołudniowe i na noc, bo z rana strach wyjść gdzieś bez podkładu (może zacznę kurację jednak na święta, hmmm... zawsze to wolne i w domu można siedzieć). A może warto zrezygnować z podkładu? Używam z średniej półki, a słyszałam, że zaprzestanie jego używania może pomóc.
Przepraszam, że tyle pytań, ale przebrnęłam tylko przez pierwsze strony wątku, bo już mi się oczy zamykają, mimo, że noc jeszcze młoda.
A tak w ogóle to mam na twarzy czerwone plamki po trądziku, cera... trudno powiedzieć; ani nie przetłuszcza się, ani nie wysusza specjalnie, no w sumie normalna, a nadal wyskakuje i jest bardzo 'kolorowa'... Na szczęście jego problem (trądziku) przeszedł, jedynie nadal przed okresem wyskoczy co nieco, ale blizny (a chyba raczej przebarwienia) po poprzednich zostały i za nic nie chcą zejść! Nawet podkład tego nie ukryje. Acha i czy mogę równolegle z AD stosować swoją maść (mam niemiecką maść z serii doktor Eckstein - jakoś tak, bardzo mi pomaga, bo jeśli coś wyskoczy wystarczy, że nałożę na krostkę, a na następny dzień nie ma po niej śladu - gdzies się wchłania i nie tylko mnie pomaga ). A jeśli już coś wyskoczy to czy można używać ten AD? I znów następne pytanie, eh...
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Najbezpieczniej i najwygodniej jest stosować AD na noc,czyli raz na dobę.Krem nakładasz na czystą skórę po odczekaniu ok.15 min.Nic więcej nie kładz,ponieważ możesz sobie zaszkodzić.Nakładając dość grubo ,wcieraj tak długo aż poczujesz tempo pod palcami,tzn,że dobrze się wchłonął.Omijaj okolice oczu i usta.Rano przemyj twarz tonikem,nie musisz myć wodą i dodatowo jej wysuszać.Posmaruj twarz krem z filtrem,musi być taka ochrona,poniweaż kwasy cały czas są aktywne w naszej skórze.Krem z filtrem jest dość trwściwy i możesz sie po nim błyszczeć,ale po dłuzszym stosowniu AD krem z filtrem wchłania się o niebo lepiej i szybciej.Po odczekaniu paru min.Możesz położyć podkład i na koniec opruszyć twarz pudrem(mąka ziemniaczana zmieszana z pudrem sybkim dla nadania koloru)Ja używam kremu z filtrem SVR50+ jest lekko z kolorem,świetnie niweluje zaczerwienienia i trzeba go dokładnie wetrzeć i odczekać .Buzia nabiera ładnego kolorku.Krem z filtrem to sprawa indywidualna każdemu co innego pasuje.Ja wypróbowałąm wszystkie jakie są na rynku i Ten SVR najlepiej mi odpowiada.Długo się do tych filtrów przkonywałąm ,ale teraz po ok pół roku stosowania nie wyobrazam sobie żyć bez niego.Teraz zimą nakładam filtra mniej niż latem,ale latem sobie nie żałuje.Ja na efekty rozjaśnienia blizn czekałam miesiąc i cały czas go stosuje.Teraz rano nie nakładam już podkładu,tak podleczyłam buzię tylko sam filtr,Jescze miesiąc temu było to nie do pomyślenia.Na początku stosowaniu kremu możesz mieć pogorszenie stanu cery ,ale to minie nie trzeba się zrażać,to efekt czyszczenia cery.Od miesiąca nie pojawiła się ani jedna krosta,więc i blizn też nie bedzie.Mam bardzo tłustą i zanieczyszczoną cerę.Od miesiąca nie mam ani jednego zaskórnika.Życzę wytrwałości i cierpliwości,bo warto poczekać i cieszysz się na wiosnę ładną cera.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 01:00   #1746
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Przeczytałam prawie cały watek i jestem pełna nadzieji jesli chodzi o efekty po AD.Jestem po kuracji Unidoxem,po odstawieniu nastapił okropny wysyp białych ropnych pryszczy.Nie wiem czy to wina odstawienia antybiotyku czy moze mikrodermabrazji na której byłam ostatnio.Mam nadzieje ,ze AD pomoze i na przebarwienia i na prycholce.
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 13:33   #1747
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tez stosuje Acne Derm - Vincenza dzieki za tak obszerne informacje na temat pozostałych kosmetykow ktorych uzywasz.
ktos tu gdzies pytał co z policzkami naczynkowymi - ja tam nie smaruje. Smaruje tylko strefe T - policzki sa takdelikatne ze chyba mialabym powazny problem
Po kilku dniach stosowania widze WYRAxne polepszenie cery. Dobry jest ten Acne derm - stosowalam go i rano i wieczorem teraz chyba przejde na stosowanie tylko wieczorem - jesli mozna jak piszecie Bo na opakowaniu kaza i rano i wieczor.
Szukam dobrego kremu nawilzajacego do tandemu ale chyba faktycznie siegne po ten SVR - gdzie go kupilas? W aptece?
pozdrawiam
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 13:47   #1748
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
tez stosuje Acne Derm - Vincenza dzieki za tak obszerne informacje na temat pozostałych kosmetykow ktorych uzywasz.
ktos tu gdzies pytał co z policzkami naczynkowymi - ja tam nie smaruje. Smaruje tylko strefe T - policzki sa takdelikatne ze chyba mialabym powazny problem
Po kilku dniach stosowania widze WYRAxne polepszenie cery. Dobry jest ten Acne derm - stosowalam go i rano i wieczorem teraz chyba przejde na stosowanie tylko wieczorem - jesli mozna jak piszecie Bo na opakowaniu kaza i rano i wieczor.
Szukam dobrego kremu nawilzajacego do tandemu ale chyba faktycznie siegne po ten SVR - gdzie go kupilas? W aptece?
pozdrawiam
Vicneza pisała o filrze SVR bo przy stosowaniu kwasów konieczne jest smarowanie się nimi- tym bardziej że piszesz że używałaś go na dzień
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 17:45   #1749
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiem ze o filtrze - ale z serii SVR jest ten taki eee troche kryjacy. I dlatego by mi bardziej pasował. Tak juz wiem ze powinnam uzywac 50-ki filtru wiec zaraz sie pojawi mnei w szafce tylko go "zalatwie". Do tej pory uzywaam zwyklego na dzien z niewielkim filtrem SPV. Ale chyba trzeba przerzucic sie na zakupy przez neta bo co kogos poprosze to sa problemy z dostaniem czegokolwiek.
Chciałam krem nawilzajacy ( multilipidowy z Pharmacerisa ) - siostra uzywa ma podobna cere jak ja i jest zadowolona a konczy mi sie wszystko nawilzajace. Okazuje sie ze Vichy rozpoczeło polityke zwalczania innych firm - daja lepsze warunki finansowe, całe wyposazeni etc - ale awarunek - Eris ma zniknąc.... ladne rzeczy. Poza tym widze ze Eris ma tu srednio pozytywne opinie wiec trzeba szukac czegos lepszego. Jestem na etapie uczenia sie tych drozszych firm i troche mnei przeraza ze bede musiała miesiecznie wydac grubo ponad 100 zł na kosmetyke twarzy SIC. Ale jak widac nie ma nic darmo... Avene tez widze tylko na allegro. La Roche Possay - czasem bywa w aptekach ale pewniejsze jest allegro...

