ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 09:39   #2221
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie.. przeczytalm pare stron watku bo nie mam czasu na wiecej.. no i chce napisac, ze ja zaczelam sie smarowac wczoraj AD, bo wlasnie dostalam.. tylko ze chcialabym smarowaac rano i wieczorem, ale zostaje mi tylko na noc, poniewaz codziennie nakladam podklad od 8 lat, dlatego ze mam brzydka buzie. Byc moze zrezygnowalabym z podkladu teraz bo jestem w Londynie a tu jakos inaczej sie czuje w swej skórze.. ale nie wiem czy tu mozna kupic jakis krem z faktorami (?). W sumie moje pytanie jest takie czy jak rano posmaruje sie AD, to zalozmy po godzinie dopiero bym musiala wklepac krem.. ale wiadomo jak z faktorem on jest, to ma zapewnie troche bogaty skład.. czy nawet po godzinie od aplikacji AD nie bedzie interakcji z kremem? Kiedys uzywalam SVR jakis tam filtr, ale strasznie zapychal, wiec nie wiem czy jest sens kladzenia sobie czegos co zapycha i w rezultacie beda wyskakiwaly pryszcze.. To moze lepiej tylko na noc klasc AD.. w dzien i tak jestem w pracy 10 godzin, wiec w sumie wychodze to swita, wracam czasami jest ciemno :P

No i nie wiem czy klasc na cala twarz.. przebarwiena mam na policzkach i zuchwie, ale boje sie na cala bo kiedys mialam rumien na twarzy, mam lekkie naczynka na nosie.. i ogolnie od 10 lat mam w koncu jakas w miare spoko cere.. bo lecze sie teracyklina piąty miesiac i wlasnie za 3 dni koncze.. mialam wielkie gule ropne na zuchwie i wogole masakra a teraz tylko plamy mi zostaly, wiec mam nadzieje ze AD sobie z nimi poradzi
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:06   #2222
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny, tak w skrócie czy jeśli będę używać AD raz dziennie (wieczorem) to mam szansę na usunięcie zaskórników na nosie czy on działa tylko na przebarwienia?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:55   #2223
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

teoretycznie tak, ale to na prawde zalezy od twojej skory. acne derm ujednolica koloryt twarzy, zwerza pory i zmniejsza ilosc zaskornikow, ale to jak silny bedzie efekt zalezy od twojej skory. jesli chodzi o nos, to np u mnie duzo AD powodowalo ze zaczynala mi sie luszczyc skora i wygladalam jak nosorozec. po za tym wydaje mi sie, ze acnederm jest za slaby zeby w ogole wyeliminowac zaskorniki ze skory na nosie.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 18:35   #2224
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Powiem Wam, że stosuję AD od jakiegoś tygodnia i widzę poprawę większą niż po stosowaniu czegokolwiek innego przez pare miesięcy.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:50   #2225
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

zacząłem czytać ten wątek, ale w końcu nie znalazłem jednoznaczej odpowiedzi czy na acne-derm można stosować filtr i nie spowoduje to wysypu. Proszę o radę. Stosuje ad na dzień, a krem nawilżający na noc. Ponieważ zaczęło słonce mocno grzać to czy mogę nakładać filtr na acne-derm? dostałem od dermatologa bioderme photoderm spot 50+, ale nie pamietam co mi powidział czy moge tak robic, czy tylko sam filtr nakladac na dzien, bez ad ?
charpar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:58   #2226
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
zacząłem czytać ten wątek, ale w końcu nie znalazłem jednoznaczej odpowiedzi czy na acne-derm można stosować filtr i nie spowoduje to wysypu. Proszę o radę. Stosuje ad na dzień, a krem nawilżający na noc. Ponieważ zaczęło słonce mocno grzać to czy mogę nakładać filtr na acne-derm? dostałem od dermatologa bioderme photoderm spot 50+, ale nie pamietam co mi powidział czy moge tak robic, czy tylko sam filtr nakladac na dzien, bez ad ?

