Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 14:26   #1741
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ma ktoś porównanie między starą, a nową wersją Dr.G Brightening Balm? Kończę krem CC Iope i myślę o kupnie któregoś z kremów Dr.G, Brightening Balm lub Age Defence na lato, tylko czy nowa wersja jest tak samo dobra jak poprzednia?
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 14:43   #1742
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny dzis kliknełam standardowe Misske i krem wodny. Tylko nhie przyszło mi nic na maila ze kupiłam i teraz nie wiem czy wysyłac kaske czy nie .:con fused:
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 17:34   #1743
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny Przychodzę po poradę - orientujecie się może co się dzieje z kremem Skin79 Diamond The Prestie (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-bb-cream.html) - wycofują go czy jak? bo na allegro zostały same miniatury i próbki; na ebay do sprowadzenia tylko zza granicy i też jak na lekarstwo... Pytanie nr dwa: możecie polecić jakiś zamiennik tego kremu? Jest dla mojej cery praktycznie idealny...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 17:57   #1744
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przychodzę po poradę - orientujecie się może co się dzieje z kremem Skin79 Diamond The Prestie (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-bb-cream.html) - wycofują go czy jak? bo na allegro zostały same miniatury i próbki; na ebay do sprowadzenia tylko zza granicy i też jak na lekarstwo... Pytanie nr dwa: możecie polecić jakiś zamiennik tego kremu? Jest dla mojej cery praktycznie idealny...
Na stronie Skin79 jest nadal, w opakowaniach 15 i 40g. Sklep Urban Cupid ma ten krem, czeski przestawiciel Skin79 (www.bb-cream.cz) również ma, na Gmarket w sklepie Skin79 również jest, więc na pewno nie jest wycofywany Zamiennika niestety nie znam.

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-06-09 o 18:05
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:09   #1745
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Na stronie Skin79 jest nadal, w opakowaniach 15 i 40g. Sklep Urban Cupid ma ten krem, czeski przestawiciel Skin79 (www.bb-cream.cz) również ma, na Gmarket w sklepie Skin79 również jest, więc na pewno nie jest wycofywany Zamiennika niestety nie znam.
dziękuję Ci bardzo za info
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:22   #1746
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za info
Teraz dopiero spojrzałam na Ebay, sing-sing ma, ideaseller_kr i cosmeticmarket2012, w sklepie Roserose też jest - 40, 15. Wybór spory, no i ceny dużo niższe niż np. na Allegro
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:26   #1747
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Teraz dopiero spojrzałam na Ebay, sing-sing ma, ideaseller_kr i cosmeticmarket2012, w sklepie Roserose też jest - 40, 15. Wybór spory, no i ceny dużo niższe niż np. na Allegro
ja nie wiem jak ja szukałam, że tego nie znalazłam no cóż, w sumie pierwszy raz wlazłam na ebay i chyba mnie coś przyćmiło, zawsze takie rzeczy ściągałam z allegro. Widzę po cenach, że chyba niesłusznie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 20:27   #1748
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziś przyszły: filtr Hada Labo Whitening (niebieski) oraz zestaw miniaturek Laneige White Plus Renew Już nie mogłam się doczekać HL bo japońska Nivea, której używałam, to właściwie olej do twarzy z filtrem Co za bubel. Na szyi i dekolcie jest ok ale nie do twarzy. Tydzień temu dostałam też olej z pestek moreli do włosów Yanagiya (super jest ale małe opakowanie), no i czekam jeszcze na miniaturkę kremu polecanego przez AC, ZA Perfect Solution Restoring Collagen Cream.
Tyle rzeczy mam na ebay'owej liście obserwowanych, a tu kasy niet ><
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 20:45   #1749
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kupiłam dzisiaj w aptece skarpetki złuszczające L'biotica, za kilka dni napiszę czy efekt jest równie fajny jak po koreańskich skarpetkach. Skarpetki są już nasączone płynem, rozcina się je od góry, nie można ich później zawiązać, więc trzeba zabezpieczyć je skarpetkami. Płyn strasznie śmierdzi alkoholem, nie przypominam sobie żeby koreańskie tak dawały, chociaż skład mają bardzo podobny.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 20:48   #1750
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w aptece skarpetki złuszczające L'biotica, za kilka dni napiszę czy efekt jest równie fajny jak po koreańskich skarpetkach. Skarpetki są już nasączone płynem, rozcina się je od góry, nie można ich później zawiązać, więc trzeba zabezpieczyć je skarpetkami. Płyn strasznie śmierdzi alkoholem, nie przypominam sobie żeby koreańskie tak dawały, chociaż skład mają bardzo podobny.
Super . Będę czekać na opinię.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:11   #1751
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie, oto nowa maniaczka azjatyckich BB. Po 2 użyciach Skin79 snail jestem zachwycona. Próbowałam też Skin79 orange, ale jest za ciemny, za żółty i za tapetowaty.
Mam jeszcze do przetestowania próbeczki Skin79 purple, vip gold i pink.
Oprócz tego popełniłam pierwsze zam na Ebayu: filtr Hada Labo http://www.ebay.pl/itm/201082880787?...#ht_1480wt_904od jakiegoś Japończyka ( jak długo ida paczki z Japonii?)i czekam z niecierpliwością (mam dosyć filtrów które albo bielą, albo smużą, i zawsze szczypią w oczy).
Dodam że latek mam już 35+, więc jeżeli któraś z dziewczyn w podobnym wieku odkryła jakąś perełkę anti-aging z Azji, to proszę o cynk.
I jeszcze jedno pytanie: co prawda cło się płaci od 150 euro, ale jak to jest z Vatem: zdarzyło się komuś że trzeba było zapłacić Vat?
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 16:11   #1752
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