Wiem ze nie powinnam stosowac Acne Dermu bez dermatologa, ale zanim ja sie do niego wybiore mina wieki dlatego skrupulatnie czytam co tu piszecie i dzieki za to ze piszecie Mam nadzieje ze efekty beda trwałe. Dzisiaj juz z przyjemnoscia patrze na twarz. Mam plamki i przebarwienia ale w stosunku do tego co było WIDAC poprawe. No i zaskroniki - ale to juz mysle tylko mikrodermabrazja> Poijde po nowym roku jak sie troche odkuje po tych swietach finansowo A własnie - mozna na mikrodermabrazje w trakcie stosowania Acne Dermu?

A na policzki uzywałam na noc kremu odzywczego z Pharmacerisa do cery naczynkowej. Czyli najpierw ten krem na oczy i policzki i usta potem - po kilkunastu minutach Acne Derm na strefe T. Tak od kilku dni i rano cera jest super. Nie mam teraz dobrego rozwiazania na dzien własnie bo wszystko co mam (na szczescie sie konczy) jest a. mało nawilzajace ( jak krem regulujacy sebum z Pharmacerisa) b. ma za niski UV - jak krem z Sorayi na naczynka - ma filtr tylko kilka pkt o Pharmacerisie juz nie wspomne - on nie ma w ogole).

