Neauty Minerals - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 18:47   #901
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Satia2004 Pokaż wiadomość
Hmmm... a gdzie się wpisuje to hasło? Wrzuciłam rzeczy do koszyka ale nie widzę pola na wpisanie kodu, przechodzę dalej i też nic
To nie na stronie neauty.pl tylko mineralsy.pl
https://www.facebook.com/mineralcosmeticsPL/
tu ich strona http://mineralsy.pl/
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 19:45   #902
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Satia2004 Pokaż wiadomość
Hmmm... a gdzie się wpisuje to hasło? Wrzuciłam rzeczy do koszyka ale nie widzę pola na wpisanie kodu, przechodzę dalej i też nic
Ja widziałam, że ten kod jest na mineralsy.pl, nie na stronie neauty?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 20:24   #903
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Miałam zamawiać te róże od Pixie i się wstrzymałam. Po pierwsze za dużo bym chciała na raz, a nie potrafię się ograniczyć do paru. Po prostu głupota Mam sporo bigów (no może nie tak dużo jak niektóre Was ) i trochę próbek i tak na zdrowy rozum kompletnie nie są mi potrzebne nowe...
Ale jestem jak sroczka- kolekcjonuję je.

Z Pixie mi się podobają te próbki. W sumie 1ml to całkiem sporo. I starczy na długo. Za nic nie kupię biga, dla mnie jest za duży przy tej ilości proszków różanych jakie mam. To samo z Amilie - fakt cały czas czaję się na 2-3 róże, ale 4g to jest nie do przerobienia.
To samo z Ecolore.

Najlepiej w tym względzie stoi Clare Blanc (0,5g)- choć kombinuję by wziąć po 2 próbki z kolorów mnie interesujących.
Lucy Minerals ma próbki róży po 1g lub 3g.
I teraz doszło jeszcze Neauty 2g-19,9 więc całkiem nieźle.
W sumie te 1-2g na róże to idealna wielkość.

Z Lucy jakoś mi nie po drodze z zamówieniem, to samo z Ecolore.

Nie wiem chyba zrobię zamówienie zbiorowe w jednym sklepie, gdzie jest Neauty, Pixie, i może coś jeszcze z innych firm. Tak hurtowo, raz a dobrze.
Nie chce mi się rozdrabniać na każdą firmę osobno, płacić za przesyłkę i brać po kilka próbek z każdej firmy.
Skończy się na mineralsach, tylko poczekam (jeśli mi starczy cierpliwości) na róże Neauty i pudry rozświetlające Pixie i będę miała wszystko w jednym miejscu

Po długich próbach w końcu muszę przyznać, że bardziej mi leży podkład matujący niż kryjący. nie wiem co się dzieje, ale kryjący jest za ciężki Może zimą będzie lepiej, a może cera mi się zmieniła...
Co do koloru to najbardziej mi odpowiada neutral pale/fair w zależności od formuły. Czasami zastanawiam się czy nie lepiej by było gdybym do neutrala dodała trochę goldena ? Jeszcze golden ivory byłby dobry gdyby jakoś przygasić trochę tę żółć. Tylko nie wiem czym, a z blendami mi się nie chce mieszać. Szkoda, że tego koloru nie ma w wersji matującej.

