Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 14:45   #4981
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Odkrylam dzis super sklep z "naturalnymi" produktami i kosmetykami na moim osiedlu Moja Mama kupila szampon i balsam do wlosow Babuszki Agafii, a ja olej ze slodkich migdalow i olejek z drzewa herbacianego. Macie jakies kosmetyki/produkty tego typu, ktore dobrze sie sprawdzaja? W sklepiku byly tez marki typu Sylveco i rozne inne, nawet o nich nie slyszalam.
Sylveco - miałam tonik hibiscusowy, ściągał mi cerę. Płyn micelarny czeka w zapasach. W internetach wychwalane są kremy (lekki brzozowy, rokitnikowy), nie próbowałam.

Oleje - temat mi już zupełnie obcy, poza olejkami indyjskimi Khadi - cudo. Mogę jedynie pomóc jeśli chodzi o ocenę "skłonności do zapychania".

Kosmetyki rosyjskie - wracam chętnie do toników, są tam skarby. Ludzie chwalą maseczki, mnie podrażniły. Szampony i odżywki do włosów są względnie dobre, ale bez szału (choć są osoby, które sobie je chwalą). Sera, których próbowałam to porażka.

Dla mnie tego typu sklepy to hydrolaty, glinki, korund, masło kawowe pod oczy, algi - głównie półprodukty, ale ja jestem trochę zosia - samosia.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 14:45   #4982
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Heh, ja też byle do środy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 14:47   #4983
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że nie zdążę już na stary watek, a tu niespodzianka

Dziś mam wolne, więc mogę trochę pobuszować po necie. Szukam ciepłych, ale naprawdę ciepłych swetrów. U mnie w pracy jest strasznie zimno

Aniyam, dzięki za info! Bierzecie rzodkiew? Ja nie i nawet mnie nie kusi. Nie znam się za bardzo na kosmetykach TF, ale mam wrażenie, że ciągle dają to samo... Szkoda, że innych firm nie rzucają tak często
heeej!
Michalinka przepraszam że nie odpisałam Ci w piątek ale jakoś mi umknął ten sms

nie biorę rzodkiewy bo nic ciekawego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 14:54   #4984
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL


__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 14:54:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.