Wynika tez z tego co piszecie ze powinnam jednak uzywac czegos nawilzajacego na strefe T- musze cos kupic z tego co polecacie oprocz tego kremu z filtrem. Choc zobaczymy to jeszcze.

No i maseczki. Dorwałam maseczke z Lirene z glinka - dzisiaj jestem po uzywaniu wczorajszym i jestem mile zaskoczona Pory zwezone cera wygładzona .. Ale przydałaby sie maseczka nawilzajaca bo ten Acne derm jednak wysusza. Slyzszalam o Iwostinie - jakies inne propozycje? Czy maseczka z glinka ma jakies własciwosci nawilzajace - bo tego tam nie doczytałam. Gliceryna jest ale nie wiem czy ona nawilza.

Ufff alez ta wiedza o kosmetykach jest OGROMNA!!!
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 18:18   #1750
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
Wiem ze o filtrze - ale z serii SVR jest ten taki eee troche kryjacy. I dlatego by mi bardziej pasował. Tak juz wiem ze powinnam uzywac 50-ki filtru wiec zaraz sie pojawi mnei w szafce tylko go "zalatwie". Do tej pory uzywaam zwyklego na dzien z niewielkim filtrem SPV. Ale chyba trzeba przerzucic sie na zakupy przez neta bo co kogos poprosze to sa problemy z dostaniem czegokolwiek.
Chciałam krem nawilzajacy ( multilipidowy z Pharmacerisa ) - siostra uzywa ma podobna cere jak ja i jest zadowolona a konczy mi sie wszystko nawilzajace. Okazuje sie ze Vichy rozpoczeło polityke zwalczania innych firm - daja lepsze warunki finansowe, całe wyposazeni etc - ale awarunek - Eris ma zniknąc.... ladne rzeczy. Poza tym widze ze Eris ma tu srednio pozytywne opinie wiec trzeba szukac czegos lepszego. Jestem na etapie uczenia sie tych drozszych firm i troche mnei przeraza ze bede musiała miesiecznie wydac grubo ponad 100 zł na kosmetyke twarzy SIC. Ale jak widac nie ma nic darmo... Avene tez widze tylko na allegro. La Roche Possay - czasem bywa w aptekach ale pewniejsze jest allegro...

Wiem ze nie powinnam stosowac Acne Dermu bez dermatologa, ale zanim ja sie do niego wybiore mina wieki dlatego skrupulatnie czytam co tu piszecie i dzieki za to ze piszecie Mam nadzieje ze efekty beda trwałe. Dzisiaj juz z przyjemnoscia patrze na twarz. Mam plamki i przebarwienia ale w stosunku do tego co było WIDAC poprawe. No i zaskroniki - ale to juz mysle tylko mikrodermabrazja> Poijde po nowym roku jak sie troche odkuje po tych swietach finansowo A własnie - mozna na mikrodermabrazje w trakcie stosowania Acne Dermu?

A na policzki uzywałam na noc kremu odzywczego z Pharmacerisa do cery naczynkowej. Czyli najpierw ten krem na oczy i policzki i usta potem - po kilkunastu minutach Acne Derm na strefe T. Tak od kilku dni i rano cera jest super. Nie mam teraz dobrego rozwiazania na dzien własnie bo wszystko co mam (na szczescie sie konczy) jest a. mało nawilzajace ( jak krem regulujacy sebum z Pharmacerisa) b. ma za niski UV - jak krem z Sorayi na naczynka - ma filtr tylko kilka pkt o Pharmacerisie juz nie wspomne - on nie ma w ogole).

Wynika tez z tego co piszecie ze powinnam jednak uzywac czegos nawilzajacego na strefe T- musze cos kupic z tego co polecacie oprocz tego kremu z filtrem. Choc zobaczymy to jeszcze.

No i maseczki. Dorwałam maseczke z Lirene z glinka - dzisiaj jestem po uzywaniu wczorajszym i jestem mile zaskoczona Pory zwezone cera wygładzona .. Ale przydałaby sie maseczka nawilzajaca bo ten Acne derm jednak wysusza. Slyzszalam o Iwostinie - jakies inne propozycje? Czy maseczka z glinka ma jakies własciwosci nawilzajace - bo tego tam nie doczytałam. Gliceryna jest ale nie wiem czy ona nawilza.

Ufff alez ta wiedza o kosmetykach jest OGROMNA!!!