AD stosujemy tylko na noc
Na dzień używaj filtra.Jeśli AD powoduje u ciebie przesuszenie cery stosuj go co drugi dzień na zmianę z nawilżaczem lub jeśli chcesz używać AD codziennie to po ok.1 godz.nałóż na niego jakis nawilżacz o prostym składzie.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:02   #2227
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzieki ;]
charpar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:05   #2228
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
dzieki ;]

Nie ma za co
Pamietaj tylko o wysokim filtrze.AD to kwas a przebarwienia mogą pojawic sie po długim okresie nawet po paru miesiącach.Nie opalaj sie i unikaj wystawiania twarzy na słonce.
Ja na razie zrezygnowałam z AD z przykrością ale boje się przebarwień.Te które mam jeszcze nie zniknęły i boję się że znów zciemnieją lub pojawią się nowe.
Zacznę z nim na jesień.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:53   #2229
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a jeszcze mam takie pytanie. Na dzień nałożyć tylko filtr, bez żadnych nawilżaczy pod niego? gruba warstwa tego filtra ma byc? Bo mam na próbę dwa testery ww. biodermy po 5ml. A pytam sie tak, bo w tej dziedzinie to jestem goły
charpar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:09   #2230
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Można nałożyć nawilżacz pod filtr, jeśli tego potrzebujesz. A filtra nakładamy dużą ilość, bo tylko w ten sposób zapewniona jest ochrona. Przyjmuje się że 1,8ml na twarz lub 2,5ml na twarz+szyja (jeśli dobrze pamiętam). Czyli teoretycznie próbka powinna starczyć na 2 razy
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:51   #2231
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
a jeszcze mam takie pytanie. Na dzień nałożyć tylko filtr, bez żadnych nawilżaczy pod niego? gruba warstwa tego filtra ma byc? Bo mam na próbę dwa testery ww. biodermy po 5ml. A pytam sie tak, bo w tej dziedzinie to jestem goły

Jeśli masz tłustę cerę to wystarczy dośc druba (ok.1 - 1,8 ml)warstwa samego filtra.Filtry z reguły same w sobie są bardzo nawilżające i odżywcze.
Ja mam cere mieszaną i nie muszę kłaśc niczego pod filtr.
Z filtrami bywa różnie - mogą zapychać.Czasem trzeba wiele z nich przetestować żeby znaleźć odpowiedni dla siebie.
Ja wciąź szukam.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 21:03   #2232
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam nadzieje, że ten będzie dobry. A cerę to sam nie wiem jaką mam, dla mnie to wszystko w jednym. Ale raczej wysuszoną stosowaniem isotrexinu i brevoxylu.
charpar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:25   #2233
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że ten będzie dobry. A cerę to sam nie wiem jaką mam, dla mnie to wszystko w jednym. Ale raczej wysuszoną stosowaniem isotrexinu i brevoxylu.
Przesuszoną cerę trzeba nawilżać.Agresywne jej wysuszanie powoduje jeszcze większe problemy z jej przetłuszczaniem się.Zaopatrz się w lekki krem nawilżający i stosuj na zmianę z Ad.Powinno być dobrze
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:36   #2234
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ogólnie to się lecze u dermatolog od pół orku, juz teraz cera sie poprawiła. Teraz mam używać tylko AD i octopiroxu pharmaceris do nawilzania na zmiane. Ale czasem warto siegnac porady kogos trzeciego
charpar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:33   #2235
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja sobie smaruje na noc tylko i rano mam fajna skore gladka i o dziwo nawilzona, wogole nie jest sucha. Nic mnie nie piecze.. a to jest dla mnie bardzo dziwne, bo np ile juz razy musialam probowac zeby jakis krem byl dla mnie odpowiedni.. kazdy mnie szczypal, draznil.. masakra. W dzien zakladam czapeczke na glowe jesli juz wychodze, bo nie bede uzywala filtrow, z racji wczsniejszych wymienionych przeze mnie powodow.

