Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 10:08   #2911
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pierwsze testy nie były u mnie zbyt udane . W golden fairest wyglądałam jak topielica a w połaczeniu z korektorem medium TŻ zapytał po powrocie z pracy czy jestem chora No, tyle chyba wystarczy aby stwierdzić, że nie było ładnie Dziś mam natural fair i jest trochę lepiej, rzeczywiście naturale ładnie komponują się z bladziochami.
Jutro sprawdzę golden fair ale wydaje mi się, że najlepiej pasowałaby mi jakaś mieszanka golden z natural.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:10   #2912
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w podkładzie Annabelle 4g da się wyciągnąć sitko? Nie chodzi mi o tą przekręcaną nakładkę (z nią sobie poradziłam ) tylko o samo sitko, żeby dostać się do pudru i móc go swobodnie przyciemnić.
Da się dostać do środka wyjmując denko. Jak przejrzysz wątek wstecz to znajdziesz opis jak to zrobić
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:53   #2913
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Da się dostać do środka wyjmując denko. Jak przejrzysz wątek wstecz to znajdziesz opis jak to zrobić
Bardzo dziękuję, znalazłam instrukcję. Że też ja nie wpadłam na to, że to się od denka da otworzyć... idę więc kombinować. Mam nadzieję, że nie przekombinuję
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:22   #2914
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny ... mam głupie pytanie.

Fairest jest ciemniejszy niż Fair?

Z nazwy wynikałoby odwrotnie, ale znalazłam w Internecie swatch gdzie dziewczyna ułożyła te odcienie w kolejności fair - fairest - light - medium - dark
i na swatch'ach zarówno tonacji natural, golden jak i beige FAIR jest jaśniejszy niż FAIREST !

Chce kupić próbki, byłam zdecydowana na natural FAIR a teraz zgłupiałam!
Ma któraś z Was FAIREST - czy jest on prawie biały?

Chce znaleźć coś podobnego do Lily Lolo - Blondie ew Warm Peach (ale widzę, że Anabelle odcienie golden ma bardzo żółte, więc chyba natural lepsze)
Albo jeśli któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay w odcieniu 150 BUFF to poproszę o podpowiedź, którego używacie z Anabelle.

Edytowane przez frezja123
Czas edycji: 2014-06-01 o 08:23
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:38   #2915
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ... mam głupie pytanie.

Fairest jest ciemniejszy niż Fair?

Z nazwy wynikałoby odwrotnie, ale znalazłam w Internecie swatch gdzie dziewczyna ułożyła te odcienie w kolejności fair - fairest - light - medium - dark
i na swatch'ach zarówno tonacji natural, golden jak i beige FAIR jest jaśniejszy niż FAIREST !

Chce kupić próbki, byłam zdecydowana na natural FAIR a teraz zgłupiałam!
Ma któraś z Was FAIREST - czy jest on prawie biały?

Chce znaleźć coś podobnego do Lily Lolo - Blondie ew Warm Peach (ale widzę, że Anabelle odcienie golden ma bardzo żółte, więc chyba natural lepsze)
Albo jeśli któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay w odcieniu 150 BUFF to poproszę o podpowiedź, którego używacie z Anabelle.
Fairest jest jaśniejszy niż fair, ale na pewno nie biały Używałam kiedyś Buff z Revlona, jednak ciemniał mi na twarzy i wtedy był na poziomie golden fair. Przez większą część roku używam golden fairest, a po lecie zmieszany z fair.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:39   #2916
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ... mam głupie pytanie.

Fairest jest ciemniejszy niż Fair?

Z nazwy wynikałoby odwrotnie, ale znalazłam w Internecie swatch gdzie dziewczyna ułożyła te odcienie w kolejności fair - fairest - light - medium - dark
i na swatch'ach zarówno tonacji natural, golden jak i beige FAIR jest jaśniejszy niż FAIREST !

Chce kupić próbki, byłam zdecydowana na natural FAIR a teraz zgłupiałam!
Ma któraś z Was FAIREST - czy jest on prawie biały?

