Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 16:37   #4411
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

beeets :roza; cos mi Twój cytat usickł

Jeszcze Sante nie ma CB składzie
jest na mojej liście

Korah, nie dam nikomu grzebać kolo mojej twarzy (czy ciała), nigdy

Chciałam znaleźć jakieś sensowne recenzje tego serum za prawie 1000 zł, ale prawie nikt nic nie pisze do rzeczy. Ciekawe, czy ktoś z Polski się skusi na to serum i je opisze? może zrobimy zrzutkę i się podzielimy po 2-3 kropelkach
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 17:56   #4412
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

a pod oczy waham sie meidzy Viankiem, a ECOLAB ktos uzywal ?

http://natureco-shop.com/p-14-244-vi...-krem-pod-oczy

http://natureco-shop.com/ecolab-gleb...-krem-pod-oczy

myslalam nad tym sylveco ale mialam kilka prouktow od nich i zaden mnie nie zachwycil (moze oprocz pomadki z peelingiem) wiem ze Vianek to tez niby takie sylveco ale moze sie sprawdzi.
Mam próbkę kremu odżywczego pod oczy z Vianka i jako krem na dzień jest bardzo fajny, leciutki taki i lepiej trzymają się na nim wszelkie produkty, niż na takich typowych tłustych kremach pod oczy. Tego nawilżającego nie próbowałam.
Ecolab to chyba jakaś rosyjska marka. Sporo dobrych opinii słyszałam o ich produktach do włosów, ale ja jakoś, poza produktami do włosów nie mogę się przekonać do stosowania rosyjskich kosmetyków.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2016-09-01 o 18:01
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:28   #4413
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Raz się żyje, jak to się mówi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0554.jpg (133,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0550.jpg (122,5 KB, 42 załadowań)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:59   #4414
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raz się żyje, jak to się mówi
lepiej trzeba pomyśleć o zmianie płci. pomyśl tylko, kosmetyki dla facetów są tańsze
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:54   #4415
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
lepiej trzeba pomyśleć o zmianie płci. pomyśl tylko, kosmetyki dla facetów są tańsze
Bo ich prawie nie ma

Co do pędzla, to się zakochałam. Miałam flat top Amilie, ale pozbyłam się go, a teraz stwierdzam, że był wręcz beznadziejny, myślałam, że nie umiem po prostu obsługiwać flat topa, ale ten Annabelle okazał się rewelacyjny, już w sklepie macając go czułam, że powinnam go kupić. Annabelle jest kilka zł tańszy, ale jest 100 razy lepszy. Amilie był za sztywny i zbyt gęsty, przez co nie dało się nim wykonywać żadnych ruchów kolistych, bo odbijał i hamował na twarzy, tylko stemplować można było, a tym robię wszystko i pięknie rozprowadza podkład
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 22:29   #4416
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mam próbkę kremu odżywczego pod oczy z Vianka i jako krem na dzień jest bardzo fajny, leciutki taki i lepiej trzymają się na nim wszelkie produkty, niż na takich typowych tłustych kremach pod oczy. Tego nawilżającego nie próbowałam.
Ecolab to chyba jakaś rosyjska marka. Sporo dobrych opinii słyszałam o ich produktach do włosów, ale ja jakoś, poza produktami do włosów nie mogę się przekonać do stosowania rosyjskich kosmetyków.
Co do Ecolab, to ja bardzo lubię ich produkty do ciała, ale co do włosów to miałam szampon do skóry wrażliwej, po którym miałam straszliwe gule na głowie.

