Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 18:17   #2581
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

O 18:50 napisali na facebooku, że zniżka 30% została ponownie ukryta.
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:26   #2582
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

http://www.meowcosmetics.com/123478894321fnke.htm kolejny kod
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:45   #2583
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Niestety już wykorzystany.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 22:51   #2584
sytja
Raczkowanie
 
Avatar sytja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, które odcienie podkładów Meow są zbliżone do Candy Cane z Lily Lolo?
sytja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:05   #2585
Florrie20
Raczkowanie
 
Avatar Florrie20
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie

Dziewczyny, mam do Was prośbę- czy mogłybyście mi doradzić w wyborze odcienia podkładu Meow?

Ogólnie mam już doświadczenie z minerałami... ale tylko takimi dostępnymi w Polsce Z gamy EDM, LL, Annabelle Minerals absolutnie żaden odcień mi nie pasuje, z Amilie do mojego koloru skóry jest dość mocno zbliżona gama Natural.... natomiast w Pixie Cosmetics znalazłam ideał- odcienie z gamy Calista, po prostu świetnie pasują do mojego kolorytu... Ale po okresie 2-letniego używania Pixie chciałabym spróbować czegoś nowego, a przy okazji - tańszego, bez dodatków roślinnych

Mój typ pod względem analizy kolorystycznej to Zgaszone Lato, czyli typ o niskim kontraście- jasna karnacja ( neutralna w kierunku chłodnej, łatwo się opala, ale wpierw na lekko różowy odcień, który przechodzi w żółtawy brąz), włosy ciemny blond ze słomianymi refleksami i oczy o ciemnych tęczówkach w barwie morskiej zieleni. Mam cerę tłustą, która potrzebuje kryjących podkładów ze względu na blizny potrądzikowe.

Sugerując się tabelą zaprezentowaną na stronie Meow wygląda na to, że najlepsza byłaby dla mnie grupa Korat w formule FF, jednak trudno mi się zdecydować...boję się, że będzie zbyt szara (?)

Czy któraś z Was używała Pixie w gamie Calista i czy możecie ewentualnie porównać efekt z minerałkami z gamy Meow?

Będę bardzo wdzięczna za życzliwą pomoc

Edytowane przez Florrie20
Czas edycji: 2013-04-01 o 15:21
Florrie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 02:43   #2586
drimer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

pierwszy raz probuje mineralow. kupilam korat 1 i abyssinian 2- meow flawless. nie mam ciemnej cery a wygladam jak obsypana maka. do tej pory uzywalalam revlon colorstay 150 buff. jaki kolory dobrac aby byl podobny? gdy przykladam moje probki do revlona to sa baaardzo jasne. czy taka jest uroda mineralow, ze gdy wciera sie ja na mokro flat topem to robia jasna maske?
drimer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:50   #2587
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez drimer Pokaż wiadomość
pierwszy raz probuje mineralow. kupilam korat 1 i abyssinian 2- meow flawless. nie mam ciemnej cery a wygladam jak obsypana maka. do tej pory uzywalalam revlon colorstay 150 buff. jaki kolory dobrac aby byl podobny? gdy przykladam moje probki do revlona to sa baaardzo jasne. czy taka jest uroda mineralow, ze gdy wciera sie ja na mokro flat topem to robia jasna maske?
Może masz złą tonacje po prostu i dlatego. Jakbym ja na siebie nałozyła np cos za bardzo neutralnego (wcale nie szarego), to też wyglądalabym za blado (choc jestem jasna) i że ogolnie cos nie tak.

A w sieci szukalas odpowiednikow? Może jakieś blogerki porównywaly...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 18:47   #2588
Inka2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny,
[edycja moderatora]
Ewentualnie czy któraś z Was mogłaby mi doradzić jakiegoś sprawdzonego allegrowicza bądź inną osobę u której mogłabym zakupić kosmetyki MEOW?
Jaki kolor pudru i typ może do mnie pasować, jeśli mam bardzo jasną karnację z licznymi zaczerwieniami, skórę mieszaną z licznymi zaskórnikami, mam też trochę popękanych naczynek, ogólnie cera problematyczna, teraz wysyp krostek
Plizz help
Proszę o pomoc!