Narazie nawet fajne sobie radzi AD
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:16   #2236
marcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja proszę o poleceniejakiegoś dobrego nawilżacza. Stosuję brevoxyl który strasznie mnie wysuszył, krem bambino zapycha dlatego proszę o radę odnośnie nawilżenia.
marcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:58   #2237
veramm1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam Cieszę sie, że trafiłam na to forum ponieważ widze ile błędów mogłam popełnić. Wróciłam wczoraj od dermatologa i przepisał mi acne derm i kazał stosować na dzień. Na noc Fucidin i Aknemycin na zmiane. Nie olśniła mnie Pani doktor o filtrach i co więcej zapewniła że po acne dermie mogę stosować podkład. Bardzo proszę bo jestem zdezorientowana jak właściwie mam to wszystko stosować. Po przeczytaniu wielu stron tego wątku widze że potrzebuje żetelnej porady Bardzo proszę o pomoc gdyż walka z problemami skórnymi to dla mnie nowość i chodzi mi o zwalczenie trądziku polekowego i opłakanych skótków jakie pozostawił na mojej buzi.
veramm1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:33   #2238
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Veramm, filtry oczywiscie sa konieczne przy AD poniewaz mozesz nabawic sie przebarwien Co do podkladu: jesli stosujesz AD w nocy to na dzien oczywiscie podklad mozna, ale nie polecam AD i na to podklad, wtedy moze zapchac. Poza tym AD lepiej uzywac tylko na noc. I pamietaj o nawilzeniu! Ja o tym przez pewien czas zapomnialam i stosowalam wylacznie AD i podraznilo mnie i wysuszylo,mimo filtra, ktory wszczesniej spelnial sie w roli nawilzacza. Tak wiec pamietaj zeby robic przerwy np. 1 noc bez niczego i zeby dobrze nawilzac buzie(tu polecam Humektan), to bardzo wazne.Aha co do AD na dzien, ja nie polecam stosowalambym na noc zamiennie z tymi ktore wymienilas.
Pozdrawiam

a najlepiej udaj sie na watek.. ocena pielegnacji poczatkujacych biochemiczek(tytul cos w ten desen , nie bardzo pamietam) tam Dziewczyny swietnie Ci poradza i wspolnie zaplanujecie codzienna pielegnacje.
O, znalazlam, podaje linka http://www.wizaz.pl/forum/showthread...59#post7509959

edit: widze, ze juz tam dotarlas
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:55   #2239
veramm1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nAtaL!a Bardzo dziękuję, więc w poniedziałek pojde do apteki po dobry filtr. Dermatolog z nawilzaczy przepisała mi a-derme i effaclar h. Mam nadzieje ze beda rownie dobre. Bede uzywac na noc AD zamiennie z reszta a rono nawilzacz i filtry oraz sporadycznie podkład na większe wyjścia. Boje sie tylko że troszke za duzo tego na noc ale moze bedzie ok.Trafiłam na ten wątek tez otrzymalam kilka inf i uwazam ze musze troszke zmodyfikowac program zalecony przez dermatolog.
veramm1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 20:08   #2240
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Przejrzyj KWC i watki o filtrach, moze Ci to pomoze Ja tez bym sie troche bala, ze masz tego strasznie duzo, ale lekarz to lekarz, zna sie na tym, ale mimo wszystko czasem dalabym odpoczac skorze, zaby ciagle jej nie meczyc. Mysle, ze jednodniowa przerwa nie zaszkodzi, a moze pomoc. Pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 12:27   #2241
CzasemSlonce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja uzywam Acne Derm na noc, wcieram sporą ilość tego kremu, a rano stosuję Acne Expert Dermedic, krem intensywnie nawilzajacy do cery tradzikowej.
Wcześniej tez łuszczyła mi sie skóra no nosie po samym AD, ale teraz sytuacja jest opanowana.
A z tego co wiem to AD nie jest fotouczulający i spokojnie mozna go uzywać latem.
CzasemSlonce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:58   #2242
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam pytanie czy Acne derm pomoże rozjaśnić cienie pod oczami (spowodowane genetycznie)