Piszecie o Annabelle. Ja używam ich podkładu matującego, który lubię, ale niestety po paru godzinach od nałożenia zaczyna się on tak brzydko gromadzić w moich porach. Czy któraś z Was też tak miała?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 00:04   #4417
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mam, a raczej miałam próbkę serum Juice Beauty (przyszła kilka dni temu w paczuszce od Sylwiusaki) https://www.sklep.warsztatpiekna.pl/...konalosci.html i spodziewałam się lekkiego, szybkowchłaniającego się produktu, a tu lepię się od 1,5 h i chyba dłużej nie będę czekać- idę spać i zobaczymy jutro rano
Buzia przyjemnie mrowi, ale nie jest zaczerwieniona, a mam do tego skłonność. Saszetka 1ml starczyła mi na raz, chociaż może trochę za dużo nałożyłam- myślałam, że się szybko wchłonie.
Sądzę, że serum Zatik Moringa Frankincense do tłustej jest jednak mniej lepiące- nie zostawia długo takiej warstwy. Szkoda, że pojemność próbki JB jest taka mała, bo chętnie spróbowałabym jeszcze jutro pod makijaż

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-02 o 00:07
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 09:40   #4418
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bo ich prawie nie ma
przeciwnie, jest już tego sporo

czy pamiętacie, ile najwięcej wydałyście na jakiś 1 kosmetyk? jaką miałyście zachciankę z kosmetyków naturalnych?

Ja wydałam jak dotąd najwięcej na kremy do twarzy Druide, ale nie brałam ich w ciemno, bo wcześniej miałam próbki.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 09:51   #4419
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja wydałam jak dotąd najwięcej na kremy do twarzy Druide, ale nie brałam ich w ciemno, bo wcześniej miałam próbki.
Najdroższymi markami, z jakimi miałam do czynienia za własne pieniądze było Phenome, Living Nature, kolagen NTC i ew. Florame. Nigdy jednakże nie kupowałam ich w regularnej cenie, zawsze po sporym upuście, albo wręcz na wyprzedaży. Mam swój, że tak powiem- instynktowny limit, bo nie zapłaciłam za kosmetyk więcej, niż 100 zł jeszcze nigdy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:06   #4420
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Najdroższymi markami, z jakimi miałam do czynienia za własne pieniądze było Phenome, Living Nature, kolagen NTC i ew. Florame. Nigdy jednakże nie kupowałam ich w regularnej cenie, zawsze po sporym upuście, albo wręcz na wyprzedaży. Mam swój, że tak powiem- instynktowny limit, bo nie zapłaciłam za kosmetyk więcej, niż 100 zł jeszcze nigdy.
Ja na szczęście nie żałuję, że wydałam na to więcej niż 100 zł i kiedyś jeszcze do nich wrócę gorzej by było, gdyby produkty okazały się bublami, to bym się wtedy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:14   #4421
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mam próbkę kremu odżywczego pod oczy z Vianka i jako krem na dzień jest bardzo fajny, leciutki taki i lepiej trzymają się na nim wszelkie produkty, niż na takich typowych tłustych kremach pod oczy. Tego nawilżającego nie próbowałam.
Ecolab to chyba jakaś rosyjska marka. Sporo dobrych opinii słyszałam o ich produktach do włosów, ale ja jakoś, poza produktami do włosów nie mogę się przekonać do stosowania rosyjskich kosmetyków.
zamowilam Vianka nawilzajacy na dzien i nawilzajacy pod oczy, mam nadzieje ze u mnie tez sie sprawdza

Korah kusisz tymi mineralami.. pamietam jaka mialam idealna cere po annabelle (w sensie jaki efekt dawaly) ale potem to przesuszenie

ja chyba najwiecej jesli chodzi o kosmetyki nie drogeryjne, tylko te bardziej naturalniejsze dalam za serum od Resibo

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość

Piszecie o Annabelle. Ja używam ich podkładu matującego, który lubię, ale niestety po paru godzinach od nałożenia zaczyna się on tak brzydko gromadzić w moich porach. Czy któraś z Was też tak miała?
Ja tak mialam ale po pewnym czasie, wlasnie z mineralami mialam tak, ze jednego dnia mialam idealny makijaz twarz wygladala jak po photoshopie, a kilka dni pozniej mialam ciasto na twarzy lub wszystko mi schodzilo po 2 godzinach. Chyba one tak pracowaly wraz z kondycja mojej cery
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 11:22   #4422
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Poczytalam troche watek i wrocilam na dobry tor myslenia

