co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 17:31   #1
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73

co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny?


Wiadomo, że czymś normalnym w związku jest seks. Ale jak to zrobić żeby na początku znajomości/ początku związku być postrzeganą jako hm... ukochaną dziewczynę. Uważacie, że lepiej się wstrzymać z seksem na początku, nie paradować w dekoltach itd.? a raczej skupiać na poznaniu siebie, a seksualność później?
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:33   #2
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

w zależności z jakim facetem się umawiasz. Jesli to przyslowiowy pies na baby to nawet brakiem dekoltu go nie zahamujesz od podtekstów seksualnych.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:38   #3
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Umawiać się z fajnymi facetami, którzy nie traktują kobiet przedmiotowo. Sprawdzone polecam
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:53   #4
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Umawiać się z fajnymi facetami, którzy nie traktują kobiet przedmiotowo. Sprawdzone polecam
tylko tacy mnie interesują. po prostu jestem ciekawa czy emanowanie seksualnością i ogólnie seks na pierwszym etapie znajomości jest waszym zdaniem ok czy lepiej się wstrzymać.
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:55   #5
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

To zależy jakie masz wartości. Ja bym się wstrzymała. Ciekawiej jest gonić kroliczka.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 18:48   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Nie widze sensu w zwlekaniu z seksem, jesli masz na niego ochote. Po co?

Faceci tak pieknie udaja, ze szok i moga czekac miesiacami . Jesli od poczatku bedzie chcial seksu, to kilka tygodni czekania nie sprawi, ze sie zakocha i zacznie Cie traktowac jak ukochana dziewczyne.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Lepiej po prostu ustalic po kilku/kilkunastu randkach, czego oboje szukacie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:00   #7
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie widze sensu w zwlekaniu z seksem, jesli masz na niego ochote. Po co?

Faceci tak pieknie udaja, ze szok i moga czekac miesiacami . Jesli od poczatku bedzie chcial seksu, to kilka tygodni czekania nie sprawi, ze sie zakocha i zacznie Cie traktowac jak ukochana dziewczyne.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Lepiej po prostu ustalic po kilku/kilkunastu randkach, czego oboje szukacie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Zakładam, że spotykam się z facetem, który nie jest podrywaczem i generalnie chce się spotykać, nie nalega jakoś szczególnie na seks. I nie chodzi o obawy, że prześpię się z nim, a on ucieknie, bo " dostał co chciał", a po prostu czy nawet z takim wartościowym facetem nie lepiej się ciut wstrzymać. Nie chciałabym też żeby pomyślał, że jestem jakaś łatwa, czy że ze wszystkimi tak szybko do łóżka chodzę.
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 19:12   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
Zakładam, że spotykam się z facetem, który nie jest podrywaczem i generalnie chce się spotykać, nie nalega jakoś szczególnie na seks. I nie chodzi o obawy, że prześpię się z nim, a on ucieknie, bo " dostał co chciał", a po prostu czy nawet z takim wartościowym facetem nie lepiej się ciut wstrzymać. Nie chciałabym też żeby pomyślał, że jestem jakaś łatwa, czy że ze wszystkimi tak szybko do łóżka chodzę.
Co to znaczy "łatwa" i dlaczego dopuszczasz możliwość ze ktoś moze Cię w taki sposób obrażać a Ty masz czuć się winna? O nim pomyślisz że jest "łatwy"?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:15   #9
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Co to znaczy "łatwa" i dlaczego dopuszczasz możliwość ze ktoś moze Cię w taki sposób obrażać a Ty masz czuć się winna? O nim pomyślisz że jest "łatwy"?
nie wiem, po prostu zastanawiam się czy wartościowy facet nie wziąłby taką kobietę za puszczalską
i czy ogólnie na początku nie lepiej unikać dekoltów i innych takich.
łatwa czyli jeśli szybko poszła do łóżka.