Bardzo prosze o odpowiedz
Z gory dzikuje pozdr.
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:01   #2243
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez asienkaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy Acne derm pomoże rozjaśnić cienie pod oczami (spowodowane genetycznie)

Bardzo prosze o odpowiedz
Z gory dzikuje pozdr.
Nie wolno smarować się kwasem pod oczami.Możesz sobie wyrządzić wielką krzywdę.
Na cienie pod oczami są inne specyfiki,np.kremy z wit.C.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:51   #2244
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jaki filtr najlepiej? : )
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 11:53   #2245
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Nie wolno smarować się kwasem pod oczami.Możesz sobie wyrządzić wielką krzywdę.
Na cienie pod oczami są inne specyfiki,np.kremy z wit.C.
Bardzo dzikuje za odpowiedz
i mam jeszcze pyt. czy znasz moze jakies kremy na since ?

Edytowane przez asienkaaa
Czas edycji: 2008-05-14 o 11:54 Powód: .
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:18   #2246
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuję AD od trzech tygodni i mam mieszane uczucia... Rozjaśnił mi właściwie tylko jedno przebarwienie potrądzikowe, choć i to nie do końca.

Myślicie, że powinnam jeszcze poczekać na efekty? Zauważyłam, że u wielu z was zmianę widać było już po tygodniu, kiedy ja po trzech prawie nie widzę różnicy.
I jeszcze: dlaczego AD lepiej stosować tylko na noc? Wydawało mi się, że im więcej, tym lepiej, ale możliwe, że się mylę

Pomóżcie
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:16   #2247
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dowiedziałam się dzisiaj od dermatolog,że podobno Acne Derm lepiej działa z maścią Lorinden A.Przynajmniej tak mi powiedziała.Będę taką mieszanką smarować plamą na nodze,zobaczę jak to sie sprawdzi.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:00   #2248
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Stosuję AD od trzech tygodni i mam mieszane uczucia... Rozjaśnił mi właściwie tylko jedno przebarwienie potrądzikowe, choć i to nie do końca.

Myślicie, że powinnam jeszcze poczekać na efekty? Zauważyłam, że u wielu z was zmianę widać było już po tygodniu, kiedy ja po trzech prawie nie widzę różnicy.
I jeszcze: dlaczego AD lepiej stosować tylko na noc? Wydawało mi się, że im więcej, tym lepiej, ale możliwe, że się mylę

Pomóżcie
Oj trzy tygodnie to jak na AD krótko, ja ze trzy miesiące stosowałam, zanim zobaczyłam takie bardziej wyraźne efekty... Wytrzymaj jeszcze trochę

AD lepiej stosować tylko na noc, bo na dzień nie bardzo "wypada" - na dzień używa się zwykle filtra i/lub jakichś innych kosmetyków, a AD nie bardzo do tego pasuje (mi wyskakiwały po takiej mieszance dziwne pryszcze). Natomiast ja używałam AD na dzień wtedy, kiedy nie wychodziłam z domu.
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:06   #2249
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez asienkaaa Pokaż wiadomość
Bardzo dzikuje za odpowiedz
i mam jeszcze pyt. czy znasz moze jakies kremy na since ?
Niestety nie znam.Słyszałam o jakimś kremie chyba firmy Auriga.Ale nie jestem pewna.Poszukaj może w KWC Znalazłam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19414
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 01:08   #2250
maniexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, to mój pierwszy post na Wizazu, więc proszę o wyrozumiałośc
To pytanie nie padło wcześniej, więc pozwolę sobie je zadac. Jak myślicie, czy przy A-D używanym na noc, można w ciągu dnia używac Sudokremu?? Lub ewentualnie Pasty Lassari?? (oczywiście jak się nie wychodzi z domu, lub po południu ) Troszkę się obawiam, bo z tego co wiem A-D wyciąga syfki na wierzch, a "Cudokrem" usuwa je na skórze i one, że tak się wyrażę, wchodzą z powrotem do środka... Tak więc czy te 2 specyfiki się nawzajem nie wykluczają?
maniexxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.