W ogóle teraz mi się pokiełbasiło z minerałami. I pielęgnacją.
Raz podkład wygląda idealnie- nic nie spływa, innym razem tragedia. Purchawka, placki, skórki, wszystkie nieszczęścia na raz.
I jeszcze kwestia pielęgnacji. Po zmyciu twarz zaczerwieniona, szorstka, ogólnie jakby naczynka mi podkreślały bardziej koloryt cery. Tak jakbym spiekła się na raczka z tym, że to niemożliwe bo się filtruję spf50. Więc to chyba kwestia produktów do twarzy, tylko tak mi się nie chce bawić w eliminację i poszukiwanie co jest nie tak.
I szukanie nowych dobrych kosmetyków do twarzy.
Po pierwsze sorry dziewczyny, że przegapiłam info na jakiej stronie jest promocja. To z emocji, że jest rabat na Neauty :-D.
Bigosowadama, mnie też latem lepiej leżą podklady matujace lub lżejsze np. LL. Kilka razy pisałam też, ze bardzo sprawdza sie u mnie baza Neauty, nawet solo. Zimą wracam do podkładów kryjących.
Przy twoich problemach ze skora pomyślałam od razu o diecie, moze slabo coś tolerujesz? A probowalas maseczek algowych? Doraźnie dzialaja cuda przy cerze z suchymi plackami itp.
Mnie róże Pixie nie zachęciły, ale na Neauty sie skuszę. Dla mnie też idealna pojemność. Ciekawi mnie czy pudelko bedzie miało sitko? Poczekam tylko na swatche.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-07-23 o 21:27
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 20:42   #904
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Czekam na zdjęcia róży, mam ochotę na jakiś, a cena jest bardzo przyjazna. No i ta "ludzka" pojemność ...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 10:24   #905
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
. Ciekawi mnie czy pudelko bedzie miało sitko? Poczekam tylko na swatche.
Ma sitko, ale nie zamykane, takie jak cienie na stronie pojawiło się pudełko puste do kupienia(1g, 2g, 8g).

Dobrze, że nie umiem się posługiwać różem, bo wydałabym wszystko xD
Za to czekam na korektory Neauty, mam nadzieję, że je wprowadzą kiedyś i to właśnie w takiej pojemności 2g.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 11:35   #906
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Ma sitko, ale nie zamykane, takie jak cienie na stronie pojawiło się pudełko puste do kupienia(1g, 2g, 8g).

Dobrze, że nie umiem się posługiwać różem, bo wydałabym wszystko xD
Za to czekam na korektory Neauty, mam nadzieję, że je wprowadzą kiedyś i to właśnie w takiej pojemności 2g.
A to szkoda, bo taka pojemnosc to idealny travel size, ale bez zamykania bedzie sie roz wysypywal.
Co do posługiwania sie różem, to po prostu jeszcze sobie nie uświadomiłaś, ze nie masz idealnego pedzla do tego celu :-D.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 12:50   #907
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A to szkoda, bo taka pojemnosc to idealny travel size, ale bez zamykania bedzie sie roz wysypywal.
Co do posługiwania sie różem, to po prostu jeszcze sobie nie uświadomiłaś, ze nie masz idealnego pedzla do tego celu :-D.
Tak po prawdzie to nie wiem, czy jakakolwiek firma produkuje małe opakowania typu 1-2 gramy, które miałyby przesuwane sitka :< Wszędzie widzę albo ze zwykłym sitkiem, albo w ogóle bez...

Co do różu to warto się przekonać, twarz wygląda z nim naprawdę inaczej Tylko trzeba dobrać odpowiedni odcień, np. gdybym ja na początku swojej przygody z różami trafiła na coś brzoskwiniowo-ceglastego, to pewnie też bym się zraziła. Na szczęście od razu czułam w co celować. A w temacie pędzli, ja używam takiego z zestawu Ecotools, z krótką rączką, ściętego Służy mi już parę lat i jestem naprawdę zadowolona, jest mały, poręczny i śmiesznie tani.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 14:09   #908
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To nie na stronie neauty.pl tylko mineralsy.pl
To tak wiele tłumaczy
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 16:58   #909
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

AlbinoticBlack też kiedyś unikałam rożów, a teraz ubóstwiam. Cakowicie odmieniają twarz. Warto kilka różnych próbek kupić chociaż i popróbować. Teraz jest tyle pięknych, delikatnych kolorów

Syshda wystarczy wacik kosmetyczny wsadzić i nie będzie się wysypywać róż.

