Ujędrnić twarz! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 11:58   #31
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Question Dot.: Ujędrnić twarz!

Hej,

Przestudiowałam troszkę forum Biochemia Urody, poczytałam Waszych porad i wzięło mnie Zmieniam sposób pielęgnacji swojej cery, koniec z drogimi kremami, cud-maseczkami i innymi takimi

Od trzech dni stosuje na noc kremik z kwasami Glycolix Facial Cream 10% AHA(wolny kwas glikolowy o stężeniu 10%, liposomalne wit. A, C, E, wyciąg z zielonej herbaty), a rano woda termalna zmieszana z tonikiem do przemycia twarzy, potem Juvit a na to Avene Emulsion Ecran Extreme 60, Muszę powiedzieć, ze jestem w szoku, ja już widzę poprawę, czy to możliwe, tak prędko ? Myślę, ze ten kremik na noc mi tak dobrze robi, bo koloryt cery wyraźnie się wyrównuje, przebarwienia są jakby jaśniejsze. Cerę mam mieszaną, trochę wrażliwą, więc bałam się tych tłustych bądź co bądź preparatów z rana, ale jak widać kwasy na noc tak wysuszają skórę, że rano Juvit wsiąka w nią momentalnie, no troszkę się świecę po nałożeniu filtru, ale skóra gładka jak pupka niemowlaka

Aha wszystkie preparaty nakładam zarówno na twarz, szyję jak i na dekolt i jak na razie żaden nie podrażnia. Gorzej z oczami, nie nie tu kwasów nie nakładam tylko ten filtr pod oczy, on trochę podrażnia, mam bardzo wrażliwe oczy, nie wiem jak to obejść

Nie wiem też, co będzie po nałożeniu podkładu na ten filtr, bo jeszcze nie próbowałam, trochę się tego obawiam przyznam szczerze. I właśnie tu też mam pytanko do Was ekspertki odnośnie Neutrogeny: mam podkład i puder w kamieniu, które świetnie mi pasują, ale kompletnie nie znam się na ich składzie. Będę wdzięczna, poradźcie, czy będą odpowiednie Czy te filtry, które mają w swoim składzie mogą kolidować z tymi zawartymi w emulsji Avene

Oto ich opisy:

Neutrogena Healthy Skin Liquid Makeup Oil-Free SPF 20

Visibly reduces the appearance of fine lines and wrinkles.
  • Hypoallergenic.
  • Non-Comedogenic.
  • Non-acnegenic.
  • Fragrance-Free.
  • Dermatologist developed.
Active Ingredients: Contains: Titanium Dioxide 2.4%

Inactive Ingredients: Cyclomethicone, Purified Water, Talc, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-4 Oleate, Dimethicone Copolyol, Synthetic Wax, Melibiose, Matricaria Extract, Aloe Barbadensis Gel, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Neutrogena Healthy Defense Protective Powder, SPF 30
  • Provides a natural-looking, shine-free finish.
  • Blurs imperfections, leaving skin looking flawless.
  • Coverage is weightless-skin looks smooth and soft.
  • SPF 30 helps keep skin healthier and younger-looking.
  • Anti-oxidants help protect skin from environmental damage.
  • Multi-vitamins help soften and condition the skin.
  • Hypoallergenic
  • Non-comedogenic
  • Fragrance-free
  • Dermatologist developed
  • PABA-Free
Active Ingredients: 8.9% Titanium Dioxide

Inactive Ingredients: Aluminum Hydroxide, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Diatomaceous Earth, Dimethicone, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Iron Oxides, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Mica, Octyl Palmitate, Panthenol, Pantothenic Acid, Polymethyl Methacrylate, Propylparaben, Retinyl Palmitate, Sodium Dehydroacetate, Stearic Acid, Talc, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Zinc Stearate, Nylon-12

Proszę o radę

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:19   #32
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez slawa
Gratuluję wyników. Cieszę się, że to naprawde skutkuje. A propos, ja też w grudniu kończe 36 lat ( a może jesteś strzelcem?) Nie boje sie gimnastyki, to raczej niesystematyczność. Mnie też nikt nie daje tylu lat, ale na pewno nie 10 lat mniej. Musze zacząć systematycznie ćwiczyć. Nie wierzyłam za bardzo w te ćwiczenia, ale chyba sie myliłam. Pozdrawiam Cię.
Ja jestem koziorożdżka z 27 grudnia. Wyczytałam kiedyś, że to najbardziej ponury znak. I chorobliwie ambitny. Hmmm czasami sie z tym zgadzam. Pozdrawiam Cie również.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:58   #33
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