Postawilam na Polskie marki
Jesli chodzi o krem to chyba zdecyduje sie na Vianek - nawilzajacy krem na dzien. ( http://natureco-shop.com/vianek-nawi...warzy-na-dzien )

a pod oczy waham sie meidzy Viankiem, a ECOLAB ktos uzywal ?

http://natureco-shop.com/p-14-244-vi...-krem-pod-oczy

http://natureco-shop.com/ecolab-gleb...-krem-pod-oczy

myslalam nad tym sylveco ale mialam kilka prouktow od nich i zaden mnie nie zachwycil (moze oprocz pomadki z peelingiem) wiem ze Vianek to tez niby takie sylveco ale moze sie sprawdzi.
Ja miałam ten nawilżający krem pod oczy z Vianka. Bardzo go lubiłam na dzień, również pod makijaż, ale na noc był trochę za słaby. Wspomnę jednak, że używałam go zimą, ponieważ zamówiłam go praktycznie zaraz po premierze tych kosmetyków.

Najlepszym naturalnym kremem pod oczy jest moim zdaniem Nacomi z olejkiem arganowym.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 11:24   #4423
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Ja miałam ten nawilżający krem pod oczy z Vianka. Bardzo go lubiłam na dzień, również pod makijaż, ale na noc był trochę za słaby. Wspomnę jednak, że używałam go zimą, ponieważ zamówiłam go praktycznie zaraz po premierze tych kosmetyków.

Najlepszym naturalnym kremem pod oczy jest moim zdaniem Nacomi z olejkiem arganowym.
Chcialam wlasnie cos na dzien poczytam o tym Nacomi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:18   #4424
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raz się żyje, jak to się mówi
Jak ten tonik z neem?

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64843001]Mam, a raczej miałam próbkę serum Juice Beauty (przyszła kilka dni temu w paczuszce od Sylwiusaki) https://www.sklep.warsztatpiekna.pl/...konalosci.html i spodziewałam się lekkiego, szybkowchłaniającego się produktu, a tu lepię się od 1,5 h i chyba dłużej nie będę czekać- idę spać i zobaczymy jutro rano
Buzia przyjemnie mrowi, ale nie jest zaczerwieniona, a mam do tego skłonność. Saszetka 1ml starczyła mi na raz, chociaż może trochę za dużo nałożyłam- myślałam, że się szybko wchłonie.
Sądzę, że serum Zatik Moringa Frankincense do tłustej jest jednak mniej lepiące- nie zostawia długo takiej warstwy. Szkoda, że pojemność próbki JB jest taka mała, bo chętnie spróbowałabym jeszcze jutro pod makijaż [/QUOTE]
Ja mam to serum juice beauty z zestawu miniaturkowego i u mnie się wchłania w ciągu kilku minut. Potem mogę spokojnie nałozyć krem. Może za dużo naraz używasz?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bo ich prawie nie ma

Co do pędzla, to się zakochałam. Miałam flat top Amilie, ale pozbyłam się go, a teraz stwierdzam, że był wręcz beznadziejny, myślałam, że nie umiem po prostu obsługiwać flat topa, ale ten Annabelle okazał się rewelacyjny, już w sklepie macając go czułam, że powinnam go kupić. Annabelle jest kilka zł tańszy, ale jest 100 razy lepszy. Amilie był za sztywny i zbyt gęsty, przez co nie dało się nim wykonywać żadnych ruchów kolistych, bo odbijał i hamował na twarzy, tylko stemplować można było, a tym robię wszystko i pięknie rozprowadza podkład
A nie wychodzą włosy z tego pędzla? Właśnie potrzebuję jakiś nowy i się zastanawiam nad tym z Annabelle....

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przeciwnie, jest już tego sporo

czy pamiętacie, ile najwięcej wydałyście na jakiś 1 kosmetyk? jaką miałyście zachciankę z kosmetyków naturalnych?