Ten SVR tonujący bardzo trudno dostać Ja zawsze przy okazji jak jestem w aptece to bytam się ot en filtr ale nigdzie go nie ma Na allegro wychodzi ok 53 zł już z przesyłką więc nie jest źle ale ja i tak wole kupować wszystko "stacjonarnie"

Co do kremu nawilżającego to ja mam hydro- żel olay i jestem zadowolona, kosztuje ok 20 więc więc cena przyzwoita . Dobry jak dla mnie jest również vichy thermal fix 1 Używam ich zamiennie

Problem z rozszerzonymi naczynkami też niestety mam i rano pod filtr kładę koncentrat farmony.

Gliceryna ma skłonności do zapychania tyle wiem ale do nawilżania pewnie także

Zadowolona jesteś z tego kremu odzywczego pharmaceris Ja poszukuję czegoś godnego mojego zainteresowania tylko żeby nie zapychało Miałam diroseal ale jakoś mi nie przypadł do gustu

Mnie też przerażało to kiedyś że na krem muszę wydać całe moje kieszonkowe ale absolutnie nie żałuję Nadal borykam sie z zaskórnikami ale wszystko jest na dobrej drodze Kurcze dzisiaj zrobiłam przegląd moich kosmetyków i wygląda na to że wszystko mi się kończy...znowu wydatków będę miała Ale usprawiedliwiam się tym że w tamtym miesiącu kupiłam tylko samoopalacz
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 19:12   #1751
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Magdzia - Własnie okazało sie ze mama ma jakies resztki tego SVR i sobie uzyłam - to jest rewelacja! Jako ze lubie uzywac fluidow to mi na jedno wychodzi cenowo - jakbym kupiła fluid i krem osobno. Zeby mnie tylko nie zapychał to byłaby rewelacja
Mama tez miała z Iwostinu krem na rozszerzone naczynka - taki zielony jest - krem znaczy nie opakowanie. Wyglada na niezły, a ten barwnik lekko tonuje zaczerwienienia. Jest baaardzo leciutki i mysle ze raczej nie zapycha ale dla mnie ZA MAŁO odzywczy - wsiąka w 3 s, dlatego na noc i w ogole na zime wole ten Pharmaceris ktory- niestety- na pewno zapycha ale akurat na policzki moge klasc co mi sie zywnie podoba - na ogol są gładkie. Ale z tej samej serii jest tez krem na dzien dla cery naczynkowej - taki normalny krem a nie odzywczy, z lekkim filtrem UV. Moze tamten byłby lepszy dla Ciebie.
Mnie ten moj odpowiada ale glownie dlatego ze policzki to mam prawie suche i nie pryszczate

A te koszty mnie przerazaja troche - choc z drugiej strony w moim wieku naprawde nie wypada hehe chodzic nie zadbaną... W koncu trzeba na cos te kase wydawac Od stycznia moze pojde do pracy to bede miec niezalezne od domowego budzetu źrodełko
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 14:22   #1752
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam też cerę naczynkową ,zaskórnikową ,o nierównym kolorycie i pokrytą prwaie na całości tysiącami dziurek.Od 10 lat jestem na hormonach teraz już niestety dopadła mnie menopauza (44 lata)więc mam dużo wieksze doświadczenie w pielęgnacj bardzo problematycznej skóry.Stać mnie,aby chodzić do kosmetyczki nawet raz w tygodniu(jestem np.po 10 zabiegach kwasem mlekowym)nic nie dały,może tylko na miesiąc a problem wrócił.Nie mam typowego trądziku,ale łojotok mnie nie opuszcza od zawsze jak pamiętam.Stał się cud i sama w to nie wierze,że AKNE DERM tak zmienił moją cere.Mam całą szafe drogich maści kremów,maseczek no po prostu wszytko i nic.Wiem w tej chwili,że potrzeba tylko AD i krem z filtrem,żadnych innych nawilżaczy,żadnych już toników z kawsem.Krem z filtrem,który jak pisałam SVR50+ jest wystarczającym nawilżaczem,pięknie matuje i poprostu leczy,rozjaśnia przebarwienia,Jeśli chodzi o maseczke z glinki, tak mam i uzywam,dwa razy w tygodniu,a najbardziej jak gdzieś wychodzę,pięknie ściąga pory i makijaż utrzymuje się po niej długo bez potrzeby poprawek.Czasami mam gorsze dni i widze więcej zaczerwienień to na krem z filtrem nakładam jeszcze podkład LA ROCHE taki z dozownikiem w różowej buteleczce nr 23 ,ale też co drugi trzeci dzeń.Ale podstawa to kwas na noc i nawilżacz na dzień i skrobia.Mnie SVR nie tylko chroni,ale również leczy.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 14:50   #1753
linka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siennica Nadolna
Wiadomości: 35
GG do linka21 Send a message via Skype™ to linka21
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Vincenza czy mogłabyś podać pełną nazwę tego filtra SVR? dzikuje
linka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:01   #1754
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Proszę bardzo.SVR 50 ECRAN TEINTE 50ml.Pierwsze posmarowanie się może troche przerazić ,ale trzeba dac mu ok.10min,wtedy pieknie sie wchłonie i ujednolici cere.Nie pamietam ile kosztuje.Starcza reaz zimą na ok 2 miasiące ,bo smaruje tez szyje i dekold,latem tylko na miesiąc.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:04   #1755
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, jak myślicie, czy jeśli skończy mi się AD, a nie będę miała możliwości zakupu nowej porci przez parę dni, to czy można na ten czas zastąpić na przykład maseczką/tonikiem z aspiryny? Żeby nie zaprzepaścić dwumiesięczniej kuracji..?
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:30   #1756
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