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-04-04 o 19:43
Inka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:57   #2589
gusiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Inka2013 ja też szukam takiego sprawdzonego sprzedawcy, póki co jadę na próbkach, kupowanych na allegro, ale chciała bym kupić pełnowymiarowy podkład... W opiniach KWC dziewczyny piszą, że podkłady można kupić na allegro, niestety ja od dłuższego czasu śledzę wszystkie aukcje i nic... Pomóżcie dziewczyny!!
gusiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:55   #2590
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

teraz nie ma polskiego dystrybutora na allegro, ani sklepu internetowego
zdarzają się tylko aukcje, gdzie ktoś wystawia podkłady, bo np. nie trafił z kolorem.
polecam wspólne zamówienia na wizażu
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:40   #2591
Inka2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Soph, dzięki za info Na Allegro jednak obawiam się kupna, nawet jak sporadycznie ktoś sprzedaje całe opakowanie.
Oby tylko ktoś w najbliższym czasie zbierał zamówienia..
Inka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 13:14   #2592
gusiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
teraz nie ma polskiego dystrybutora na allegro, ani sklepu internetowego
zdarzają się tylko aukcje, gdzie ktoś wystawia podkłady, bo np. nie trafił z kolorem.
polecam wspólne zamówienia na wizażu


Super! Bardzo chętnie się dołączę do takiego zamówienia! Nie wiem tylko do kogo i gdzie się zwrócić, żeby się dowiedzieć coś więcej... Proszę dziewczyny, dajcie znać jak będzie takie zamówienie zbierane! Dziękuję za informację
gusiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 15:32   #2593
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Inka2013 Pokaż wiadomość
Soph, dzięki za info Na Allegro jednak obawiam się kupna, nawet jak sporadycznie ktoś sprzedaje całe opakowanie.
Oby tylko ktoś w najbliższym czasie zbierał zamówienia..
Cytat:
Napisane przez gusiak20 Pokaż wiadomość
Super! Bardzo chętnie się dołączę do takiego zamówienia! Nie wiem tylko do kogo i gdzie się zwrócić, żeby się dowiedzieć coś więcej... Proszę dziewczyny, dajcie znać jak będzie takie zamówienie zbierane! Dziękuję za informację
Polecam śledzić ten wątek. Będziecie wiedziały kiedy i kto otworzył wspólne zamówienie (nie tylko z MEOW)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:24   #2594
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Inka2013 Pokaż wiadomość
Soph, dzięki za info Na Allegro jednak obawiam się kupna, nawet jak sporadycznie ktoś sprzedaje całe opakowanie.
Oby tylko ktoś w najbliższym czasie zbierał zamówienia..
Cytat:
Napisane przez gusiak20 Pokaż wiadomość
Super! Bardzo chętnie się dołączę do takiego zamówienia! Nie wiem tylko do kogo i gdzie się zwrócić, żeby się dowiedzieć coś więcej... Proszę dziewczyny, dajcie znać jak będzie takie zamówienie zbierane! Dziękuję za informację
polecam wątek który podała zai
zamówienie zapewne 'wyskoczy' przy najbliższej zniżce.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:03   #2595
Florrie20
Raczkowanie
 
Avatar Florrie20
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Florrie20 Pokaż wiadomość
Witajcie

Dziewczyny, mam do Was prośbę- czy mogłybyście mi doradzić w wyborze odcienia podkładu Meow?

Ogólnie mam już doświadczenie z minerałami... ale tylko takimi dostępnymi w Polsce Z gamy EDM, LL, Annabelle Minerals absolutnie żaden odcień mi nie pasuje, z Amilie do mojego koloru skóry jest dość mocno zbliżona gama Natural.... natomiast w Pixie Cosmetics znalazłam ideał- odcienie z gamy Calista, po prostu świetnie pasują do mojego kolorytu... Ale po okresie 2-letniego używania Pixie chciałabym spróbować czegoś nowego, a przy okazji - tańszego, bez dodatków roślinnych

Mój typ pod względem analizy kolorystycznej to Zgaszone Lato, czyli typ o niskim kontraście- jasna karnacja ( neutralna w kierunku chłodnej, łatwo się opala, ale wpierw na lekko różowy odcień, który przechodzi w żółtawy brąz), włosy ciemny blond ze słomianymi refleksami i oczy o ciemnych tęczówkach w barwie morskiej zieleni. Mam cerę tłustą, która potrzebuje kryjących podkładów ze względu na blizny potrądzikowe.