A ja jestem strzelcem, kończę 29 listopada 39 lat i tez Was pozdrawiam dziewczyny

Apropo – myślałam, ze ten wpis to jakaś odpowiedz na mój powyższy
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 15:31   #34
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez olale
Ja jestem koziorożdżka z 27 grudnia. Wyczytałam kiedyś, że to najbardziej ponury znak. I chorobliwie ambitny. Hmmm czasami sie z tym zgadzam. Pozdrawiam Cie również.
Nie, Koziorożce nie są ponure. Mój szef jest koziorożcem, bardzo sympatyczny, uśmiechnięty gość. A co do ambicji, to się zgadzam, przy tym pracoholik totalny.
Pozdrowionka dla Ciebie i Basi - strzelca.
No to ćwiczymy dziewczyny gębusie, coby cierpliwości nie brakło i skutki były pozytywne.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 16:29   #35
maxiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 72
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Hej,

Przestudiowałam troszkę forum Biochemia Urody, poczytałam Waszych porad i wzięło mnie Zmieniam sposób pielęgnacji swojej cery, koniec z drogimi kremami, cud-maseczkami i innymi takimi

Od trzech dni stosuje na noc kremik z kwasami Topix Glycolix Facial Cream 10% (10% kwasu glikolowego, liposomalne wit. A, C, E, wyciąg z zielonej herbaty), a rano woda termalna zmieszana z tonikiem do przemycia twarzy, potem Juvit a na to Avene Emulsion Ecran Extreme 60, Muszę powiedzieć, ze jestem w szoku, ja już widzę poprawę, czy to możliwe, tak prędko ? Myślę, ze ten kremik na noc mi tak dobrze robi, bo koloryt cery wyraźnie się wyrównuje, przebarwienia są jakby jaśniejsze. Cerę mam mieszaną, trochę wrażliwą, więc bałam się tych tłustych bądź co bądź preparatów z rana, ale jak widać kwasy na noc tak wysuszają skórę, że rano Juvit wsiąka w nią momentalnie, no troszkę się świecę po nałożeniu filtru, ale skóra gładka jak pupka niemowlaka

Aha wszystkie preparaty nakładam zarówno na twarz, szyję jak i na dekolt i jak na razie żaden nie podrażnia. Gorzej z oczami, nie nie tu kwasów nie nakładam tylko ten filtr pod oczy, on trochę podrażnia, mam bardzo wrażliwe oczy, nie wiem jak to obejść

Nie wiem też, co będzie po nałożeniu podkładu na ten filtr, bo jeszcze nie próbowałam, trochę się tego obawiam przyznam szczerze. I właśnie tu też mam pytanko do Was ekspertki odnośnie Neutrogeny: mam podkład i puder w kamieniu, które świetnie mi pasują, ale kompletnie nie znam się na ich składzie. Będę wdzięczna, poradźcie, czy będą odpowiednie Czy te filtry, które mają w swoim składzie mogą kolidować z tymi zawartymi w emulsji Avene

Oto ich opisy:

Neutrogena Healthy Skin Liquid Makeup Oil-Free SPF 20

Visibly reduces the appearance of fine lines and wrinkles.
  • Hypoallergenic.
  • Non-Comedogenic.
  • Non-acnegenic.
  • Fragrance-Free.
  • Dermatologist developed.
Active Ingredients: Contains: Titanium Dioxide 2.4%

Inactive Ingredients: Cyclomethicone, Purified Water, Talc, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-4 Oleate, Dimethicone Copolyol, Synthetic Wax, Melibiose, Matricaria Extract, Aloe Barbadensis Gel, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Neutrogena Healthy Defense Protective Powder, SPF 30
  • Provides a natural-looking, shine-free finish.
  • Blurs imperfections, leaving skin looking flawless.
  • Coverage is weightless-skin looks smooth and soft.
  • SPF 30 helps keep skin healthier and younger-looking.
  • Anti-oxidants help protect skin from environmental damage.
  • Multi-vitamins help soften and condition the skin.
  • Hypoallergenic
  • Non-comedogenic
  • Fragrance-free
  • Dermatologist developed
  • PABA-Free
Active Ingredients: 8.9% Titanium Dioxide