zXnalazłam na allegroi za 35 zł !! + 5 zł przesyłka ale pani miała tylko jeden
Ale idzie juz do mnie ten SVR. Mam amiała resztki w łazience i zdazyłam sprobowac i jest genialny. Mam nadzieje tklko ze nie bedzie powodował zaskornikow i inych problemow
Jestescie nieocenione!!
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 17:30   #1757
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
zXnalazłam na allegroi za 35 zł !! + 5 zł przesyłka ale pani miała tylko jeden
Ale idzie juz do mnie ten SVR. Mam amiała resztki w łazience i zdazyłam sprobowac i jest genialny. Mam nadzieje tklko ze nie bedzie powodował zaskornikow i inych problemow
Jestescie nieocenione!!

Jednym słowem sprzątnęłaś mi sprzed nosa taką okazję
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 18:27   #1758
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
zXnalazłam na allegroi za 35 zł !! + 5 zł przesyłka ale pani miała tylko jeden
Ale idzie juz do mnie ten SVR. Mam amiała resztki w łazience i zdazyłam sprobowac i jest genialny. Mam nadzieje tklko ze nie bedzie powodował zaskornikow i inych problemow
Jestescie nieocenione!!
Ja stosuje ten Svr już od maja,ale w między czasie jeszcze dużo innych wynalazków i zawsze miałam nos i przy nosie pełno zaskórników,pomimo regularnego chodzenia do kosmetyczki,więc coś mnie zapychało i poprostu mi nie służyło.Teraz kiedy użuwam tylko AD i krem z filtrem nie mam ani jednego zaskórnika i nowe sie nie pojawiają nie mówiąc już o krostach.Dzisiaj mija 5 tygodni od tej kuracji AD i SVR i wiem ,że na 1000% ten krem nie zapycha.Ale w połączeniu z innymi różnymi specyfikami może wystąpić zzapchanie,ale to nie wina filtra tylko czegoś innego
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:36   #1759
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tylko cierpliwosci cierpliwosci brak w czekaniu na zmiany. Jak sie juz uporałam z ropnymi wykwitami to teraz chciałabym juz nie miec tych plam i zaskornikow A dopiero tydzien uzywania Acne Demu a ja chciałabym cuda
Zaczne chyba uzywac 2 razy dziennie - tak stosowałam na poczatku i efekty były bardziej widoczne :P
A -SVR widze w dwoch rodzajach opakowania - mysle ze to kwestia poprostu designu bo skład ten sam ale załacze zdjatka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popup_image_watermark.php.jpg (12,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SVR-50-KREM.jpg (29,0 KB, 40 załadowań)
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 20:35   #1760
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
Tylko cierpliwosci cierpliwosci brak w czekaniu na zmiany. Jak sie juz uporałam z ropnymi wykwitami to teraz chciałabym juz nie miec tych plam i zaskornikow A dopiero tydzien uzywania Acne Demu a ja chciałabym cuda
Zaczne chyba uzywac 2 razy dziennie - tak stosowałam na poczatku i efekty były bardziej widoczne :P
A -SVR widze w dwoch rodzajach opakowania - mysle ze to kwestia poprostu designu bo skład ten sam ale załacze zdjatka.