Ja wydałam jak dotąd najwięcej na kremy do twarzy Druide, ale nie brałam ich w ciemno, bo wcześniej miałam próbki.
U mnie wszystko zależy od aktualnego stanu konta
Jeśli mnie stać, to mogę wydać całkiem sporo, ale najpierw sprawdzam, że kosmetyk jest wart swojej ceny. Najdroższe znane mi kosmetyki naturalne to Tata Harper, gdzie niektóre kosztują nawet 500 zł.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:24   #4425
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

rabat 10% na wszystko z kodem: papawakacje
http://www.marsylskie.pl/

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

U mnie wszystko zależy od aktualnego stanu konta
Jeśli mnie stać, to mogę wydać całkiem sporo, ale najpierw sprawdzam, że kosmetyk jest wart swojej ceny. Najdroższe znane mi kosmetyki naturalne to Tata Harper, gdzie niektóre kosztują nawet 500 zł.
to jak kupisz to serum Tata za 1000 zł to daj znać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:34   #4426
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja mam to serum juice beauty z zestawu miniaturkowego i u mnie się wchłania w ciągu kilku minut. Potem mogę spokojnie nałozyć krem. Może za dużo naraz używasz?
Trochę za dużo wylało mi się z tej saszetki, bo konsystencja mnie zaskoczyła- spodziewałam się, że będzie rzadka, ale nie aż tak, dlatego też dałam się ponownie zaskoczyć stopniem i szybkością wchłaniania- wg mnie to wchłania się nawet nieźle, ale zdecydowanie zostawia lepką, klejącą się warstwę przez długi czas; rano już jej nie było, ale dyskomfort jednak pozostał, bo po kosmetyku do cery tłustej nie spodziewałam się takiego "zaklajstrowania"
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:38   #4427
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah kusisz tymi mineralami.. pamietam jaka mialam idealna cere po annabelle (w sensie jaki efekt dawaly) ale potem to przesuszenie

Ja tak mialam ale po pewnym czasie, wlasnie z mineralami mialam tak, ze jednego dnia mialam idealny makijaz twarz wygladala jak po photoshopie, a kilka dni pozniej mialam ciasto na twarzy lub wszystko mi schodzilo po 2 godzinach. Chyba one tak pracowaly wraz z kondycja mojej cery
Myślę, że nie powinnaś się zrażać, lepszy taki podkład, niż jakiś napchany silikonami czy olejami, a warto dawać skórze regularnie odpocząć, ale to chyba od każdego kosmetyku.

No właśnie się boję, że teraz mi się sprawdza ten podkład, bo jest to nowość na mojej skórze, a za tydzień, albo przed okresem czy o innej porze roku nie będę już potrafiła go okiełznać, ale u mnie to się tyczy też podkładów płynnych, więc tak czy siak...

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Najlepszym naturalnym kremem pod oczy jest moim zdaniem Nacomi z olejkiem arganowym.
U mnie się nie sprawdził na dłuższą metę.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jak ten tonik z neem?

A nie wychodzą włosy z tego pędzla? Właśnie potrzebuję jakiś nowy i się zastanawiam nad tym z Annabelle....
Dziś wieczorem przetestuję tonik, to dam znać. Imbir i trawa cytrynowa sprawdził się u mnie świetnie