Inactive Ingredients: Aluminum Hydroxide, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Diatomaceous Earth, Dimethicone, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Iron Oxides, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Mica, Octyl Palmitate, Panthenol, Pantothenic Acid, Polymethyl Methacrylate, Propylparaben, Retinyl Palmitate, Sodium Dehydroacetate, Stearic Acid, Talc, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Zinc Stearate, Nylon-12

Proszę o radę
Możesz podać dokładną nazwę firmy od tego kremiku na noc? Thx )) Też jestem strzelec hehehe )) tylko trochę starszy hihihi. Buziaczki.
maxiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 16:38   #36
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez maxiona
Możesz podać dokładną nazwę firmy od tego kremiku na noc? Thx )) Też jestem strzelec hehehe )) tylko trochę starszy hihihi. Buziaczki.
Jasne Krem nazywa sie Glycolix Facial Cream 10% AHA

Producent: Topix Pharmaceuticals


Llekka formuła kremu zawiera wolny kwas glikolowy o stężeniu 10%, liposomalne wit. A, C, E, wyciąg z zielonej herbaty.
Wskazania: anti-aging, przeciwdziała procesom starzenia się, blokuje działanie wolnych rodników, utrata elastyczności, rozszerzone pory, wzmożona urażalność, dla skóry suchej , nierównomierne zabarwienie skóry (przebarwienia), przygotowanie skóry do peelingów.
Opak. 57g

Pozdrawiam serdecznie

Uwaga zamotałam trochę z nazwą i fotka wcześniej, więc własnie się poprawiłam.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 10:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 20:10   #37
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Smile Dot.: Ujędrnić twarz!

Witaj Basiu , czy mozesz podac cene tego KremikuTopix Glycolix Elite Facial Cream 10% AHA.
z gory dziekuje,
sylwia
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 20:21   #38
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez sylwiamaria
Witaj Basiu , czy mozesz podac cene tego KremikuTopix Glycolix Elite Facial Cream 10% AHA.
z gory dziekuje,
sylwia
Ja akurat trafiłam na promocję - zapłaciłam 94 PLN, teraz jest trochę droższy, kosztuje 114PLN. A tu mozna go zamówić:

http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=353

Pozdrawiam

Zamotałam się, przepraszam, juz poprawiłam się we wcześniejszych watkach, to ta sama firma i to samo stezenie, skład tyz ten sam, tylko nazwa ciut inna nie Topix Glycolix Elite Facial Cream 10% AHA tylko Glycolix Facial Cream 10% AHA i ona cały czas kosztuje 94PLN !!!

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2005-10-20 o 12:53 Powód: Sprostowanie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:30   #39
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Ujędrnić twarz! - mocny kwas!!!!!

Peeling Glyco Exfoliant 50% AHA


Producent: Viviean


Glyco Exfoliant 50% AHA
zestaw do peelingu domowego


Efekty stosowania Glyco Exfoliant 50%

wygładza i regeneruje skórę

stymuluje odnowę komórek

wpływa na spłycenie zmarszczek

nawilża

poprawia elastyczność i jędrność skóry

odblokowuje pory

poprawia stan cer tłustych

rozjaśnia przebarwienia

zwiększa absorpcję stosowanych kosmetyków
Zalecenia przy stosowaniu Glyco Exfoliant 50 % AHA

po zabiegu stosować krem z wysokim filtrem ochronnym- SPF 30 Hydra Cream. lub SVR 50B; SVR 100B
efekty działania kwasów AHA nie są trwałe, gdyż nasza skóra ulega stale procesowi rogowacenia, dlatego zaleca się powtarzanie w ciągu roku kuracji Glyco Exfoliant.

zaleca się stosowanie serii zabiegów 2 do 4 razy w roku przez okres 3-8 tygodni, w zależności od potrzeb skóry.