Edytowane przez pudelek1234
Czas edycji: 2016-12-05 o 19:16
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:15   #10
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny?

No nie wiem, czy teraz musisz juz o tym myśleć? Czy on namawia Cie albo prowokuje intymne sytuacje? Bo jeśli nie, to nie rozumiem problemu, po prostu miło i ciekawie spędzajcie czas, róbcie wspólnie rzeczy ktore Was interesują itp. To bardzo buduje więź. Jak masz takie obawy dt seksu z nim to prostu tego nie rób, żeby sobie sama nie zaszkodzić. I nie w ten sposób, ze facet sie zniechęci, a w ten, ze Ty sie przez to możesz przywiązać albo zakochać, a dla niego moze być to za wcześnie na uczucie. I tak samo, jak cokolwiek w tej relacji nie wyjdzie, bedziesz siebie obwiniać ze za wczesnie poszłaś z nim do łóżka mimo ze to wcale niczego złego nie spowodowało.

Edytowane przez Lagoon
Czas edycji: 2016-12-05 o 19:25
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:22   #11
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
nie wiem, po prostu zastanawiam się czy wartościowy facet nie wziąłby taką kobietę za puszczalską
i czy ogólnie na początku nie lepiej unikać dekoltów i innych takich.
łatwa czyli jeśli szybko poszła do łóżka.
Jesu. Nie ma czegoś takiego jak puszczalska, każdy człowiek (tak kobieta też jest człowiekiem) może chodzić do łóżka z kim chce i kiedy chce. I jak ktoś ją przez to wyzywa to jest idiotą i szowinistą.
Ponawiam, czy to że facet pójdzie z tobą na pierwszej randce do łóżka zmieni w jakikolwiek sposób twoje postrzeganie jego osoby?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 19:32   #12
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
tylko tacy mnie interesują. po prostu jestem ciekawa czy emanowanie seksualnością i ogólnie seks na pierwszym etapie znajomości jest waszym zdaniem ok czy lepiej się wstrzymać.


No chyba niekoniecznie tacy cię interesują skoro boisz się, że zostaniesz odebrana jako "łatwa".
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:48   #13
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Facet jak ma tzw. "poważne zamiary" wobec ciebie, będzie je miał nawet jak będziesz "łatwa".
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:51   #14
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Facet jak ma tzw. "poważne zamiary" wobec ciebie, będzie je miał nawet jak będziesz "łatwa".
Dokładnie
Poza tym, ile trzeba czekać żeby nie być "łatwą"? Na pierwszej randce nie, to na drugiej? Na trzeciej, jak w amerykańskich filmach? Po pół roku? A są takie, co czekają do ślubu - w porównaniu z nimi pół roku to też łatwość!
No i w ogóle nie rozumiem podejścia do seksu jako do czegoś, na co facet musi sobie zasłużyć. "Dam mu, jak odpowiednio długo wytrzyma bez" A ty? Nie masz ochoty z nim wcześniej iść do łóżka? Jeśli nie, to nie idź. Jeśli tak, to idź. Tak, to jest tak proste. Jeśli uzna cię za łatwą przez to - no to sajonara, kolego.

Paradowania w dekoltach nie skomentuję... Ja tam cały czas "paraduję", nie będę w golfach chodzić, żeby nie wyglądać na "łatwą"
__________________
Nobody said it was easy
No one ever said it would be this hard


w poszukiwaniu normalności od lipca 2015
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 10:20   #15
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Normalnie nie wierzę, że dorosła osoba ma taki "problem". Autorko, czy przybyłaś w wehikule czasu z "Powrotu do przyszłości" z 1955?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 10:33   #16
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

To zależy od charakteru relacji. Relacja seksualna polega na tym, że dla osoby, z którą jest się w takiej relacji odgrywa się rolę obiektu seksualnego.

