Farbowanie włosów kremem koloryzującym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 13:48   #1
Aga1416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Question

Farbowanie włosów kremem koloryzującym


Hej

Jestem tutaj nowa i nie wiem czy umieszczam ten wątek w odpowiednim dziale, więc proszę o wyrozumiałość

Dzisiaj po raz pierwszy mam zamiar pofarbować włosy kremem koloryzującym i koleżanka powiedziała mi, że powinno się farbować włosy "zmęczone", przetłuszczone. Czy to prawda?
W takim razie czy po farbowaniu włosów muszę je umyć od razu, jeżeli chcę mieć czyste i wyjść dzisiaj z domu odświeżona ?

Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie jest banalne, ale naprawdę nie mam doświadczenia w tych sprawach i proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam

Aga
Aga1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:32   #2
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Farbowanie włosów kremem koloryzującym

Cytat:
Napisane przez Aga1416 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem tutaj nowa i nie wiem czy umieszczam ten wątek w odpowiednim dziale, więc proszę o wyrozumiałość

Dzisiaj po raz pierwszy mam zamiar pofarbować włosy kremem koloryzującym i koleżanka powiedziała mi, że powinno się farbować włosy "zmęczone", przetłuszczone. Czy to prawda?
W takim razie czy po farbowaniu włosów muszę je umyć od razu, jeżeli chcę mieć czyste i wyjść dzisiaj z domu odświeżona ?

Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie jest banalne, ale naprawdę nie mam doświadczenia w tych sprawach i proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam

Aga
Troche dziwne pytanie i owszem
lepiej dla wloskow jak sie ich nie myje przed farbowaniem ale no wlasnie jest to jedno ale , nie moga byc za bardzo brudne,obtluszczone czy tez za duzo kosmetykow nie moze na nich byc

po farbowaniu zawsze od razu myje sie wlosy ;P
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.