Za wcześnie, by mówić o jakości pędzla, ale oceny ma bardzo dobre. Użyłam go dopiero raz i raz umyłam i nie wypadł ani jeden włosek, co dobrze wróży, bo z reguły to właśnie na początku używania lecą pojedyncze włoski, a tu nic. Wczoraj późnym wieczorem go umyłam i rano był jeszcze trochę mokry, ale położyłam go na parapecie w słońcu i już jest suchutki i zachował kształt. Wizualnie bardzo dobrze wykonany, drewienko polakierowane, żadnych ubytków czy śladów kleju nie widać ani nie czuć brzydkiego zapachu.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-02 o 12:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 12:44   #4428
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Chcialam wlasnie cos na dzien poczytam o tym Nacomi
Mnie trochę ściągał skórę pod oczami, chociaż zapowiadał się nieźle
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 13:15   #4429
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A nie wychodzą włosy z tego pędzla? Właśnie potrzebuję jakiś nowy i się zastanawiam nad tym z Annabelle....
Ja moge polecic, mam flat topa od nich juz 2 lata i nie przypominam sobie zeby mu z niego cos wypadło. Moge jeszcze polecic pedzle z Hakuro, mam h50s, h51 i h53 tez juz 2 lata i nic sie nie dzieje. Annabelle jest ciut mniej gesty od tamtych i ma dłuższe wlosie, wiec teoretycznie nakłada sie szybciej, ale krycie troche mniejsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2016-09-02 o 13:17
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 13:59   #4430
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

50% zniżki u Naturativ.
http://www.naturativ.pl/s/polecamy-oferty-specjalne/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 17:28   #4431
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
p
czy pamiętacie, ile najwięcej wydałyście na jakiś 1 kosmetyk? jaką miałyście zachciankę z kosmetyków naturalnych?

Ja wydałam jak dotąd najwięcej na kremy do twarzy Druide, ale nie brałam ich w ciemno, bo wcześniej miałam próbki.
ja przeszłam na naturalsy sporo czasu po tym, jak nauczyłam się (choć jeszcze bez całkowitego zrozumienia) czytać składy - kiedy już miałam fest uświadomione, że tak naprawdę działa to, co jest w kremie a nie to, co obiecują w reklamie więc już dużo wcześniej miałam dość roztropne podejście do cen... aczkolwiek ta roztropność polegała np. na tym, że chodziłam i gadałam, że nie wydam więcej niż stówę na krem, bo nie ma na świecie (czyli w sephorze kremów, które by były tego warte - po czym wchodziłam do rzeczonej sephory i kupowałam se balsam do ust (Clarins) za 160,-

W ogóle niestety jestem dośc kompulsywna zakupowo
ale raczej na pielęgnację dużo nie wydaję; więcej na kolorówkę (nienaturalną zresztą

ostatni drogi zakup u mnie to była Luna
kiedyś kupowałam kremy Clarinsa/Clinique, które uważam, że były dośc drogie - ale Diora czy Chanela bym nie kupiła
z naturalsów moje najdroższe (jak dotąd) to były Bio2You i Madara, czyli stówka z kawałkiem...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-09-02 o 17:30
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:28   #4432
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Tonik neem i cytron Orientany nie jest tak fajny, jak imbir i trawa cytrynowa Zostawił mi glicerynową, świecącą warstwę na skórze. Dziwne, niby ten jest do skóry tłustej, a tamten do mieszanej, ale tamten się wchłaniał mi pięknie i super tonizował ,a jednocześnie ściągał pory i matowił. Po neem się świecę. Nie jest zły, bo przyjemnie koi i ładnie pachnie, ale nad tamtym był zdecydowany zachwyt, a tutaj już go nie będzie Dobrze, że zbliża się zima, to pewnie się sprawdzi, ale na teraz odpuszczam i mam jeszcze do zużycia hydrolat z mięty pieprzowej, więc jego zużyję w pierwszej kolejności. Jeszcze spróbuję tego toniku jutro, bo może mam mylne wrażenie i jednak mi inaczej zadziała.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:44   #4433
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jak sobie pomyślę, ile wydałam w Sephorach, Douglasach i innych Mariaunaud (tych akurat nie ma już w Pl od jakiegoś czasu)....
Teraz już mnie tam w ogóle nie ciągnie- czasem przez neta kupię coś w Douglasie przed świętami; zresztą u nich to jeszcze jakieś marki eko można spotkać, bo w Sephorze to chyba był do tej pory tylko Pat & Rub, ale ja w nim akurat nie gustowałam zbytnio...

