Casmir, Chopard. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 09:25   #61
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Casmir Choparda

Cytat:
Napisane przez beliczek
Oj, Benita my sie przecież możemy spotkać bez jakis specjalistycznych okazji handlowych
Musiałąbym tego "casmiru" niuchnąć najpierw - wtedy może...
Beliczku, nie wiem jak to sie stalo, ale bylam pewna ze napisalam odpowiedz a teraz jej nie widze...Spotkac sie mozemy, a nawet mi to przyobiecalas Moze jak bedziesz miec jakis "nalot fryzerski" w centrum albo inna akcje daj znac to ja bardzo chetnie. Podaje na @ moje namiary
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:09   #62
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

MAmy teraz "casmirową" porę - listopad, nie ma jeszcze podniosłości bożegonarodzenia ani beztroski zimowego urlopu.
"Casmir" idealnie wpisał się w moją tegoroczną jesień - otula, ociepla ale nie jest nachalny. Jesienią stracił swoją killerskość! To zupełnie inny zapach niż w ciepłym wrześniu.
Używam go codziennie, wręcz nałogowo. Dlaczego? Bo jest różnie niezobowiązujący jak jeansy i kaszmirowy kardigan - niby "nihil novi sub sole" a jednak... wspaniale pasuje i na uczelnię, i na wizytę u przyjaciół, i na konferencję naukową, i na spacer nad zimnym, północnym morzem (chcąc nie chcąc naszemu Bałtykowi blisko klimatem do nordyckiego zimna ).
Miło jest pachnieć ciepło, jadalnie, waniliowo, tak jak miło jest posiedzieć przy kominku z kotem na kolanach - "casmir" działa ten sam ośrodek przyjemności i spokoju w moim mózgu co mruczący kot i ciepło ognia.
pozdrawiam
Beliczek - blondynka "casmirową" porą

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2005-11-04 o 13:27 Powód: literówki jak zawsze
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:26   #63
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
MAmy teraz "casmirową" porę - listopad, nie ma jeszcze podniosłości bożegonarodzenia ani beztroski zimowego urlopu.
"Casmir" idealnie wpisał się w moją tegoroczną jesień - otula, ociepla ale nie jest nachalny. Jesienią stracił swoją killerskość! To zupełnie inny zapach niż w ciepłym wrześniu.
Używam go codziennie, wręcz nałogowo. Dlaczego? Bo jest różnie niezobowiązujący jak jeansy i kaszmirowy kardigan - niby "nihil novi sub sole" a jednak... wspaniale pasuje i na uczelnię, i na wizytę u przyjaciół, i na konferencję naukową, i na spacer nad zimnym, północnym morzem (chcą nie chcą naszemu Bałtykowi blisko klimatem do nordyckiego zimna ).
Miło jest pachnieć ciepło, jadalnie, waniliowo, tak jak miło jest posiedzieć przy kominku z kotem na kolanach - "casmir" działa ten sam ośrodek przyjemności i spokoju w moim mózgu co mruczący kot i ciepło ognia.
pozdrawiam
Beliczek - blondynka "casmirową" porą
No i pieknie, od niedawna buszuje po Wizazu, wiec dopiero teraz odkrylam wrzesniowe opowiesci o Casmir, do ktorego przymierzam sie od dluzszego juz czasu. No i prosze jak tak dalej pojdzie, to bedzie to drugi zapach po Desnudzie, ktory kupie prawie w ciemno . Prawie, bo w koncu wachalam, jak byl dostepny. Beliczku, pieknie piszesz .
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:30   #64
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez Szumak
No i pieknie, od niedawna buszuje po Wizazu, wiec dopiero teraz odkrylam wrzesniowe opowiesci o Casmir, do ktorego przymierzam sie od dluzszego juz czasu. No i prosze jak tak dalej pojdzie, to bedzie to drugi zapach po Desnudzie, ktory kupie prawie w ciemno . Prawie, bo w koncu wachalam, jak byl dostepny. Beliczku, pieknie piszesz .
Szumaku bardzo lubię Twoje posty. Mam wrażenie, że pod-forum perfumu ściągnęło na wizaż wiele sensownych osób
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:10   #65
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Szumaku bardzo lubię Twoje posty. Mam wrażenie, że pod-forum perfumu ściągnęło na wizaż wiele sensownych osób
O jak mi sie milo i cieplo zrobilo . Dziekuje .
No i tym sposobem ostatecznie upewnilam sie, ze Casmir musze miec .
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:12   #66
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez Szumak
O jak mi sie milo i cieplo zrobilo . Dziekuje .
No i tym sposobem ostatecznie upewnilam sie, ze Casmir musze miec .
Jeżeli już chcesz je kupować to polecam perfumerie internetową e-perfumy, ggdzie ja je nabyłam Mają najniższe ceny,. przesyłka idzie bardzo szybko i wszystko bez zarzutu - właściciele są przemili. Zadałam Panu pytanie mailem a on oddzwonił. Polecam tę perfumerię z całą odpowiedzialnością.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:19   #67
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: "Casmir" Chopard