Chce znaleźć coś podobnego do Lily Lolo - Blondie ew Warm Peach (ale widzę, że Anabelle odcienie golden ma bardzo żółte, więc chyba natural lepsze)
Albo jeśli któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay w odcieniu 150 BUFF to poproszę o podpowiedź, którego używacie z Anabelle.
Fairest jest najjaśniejszy.
Najbliżej Blondie jest jest dla mnie Beige Light (ewentualnie mieszanka Beige Fair i Beige Light). Jeśli weźmiesz coś z gamy Natural, to będzie mieć jeszcze więcej różowych tonów niż Beige (który też jest dla mnie różowawy). Za to Goldeny są dla cery z naturalnie różowym odcieniem zabójczo żółte.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-06-01 o 08:40
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:53   #2917
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Fairest jest najjaśniejszy.
Najbliżej Blondie jest jest dla mnie Beige Light (ewentualnie mieszanka Beige Fair i Beige Light). Jeśli weźmiesz coś z gamy Natural, to będzie mieć jeszcze więcej różowych tonów niż Beige (który też jest dla mnie różowawy). Za to Goldeny są dla cery z naturalnie różowym odcieniem zabójczo żółte.
o kurcze! Myślałam, że natural jest pozbawiony tonacji zółtej i różowej, z samej nazwy wynika, że nie powinien iść w żadnym kierunku.
Czy dla lekko żółtej karnacji tylko golden?
No teraz to mam kłopot.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 10:43   #2918
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Frezja mam teraz próbki:
-natural fair
-golden fairest i fair
-beige fairest i fair

mogę Ci zrobić fotkę w słoiczkach to może coś Ci pomoże? U mnie lepiej się sprawdza mieszanka Revlon 150 i 180 ale bardziej w kierunku 180 i po 3 dniach testowania stwierdziłam, że jednak golden fair jest najlepszy. Beige jeszcze nie sprawdzałam ale wpada w róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1406.jpg (145,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1408.jpg (181,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1409.jpg (150,5 KB, 23 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-06-01 o 10:53
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 10:45   #2919
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Frezja mam teraz próbki:
-natural fair
-golden fairest i fair
-beige fairest i fair

mogę Ci zrobić fotkę w słoiczkach to może coś Ci pomoże? U mnie lepiej się sprawdza mieszanka Revlon 150 i 180 ale bardziej w kierunku 180 i po 3 dniach testowania stwierdziłam, że jednak golden fair jest najlepszy. Beige jeszcze nie sprawdzałam ale wpada w róż.
ojej, jesteś kochana, gdybyś miała czas to poproszę zdjęcia
Bardzo dziękuję
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 10:58   #2920
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A już tak konkretnie dalej w słońcu wyglądają tak. Z bliska wyglądają na bardzo intensywne ale przecież nakłada się tylko "mgiełkę". Dziewczyny a jaka jest różnica między korektorem medium i dark? Kurcze chodzi mi o to, żeby był jednak jasny ale ten medium jest "brudny" . Może powinnam kupić dark? Sama nie wiem, mogłam wziąć próbkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1412.jpg (152,1 KB, 34 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-06-01 o 11:00
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:08   #2921
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja uzywalam revlon buff i teraz u mnie najlepiejsie sprawdza mieszanka golden fairest i fair, ale jak nie chce mi sie bawic, to samodzielnie wole fair niz fairest.


Dziewczyny,a ktoras ma porownanie flat topow hakuro (jesli tak, to ktore nr) z annabelle?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 13:48   #2922
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny możliwe, że już takie pytanie gdzieś padło. Mianowicie te nowe bigi 10g, a dokładnie ich słoiczki są otwierane (czy mozna ściągnąć denko albo sitko)?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:31   #2923
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziewczyny możliwe, że już takie pytanie gdzieś padło. Mianowicie te nowe bigi 10g, a dokładnie ich słoiczki są otwierane (czy mozna ściągnąć denko albo sitko)?
Dosłownie kilka postów temu juz ktoś o to pytał. Można zdjąć denko. Nawet ktoś podlinkował instrukcję jak to zrobić
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:37   #2924
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Pierwsze testy nie były u mnie zbyt udane . W golden fairest wyglądałam jak topielica a w połaczeniu z korektorem medium TŻ zapytał po powrocie z pracy czy jestem chora No, tyle chyba wystarczy aby stwierdzić, że nie było ładnie Dziś mam natural fair i jest trochę lepiej, rzeczywiście naturale ładnie komponują się z bladziochami.
Jutro sprawdzę golden fair ale wydaje mi się, że najlepiej pasowałaby mi jakaś mieszanka golden z natural.
"myślę że spasuje Ci mix golden fairest i fair a nawet prawie pewna jestem, że sam golden fairest nie wystarczy i będzie za jasny"
a jednak zgadłam
ja nosiłam właśnie mix golden i natural i wychodził taki nijaki kolor, coś dla mnie..