stosować Glyco Exfoliant 1-2 x w tygodniu

czasy aplikacji: 1-3 zabieg – 4-5 minut, następne zabiegi 7-8 minut Przy cerach wrażliwych, delikatnych stosuj krótsze czasy aplikacji.
zaleca się stosowanie kremów AHA w domu na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem serii zabiegów.
stosując Glyco Exfoliant 50% AHA nie używamy innych środków peelingujących - przy cerach np. bardzo wrażliwych bądź na początku serii zabiegów można rozcieńczyć Glyco Exfoliant z wodą w stosunku 50% na 50%

kwas glikolowy działa od momentu jego nałożenia, dlatego zaleca się nakładać ampułkę w możliwe krótkim czasie.

pamiętaj, aby nakładając produkt nie dostał się on do oczu. - po nałożeniu ampułki może wystąpić chwilowe uczucie pieczenia, jest to reakcja normalna. W przypadku, gdy uczucie to nie ustępuje, bądź jest zbyt uciążliwe należy zmyć produkt dokładnie wodą.

Zastosowanie:

oczyścić twarz mleczkiem i tonikiem

nałożyć całą ampułkę Glyco Exfoliant na twarz, szyję i dekolt.

pozostawić na 4-8 minut (patrz czasy aplikacji )

zmyć dużą ilością wody

nałóż odpowiedni krem lub ampułkę Viviean: Comfort lift caviar cream Zastosowanie ampułki kawiorowej, z retinoelm lub O2 Aroma wpływa łagodząco.

na zakończenie zastosuj Viviean SPF 30 Hydra Cream.

pamiętaj: po nałożeniu Glyco Exfoliant może występować uczucie mrowienia skóry, zaczerwienienia, co jest reakcją naturalną. Uczucie to mija po chwili. Jeżeli reakcje te są zbyt uciążliwe dla klienta produkt należy zmyć.

W skład Glyco Exfoliant wchodzi również: - wyciąg z truskawki zawierający sole mineralne i witaminy z grupy B; działa zmiękczająco i napinająco - aloes o właściwościach nawilżających i łagodzących.

Glyco Exfoliant 50% AHA wystarcza na wykonanie
10 zabiegów ( 1 ampułka - 1 zabieg)

Glyco Exfoliant jest zalecany w szczególności dla cer uszkodzonych słońcem, dojrzałych, suchych, w przypadku przebarwień, zmarszczek, skór nadmiernie pogrubionych, a także trądzikowych i łojotokowych.

Stosując Glyco Exfoliant należy używać do codziennej pielęgnacji kremu SPF 30 Hydra Cream.

Aktywne składniki: : kwas glikolowy, kwas mlekowy, wyciąg z truskawki, aloes, pH: 3,5

Opak. 10 x 2 ml.
Dostępność: jest


Wybierz zestaw --- 1 amp 50% AHA x 2 ml, 50.00 10 amp 50% AHA x 2 ml + Comfort caviar cream + SPF 30 Hydra Cream, 369.50


co o tym myślicie? czy jest to za mocny kwas do uzytku domowego??!!!!
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:14   #40
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Talking Dot.: Ujędrnić twarz!

Taaaaaa....a zadna nie myśli o botoxie???.....ja troche tak niesmiało..
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:32   #41
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz! - mocny kwas!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia
Wybierz zestaw --- 1 amp 50% AHA x 2 ml, 50.00 10 amp 50% AHA x 2 ml + Comfort caviar cream + SPF 30 Hydra Cream, 369.50
Gonia najbardziej z tego wszystkiego to mi sie podoba ta cena
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 12:02   #42
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Exclamation Dot.: Ujędrnić twarz! - mocny kwas!!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Gonia najbardziej z tego wszystkiego to mi sie podoba ta cena
Faktycznie cena powalająca.... dopiero teraz ja zauważyłam . Ale zastanawiam się, czy takie mocne kwasy sa bezpieczne do użytku domowego ???!!!!!
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:27   #43
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Taaaaaa....a zadna nie myśli o botoxie???.....ja troche tak niesmiało..
Anikka, ja myślę, ale nie o botoxie, bo on chyba jest na górną część twarzy, tylko o jakimś wypełniaczu na bruzdy nosowe. Czekam aż Isolagen w Polsce się pojawi, a jak nie to wybiorę raczej kwas hialuronowy, a nie jad.
Póki co powalczę bezigłowo
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:58   #44
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz! - mocny kwas!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia
Faktycznie cena powalająca.... dopiero teraz ja zauważyłam . Ale zastanawiam się, czy takie mocne kwasy sa bezpieczne do użytku domowego ???!!!!!
Ja się trochę boję sama stosować takich wysokich stężeń. Teraz jak skończę ten kremik, który mam, to chyba kupię następny taki sam, tylko o ciut wyższym stężeniu, czyli juz nie 10 a 15%. Glycolix Facial Cream 15% AHA - kosztuje 112PLN.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:35   #45
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Dot.: Ujędrnić twarz!