VAT mogą ci doliczyć, ale nie muszą. To zależy czy paczka została wysłana jako tzw. ''gift'' czy nie
Czas wysyłki z Japonii jest taki sam jak z Korei Płd. czy Chin , czyli musisz się uzbroić w cierpliwość . Wiele razy już zamawiałam z Azji (nie tylko kosmetyki, ale też ubrania, dodatki) i czas oczekiwania na paczkę to od dwóch tygodni do miesiąca (niestety ).
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 17:14   #1753
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

"Gift" to już od dawna nic nie znaczy, bo potem trzeba jeszcze przekonać UC, że to naprawdę jest "gift", a to nie jest takie proste, takie oświadczenie składamy pod rygorem art. 233 k.k., a i tak jeszcze trzeba podać rodzaj i wartość przedmiotów z paczki.

W przypadku przesyłek zwykłych rejestrowanych lub typu K-Packet nigdy nie zdarzyło mi się płacić Vatu, a paczki czasami były dość duże. W przypadku EMS jest różnie, płaciłam kiedyś Vat za paczkę o wartości 48$, a kilka dni później przeszła bez Vatu trzy razy droższa.

Do mnie paczki z Japonii idą szybciej niż te z Korei, zazwyczaj jest to około tygodnia.

Anti-aging Sulwhasoo Innerise Serum, Iope Super Vital Cream Bio Intensive, Iope Complete Anti-Aging Cream, seria su:m37 Losec Therapy, z tańszych lubię jeszcze serię Age Control Mamonde, ale ja tylko 30+
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 18:07   #1754
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
VAT mogą ci doliczyć, ale nie muszą. To zależy czy paczka została wysłana jako tzw. ''gift'' czy nie
Czas wysyłki z Japonii jest taki sam jak z Korei Płd. czy Chin , czyli musisz się uzbroić w cierpliwość . Wiele razy już zamawiałam z Azji (nie tylko kosmetyki, ale też ubrania, dodatki) i czas oczekiwania na paczkę to od dwóch tygodni do miesiąca (niestety ).
Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
"Gift" to już od dawna nic nie znaczy, bo potem trzeba jeszcze przekonać UC, że to naprawdę jest "gift", a to nie jest takie proste, takie oświadczenie składamy pod rygorem art. 233 k.k., a i tak jeszcze trzeba podać rodzaj i wartość przedmiotów z paczki.

W przypadku przesyłek zwykłych rejestrowanych lub typu K-Packet nigdy nie zdarzyło mi się płacić Vatu, a paczki czasami były dość duże. W przypadku EMS jest różnie, płaciłam kiedyś Vat za paczkę o wartości 48$, a kilka dni później przeszła bez Vatu trzy razy droższa.

Do mnie paczki z Japonii idą szybciej niż te z Korei, zazwyczaj jest to około tygodnia.