Ech ten Beliczek niedobry Naprawdę, kobieto, Ty to potrafisz wodzić na pokuszenie - słowem. Jakaś firma perfumiarska powinna Cię "upolować", bo Twoje opisy czyta się z ogromna przyjemnością i zaraz nachodzi człowieka ochota na kupno. Masz moja nominację na największa kusicielkę forum "Prefumy"
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 13:39   #68
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Jeżeli już chcesz je kupować to polecam perfumerie internetową e-perfumy, ggdzie ja je nabyłam Mają najniższe ceny,. przesyłka idzie bardzo szybko i wszystko bez zarzutu - właściciele są przemili. Zadałam Panu pytanie mailem a on oddzwonił. Polecam tę perfumerię z całą odpowiedzialnością.
Dzieki
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 14:08   #69
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Jeżeli już chcesz je kupować to polecam perfumerie internetową e-perfumy, ggdzie ja je nabyłam Mają najniższe ceny,. przesyłka idzie bardzo szybko i wszystko bez zarzutu - właściciele są przemili. Zadałam Panu pytanie mailem a on oddzwonił. Polecam tę perfumerię z całą odpowiedzialnością.
Beliczku, a z ciekawości, ile tam płaciłaś? Bo ja planuję kupić Casmir na Allegro, już za 100 zł można tam znaleźć 50 ml i to u sprawdzonego sprzedawcy
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 14:10   #70
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez hybris
Beliczku, a z ciekawości, ile tam płaciłaś? Bo ja planuję kupić Casmir na Allegro, już za 100 zł można tam znaleźć 50 ml i to u sprawdzonego sprzedawcy
Hybris - płaciłam 167zł za 50mL. Że też nie zaineresowałam się allegro (stupid me) pisząc najniższe ceny miałam na myśli perfumerie on-line.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 14:38   #71
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Hybris - płaciłam 167zł za 50mL. Że też nie zaineresowałam się allegro (stupid me) pisząc najniższe ceny miałam na myśli perfumerie on-line.
Oj, to sporo dałaś. Ja jednak chyba zostanę przy Allegro - u Perfumena widziałam 100 ml za 135 zł, więc trochę bardziej mi się opłaca
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 09:03   #72
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: "Casmir" Chopard

witam
od jakiegoś czasu buszuję po tym forum szukając propozycji na zimę, no i trafiłam na ten wątek ............ i chyba trafiłam najlepiej jak mogłam bo opis Casmiru urzekł mnie......... dosłownie. To coś czego szukałam i muszę zakupić Jedyne co mnie zastanawia to jest to, czy w pracy nie będę "męczyć" otoczenia tym zapachem?
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:07   #73
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Na mnie "Casmir" trzyma się dość blisko i otoczenie reaguje na niego pozytywnie.
Niestety złodzieje mi go ukradli podczas włamania ale już buteleczka do mnie jedzie z "www.e-perfumy".
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:56   #74
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Na mnie "Casmir" trzyma się dość blisko i otoczenie reaguje na niego pozytywnie.
Niestety złodzieje mi go ukradli podczas włamania ale już buteleczka do mnie jedzie z "www.e-perfumy".
Bieliczku, tak mi przykro z powodu włamania........

Więc podjęłam decyzję.......... kupuję Casmir, ale na allegro, podzielę sie wrażeniami na pewno
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:58   #75
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

"Casmir" musisz kupić na allegro albo w perfumeriach internetowych. w "normalnych" już go nie ma
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:04   #76
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: "Casmir" Chopard

właśnie wyczaiłam 50 ml za 110 zł i kupuję

i wielkie sorki, bo przekręciłam Twój nick
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:11   #77
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
właśnie wyczaiłam 50 ml za 110 zł i kupuję

i wielkie sorki, bo przekręciłam Twój nick
zdarza się - ja też czasem przekręcam nicki
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:32   #78
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: "Casmir" Chopard

no to teraz czekam na listonosza , czyli kilka dni będe żyć w oczekiwaniu, stresie i napięciu..........