i analogicznie dla koleżanki:
Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
ma bardzo żółte, więc chyba natural lepsze)
Albo jeśli któraś z Was używała podkładu Revlon ColorStay w odcieniu 150 BUFF to poproszę o podpowiedź, którego używacie z Anabelle.
Golden fairest, patrzyłam na lily lolo blondie i warm peach.. bardzo podobne
Naturale są zbyt szare i chłodne
I: moja mama nosiła czysty buff i dla niej golden fairest jest perfecto.
Beige jest chyba nieco zbyt pomarańczowy, najwyżej spróbowałabym z próbkami (fairest i fair)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-01 o 14:40
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:04   #2925
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Fairest jest najjaśniejszy.
Najbliżej Blondie jest jest dla mnie Beige Light (ewentualnie mieszanka Beige Fair i Beige Light). Jeśli weźmiesz coś z gamy Natural, to będzie mieć jeszcze więcej różowych tonów niż Beige (który też jest dla mnie różowawy). Za to Goldeny są dla cery z naturalnie różowym odcieniem zabójczo żółte.
Nie powiedziałabym, że zabójcze.
Ja akurat mam różowatą cerę, ale zarówno akurat beige jest dla mnie za różowy, a natural (mam fairest)... za biały. Za to golden akurat się wpisał, ale tylko tylko ten fairest (przynajmniej teraz), fair jest za ciemny.
Chociaż najbardziej to mi pasuje mieszanka golden z natural, oba fairest.

W tym tygodniu idę na solarę, żeby trochę odcienia na skórze złapać bo za jasna jestem i zobaczę jaki wtedy mi kolor będzie pasował.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
o kurcze! Myślałam, że natural jest pozbawiony tonacji zółtej i różowej, z samej nazwy wynika, że nie powinien iść w żadnym kierunku.
Czy dla lekko żółtej karnacji tylko golden?
No teraz to mam kłopot.
Ja na Twoim miejscu celowałabym w golden fairest i natural fairest (weź sobie obie próbki), być może jak żaden z nich osobno to mieszanka? Bo mnie taka właśnie pasuje
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:06   #2926
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------


Ja na Twoim miejscu celowałabym w golden fairest i natural fairest (weź sobie obie próbki), być może jak żaden z nich osobno to mieszanka? Bo mnie taka właśnie pasuje
Mi też Robi się totalny neutral, tak właśnie powinien wyglądać Natural.. wchodzić ani w róż ani w żółty..
Zepsute..-ekhemekhem-kolory.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:54   #2927
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym, że zabójcze.
Ja akurat mam różowatą cerę, ale zarówno akurat beige jest dla mnie za różowy, a natural (mam fairest)... za biały. Za to golden akurat się wpisał, ale tylko tylko ten fairest (przynajmniej teraz), fair jest za ciemny.
Chociaż najbardziej to mi pasuje mieszanka golden z natural, oba fairest.
No tak, można jeszcze wziąć pod uwagę teorię, która mówi, że kolor podkładu może być przeciwwagą dla naszego naturalnego i na tej zasadzie różowości balansujemy żółcią i odwrotnie. U mnie ta zasada się niestety nie sprawdza, w żółtych tonach wyglądam jak pacjentka z żółtaczką, podobnie jak niektórzy w różach jak prosiątko. Ciekawe od czego to zależy, że jedni mogą stosować przeciwstawne kolory a inni nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:06   #2928
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od koloru szyi i reszty ciala- moje cialo jest ewidentnie zolte, twarz-niestety rozowa. Dlatego stosuje zolte podklady.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 17:05   #2929
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A już tak konkretnie dalej w słońcu wyglądają tak. Z bliska wyglądają na bardzo intensywne ale przecież nakłada się tylko "mgiełkę".
Bardzo Ci dziękuję za zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ja uzywalam revlon buff i teraz u mnie najlepiejsie sprawdza mieszanka golden fairest i fair, ale jak nie chce mi sie bawic, to samodzielnie wole fair niz fairest.