Anti-aging Sulwhasoo Innerise Serum, Iope Super Vital Cream Bio Intensive, Iope Complete Anti-Aging Cream, seria su:m37 Losec Therapy, z tańszych lubię jeszcze serię Age Control Mamonde, ale ja tylko 30+
Dzięki za odpowiedzi.
Po 11 godz od nałożenia ślimakowy SKIN79 wciąż jeszcze jest na twarzy mimo upału. W sumie mogłabym kupić już pełnowymiarowe opakowanie, ale może znajdę coś co będzie jeszcze lepsze. Choć kolor jest idealny, krycie też ok jak dla mnie (maskuje nawet cienie pod oczami) no i najfajniejsze jest to że nie widać go na skórze, ale jest ten fajny efekt promiennej skóry (wizualnie ubywa mi chyba z 5 lat po jego nałożeniu). Znacie jakiś BB z podobnym kolorem i stopniem krycia?
Kusi mnie też http://www.ebay.pl/itm/191189532077?...84.m1438.l2649 , może któraś z Was uzywała?
Jutro chyba otworzę próbkę Vip Gold.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:30   #1755
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Do mnie paczki z Japonii idą szybciej niż te z Korei, zazwyczaj jest to około tygodnia.
A u mnie jest na odwrót ><

Dziewczyny, które używały Laneige White Plus Renew Essence - czy Wam tez ten kosmetyk juz po kilku godzinach dal efekty?? Bo u mnie tak jest, nalozylam pol dnia temu na cere upstrzoną czerwonymi sladami po wypryskach, patrze teraz w lustro a tu slady duzo bardziej przygaszone, cera bardziej jednolita kolorytem... dziwne o_O Az sie zastanawiam, czy tam w tych kosmetykach nie ma czegos jeszcze...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:44   #1756
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.
Po 11 godz od nałożenia ślimakowy SKIN79 wciąż jeszcze jest na twarzy mimo upału. W sumie mogłabym kupić już pełnowymiarowe opakowanie, ale może znajdę coś co będzie jeszcze lepsze. Choć kolor jest idealny, krycie też ok jak dla mnie (maskuje nawet cienie pod oczami) no i najfajniejsze jest to że nie widać go na skórze, ale jest ten fajny efekt promiennej skóry (wizualnie ubywa mi chyba z 5 lat po jego nałożeniu). Znacie jakiś BB z podobnym kolorem i stopniem krycia?
Kusi mnie też http://www.ebay.pl/itm/191189532077?...84.m1438.l2649 , może któraś z Was uzywała?
Jutro chyba otworzę próbkę Vip Gold.
Ja również zaczelam przygode od snail 79 i nadal uzywam. Dokupilam dr G taka srebrna tuba. I bardzo mi sie podoba. Co prawda mam 20.pare lat, ale znalazlam go na blogu u nissiax83. A ona jest starsza i wydala pochlebna opinie. Zachecam do poczytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:25   #1757
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używały Laneige White Plus Renew Essence - czy Wam tez ten kosmetyk juz po kilku godzinach dal efekty?? Bo u mnie tak jest, nalozylam pol dnia temu na cere upstrzoną czerwonymi sladami po wypryskach, patrze teraz w lustro a tu slady duzo bardziej przygaszone, cera bardziej jednolita kolorytem... dziwne o_O Az sie zastanawiam, czy tam w tych kosmetykach nie ma czegos jeszcze...
Wiesz, często mam wrażenie, że niektóre produkty działają natychmiastowo, więc może i w tym przypadku nie jest to czymś dziwnym?

To jest jakaś esencja wybielająca?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:32   #1758
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
(mam dosyć filtrów które albo bielą, albo smużą, i zawsze szczypią w oczy).
Dodam że latek mam już 35+, więc jeżeli któraś z dziewczyn w podobnym wieku odkryła jakąś perełkę anti-aging z Azji, to proszę o cynk.
Vat?
Ja jestem młodsza ale nie bardzo duzo

U mnie Missha sun block sie dobrze sprawuje nie bieli, nie smierdzi i co najwazniejsze nie podraznia jak apteczne < tak,tak apteczne mnie uczulają>

Odnosnie drugiego pytania. Póki co uzywam Goodall repair plus essential oil na noc i cera odzywa , lwai zmarcha mi sie spłyca.
Ale też chętnie czekam na cynk
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:22   #1759
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Wiesz, często mam wrażenie, że niektóre produkty działają natychmiastowo, więc może i w tym przypadku nie jest to czymś dziwnym?