A nawiasem mówiąc interesowałam się zupełnie innym zapachem , ale cóż jakoś emocje chyba zadziałały......
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 17:03   #79
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
no to teraz czekam na listonosza , czyli kilka dni będe żyć w oczekiwaniu, stresie i napięciu..........
Beatko, coś mi ta cena znajomo wygląda - czyżbyś u Perfumena kupiła właśnie przed godziną doszła do mnie od Perfumena paka z Casmirem zlałam się nim obficie i chyba troszkę przesadziłam, bo mój narzeczony wparował do kuchni ze słowami "co upiekłaś?"
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 17:09   #80
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez hybris
Beatko, coś mi ta cena znajomo wygląda - czyżbyś u Perfumena kupiła właśnie przed godziną doszła do mnie od Perfumena paka z Casmirem zlałam się nim obficie i chyba troszkę przesadziłam, bo mój narzeczony wparował do kuchni ze słowami "co upiekłaś?"
ja pewnei swoją paczkę po weekendzie dostanę
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 17:29   #81
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Dot.: "Casmir" Chopard

Powiedzcie mi, proszę, jak to jest z trwałością Casmiru? Używałam tych perfum kilka lat temu i pamiętam, że to był bardzo intensywny zapach. Teraz kupiłam ponownie i nic nie czuję, po godzinie zapach się ulatnia. Nie wiem, co mam o tym myśleć.
__________________
Dawniej Niunia...
pozdrawiam )
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:00   #82
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: "Casmir" Chopard

Dziewczyny!!,
Przyznam, że właśnie po raz pierwszy zajrzałam na Perfumy..
nigdy nie byłam koneserem zapachów, w KWC też nigdy ich nie oceniałam, z założenia. Moje "doświadczenie zapachowe" jest malutkie, perfumy kupuję, albo dostaje w prezencie, od wielkiego dzwonu. Rzadko zmieniam zapachy, bo bardzo się przyzwyczajam... no ale jak przeczytałam ten wątek to po prostu wymiękłam..
Jak Wy pięknie piszecie !! W życiu bym nie pomyślała, że można ufizycznić coś tak nienamacalnego i zdefiniować ulotność

pozwolicie, że posłużę się cytatami :

beliczek : "A ja pragnęłam perfum słodkich do obłędu, waniliowych, z nutkami karmelu" ,
"Mam nadzieję, że "Casmir" będzie słodki, lepki, esencjonalny i waniliowy jak arabskie ciastka"
"Zapach jest ciepły, lepki i wilgotny. Z gatunku tych co leniwie kładą się na skórze"

"Sam zapach jest nieziemski. Nie tańczy jak "shalimar", nie piszczy i nie skacze jak "świeżydełka" tylko jest leniwy, jak wielki perski kot z miękkim futrem "

"nie przyprawia kilkumetrowych czarnych skrzydeł, które niepokojąco trzepoczą na plecach"

nan : "Będzie się pięknie komponował z jesiennym powietrzem, zapachem liści i nadchodzących chłodów"

pixie: "Plus coś tam faktycznie z hiper-słodkich i tłustych ciasteczek południowych (o arabskich się nie wypowiadam, mogę tylko o tureckich. ), z rodzynkami i brzoskwiniami, chociaż nie zaliczyłabym go do "jadalnych" zapachów"

Smoczyca: "dla mnie jest to mocno ciepły, karmelkowy wręcz zapach - bardzo miękki, z taką maślaną nutą. Na mnie nie ma ani szczypty kadzidła, wprost przeciwnie, jest to bardzo smakowity"

elve : "ja go kojarze (oczywiście casmir, nie listonosza) jako bardzo waniliowy, miękki, "mokry" zapach, wilgotny jak drożdżowe ciasto, nic z suchościa i kadzidłem imo nie ma wspólnego"

aż mi się zachciało kupić coś nowego, coś innego, niż miałam do tej pory Zasiałyście niepokój ( no i jak ja mam ten dyplom skończyć teraz ? ... )

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:49   #83
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez xanka

aż mi się zachciało kupić coś nowego, coś innego, niż miałam do tej pory Zasiałyście niepokój ( no i jak ja mam ten dyplom skończyć teraz ? ... )

Hehe, Xanka , podajmy sobie rączki, ja też swojego nie mogę coś urodzić, to pewnie przez absorbujące forum "Perfumy". (A co robisz, że tak offtopicznie zapytam? Bo ja "Forum of Art & Media" w Zgorzelcu/Goerlitz - nie pytaj, sama takiego durnego tematu nie wymyśliłam... )
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 19:03   #84
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez pixie7
Hehe, Xanka , podajmy sobie rączki, ja też swojego nie mogę coś urodzić, to pewnie przez absorbujące forum "Perfumy".
daj spokój.. CAD otwarty, a w tle odpalony wizaż.. chyba powinnam się leczyć