Lena! a co to isolagen???...ja powinnam sobie zaaplikować i to i to......masz kogoś/jakis gabinet na oku???
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:23   #46
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Lena! a co to isolagen???...ja powinnam sobie zaaplikować i to i to......masz kogoś/jakis gabinet na oku???
Isolagen to produkcja własna Pobierają od delikwenta, który chce się upiekszyć, jego komórki (konkretnie chodzi o fibroblasty - komórki, które produkują kolagen), rozmnażają i potem wstrzykują w wybrane miejsce. Efekt jest taki, ze zamiast sztucznego wypełniacza w miejscu zmarszczek masz coś w rodzaju małej fabryki kolagenu Poza tym jest to metoda bezpieczna i o wiele trwalsza niz te wszystkie wypełniacze, które czasem znikają po 2 miesiącach. Czytałam, że u niektórych ludzi potraktowanych Isolagenem efekty są jeszcze po 10 latach. Niestety kosztuje; w tym momencie metoda jest dostępna tylko w Stanach i UK.

Lekarza mam na oku na wypadek, gdybym się na ten Isolagen nie doczekała Dr Andrzej Ignaciuk - przyjmuje w Lublinie i Warszawie. Któryś wizażowy lekarz pisał, że jemu sam by sie dał ostrzyknąć
Jeśli chcesz - poszukam namiarów.


http://www.isolagen.co.uk/pages/isol...fterphotos.htm
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 01:00   #47
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Lenna Ciekawe rzeczy tu opisalas , szkoda ,ze w Polsce jeszcze nie mozemy korzystac z tej metody ,jesli w USA jest od ( przynajmniej) 10 lat.
Podaj prosze namiary na doktora Ignaciuka bo pewnie skorzystam z jego uslug .Mam zamiar wypelnic bruzdy nosowo-wargowe,a nie mam fachowca do ktorego mozna sie udac i nie martwic sie ,ze cos spartoli
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 01:31   #48
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Poszperalam troche bo zainteresowana jestem Isolagenem i wkleje co znalazlam:
Z mody wychodzi kolagen (białko produkowane ze skóry bydlęcej), niegdyś powszechnie używany do korekcji zmarszczek. Zamiast niego lekarze korzystają ze środków syntetycznych, takich jak żele poliakrylamidowe. Są bardziej trwałe niż kolagen, który po pewnym czasie jest rozkładany przez organizm. Coraz częściej stosowane są komórki pobrane od pacjenta. "Hodujemy je, a następnie wstrzykujemy z powrotem pod skórę, gdzie zaczynają produkować kolagen. To najbardziej naturalna metoda wygładzania zmarszczek" - wyjaśnia dr Vaughan Clift z amerykańskiej firmy Isolagen, która oferuje taką terapię na całym świecie. Jedyny kłopot polega na tym, że hodowla komórek trwa dwa tygodnie, a widoczne efekty zabiegu pojawiają się sześć tygodni po wstrzyknięciu komórek. Rezultaty są jednak trwałe przez lata, podczas gdy powszechnie stosowane zastrzyki z botuliny przestają działać po kilku miesiącach. - Wstrzykiwanie komórek od niedawna stosują również lekarze w Krakowie. Ta metoda powinna się szybko upowszechnić, bo kosztuje tyle samo co dotychczas stosowane zabiegi - mówi dr Sirek.