To jest jakaś esencja wybielająca?
Aha, no patrz To chyba nie ma się czym przejmować

Ten produkt ma (niby ) rozjaśnić skórę o 2 tony w ciagu kilku tygodni, likwidować wszelkie żółte, czerwone i brązowe przebarwienia oraz wyrównać koloryt. I kurczę, coś już widać od pierwszego dnia
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 16:26   #1760
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A u mnie jest na odwrót ><

Dziewczyny, które używały Laneige White Plus Renew Essence - czy Wam tez ten kosmetyk juz po kilku godzinach dal efekty?? Bo u mnie tak jest, nalozylam pol dnia temu na cere upstrzoną czerwonymi sladami po wypryskach, patrze teraz w lustro a tu slady duzo bardziej przygaszone, cera bardziej jednolita kolorytem... dziwne o_O Az sie zastanawiam, czy tam w tych kosmetykach nie ma czegos jeszcze...
Nie aż tak szybko to nie Po trzech użyciach zredukował mi w widoczny sposób co najmniej połowę przebarwień pozapalnych.
Jesli chodzi o wizualne natychmiastowe rozjaśnienie cery to mistrzem jest lotion lemonowy z Tony Moly I'm Real. Od razu po nałożeniu cera jaśniejsza bez zaczerwienień- ale jest to efekt doraźny niestety.
http://gd.image-gmkt.com/li/692/962/428962692.jpg
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 17:17   #1761
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

To już wiem, jakie poczynię następne zakupy
A już sądziłam, ze zostaną ze mną na stałe jedynie peelingi i filtry
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 17:55   #1762
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja również polecam serię Tony Moly I'm Real
Miałam balsam aloesowy i muszę przyznać, że jest świetny! Bardzo dobrze nawilża a przy tym nic się nie klei, ma bardzo ładny świeży zapach. Super dla przesuszonej twardą wodą skóry
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:02   #1763
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, mogłybyście napisać coś więcej o wspomnianej Laneige White Plus Renew Essence?
Powiedziałyście, że wybiela ślady/przebarwienia więc pomyślałam, że to coś dla mnie Tylko nie wiem, czy to jest coś jak serum, jak krem? Można stosować pod makijaż/na noc? Nada się dla 22-latki, bo 'renew' w nazwie wskazuje, że jest dla osób nieco starszych.. Efekty doraźne, czy przy systematycznym stosowaniu pomaga na dłużej? I jak z wydajnością tego cuda, samo jest chyba drogie, a podlinkowany zestaw ma 10ml tej tego produktu.
Przepraszam za masę pytań
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:41   #1764
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście napisać coś więcej o wspomnianej Laneige White Plus Renew Essence?
Powiedziałyście, że wybiela ślady/przebarwienia więc pomyślałam, że to coś dla mnie Tylko nie wiem, czy to jest coś jak serum, jak krem? Można stosować pod makijaż/na noc? Nada się dla 22-latki, bo 'renew' w nazwie wskazuje, że jest dla osób nieco starszych.. Efekty doraźne, czy przy systematycznym stosowaniu pomaga na dłużej? I jak z wydajnością tego cuda, samo jest chyba drogie, a podlinkowany zestaw ma 10ml tej tego produktu.
Przepraszam za masę pytań
Nigdy nie sugeruj się nazwą, tylko składnikami i działaniem
Essence jest produktem lekkim, nietłustym, z alkoholem na trzecim miejscu w składzie, więc dobrze się wchłania. Jest lekko wodnistej konsystencji - ani serum, ani krem. Na noc jak najbardziej, aczkolwiek w ciągu dnia cera mi się po tym świeci (ale pod makijażem jeszcze nie próbowałam). Jasne, że się nada. Co do efektów, nie mogę się wypowiedzieć bo zestawu używam dopiero od kilku dni
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:32   #1765
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście napisać coś więcej o wspomnianej Laneige White Plus Renew Essence?
Powiedziałyście, że wybiela ślady/przebarwienia więc pomyślałam, że to coś dla mnie Tylko nie wiem, czy to jest coś jak serum, jak krem? Można stosować pod makijaż/na noc? Nada się dla 22-latki, bo 'renew' w nazwie wskazuje, że jest dla osób nieco starszych.. Efekty doraźne, czy przy systematycznym stosowaniu pomaga na dłużej? I jak z wydajnością tego cuda, samo jest chyba drogie, a podlinkowany zestaw ma 10ml tej tego produktu.
Przepraszam za masę pytań
Używam Laneige White Plus Renew Original Essence od dwóch miesięcy, na początku regularnie, teraz trochę mniej. Na świeże ślady działa świetnie, ze starszymi (mam dwa bardzo ciemne przebarwienia po wypryskach z lutego) radzi sobie trochę gorzej, choć jaśnieją, bo teraz zakrywa je już prawie każdy krem BB/CC. Za to po tych dwóch miesiącach koloryt skóry ujednolicony, skóra rozjaśniona.

Używam głównie na noc, czasami na dzień, ale wtedy skóra trochę się świeci. Jak najbardziej nada się dla 22-latki W tym przypadku "renew" odnosi się do kolorytu cery, nie ma nic wspólnego z produktami dla osób starszych.