Cytat:
Napisane przez pixie7
(A co robisz, że tak offtopicznie zapytam? Bo ja "Forum of Art & Media" w Zgorzelcu/Goerlitz - nie pytaj, sama takiego durnego tematu nie wymyśliłam... )
Nie brzmi durnie, powiedziałabym, że wręcz przeciwnie, bardzo twórczo

a ja : Centrum edukacyjne (z miasteczkiem studenckim) - rewitalizacja terenów poprzemysłowych - Zabłocie/Kraków
sama to wymyśliłam i moge teraz mieć tylko pretensje do siebie Pocieszam się, że za miesiąc będzie po wszystkim

powodzenia
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:14   #85
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez hybris
Beatko, coś mi ta cena znajomo wygląda - czyżbyś u Perfumena kupiła właśnie przed godziną doszła do mnie od Perfumena paka z Casmirem zlałam się nim obficie i chyba troszkę przesadziłam, bo mój narzeczony wparował do kuchni ze słowami "co upiekłaś?"
tak, kupiłam u perfumena, teraz czekam z niecierpliwością .
Im więcej Was czytam tym jestem bardziej zniecierpliwiona, żeby juz go mieć
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 10:48   #86
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez beliczek
Sam zapach jest nieziemski. Nie tańczy jak "shalimar", nie piszczy i nie skacze jak "świeżydełka" tylko jest leniwy, jak wielki perski kot z miękkim futrem - relacja na żywo
Zły Beliczek Po tym kocim opisie straszliwie zapragnęłam mieć Casmir, który przecież wspominam sprzed lat jako okropieństwo Ale podejrzewam, że obecnie może być dla mnie takim samym hitem jak Angel
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 10:51   #87
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: "Casmir" Chopard

Bo Casmir ma w sobie coś "kociego" - tę leniwość, zmysłowość, ciepełko
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:27   #88
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: "Casmir" Chopard

Wspominam Casmir sprzed lat jako zapach piekny, ale nie dla mnie wtedy. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode, bo wlasnie umowilam sie na zakup za 2 tygodnie. Juz girkami z niecierpliwosci przebieram. Oj, Beliczku, Beliczku, to dzieki Tobie darowalam sobie prosby o probke i poszlam na calosc
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:45   #89
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: "Casmir" Chopard

a ja chetnie oddam komuś Casmir do przetestowania na dwa niuchy dosłownie- ta próbka uratowała mnie w zasadzie od zakupowego błędu- bo przez tę elokwencję Beliczka już prawie miałam cała flache- na szczęście Urocza Wizażanka przesłała mi próbencje, którą ja mogę puscić w dalszy obieg ze spokojem w sercu Moja skóra uwielbia ciężkie, kadzidlane zapachy, i o ile podzielam Beliczkową miłość do np Shalimara, o tyle Casmiru znieść nie moge- kadzidła w nim nie czuję nawet odrobiny , jedynie co zostaje na mojej skórze to waniliowy słód i co dość dziwne, w dość cierpkim odbiorze nie będe się nawet siliła na własny opis Casmiru przy tak pieknej ekspresji Beliczka, na pewno na mnie działa migrenogennie , nad czym boleję niezmiernie, w każdym razie z checią odstąpię 1/3 zawartości próbki
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:53   #90
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: "Casmir" Chopard

Cytat:
Napisane przez Mariqa
a ja chetnie oddam komuś Casmir do przetestowania na dwa niuchy dosłownie- ta próbka uratowała mnie w zasadzie od zakupowego błędu- bo przez tę elokwencję Beliczka już prawie miałam cała flache- na szczęście Urocza Wizażanka przesłała mi próbencje, którą ja mogę puscić w dalszy obieg ze spokojem w sercu Moja skóra uwielbia ciężkie, kadzidlane zapachy, i o ile podzielam Beliczkową miłość do np Shalimara, o tyle Casmiru znieść nie moge- kadzidła w nim nie czuję nawet odrobiny , jedynie co zostaje na mojej skórze to waniliowy słód i co dość dziwne, w dość cierpkim odbiorze nie będe się nawet siliła na własny opis Casmiru przy tak pieknej ekspresji Beliczka, na pewno na mnie działa migrenogennie , nad czym boleję niezmiernie, w każdym razie z checią odstąpię 1/3 zawartości próbki
Oooo, czy ja sie moge usmiechnac?
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 08:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.