Z tego wynika,ze juz w Polsce jest to dostepna metoda
Teraz trzeba sie zorientowac w jakich miastach go wykonuja i jakie sa dokladnie koszty.Moze w Warszawie ktoras z klinik ma ten zabieg w swojej ofercie?
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:33   #49
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Marita!!! Dzięki
Strasznie się cieszę, że już to jest u nas, tym bardziej, że jest szansa, ze nie będą to takie gigantyczne koszty, na jakie się zapowiadało Będę szukała tej krakowskiej kliniki i dam znać jak się czegoś dowiem.

Aha, zapomniałam wcześniej napisać, że tą metodę wykorzystuje się też do wypełniania blizn (po ospie czy trądziku). Podobno daje świetne efekty. Sama mam kilka poospowych dziur i spróbuję ukatrupić je Isolagenem

Namiary na speca:
dr Andrzej Ignaciuk,
Warszawa
tel. (022)635-53-55
tel. kom. 0602 706 989
Lublin
ul. Chopina 32/15
tel. (81)532 41 24
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 13:28   #50
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Lenna za namiary na doktorka

Ja tez sie bardzo ciesze ,ze juz w Polsce mozna robic ten zabieg,szkoda tylko ,ze tak daleko mieszkam od Krakowa
Teraz bede szukala informacji o klinice gdzies blizej mojego miejsca zamieszkania,moze byc tez Warszawa. W Krakowie nie wiem gdzie robia te zabiegi ,ale gdybys droga Lenno dotarla do informacji i byla tam zrobic zabieg to zapytaj prosze lekarza czy wie gdzie jeszcze w Polsce mozna to zrobic.
Pewnie zanim sie ta metoda rozpowszechni to troche potrwa,a ja bym chciala jak najszybciej i jesli nie znajde nic w poblizu to narazie "zadowole sie" wypelniaczem innego rodzaju ,ale wchlanialnym.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 16:10   #51
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Marita, będę dowiadywała się o szczegóły w tym tygodniu
Ja na razie dam jeszcze szansę retinoidom i gimnastyce - jak nic się nie ruszy z moimi bruzdami do przyszłych wakacji, wtedy pojdę na kłucie. Wolę jednak wiedzieć co (=$$$) mnie czeka
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 16:32   #52
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Droga Lenno,a juz mialam nadzieje,ze w najblizszym czasie sie wybierasz
No ,ale pewnie,ze mozesz dac sobie czas na obserwacje efektow cwiczen
Koszty mnie takze interesuja ,w artykule jest na ten temat bardzo ogolnie powiedziane,podejrzewam ,ze moga to byc koszty zblizone do zabiegu lipoliftingu( przeszczep tkanki tluszczowej),ale to sa tylko moje domysly
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:37   #53
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Dot.: Ujędrnić twarz!

Prawde mówią te metody bardziej do mnie przemawiaja niż ujędranianie wewnętrzne.Takie tez może coś daje ale na 100% nie tak widoczne i spektakularne jak niegrozne(???) zabiegi chirurgii estetycznej.Ja mieszkam niedaleko Krakowa i z tego co już sie orientowałam to gabinet DER-MED na ul.Tomasza i dr.Szeląg ma bdb opinie....chyba wybiore sie na wiosne....a teraz może na konsultacje...
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 15:47   #54
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ujędrnić twarz!

Kurcze, dla mnie KAZDA ingerencja chirurgiczna jest grozna i raczej bym sie nie zdecydowala na pojscie "pod noz" dla urody, chociaz oczywiscie wiem, ze efekty sa czasem spektakularne. Chociaz nie mowie nie (ale mam dopiero 27 lat i religijnie uzywam filtrow do twarzy...)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 15:51   #55
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Prawde mówią te metody bardziej do mnie przemawiaja niż ujędranianie wewnętrzne.Takie tez może coś daje ale na 100% nie tak widoczne i spektakularne jak niegrozne(???) zabiegi chirurgii estetycznej.Ja mieszkam niedaleko Krakowa i z tego co już sie orientowałam to gabinet DER-MED na ul.Tomasza i dr.Szeląg ma bdb opinie....chyba wybiore sie na wiosne....a teraz może na konsultacje...
Cześć!
Czytając Wasze wypowiedzi jak b.poważne traktujecie o możliwości i chęci skorzystania z zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej, to zadaję sobie pytanie: czy ja też już powinnam (choćby ze względu na wiek - 35/36) się zacząć nad tym zastanawiać, czy nie? Na razie stosuje gimnastykę twarzy, ujędranianie wewnętrzne. Mam już zaczątki "chomiczenia" i zastanawia mnie, dlaczego np. moja bratowa, starsza ode mnie tego "schomiczenia " nie ma? Chciałabym ujędrnić twarz, ale "kwestie chirurgiczne" brałabym pod uwagę chyba jeszcze nie teraz. Sama juz zresztą nie wiem.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:07   #56
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Ujędrnić twarz!