Teraz używam pełnowymiarowego opakowania, razem z zestawem próbek, miniaturek i kilku maseczek na noc kosztowało około 110zł, wcześniej używałam próbki 10ml i wystarczyła mi na 12 dni.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nigdy nie sugeruj się nazwą, tylko składnikami i działaniem
Essence jest produktem lekkim, nietłustym, z alkoholem na trzecim miejscu w składzie, więc dobrze się wchłania. Jest lekko wodnistej konsystencji - ani serum, ani krem. Na noc jak najbardziej, aczkolwiek w ciągu dnia cera mi się po tym świeci (ale pod makijażem jeszcze nie próbowałam). Jasne, że się nada. Co do efektów, nie mogę się wypowiedzieć bo zestawu używam dopiero od kilku dni
Ja alkoholu na trzecim miejscu w składzie nie widzę, początek składu wygląda tak: Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Dipropylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Silybum Marianum Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Yeast Extract...
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 14:27   #1766
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość

Ja alkoholu na trzecim miejscu w składzie nie widzę, początek składu wygląda tak: Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Dipropylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Silybum Marianum Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Yeast Extract...
Fakt, sorry, pomyliło mi się >.< Mam listę składów jeden pod drugim i spojrzałam nie na ten, co trzeba.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 15:09   #1767
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Fakt, sorry, pomyliło mi się >.< Mam listę składów jeden pod drugim i spojrzałam nie na ten, co trzeba.
Capsule Sleeping Pack ma na trzecim miejscu w składzie alkohol, przez to zużyłam dwie kapsułki, a reszta leży, bo u mnie powodują zaczerwienienie i pieczenie skóry.

Też mi się czasami mylą składy, szczególnie gdy firma wysyła listę składów w jednym pliku, a zapomina dopisać nazwy produktów przy nich The History of Whoo tak ostatnio zrobiło gdy poprosiłam ich o składy nowości.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:06   #1768
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nigdy nie sugeruj się nazwą, tylko składnikami i działaniem
Essence jest produktem lekkim, nietłustym, z alkoholem na trzecim miejscu w składzie, więc dobrze się wchłania. Jest lekko wodnistej konsystencji - ani serum, ani krem. Na noc jak najbardziej, aczkolwiek w ciągu dnia cera mi się po tym świeci (ale pod makijażem jeszcze nie próbowałam). Jasne, że się nada. Co do efektów, nie mogę się wypowiedzieć bo zestawu używam dopiero od kilku dni
Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Używam Laneige White Plus Renew Original Essence od dwóch miesięcy, na początku regularnie, teraz trochę mniej. Na świeże ślady działa świetnie, ze starszymi (mam dwa bardzo ciemne przebarwienia po wypryskach z lutego) radzi sobie trochę gorzej, choć jaśnieją, bo teraz zakrywa je już prawie każdy krem BB/CC. Za to po tych dwóch miesiącach koloryt skóry ujednolicony, skóra rozjaśniona.

Używam głównie na noc, czasami na dzień, ale wtedy skóra trochę się świeci. Jak najbardziej nada się dla 22-latki W tym przypadku "renew" odnosi się do kolorytu cery, nie ma nic wspólnego z produktami dla osób starszych.

Teraz używam pełnowymiarowego opakowania, razem z zestawem próbek, miniaturek i kilku maseczek na noc kosztowało około 110zł, wcześniej używałam próbki 10ml i wystarczyła mi na 12 dni.



Ja alkoholu na trzecim miejscu w składzie nie widzę, początek składu wygląda tak: Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Dipropylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Silybum Marianum Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Yeast Extract...

Dziękuję za opinie
mówisz 10 ml niecałe 2 tygodnie.. hm, w sumie kremy 30ml też mam około miesiąca/półtora w zależności od konsystencji.. Jeśli tak super działa, to wypróbuję. Zastąpiłby mi kilka innych kosmetyków, więc i cena wtedy byłaby dobra. Spróbuję najpierw upolować próbki albo tą miniaturkę i jak nic nie uczuli, nie podrażni to kupię całe opakowanie. Jeszcze raz dzięki dziewczyny za odpowiedź
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:21   #1769
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W waszych Missha PC też sie tak zacina pompka? Mam jakieś pół opakowania, naciskam i nic nie wychodzi.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:36   #1770
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny jak to teraz jest z żelem ślimakowym Mizona, jakie jest oryginalne opakowanie? Bo doczytałam chyba w 4 części że były problemy z jakaś podróbą i teraz martwię się czy mój jest oryginalny
__________________
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.