Dziewczyny,a ktoras ma porownanie flat topow hakuro (jesli tak, to ktore nr) z annabelle?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wzięłam goldeny i jeden z natural
Ja nie mam porównania tych dwóch flat topów, bo używam wyłącznie Hakuro i jest dla mnie najlepszy. Wg mnie Hakuro jest bardziej "treściwy" niż wiele innych firm np EcoTools, to co nabierzesz na pędzel nie wpada gdzieś między włosy, ale zostaje na twarzy. Nie gubi włosia. Mój ideał. Żałuję, że kupiłam też Eco Tools niepotrzebnie wydana kasa.

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
"myślę że spasuje Ci mix golden fairest i fair a nawet prawie pewna jestem, że sam golden fairest nie wystarczy i będzie za jasny"
a jednak zgadłam
ja nosiłam właśnie mix golden i natural i wychodził taki nijaki kolor, coś dla mnie..

i analogicznie dla koleżanki:


Golden fairest, patrzyłam na lily lolo blondie i warm peach.. bardzo podobne
Naturale są zbyt szare i chłodne
I: moja mama nosiła czysty buff i dla niej golden fairest jest perfecto.
Beige jest chyba nieco zbyt pomarańczowy, najwyżej spróbowałabym z próbkami (fairest i fair)

Cytat:
Ja na Twoim miejscu celowałabym w golden fairest i natural fairest (weź sobie obie próbki), być może jak żaden z nich osobno to mieszanka? Bo mnie taka właśnie pasuje
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Mi też Robi się totalny neutral, tak właśnie powinien wyglądać Natural.. wchodzić ani w róż ani w żółty..
Zepsute..-ekhemekhem-kolory.
Dziękuję wszystkim dziewczynom jesteście jednomyślne

Wzięłam więc golden'y i natural fair.
Teraz jestem po peelingach chemicznych, stosuję retinoidy więc moja cera dość mocno wybielała, być może dobry będzie nawet fairest. Bardzo mi pomogłyście w końcu zdecydować co wziąć.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 18:45   #2930
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
"myślę że spasuje Ci mix golden fairest i fair a nawet prawie pewna jestem, że sam golden fairest nie wystarczy i będzie za jasny"
a jednak zgadłam
ja nosiłam właśnie mix golden i natural i wychodził taki nijaki kolor, coś dla mnie..
Zgadłaś jak najbardziej, dobrze, że kupiłam obie próbki Tylko teraz które duże opakowanie wybrać? Chyba wezmę fair zwłaszcza, że na lato a potem fairest na zimę.

Bałam się, że podkład będzie się ważył, że nie znajdę pod niego kremu a trzyma mi się idealnie przez cały dzień i to na każdym kremie. Testowałam na Soraya matującym a potem mieszance Ziaji SPF 25 z kremem Garniera BB i makijaż wytrzymał. Około 14-15 używam bibułki matującej i do wieczora latam bez poprawek. Szał Może jutro dotrze Vichy SPF 50 to sprawdzę jak się zgrają.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość

Wzięłam goldeny i jeden z natural
Ja nie mam porównania tych dwóch flat topów, bo używam wyłącznie Hakuro i jest dla mnie najlepszy. Wg mnie Hakuro jest bardziej "treściwy" niż wiele innych firm np EcoTools, to co nabierzesz na pędzel nie wpada gdzieś między włosy, ale zostaje na twarzy. Nie gubi włosia. Mój ideał. Żałuję, że kupiłam też Eco Tools niepotrzebnie wydana kasa.


Ja też nie mam porównanie między nimi ale jak do tej pory Hakuro H51 spisuje się super do mineralnego. Jurto sprawdzę jakieś inne.
Niepotrzebnie wydana kasa na pędzel Kobieto moje serce krwawi, co Ty za herezje opowiadasz ? Nie, żartuję ale który Ecotools masz? Ja dla każdego pędzla szukam innego zastosowania jeśli w pierwotnym się nie sprawdzi.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:01   #2931
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zgadłaś jak najbardziej, dobrze, że kupiłam obie próbki Tylko teraz które duże opakowanie wybrać? Chyba wezmę fair zwłaszcza, że na lato a potem fairest na zimę.