Próbki do mnie lecą, przy dobrych lotach zrobię może nawet jutro swatche... Na pewno w tygodniu wrzucę, porównam też do innych firm kolorki.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 17:41   #910
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No i moje plany zakupu podkładu i różów poszło się machać xD Ale chyba też zrobie jakieś hurtowe zamówienie na mineralsach czy innych, bo tyle nowości wyszło że ło matko :O tutaj korektory z AM, tam róże i pudry z pixie, tu róże, ojojo a już miałam chwilowy powiedzmy constans po tym jak wszyło, ze róże Pixie lubia się utleniać
Też bym z chęcią przygarnęła korektory z od Neauty wprawdzie mam już w miare sprawdzony zestaw, ale Neauty bardzo fajnie wychodzą ich cudeńka
Tu z róży też mnie zaciekawiły te wszystkie jasne kolory *-* I też mi się podoba wielkość Cholera, ja już w przegródce z różami nie mam w zasadzie miejsca xD
Anti mi dziewczyny poleciły takiego skunksa i jest bardzo fajny, z jasnym kolorm nie ma szans zrobić sobie nim krzywde
Zapisz
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:54   #911
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Po pierwsze sorry dziewczyny, że przegapiłam info na jakiej stronie jest promocja. To z emocji, że jest rabat na Neauty :-D.
Spoko Promo takie se, nic szczególnego.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Bigosowadama, mnie też latem lepiej leżą podklady matujace lub lżejsze np. LL. Kilka razy pisałam też, ze bardzo sprawdza sie u mnie baza Neauty, nawet solo. Zimą wracam do podkładów kryjących.
Przy twoich problemach ze skora pomyślałam od razu o diecie, moze slabo coś tolerujesz? A probowalas maseczek algowych? Doraźnie dzialaja cuda przy cerze z suchymi plackami itp.
Mnie róże Pixie nie zachęciły, ale na Neauty sie skuszę. Dla mnie też idealna pojemność. Ciekawi mnie czy pudelko bedzie miało sitko? Poczekam tylko na swatche.
Fakt zdarza mi się wysyp po niektórych potrawach i produktach, ale tym razem jest inaczej. Mam po prostu czerwone placki pod oczami i na policzkach, tak jakby oparzenie, które nie chce mi zejść.
Podejrzewam, że to jakieś mega podrażnienie bo oprócz tych placków mam jakieś podpuchnięcia na kościach policzkowych.
Wygląda to nieciekawie Gdyby to było we fiolecie i żółci- to byłoby pytanie kto mnie stłukł.
A że podkłady ostatnio kapryszą nie zawsze mogę to ukryć.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A to szkoda, bo taka pojemnosc to idealny travel size, ale bez zamykania bedzie sie roz wysypywal.
Co do posługiwania sie różem, to po prostu jeszcze sobie nie uświadomiłaś, ze nie masz idealnego pedzla do tego celu :-D.
To prawda z tym wysypywaniem. Mam cienie i róże z sitkiem i podczas wożenia wszystko się przewraca, a po otwarciu kipisz.
Próbowałam zaklejać taśmą, ale przy takim małym słoiczku jest to karkołomne.
Waciki wydają mi się też do bani. Całe potem upaprane i palce przy wyjmowaniu też.
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Tak po prawdzie to nie wiem, czy jakakolwiek firma produkuje małe opakowania typu 1-2 gramy, które miałyby przesuwane sitka :< Wszędzie widzę albo ze zwykłym sitkiem, albo w ogóle bez...

Co do różu to warto się przekonać, twarz wygląda z nim naprawdę inaczej Tylko trzeba dobrać odpowiedni odcień, np. gdybym ja na początku swojej przygody z różami trafiła na coś brzoskwiniowo-ceglastego, to pewnie też bym się zraziła. Na szczęście od razu czułam w co celować. A w temacie pędzli, ja używam takiego z zestawu Ecotools, z krótką rączką, ściętego Służy mi już parę lat i jestem naprawdę zadowolona, jest mały, poręczny i śmiesznie tani.
Dla mnie czy z sitkiem czy bez to i tak nie ma znaczenia. Kończy się tak samo... wszystko uciapane.
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
...
Dobrze, że nie umiem się posługiwać różem, bo wydałabym wszystko xD
Za to czekam na korektory Neauty, mam nadzieję, że je wprowadzą kiedyś i to właśnie w takiej pojemności 2g.
To prawda jakbym trafiła na swój pierwszy róż w kolorystyce nie trafionej, czyli typowo ciepłej to bym się obraziła na róże.
Najlepiej zacząć od jasnych kolorków, żeby nie zrobić sobie krzywdy z odcieniem i intensywnością. A później można eksperymentować.



Co do pędzla to moim zdaniem najlepsze są skunksy, nie da się nabrać za dużo i ładnie rozcierają, bez plam.
I jeszcze dobre są takie pędzle z dość rzadkim włosiem, trochę jak do pudru, ale nie zbite. Np. z Ecotools do różu czy pudru.
Tymi typowo zbitymi można narobić sobie plam.