Zapomniałam napisać, że testuję aktualnie deo Pony H. i z zapachów dostępnych w pojemniczkach testowych mój nos zaakceptował tylko fresh & fruity, no może jeszcze na zimę sweet peach. Reszta mi nie podeszła zapachowo, ale postaram się użyć choć raz, żeby przekonać się, jak zapach leży na skórze, Dzisiaj i wczoraj działanie było ok- wilgoć jest, zapachu nie ma; jest wyczuwalny podczas aplikacji, a potem za jakiś czas sobie znika, no i dobrze, bo nie kłóci się z perfumami, czego nie lubię.
Ale bardzo spodobała mi się jego konsystencja- jest dużo rzadszy od Schmidts, nie trzeba go wydłubywać ze słoiczka, bo sam się przykleja do palców i bardzo łatwo rozsmarowuje

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-02 o 19:59
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:56   #4434
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja przeszłam na naturalsy sporo czasu po tym, jak nauczyłam się (choć jeszcze bez całkowitego zrozumienia) czytać składy - kiedy już miałam fest uświadomione, że tak naprawdę działa to, co jest w kremie a nie to, co obiecują w reklamie więc już dużo wcześniej miałam dość roztropne podejście do cen... aczkolwiek ta roztropność polegała np. na tym, że chodziłam i gadałam, że nie wydam więcej niż stówę na krem, bo nie ma na świecie (czyli w sephorze kremów, które by były tego warte - po czym wchodziłam do rzeczonej sephory i kupowałam se balsam do ust (Clarins) za 160,-

W ogóle niestety jestem dośc kompulsywna zakupowo
ale raczej na pielęgnację dużo nie wydaję; więcej na kolorówkę (nienaturalną zresztą

ostatni drogi zakup u mnie to była Luna
kiedyś kupowałam kremy Clarinsa/Clinique, które uważam, że były dośc drogie - ale Diora czy Chanela bym nie kupiła
z naturalsów moje najdroższe (jak dotąd) to były Bio2You i Madara, czyli stówka z kawałkiem...
ja nawet nie chcę myśleć o tych wycieczkach po Sephorah itp. Niestety dokładnie pamiętam na jaki krem wydałam tam masakryczną kasę, do dziś się stukam w głowę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:58   #4435
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64872791]
Zapomniałam napisać, że testuję aktualnie deo Pony H. i z zapachów dostępnych w pojemniczkach testowych mój nos zaakceptował tylko fresh & fruity, no może jeszcze na zimę sweet peach. Reszta mi nie podeszła zapachowo, ale postaram się użyć choć raz, żeby przekonać się, jak zapach leży na skórze, Dzisiaj i wczoraj działanie było ok- wilgoć jest, zapachu nie ma; jest wyczuwalny podczas aplikacji, a potem za jakiś czas sobie znika, no i dobrze, bo nie kłóci się z perfumami, czego nie lubię.
Ale bardzo spodobała mi się jego konsystencja- jest dużo rzadszy od Schmidts, nie trzeba go wydłubywać ze słoiczka, bo sam się przykleja do palców i bardzo łatwo rozsmarowuje [/QUOTE]

a jak wygloda dzialanie Pony w porownaniu do Schmids ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:00   #4436
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64872791]

Zapomniałam napisać, że testuję aktualnie deo Pony H. i z zapachów dostępnych w pojemniczkach testowych mój nos zaakceptował tylko fresh & fruity, no może jeszcze na zimę sweet peach. Reszta mi nie podeszła zapachowo, ale postaram się użyć choć raz, żeby przekonać się, jak zapach leży na skórze, Dzisiaj i wczoraj działanie było ok- wilgoć jest, zapachu nie ma; jest wyczuwalny podczas aplikacji, a potem za jakiś czas sobie znika, no i dobrze, bo nie kłóci się z perfumami, czego nie lubię.
Ale bardzo spodobała mi się jego konsystencja- jest dużo rzadszy od Schmidts, nie trzeba go wydłubywać ze słoiczka, bo sam się przykleja do palców i bardzo łatwo rozsmarowuje [/QUOTE]