Za to w relacjach nieseksualnych odgrywa się inną rolę, nieseksualną, np. koleżanki, pracownicy, przełożonej, przyjaciółki, matki, siostry, córki, sąsiadki...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 11:23   #17
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
Uważacie, że lepiej się wstrzymać z seksem na początku, nie paradować w dekoltach itd.? a raczej skupiać na poznaniu siebie, a seksualność później?
Dekoltów się nie nosi przez pierwszy rok związku, nie wiedziałaś?? Spódniczki tylko za kolano! Push-upy wywal na śmietnik! Szpile zachowaj dla młodszych sióstr na wydaniu! Matko jaka ta młodzież dziś niedokształcona

Troll. W ogóle to zauważyłam interesujący wysyp trolli które tworzą wątki na tematy które są hot na wizażu, czyli tak jak ten: pod pretekstem głupiego pytania kryje się prowokacja do dyskusji o równości kobiet, wolności seksualnej i tak dalej w tym guście. Albo tematy jak taki o adopcji dzieci bratowej przez parę która nie lubi dzieci, które mają na celu rozpętać moralną dyskusję na jeden z ulubionych problemów wizażanek: czy mamy jakiekolwiek moralne zobowiązania wobec bliźnich czy tez nic nikomu nie jesteśmy dłużni i od nikogo zależni. Te same dyskusje non stop. A wizaż łyka jak młody pelikan.
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 11:49   #18
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
Troll. W ogóle to zauważyłam interesujący wysyp trolli które tworzą wątki na tematy które są hot na wizażu, czyli tak jak ten: pod pretekstem głupiego pytania kryje się prowokacja do dyskusji o równości kobiet, wolności seksualnej i tak dalej w tym guście.
Gdy wieczorem czytam projekty ustaw na stronie Sejmu, to też myślę, że napisał je troll. Następnego dnia rano budzę się i czytam Dziennik Ustaw - znowu myślę, że napisał go troll. A potem okazuje się, że to nie żadne trolle, tylko naród polski...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 11:50   #19
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

chyba bycie wulagrnym ( wywalone cycki, miniówa) nie jest wskazane.
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 11:55   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
chyba bycie wulagrnym ( wywalone cycki, miniówa) nie jest wskazane.
Czemu nie. Duzo ludzi to lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:06   #21
Magdaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 311
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że czymś normalnym w związku jest seks. Ale jak to zrobić żeby na początku znajomości/ początku związku być postrzeganą jako hm... ukochaną dziewczynę. Uważacie, że lepiej się wstrzymać z seksem na początku, nie paradować w dekoltach itd.? a raczej skupiać na poznaniu siebie, a seksualność później?
Myślę Autorko że to jak jesteś postrzegana przez faceta zależy mniej więcej od tego w jakiej relacji oboje jesteście razem -jeśli zależy Ci na związku i chcesz poważnej relacji -to moim zdaniem lepiej się wstrzymać (żeby lepiej się poznać .mieć do Siebie jakieś zaufanie no i zastanowić się czy akurat z tym człowiekiem mogłabyś ułożyć sobie życie ,czy odpowiadają Ci jego system wartość,poglądy )
Postępuj tak żebyś Ty sama czuła się dobrze w swojej skórze.

Paradowanie w dekoltach nie ma nic wspólnego z tym w jaki sposób miałabyś być postrzegana przez mężczyznę -a przynajmniej nie powinno tak być. Co więcej na jakiej podstawie miałabyś być łatwa skoro do seks są potrzebne dwie osoby a nie jedna?takie określenia względem kobiet wynajdą debile którzy sami korzystają z życia ile w lezie a kobiecie oczywiście odbierają te prawo.
Magdaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:09   #22
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez Magdaaa24 Pokaż wiadomość
Myślę Autorko że to jak jesteś postrzegana przez faceta zależy mniej więcej od tego w jakiej relacji oboje jesteście razem -jeśli zależy Ci na związku i chcesz poważnej relacji -to moim zdaniem lepiej się wstrzymać (żeby lepiej się poznać .mieć do Siebie jakieś zaufanie no i zastanowić się czy akurat z tym człowiekiem mogłabyś ułożyć sobie życie ,czy odpowiadają Ci jego system wartość,poglądy )
Postępuj tak żebyś Ty sama czuła się dobrze w swojej skórze.