@@@@@@@@@@@

Edytowane przez vilandra
Czas edycji: 2010-08-20 o 00:49
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:01   #57
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Dziewczynki
Moje zdanie ten temat jest takie,ze aby efekty byly naprawde duze to trzeba dzialac i od wewnatrz ( koniecznie! ) i jak zachodzi potrzeba to takze na zewnatrz
Uzupelniac dietke w witaminy, kwasy omega3,mikroelementy,wysy piac sie,spacerowac ( dotleniac sie), pic duzo wody mineralnej itp ,a jesli skora bedzie mimo wszystko nie taka jakbysmy sobie zyczyly to poprawic ja skalpelkiem lub wypelniaczami ,wszystko w zaleznosci od potrzeby
Wszystko jest dla ludzi ,a my nie zyjemy w sredniowieczu
Ja sie sklapelka nie boje i odpowiednim momencie zastosuje i taka metode.
Wskazaniem do korekt chirurgicznych nie tyle jest wiek pacjenta co stan skory i nalezy samemu ocenic czy jest juz taka potrzeba czy mozna jeszcze zaczekac. Np opadnietych powiek nie podniesie zaden krem.

Teraz o moim dzisiejszym zakupie :
Zakupialm polecana przez Pitipel tabletki Anti-Age w aptece byly rowniez tabletki Evelle i poprosilam o podanie zawartosci w 1 tabletce pycnogenolu i okazalo sie ,ze w tych tanich ( Anti-Age) 1 tabletka zawiera 30mg tego skladnika,a w Evelle tylko 10 mg
Poza tym w tabletkach Evelle sa kwasy omega i jakis wyciag ( czy cos w tym rodzaju) z pomidora,a cena porazajaca.

Kiedys czytalam taki fajny artykul o ujedrnianiu skory,w ktorym wypowiadal sie jakis chirurg palstyczny o metodzie jaka on stosuje,jak to znajde to Wam wkleje,ale musze poszukac najpierw
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:07   #58
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Teraz o moim dzisiejszym zakupie :
Zakupialm polecana przez Pitipel tabletki Anti-Age w aptece byly rowniez tabletki Evelle i poprosilam o podanie zawartosci w 1 tabletce pycnogenolu i okazalo sie ,ze w tych tanich ( Anti-Age) 1 tabletka zawiera 30mg tego skladnika,a w Evelle tylko 10 mg
Poza tym w tabletkach Evelle sa kwasy omega i jakis wyciag ( czy cos w tym rodzaju) z pomidora,a cena porazajaca.
Heh co racja to racja ja też zakupiłam Anti Age, jem od tygodnia po jednej tabletce dziennie rano przy śniadaniu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:09   #59
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Vilandro

chomik jest wiekszy z jednej strony dlatego,ze wiekszosc z nas ma twarz asymteryczna, bardzo rzadko sa twarze symetryczne lub bardzo bliskie symetrii.
mozesz zrobic sobie lifting tylko dolnej czesci twarzy,ale radzilabym isc na konsultacje do chirurga i porozmawiac znim jaka metode on by proponowal w Twoim przypadku , oko fachowca to nie snucie domyslow
Napewno bedzie wiedzial jak mozna temu zaradzic
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:19   #60
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Basiu
No to ujedrniajmy skore ja takze biore omege 3
Ciekawa jestem czy zauwaze jakies efekty pewnie kilka miesiecy trzeba brac toto,ale nawet jesli nic nie zauwaze to koszty sa niewielkie
U mnie skora zdecydowanie gladsza sie zrobila po samych kwasach omega3,teraz dolacze do kuracji anti-age i algi.
Mysle,ze ten zestaw chyba wystarczy
Oczywiscie duzo owocow i warzyw - to juz obowiazkowo
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.