Sugerując się tabelą zaprezentowaną na stronie Meow wygląda na to, że najlepsza byłaby dla mnie grupa Korat w formule FF, jednak trudno mi się zdecydować...boję się, że będzie zbyt szara (?)

Czy któraś z Was używała Pixie w gamie Calista i czy możecie ewentualnie porównać efekt z minerałkami z gamy Meow?

Będę bardzo wdzięczna za życzliwą pomoc
Hop, hop- czy ktoś może mi pomóc?
Florrie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:21   #2596
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Od lat używam EDM, ale próbuję szukać innych minerałów. Czy możecie podpowiedzieć w jaki kolor mogę "celować" w meow jeżeli używam fairly light z edm - formuła semi matte (seria beige)? Wycofany kolor perfect również był dobry.

Znalazłam tu głównie porównanie do fairly light neutral- ale dla mnie, z tego co pamiętam był on za żółty.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 13:48   #2597
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, w jakie kolory celować w Meow kryjacym? W Lumeire FF chyba najbardziej pasuje mi fair golden, choć nie jestem co do tego wciąż pewna...
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1364558579

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1364558579
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 14:13   #2598
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się,że masz lekko żółta cerę? Ja bym celowała w Manxa .
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:06   #2599
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Tez mi sie wydaje, ze jest lekko żółta, widzę to zwłaszcza na szyji. Manx to żółtek z brzoskiwnią, a jeszcze są zółtki z beżem - abyssinian i też z brzoskiwnią chartreux no i korat golden beige . A na jakim poziomie? 0 to chyba za jasny... może zamówię po 0 i 1 z kilku żółtków>>?
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 15:46   #2600
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja uzywałam abyssynian 1i 2,są bardziej szarawe niz Mnx.Z kolei Chartreux jest lekko różowy.Korat jest szary.Poziomy 0 bym sobie darowała, tez chciałam kiedys zamawiać, ale wytestowałam i poziom 0 to jest biały jak ściana.Celowałabym na twoim miejscu w 1 lub 2.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:53   #2601
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja uzywałam abyssynian 1i 2,są bardziej szarawe niz Mnx.Z kolei Chartreux jest lekko różowy.Korat jest szary.Poziomy 0 bym sobie darowała, tez chciałam kiedys zamawiać, ale wytestowałam i poziom 0 to jest biały jak ściana.Celowałabym na twoim miejscu w 1 lub 2.
Dzieki za opis, wezme w takim razie Manx, 1 i 2, moze 0 dla pewnosci, lubie siebie w wersji bladej bardzo, ale jednak z takim zlotawym, zoltawym tonem, taki kolor wtapia sie raczej w moja skore najlepiej.
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:42   #2602
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Dzieki za opis, wezme w takim razie Manx, 1 i 2, moze 0 dla pewnosci, lubie siebie w wersji bladej bardzo, ale jednak z takim zlotawym, zoltawym tonem, taki kolor wtapia sie raczej w moja skore najlepiej.
weź też angorę
właśnie organizowane jest wspólne zamówienie
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 01:43   #2603
drimer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