Bałam się, że podkład będzie się ważył, że nie znajdę pod niego kremu a trzyma mi się idealnie przez cały dzień i to na każdym kremie. Testowałam na Soraya matującym a potem mieszance Ziaji SPF 25 z kremem Garniera BB i makijaż wytrzymał. Około 14-15 używam bibułki matującej i do wieczora latam bez poprawek. Szał Może jutro dotrze Vichy SPF 50 to sprawdzę jak się zgrają.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Ja też nie mam porównanie między nimi ale jak do tej pory Hakuro H51 spisuje się super do mineralnego. Jurto sprawdzę jakieś inne.
Niepotrzebnie wydana kasa na pędzel Kobieto moje serce krwawi, co Ty za herezje opowiadasz ? Nie, żartuję ale który Ecotools masz? Ja dla każdego pędzla szukam innego zastosowania jeśli w pierwotnym się nie sprawdzi.
EcoTools : 1201 Tapered Blush , 1290 pędzel do wykończenia makijażu, 1200 do pudru, 1229 do bronzera

Kupiłam "w ciemno" po przeczytaniu mnóstwa opinii na różnych stronach, forach, youtube.
Nie wyciągałam ich w sklepie z tych foliowych (plastikowych?) opakowań, bo uważam, że nie można macać pędzli.

Dla mnie są tragiczne i serio - nie mam pojęcia do innym się w nich podoba. Jestem zaskoczona tak dobrymi opiniami dla takiego czegoś
Te pędzle dla mnie są o wiele za miękkie, nie chodzi tu o delikatność (miłe miziane po twarzy, brak kłucia) ale o giętkość włosia - Hakuro są treściwie, sztywne i przy okazji mięciutkie. Jak na nabieram podkład / róż/ bronzer na Hakuro to mam wszystko na buzi.
EcoTools "wciąga" mi kosmetyki, żeby coś było widać na twarzy to muszę nabrać dużo różu czy bronzera, kilka razy maznąć. Dla mnie badziewie jakich mało
Nigdy już ich nie kupię, żeby nie wiem jakie miały opinię i pozostaje przy Hakuro.
Ostatnio koleżanka chciała mnie namówić na EveryDay Minerals i podziękowałam, bo boję się, że będzie powtórka jak przy EcoTools.

Mam swoje kochane Hakuro i tego będę się trzymać po wieki
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:13   #2932
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam podobne odczucia. Pierwszy kupiłam ten gruby do brązera i spodobał mi się jako do pudru, potem kupiłam ten do różu i klapa, nie znalazła dla niego żadnego zastosowania (no chyba że do rozświetlacza) dlatego puściłam go w świat i nie kupiłam żadnego innego Ecotoolsa. Ja też nie rozumiem zachwytów nad nimi a macałam już wszystkie wielokrotnie (przepraszam ). Zawsze miałam nadzieję, że któryś mi się spodoba ale nic z tego.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:00   #2933
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, ktoś tu wrzucał link do wątku, gdzie są aktualne promocje na minerały. Teraz nie mogę go znaleźć
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:00   #2934
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za zdjęcia


Wzięłam goldeny i jeden z natural
Ja nie mam porównania tych dwóch flat topów, bo używam wyłącznie Hakuro i jest dla mnie najlepszy. Wg mnie Hakuro jest bardziej "treściwy" niż wiele innych firm np EcoTools, to co nabierzesz na pędzel nie wpada gdzieś między włosy, ale zostaje na twarzy. Nie gubi włosia. Mój ideał. Żałuję, że kupiłam też Eco Tools niepotrzebnie wydana kasa.








Dziękuję wszystkim dziewczynom jesteście jednomyślne

Wzięłam więc golden'y i natural fair.
Teraz jestem po peelingach chemicznych, stosuję retinoidy więc moja cera dość mocno wybielała, być może dobry będzie nawet fairest. Bardzo mi pomogłyście w końcu zdecydować co wziąć.
Jeżeli Ci skóra wybielała to natural fair może być ciut ciemny, chociaż sama nie mam porównania. Oby jednak przypasował



A odnośnie pędzli - czy któraś miała Flat Topa z Everyday Minerals i może porównać do Hakuro ? Bo ja mam FT z EDM i... jest stary już, chciałabym wymienić, i nie wiem czy się szarpnąć żeby taki sam kupić, czy ten z Anabelle czy jednak Hakuro ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:04   #2935
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoś tu wrzucał link do wątku, gdzie są aktualne promocje na minerały. Teraz nie mogę go znaleźć
Ja wrzucałam