Ja nie widziałam takiego w tym pierwszym opakowaniu Ale drugie IMO jest ładniejsze
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:47   #1761
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tego pierwszego też nie widziałam,myślę że to typowa wersja na plażę.Ja mam ten drugi do stosowania przez cały rok.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 23:37   #1762
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Sprawdzałam skład - jest identyczny Moze to kwestia proporcji w takim razie?
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 19:47   #1763
goldys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Viceneza dzięki za obszerną odpowiedź!!!
goldys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:46   #1764
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja kuracje AD rozpoczelam od niedzieli, stosuje wieczorem na czolo i okolice ust bo w sumie tylko tam mam przebrawienia. Szczerze powiem, ze mam mieszkane uczucia :/. Powychodzily mi jakies malutkie kropczeki w miesjcach stosowania, czasem jak uzylam to wystepowaly miejscowe zaczerwienienia, no i przebrawien nic nie ruszylo, staly sie chyba tylko takie bardziej czerwone. To normalne objawy czy cos moze moje skora zle reaguje? Ponoc zeby bylo lepiej to musi byc najpierw nieco gorzej... hmm jak myslicie? Aaa no i obowiazkowo na dzien filtr.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 23:59   #1765
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nieco gorzej to jest w przypadku,kiedy skóra sie oczyszcza.Jeśli chcesz pozbyc sie tylko przeparwien i blizn to niestety,ale,musisz być cierpliwa i dać im szansę ok 3 miesięcy.Ja AD stosuje przedewszystkim na zaskórniki i grudki podskórne,a przy okazji widzę,że blizny jaśnieją na tyle,że pod podkładem ich juz nie widać.Skoro nie masz tzw.wągrów i tradzika zaskórnikowego ,a chcesz tylko pozbyć sie przebarwień może zastosuj samego toniku na bazie kwasów,choć mówie to długa droga.Kwasy są skuteczne,ale bardzo długookresowe.Jest dość dobry tonik z kwasem SVR LYSANEL LOTION ACTIVE,który usunie przebarwienia,a nie będzie tak agresywny jak AD.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:13   #1766
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzikeuje za odpowiedz mialam sporo problemow z czolem i zaskornikami ktore w sumie wyleczylam brevoxylem ale zostaly mi wlasnie przebarwienia i nieco zaskornikow takich mniejszych. Dociagne do konca tubki z AD i zobaczymy, zastanowie sie nad tym tonikiem. A kiedy uzywac toniku? Na noc? I rano normalnie filtr?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:20   #1767
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tonik jest na bazie kwasów,więc wszystko co z kwasem najlepiej na noc.Tonik bardzo wysusza a to może doprowadzić do nadmiernego tłuszczenia się.Ja stosuje na noc tonik, a rano nie myje twarzy niczym(z resztą w ogóle nie używam wody już od roku),tylko przecieram twarz tonikiem,ale nawilżającym,a że posiadam cerę naczynkową to tonik dla wrażliwców z zawartością gliceryny,mnie ten zestaw nie zapycha i nie powoduje żadnych sensacji.Czyli Tonik z kwasem na noc a na dzień tonik nawilżający.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:30   #1768
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Używam Acne derm od kilku miesięcy na strefę T, a mam cerę naczynkową, czy możliwe jest, że ten specyfik przyspożył mi kilku nowych pękniętych naczynek na nosie? Rok temu używałam effaclar K i wydaje mi się, że naczynka wyglądały lepiej. Wg mnie efekt oczyszczenia był porównywalny tylko te naczynka teraz, a róznica w cenie jest znacząca. Kończy mi się kolejne opakowanie i jestem w dylemacie acne derm czy effaclar K? Pomożecie?
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:44   #1769
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dołączę do Was , bo ostatnio wyszłam od dermatologa z receptą na Acnederm U mnie głównie ma podziałać na zaskórniki, jeszcze nie wykupiłam, wiec podziele sie wrażeniami wkrótce...
Jako nawilżacze preferuje kremy Iwostinu.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ze soba współgrać
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:33   #1770
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja używałam AD przez 3 miesiace i muszę powiedzieć , że bardzo dobrze na mnie podziałał maiałam problemy z krosteczkami na czole , najprawdopodobniej były one przyczyną chlorowanej wody . Teraz mam gładkie czoło i już powoli sie z nim rozstaje , ale co jakiś czas będę powtarzać kurację
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.