Ja właśnie nie lubię ich konsystencji. Dlatego, że się rozwarstwia, jak jest powyżej 25 stopni, na dnie tworzą się grudy, na górze pływa olej. Muszę to mieszać co 2-3 dzień. W ogóle nakładam go szpatułką od kremu, bo inaczej włazi mi za paznokcie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:47   #4437
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a jak wygloda dzialanie Pony w porownaniu do Schmids ?
Na razie wydaje się być skuteczniejszy, ale miałam go na sobie 2x po pół dnia; nie wiem jeszcze, jak będzie po całym dniu, ale zapowiada się obiecująco- skóra jest miękka i przyjemnie, ale zupełnie nienachalnie i naturalnie pachnie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie lubię ich konsystencji. Dlatego, że się rozwarstwia, jak jest powyżej 25 stopni, na dnie tworzą się grudy, na górze pływa olej. Muszę to mieszać co 2-3 dzień. W ogóle nakładam go szpatułką od kremu, bo inaczej włazi mi za paznokcie.
Faktycznie przyszły rozwarstwione, ale raczej same doszły do siebie- w takim pojemniczku testowym jest go niewiele i mnie najwygodniej nabiera się opuszką palca- nie widziałam pełnowymiarowego opakowania, ale Pani zapewniała (w odręcznie napisanym liście ), że wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem i sam dojdzie do właściwej konsystencji- próbowałaś tak robić może?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-02 o 21:03
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 21:04   #4438
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64875246]
Faktycznie przyszły rozwarstwione, ale raczej same doszły do siebie- w takim pojemniczku testowym jest go niewiele i mnie najwygodniej nabiera się opuszką palca- nie widziałam pełnowymiarowego opakowania, ale Pani zapewniała w odręcznie napisanym liście, że wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem i sam dojdzie do właściwej konsystencji- próbowałaś tak robić może?[/QUOTE]

Nie próbowałam, zobaczę czy działa, chociaż mam wątpliwości, bo te grudy nawet szpatułką jest mi ciężko oderwać od dna. I przeszkadza mi jeszcze zostawianie osadu na skórze, którego zwykłe mycie pod prysznicem żelem HiPP nie usuwa. Muszę szorować mydłem do rąk, a i tak nie schodzi za dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 21:11   #4439
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, zobaczę czy działa, chociaż mam wątpliwości, bo te grudy nawet szpatułką jest mi ciężko oderwać od dna. I przeszkadza mi jeszcze zostawianie osadu na skórze, którego zwykłe mycie pod prysznicem żelem HiPP nie usuwa. Muszę szorować mydłem do rąk, a i tak nie schodzi za dobrze.
Może najpierw trzeba na moment ogrzać pod strumieniem ciepłej wody i dopiero potrząsnąć, bo to chyba ten olej kokosowy zastyga w grudy
Ja nie zauważyłam osadu na skórze, ale używam tylko mydła w kostce do mycia ostatnio, więc może dlatego.


Edit. podaję za Panią ze sklepu: "W przypadku rozwarstwienia składników zalecamy lekko przemieszać lub wstrząsnąć zawartość opakowania i włożyć je na kilka minut do lodówki. Dezodoranty w kremie najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu."

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-03 o 00:04
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 21:28   #4440
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



Ja tak mialam ale po pewnym czasie, wlasnie z mineralami mialam tak, ze jednego dnia mialam idealny makijaz twarz wygladala jak po photoshopie, a kilka dni pozniej mialam ciasto na twarzy lub wszystko mi schodzilo po 2 godzinach. Chyba one tak pracowaly wraz z kondycja mojej cery
Ja mam dokładnie właśnie tak samo. Jak zaczynałam używać minerały, to efekt był super, a teraz po 3 miesiącach używania jest jakaś masakra- schodzą, albo się robi ciasto. Nie wiem czy to kwestia kremu pod spód albo przyzwyczajenia skóry
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.