A na korektory też czekam. Ciekawe jakie będą.
Na razie zastanawiam się nad korektorami AM, tylko chyba nie ma próbek. A 4g to mi nie potrzebne, nie wiem czy za 10lat bym zużyła
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 21:32   #912
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No mój z AM to od początku mojej przygody mam xD to jjuz dwa alta chyba będą hihi. No i już widać ubyt ogólnie, ale też troszkę dałam na wymiance Ostatnio znowu się nim ciapałam bo miałam jakieś bzdety trudne do ukrycia i on jest najlepszy
Z Neauty marzy mi się taki ładny kolorek jak z Clare Blanc tylko lepeij kryjacy ahh aż jestem ciekawa czegoś co jest jeszcze niewiadome xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 22:37   #913
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Tak po prawdzie to nie wiem, czy jakakolwiek firma produkuje małe opakowania typu 1-2 gramy, które miałyby przesuwane sitka :< Wszędzie widzę albo ze zwykłym sitkiem, albo w ogóle bez...

Co do różu to warto się przekonać, twarz wygląda z nim naprawdę inaczej Tylko trzeba dobrać odpowiedni odcień, np. gdybym ja na początku swojej przygody z różami trafiła na coś brzoskwiniowo-ceglastego, to pewnie też bym się zraziła. Na szczęście od razu czułam w co celować. A w temacie pędzli, ja używam takiego z zestawu Ecotools, z krótką rączką, ściętego Służy mi już parę lat i jestem naprawdę zadowolona, jest mały, poręczny i śmiesznie tani.
No Lily Lolo ma takie nieduże opakowania z sitkiem, 3g chyba.
Co do pedzli do różów to ja używam teraz Hakuro 24, Real Techniques, Inglot i Ecotools, ale nie ten spiczasty, tulko taki mniejszy ścięty na plasko 1306 Precision Blush.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:43   #914
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cześć

Wstawiam swatche wszystkich odcieni + dodatkowo róże Annabelle Minerals, mam nadzieję że pomoże Wam to w wyborze Muszę przyznać, że na żywo wyglądają super, zupełnie inaczej niż na stronie (tam w sumie wszystkie wyglądają prawie jednakowo), więc warto zamawiać próbki i zobaczyć na własne oczy

Starałam się układać mniej więcej od najjaśniejszych do najciemniejszych, górny rząd to róże, różo-fiolety i koral, środkowy rząd to bardziej brzoskwinki, dolny rząd to Annabelle dla porównania kolorystyki

Uwaga! Bardzo przepraszam, ale sweet cocoa (nr 15) mi się zaplątał podczas swatchowania, więc jest tylko na niektórych zdjęciach, robionych na samym końcu. Porównałam go dodatkowo z Bahama mama, żeby pomóc ocenić poziom jego "chłodności"

Góra:
1 -€“ Magnolia bud
2 -€“ Peony petal
3 -€“ Rhubarb wine
4 -€“ Amethyst Glow (lekko rozświetlający)
5 -€“ Lilac Blossom
6 -€“ Faded Rose
7 -€“ Soft Coral
8 -€“ Wild Orchid

Środek:
9 -€“ Pink Linen
10 -€“ Grapefruit juice
11 - Summer Haze (mocno rozświetlający)
12 -€“ Watermelon feast (bardzo lekko rozświetlający)
13 -€“ Apricot season
14 -€“ Autumn tale
15 -€“ Sweet Cocoa
16 -€“ bronzer The Balm Bahama Mama

Dół -€“ Annabelle Minerals:

17 - Romantic
18 -€“ Rose
19 -€“ Sunrise
20 -€“ Nude
21 - Coral
22 - Honey

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2016-07-25 o 18:50
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:43   #915
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

I jeszcze w torebkach, bo nie mogłam już dodać więcej załączników
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 08:17   #916
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Hm, czyli u mnie dobrze zakładałam, że tylko 1, 2 , 3, 5 i ewentualnie 9 mają szansę mi podejść.
Dziękuję za swatche, szczególnie za porównanie z Annabelle, dużo mi to pomogło Swoją drogą, jak Anabelki to robią, że mają w ofercie tylko 6 róży, a i tak większość kolorów jest perfekcyjnie wyważona i każdy je lubi..
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:04   #917
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Neauty Minerals