Paradowanie w dekoltach nie ma nic wspólnego z tym w jaki sposób miałabyś być postrzegana przez mężczyznę -a przynajmniej nie powinno tak być. Co więcej na jakiej podstawie miałabyś być łatwa skoro do seks są potrzebne dwie osoby a nie jedna?takie określenia względem kobiet wynajdą debile którzy sami korzystają z życia ile w lezie a kobiecie oczywiście odbierają te prawo.
dziękuję bardzo, jako jedna z nielicznych odpowiedziałaś na moje pytanie.
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:14   #23
Magdaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 311
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, jako jedna z nielicznych odpowiedziałaś na moje pytanie.
W porządku Ja akurat współżycie traktuje dość poważnie dlatego taka też jest moja odpowiedź .Dlatego rób jak Ty uważasz, nie ma co się kierować innymi . Ważne żebyś dobrze czuła się ze swoimi wyborami .
Magdaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:37   #24
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, jako jedna z nielicznych odpowiedziałaś na moje pytanie.
Raczej: jako jedna z nielicznych powiedziała ci to, co chciałaś usłyszeć.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 13:27   #25
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Gdy wieczorem czytam projekty ustaw na stronie Sejmu, to też myślę, że napisał je troll. Następnego dnia rano budzę się i czytam Dziennik Ustaw - znowu myślę, że napisał go troll. A potem okazuje się, że to nie żadne trolle, tylko naród polski...
Oj zgadzam się.
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 13:33   #26
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Raczej: jako jedna z nielicznych powiedziała ci to, co chciałaś usłyszeć.
Dokladnie .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 14:27   #27
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
chyba bycie wulagrnym ( wywalone cycki, miniówa) nie jest wskazane.
Jeżeli miniówka z trudem zasłania krok, a dekolt niemalże odkrywa brodawki - to jest słabe. Ale poza tym istnieją skromniejsze dekolty i dłuższe miniówki.
Jeżeli potrzebujesz zbudować więź z facetem, zanim pójdziesz z nim do łóżka, to buduj. Daj sobie czas. Moim zdaniem, jeśli będziesz gotowa na seks z tym facetem, to przestaniesz zastanawiać się, co on pomyśli, a po prostu to zrobisz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 14:48   #28
pudelek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 73
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jeżeli miniówka z trudem zasłania krok, a dekolt niemalże odkrywa brodawki - to jest słabe. Ale poza tym istnieją skromniejsze dekolty i dłuższe miniówki.
Jeżeli potrzebujesz zbudować więź z facetem, zanim pójdziesz z nim do łóżka, to buduj. Daj sobie czas. Moim zdaniem, jeśli będziesz gotowa na seks z tym facetem, to przestaniesz zastanawiać się, co on pomyśli, a po prostu to zrobisz.
Właśnie o to mi chodzi. Moim zdaniem lepiej zbudować jakąś więź,a dopiero potem łóżko. Chciałam po prostu poznać opinie innych na ten temat.

I pewnie, nie miałam na myśli jakiegoś normalnego skromnego dekoltu, a raczej wywalenie prowokująco całych cycków. Tak jak Ty uważam, że to słabe.
pudelek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 14:51   #29
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Cytat:
Napisane przez pudelek1234 Pokaż wiadomość
chyba bycie wulagrnym ( wywalone cycki, miniówa) nie jest wskazane.


Bo?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 15:26   #30
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: co zrobić żeby on widział we mnie wartościową dziewczynę a nie obiekt seksualny

Bo to jest wiesniackie
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:17:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.