czy mi sie wydaje czy po nalozeniu tego podkladu zaden roz w kamieniu sie nei trzyma. nawet jak sie go nalozy to znika po godzinie
drimer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 05:41   #2604
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez drimer Pokaż wiadomość
czy mi sie wydaje czy po nalozeniu tego podkladu zaden roz w kamieniu sie nei trzyma. nawet jak sie go nalozy to znika po godzinie
wydaje ci się; używam różu w kamieniu i nie znika
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 12:32   #2605
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
weź też angorę
właśnie organizowane jest wspólne zamówienie
Będę zamawiała z allegro, przy okazji innych zakupów, bo chyba wyjdzie mi taniej, tam niestety nie ma angory
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 12:48   #2606
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Będę zamawiała z allegro, przy okazji innych zakupów, bo chyba wyjdzie mi taniej, tam niestety nie ma angory
mniej więcej podobnie, ale na zbiorowych taniej, teraz jest zniżka -15%
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 16:11   #2607
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam zamiar wypróbować podkłady Meow. Doradźcie mi proszę, w które odcienie powinnam celowac - mam jasną skórę w odcieniu wpadającym w żółty, absolutnie bez żadnych różowych czy brzoskiwnionych tonów. Podkłady z innym firm, które mi najbardziej pasuja to:
- z Pixie: Faylinn 0 i 1 oraz Bliss 0 i 1
- z EDM: Linen
I które odcienie jasności powinnam brać pod uwagę (w formułach: Pampered Puss i Flawless Feline)? 1? 2? a może i 3? Pomóżcie
__________________
Wymieniam się:
Szafa

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista

Edytowane przez MA66IE
Czas edycji: 2013-04-16 o 20:22
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 18:23   #2608
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Mam zamiar wypróbować podkłady Meow. Doradźcie mi w które odcienie powinnam celowac - mam jasną skórę w odcieniu wpadającym w żółty, absolutnie bez żadnych różowych czy brzoskiwnionych tonów. Podkłady z innym firm, które mi najbardziej pasuja to:
- z Pixie: Faylinn 0 i 1 oraz Bliss 0 i 1
- z EDM: Linen
Pomóżcie
Ja też mam jasną ,żółtawą cerę-wkleiłam swoje zdjęcie pare stron temu.Mi pasuje w miare manx, ocicaty,koraty,siamese
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:48   #2609
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Mam zamiar wypróbować podkłady Meow. Doradźcie mi w które odcienie powinnam celowac - mam jasną skórę w odcieniu wpadającym w żółty, absolutnie bez żadnych różowych czy brzoskiwnionych tonów. Podkłady z innym firm, które mi najbardziej pasuja to:
- z Pixie: Faylinn 0 i 1 oraz Bliss 0 i 1
- z EDM: Linen
Pomóżcie
Z EDM miałam Fairly Light Neutral - też bez żadnych różowych czy brzoskwiniowych tonów, tylko ciemniejszy od Linen. Z Meow najbardziej mi pasuje Angora, zaraz po niej Manx, on ma odrobinę więcej brzoskiniowych tonów (Angora w ogóle ich nie ma), Abyssinian też byłby fajny, gdyby nie ta przepaść kolorystyczna pomiędzy poziomem 2 i 3, a Korat jest trochę za szary (też nie ma w sobie różu). Siamese ma różowe tony, niestety.
Ale ja jestem typem, któremu żaden żółty nie był nigdy za żółty
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 17:08   #2610
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Z EDM miałam Fairly Light Neutral - też bez żadnych różowych czy brzoskwiniowych tonów, tylko ciemniejszy od Linen. Z Meow najbardziej mi pasuje Angora, zaraz po niej Manx, on ma odrobinę więcej brzoskiniowych tonów (Angora w ogóle ich nie ma), Abyssinian też byłby fajny, gdyby nie ta przepaść kolorystyczna pomiędzy poziomem 2 i 3, a Korat jest trochę za szary (też nie ma w sobie różu). Siamese ma różowe tony, niestety.
Ale ja jestem typem, któremu żaden żółty nie był nigdy za żółty
Właśnie tak myślę o Abyssinian, Angora i Manx, tylko nie wiem które odcienie (jeżeli chodzi o jasność) powinnam brać pod uwagę w formule Pampered Puss i Fawless Felline? Chciałabym dobrać coś na poziomie China Doll z Lily Lolo czy Linen z EDM + coś trochę ciemniejszego na lato - nie wiem czy celowac w 1 i 2, czy też brać pod uwagę również 0 a może i 3?
__________________
Wymieniam się:
Szafa

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.