Chyba tylko kolor 3. €“ Rhubarb wine wpadł mi w oko
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:12   #918
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
AlbinoticBlack też kiedyś unikałam rożów, a teraz ubóstwiam. Cakowicie odmieniają twarz. Warto kilka różnych próbek kupić chociaż i popróbować. Teraz jest tyle pięknych, delikatnych kolorów
Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Anti mi dziewczyny poleciły takiego skunksa i jest bardzo fajny, z jasnym kolorm nie ma szans zrobić sobie nim krzywde
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To prawda jakbym trafiła na swój pierwszy róż w kolorystyce nie trafionej, czyli typowo ciepłej to bym się obraziła na róże.
Najlepiej zacząć od jasnych kolorków, żeby nie zrobić sobie krzywdy z odcieniem i intensywnością. A później można eksperymentować.

Co do pędzla to moim zdaniem najlepsze są skunksy, nie da się nabrać za dużo i ładnie rozcierają, bez plam.
I jeszcze dobre są takie pędzle z dość rzadkim włosiem, trochę jak do pudru, ale nie zbite. Np. z Ecotools do różu czy pudru.
Tymi typowo zbitymi można narobić sobie plam.
Chyba kiedyś coś widziałam o skunksie Girls best friend? Jeśli o ten chodzi to mam go

Z tym różem chyba sęk w tym, że ostatnio często ludzie mi dają 14-15 lat i po wyciapaniu się różem właśnie czuję się jak taka wytapetowana gimbaza. Co nie zmienia faktu, że na jakąś próbkę się czasem skuszę mam 3 Amilie i little smile nie wygląda źle tylko mógłby być matem. Do tego muszę poćwiczyć nakładanie w odpowiednie miejsce
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 15:25   #919
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Chyba tylko kolor 3. €“ Rhubarb wine wpadł mi w oko
Mnie też
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 15:46   #920
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Dzięki za zdj

No mi się więcej podoba
1,2,3,4,5,6,
Z czego 4 (amethyst glow) chyba wpada w fiolet? Pomijając, że świeci.
6 (faded rose) chyba będzie za ciemna, sama nie wiem co o tym kolorze sądzić
A 1 (magnolia bud) to chyba za jasna będzie, nic nie będzie widać.

Z takich lekko brzoskwiniowych, nie pomarańczowych to jeszcze spodobały mi się 9,11,12.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 19:05   #921
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Hm, czyli u mnie dobrze zakładałam, że tylko 1, 2 , 3, 5 i ewentualnie 9 mają szansę mi podejść.
Dziękuję za swatche, szczególnie za porównanie z Annabelle, dużo mi to pomogło Swoją drogą, jak Anabelki to robią, że mają w ofercie tylko 6 róży, a i tak większość kolorów jest perfekcyjnie wyważona i każdy je lubi..

Moje typy są podobne




Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki za zdj

No mi się więcej podoba
1,2,3,4,5,6,
Z czego 4 (amethyst glow) chyba wpada w fiolet? Pomijając, że świeci.
6 (faded rose) chyba będzie za ciemna, sama nie wiem co o tym kolorze sądzić
A 1 (magnolia bud) to chyba za jasna będzie, nic nie będzie widać.

Z takich lekko brzoskwiniowych, nie pomarańczowych to jeszcze spodobały mi się 9,11,12.
Tak, 4 wpada lekko w fiolet A jeśli chodzi o nr 6 to wszystko zależy od karnacji, dla mnie jest zdecydowanie za ciemny Ale ja jestem blada, 1 jest u mnie widoczna. Róże są mocno napigmentowane.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 22:05   #922
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Neauty Minerals

Ale to świetne, że porównałaś je z AM bo przynajmniej jest punkt odniesienia przy porównaniu kolorów

Nie wiem czy się zdecyduję bo mam od groma róży a i tak złapałam się na tym, że używam tylko jednego ulubionego i nudnego Nude z AM
Zastanawiałabym się nad 3, 5, 8 chociaż te 8 to takie ryzykowne i z ciekawości.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 11:39   #923
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Swatche Neauty Minerals, wszystkie 15 odcieni na mojej dziwnie opalonej łapie:




Więcej zdjęć na blogu
http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...e-swatche.html
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 12:02   #924
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Cholera zaczyna mi się podobać coraz więcej odcieni
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 12:25   #925
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

A ja nie wiem jak dobrać sobie kolor różu lub bronzera :'(
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 16:52   #926
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Ale to świetne, że porównałaś je z AM bo przynajmniej jest punkt odniesienia przy porównaniu kolorów

Nie wiem czy się zdecyduję bo mam od groma róży a i tak złapałam się na tym, że używam tylko jednego ulubionego i nudnego Nude z AM
Zastanawiałabym się nad 3, 5, 8 chociaż te 8 to takie ryzykowne i z ciekawości.
Dziękuję Taki właśnie był zamysł - możliwość porównania

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Swatche Neauty Minerals, wszystkie 15 odcieni na mojej dziwnie opalonej łapie:
Więcej zdjęć na blogu
http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...e-swatche.html
Na opalonej dłoni to jednak zupełnie inaczej wyglądają Ładniej
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:01   #927
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;63502951]
Na opalonej dłoni to jednak zupełnie inaczej wyglądają Ładniej [/QUOTE]
A mnie to niestety strasznie myli :/ wolałabym te kolory widzieć na bardziej neutralnym, jaśniejszym tle.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:21   #928
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Czy w którymś ze sklepów internetowych jest teraz jakaś promo na podkłady Neauty? Widzę, że coś było ze dwa dni temu na Minerlasy.pl, spóźniłam się.

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Chyba kiedyś coś widziałam o skunksie Girls best friend? Jeśli o ten chodzi to mam go

Z tym różem chyba sęk w tym, że ostatnio często ludzie mi dają 14-15 lat i po wyciapaniu się różem właśnie czuję się jak taka wytapetowana gimbaza. Co nie zmienia faktu, że na jakąś próbkę się czasem skuszę mam 3 Amilie i little smile nie wygląda źle tylko mógłby być matem. Do tego muszę poćwiczyć nakładanie w odpowiednie miejsce
Mam podobnie. Ludzie zawsze robią wielkie oczy, gdy dowiadują się ile mam lat i myślę sobie, że jeszcze jakbym róż sobie dała na poliki, to już w ogóle taka dziewczyneczka bym była. Pewnie to kwestia doboru odcienia itd., ale nie wiem czym się pokierować przy wyborze odpowiedniego. Chyba znowu zgapię od Basiago i skoro jej typy to m.in. Rhubarb Wine i Lilac Blossom, to wezmę próbaska któregoś z nich.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:34   #929
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Czy w którymś ze sklepów internetowych jest teraz jakaś promo na podkłady Neauty? Widzę, że coś było ze dwa dni temu na Minerlasy.pl, spóźniłam się.


Mam podobnie. Ludzie zawsze robią wielkie oczy, gdy dowiadują się ile mam lat i myślę sobie, że jeszcze jakbym róż sobie dała na poliki, to już w ogóle taka dziewczyneczka bym była. Pewnie to kwestia doboru odcienia itd., ale nie wiem czym się pokierować przy wyborze odpowiedniego. Chyba znowu zgapię od Basiago i skoro jej typy to m.in. Rhubarb Wine i Lilac Blossom, to wezmę próbaska któregoś z nich.
Mi się te wszystkie najjaśniejsze róże podobają Nawet magnolia bud jest u mnie widoczny, więc u Ciebie też będzie )) Im wyżej, tym intensywniej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
A mnie to niestety strasznie myli :/ wolałabym te kolory widzieć na bardziej neutralnym, jaśniejszym tle.
No niestety, co zdjęcie to będzie inaczej Moje ręce są zdecydowanie blade

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2016-07-27 o 19:36
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:40   #930
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;63508811]Mi się te wszystkie najjaśniejsze róże podobają Nawet magnolia bud jest u mnie widoczny, więc u Ciebie też będzie )) Im wyżej, tym intensywniej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



No niestety, co zdjęcie to będzie inaczej Moje ręce są zdecydowanie blade [/QUOTE]
Nie ułatwiasz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.