KLIK
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 23:11   #2936
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
A odnośnie pędzli - czy któraś miała Flat Topa z Everyday Minerals i może porównać do Hakuro ? Bo ja mam FT z EDM i... jest stary już, chciałabym wymienić, i nie wiem czy się szarpnąć żeby taki sam kupić, czy ten z Anabelle czy jednak Hakuro ?
Jeśli nie ten z EDM to weź Hakuro. best of the best ever.
(Niestety AM nie są dla mnie warte grzechu więc polecać nie będę : ( zrobione są na pół gwizdka o czym świadczy chociażby Pan Kikut ginący w mojej miseczce na pędzle, a bardzo drogie są za tą jakość..
a Hakuro są dla mnie genialne, jakościowe za korzystną cenę uniwersalne i wielowymiarowe, satysfakcja gwarantowana)
: D
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-01 o 23:13
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 06:34   #2937
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dzieki dziewczyny!
ja dopiero niedawno zaczęłam sie bawic w minerały i wtedy na próbe (bo nie wiedziałam czy minerały zostaną ze mną na dłuzej, czy skonczy sie na próbkach) wziełamz estaw tanich pędzli z sunshade minerals- i o ile ich kabuki wg mnie jest świetne za tą cene, to flat top to chyba nie to.. a wole nakładac podklad flat topem

W takim razie, te dziewczyny, które mi polecają hakuro , który numerek używacie? Bo są tam mniejsze i wieksze.. a ja sie moge szarpnąc tylko na jeden póki co niestety..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 07:55   #2938
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

W takim razie, te dziewczyny, które mi polecają hakuro , który numerek używacie? Bo są tam mniejsze i wieksze.. a ja sie moge szarpnąc tylko na jeden póki co niestety..
Pędzle do podkładu z Hakuro to: H54, H52, H51 i H50s.

Dla mnie idealny do minerałów jest Hakuro H50S.
Z tego co zauważyłam na forach i blogach najpopularniejsze są H51 oraz H50S - tu masz porównanie http://kabodreams.blogspot.com/2013/...l#.U4wevvl_uSo

Ja używam H50S bo jest mniejszy i wg mnie bardziej poręczny.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja wrzucałam

KLIK
dziękuję
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 08:08   #2939
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny Podobno ktoś wrzucił instrukcję jak otworzyć sitko w słoiczku 4g .. Zamowilam ostatnio i wyglada inaczej niz kiedys Chyba można coś poprzekręcać tam ale nie znam sie na tym zupełnie a nie chce popsuć
Szukałam instrukcji ale niestety nie zauważyłam jej a nie mam zbyt dużo czasu
Agun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:11   #2940
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość

A odnośnie pędzli - czy któraś miała Flat Topa z Everyday Minerals i może porównać do Hakuro ? Bo ja mam FT z EDM i... jest stary już, chciałabym wymienić, i nie wiem czy się szarpnąć żeby taki sam kupić, czy ten z Anabelle czy jednak Hakuro ?
Ja mam tego ściętego flat topa ale jeszcze nie sprawdzałam z minerałami https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wietlacza.html
Dziś nakładałam Ecotools puchaczem do brązera. Chyba poszło więcej podkładu, musiał go trochę wchłonąć ale efekt bardzo ładny, lekki ale z dobrym kryciem, nawet nie musiałam spryskiwać twarzy mgiełką E.L.F.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny!
ja dopiero niedawno zaczęłam sie bawic w minerały i wtedy na próbe (bo nie wiedziałam czy minerały zostaną ze mną na dłuzej, czy skonczy sie na próbkach) wziełamz estaw tanich pędzli z sunshade minerals- i o ile ich kabuki wg mnie jest świetne za tą cene, to flat top to chyba nie to.. a wole nakładac podklad flat topem

W takim razie, te dziewczyny, które mi polecają hakuro , który numerek używacie? Bo są tam mniejsze i wieksze.. a ja sie moge szarpnąc tylko na jeden póki co niestety..
Mam H50 i H51, H52 jak dla mnie bez porównania lepszy jest H51 tak samo do minerałów czy fluidów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.