GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - siłownia, fitness, wspólne treningi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 12:34   #1
misskb
Przyczajenie
 
Avatar misskb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5

GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - siłownia, fitness, wspólne treningi


Hej dziewczyny!

Szukam koleżanki do wspólnego odchudzania i motywowania się. Fajnie jakby był to ktoś z trójmiasta - zawsze można byłoby skoczyć razem na fitness

Wszystkie moje przyjaciółki/koleżanki nie ciagnie do odchudzania, a mi samej ciężko jest się zmotywować lub wybrać się na fitness. Piszcie!
misskb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:17   #2
mylkowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnego odchudzania - trójmiasto

Ja niedawno zaczęłam chodzić na siłownię, przydałby się ktoś do wsparcia bo niedługo chcę zacząć spalać tłuszczyk za pomocą treningu siłowego
Jestem z Gdańska
mylkowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 20:47   #3
trisstreeh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
bieganie od 0, nordic walking, rower - Gdańsk Wrzeszcz

Hej,

szukam osoby z Wrzeszcza (okolice Jaśkowej Doliny, żebyśmy do siebie kilometrami nie leźli), która nie była do tej pory jakoś szczególnie aktywna (albo była, ale się zapuściła ) i nie ma motywacji do ruszenia się samoistnie z domu. Mogę Cię wypchnąć ;P A dokładnie: wypchnijmy się nawzajem. Wracam do aktywności fizycznej po dwuletnim okresie nic nie robienia, więc formę mam zerową. Jestem po kontuzji, nie mogę szaleć tak z miejsca z obciążaniem nóg, ale chciałabym powoli zacząć się ruszać - rozsądnym truchtem powrócić do biegania albo przekonać się do nordic walkingu (nigdy nie chciało mi się samej paradować z tymi kijkami). Na pomysły jestem otwarta. Zależy mi na towarzystwie sympatycznych, otwartych osób, które zasapią się tak samo jak ja Mile widziany przedział wiekowy 25-35 lat, żeby nie rozjechały nam się punkty widzenia - chociaż to żaden konieczny warunek Jeśli naprawdę jesteś na takim etapie jak ja, to i tak zabraknie nam powietrza na rozmowę Zapraszam do kontaktu
trisstreeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:22   #4
jsku
Przyczajenie
 
Avatar jsku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 16
Dot.: GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - siłownia, fitness, wspólne treningi

Cytat:
Napisane przez misskb Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Szukam koleżanki do wspólnego odchudzania i motywowania się. Fajnie jakby był to ktoś z trójmiasta - zawsze można byłoby skoczyć razem na fitness

Wszystkie moje przyjaciółki/koleżanki nie ciagnie do odchudzania, a mi samej ciężko jest się zmotywować lub wybrać się na fitness. Piszcie!

hej ja chętnie jak masz rower to również na krótszą lub dłuższą wycieczkę rowerową ewentualnie trening na rowerze
jestem z Gdyni pozdrawiam
__________________
Wybieram grupę White!
jsku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 18:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.