Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 10:54   #1621
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Przeglądałam właśnie stare zdjęcia, takie które zostały zrobione z kilka lat temu. To co zobaczyłam sprawiło, że zatkało mnie i prawie krzyknęłam jednocześnie Aż zrobiłam zdjęcie porównawcze, bo to co miałam kilka lat temu to to chyba nie były paznokcie. Masakra masakrę poganiała, serio. A kciuka na zdjęciu z teraz nie ma, bo.. Przechodzi rekonwalescencję

jusia_dor, oprócz olejowania spróbuj nadać im jakiś kształt Aaa, miałam tyle na zajęciach o AZS a teraz pamiętam tylko, że wtedy trzeba stosować emolienty.. Wstyd D:
Boże powiedz jak Ty to zrobiłaś :-o
PRZEBOSKIE! W jaki sposób tak bardzo wydłużyłaś płytkę? Jestem w szoku, serio.
O moje pazury walcze nieco ponad miesiąc, lewy kciuk to piękny tunel i twarda płytka (a to ten paznokieć najbardziej chorował po hybrydzie i w sumie skazę nadal ma..), prawy kciuk przebywa juz chyba na jakiejś intensywnej terapii spiłowany do granic możliwości... Reszta pazurów taka se, raz lepiej raz gorzej.
Mam dwóch podejrzanych na sprawcę katastrofy posylwestrowej. Albo oddychający lakier z inglota albo zmywacz do paznokci. Wtedy malowalam właśnie tamtym lakierem i była istna katastrofa, ostatnio znów go użyłam i znowu widzę, że zaczynają się rozdwajac. :-( ale może to wina zmywacza? Podacie konkretną nazwę jakiegoś taniego i łatwo dostępnego?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa


Edytowane przez Soupir bordeaux
Czas edycji: 2016-03-08 o 10:58
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 11:21   #1622
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Boże powiedz jak Ty to zrobiłaś :-o
PRZEBOSKIE! W jaki sposób tak bardzo wydłużyłaś płytkę? Jestem w szoku, serio.
O moje pazury walcze nieco ponad miesiąc, lewy kciuk to piękny tunel i twarda płytka (a to ten paznokieć najbardziej chorował po hybrydzie i w sumie skazę nadal ma..), prawy kciuk przebywa juz chyba na jakiejś intensywnej terapii spiłowany do granic możliwości... Reszta pazurów taka se, raz lepiej raz gorzej.
Mam dwóch podejrzanych na sprawcę katastrofy posylwestrowej. Albo oddychający lakier z inglota albo zmywacz do paznokci. Wtedy malowalam właśnie tamtym lakierem i była istna katastrofa, ostatnio znów go użyłam i znowu widzę, że zaczynają się rozdwajac. :-( ale może to wina zmywacza? Podacie konkretną nazwę jakiegoś taniego i łatwo dostępnego?
A.. Sama się wydłużyła Cierpliwie czekałam. Szkoda że zaniedbałam moczenie w oliwie i soku z cytryny, naprawdę fajna sprawa. Aczkolwiek widzę, że popsułam trochę przyrost grzebaniem, za to powinna być jakaś kara, chłosta albo wiszenie za ręce pod sufitem. Jak w średniowieczu
Mam jeden oddychający z Inglota, taką miętę. I potwornie mi bąbluje, próbowałam na wszelkie sposoby uniknąć tych okropnych bąbelków i nic. Uparł się i już. Ze zmywaczy mogę Ci polecić taki z pompką firmy Loving Care (taki ma napis ), bez acetonu, z olejem kokosowym. I naprawdę ten olej czuć Jeśli masz u siebie sklep Netto, szukaj tam, raz na jakiś czas rzucają różne niedrogie perełki
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016

Edytowane przez xMayx
Czas edycji: 2016-03-08 o 11:23
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 11:35   #1623
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hello
Przychodzę się chwalić moim małym sukcesem - sukcesem w postaci nie dłubania w paznokciach zębami, pilniczkami czymkolwiek pod ręką i nie obgryzania. Miesiąc za mną, co prawda po drodze ze 3-4 paznokcie się połamały ale myślę, że to nieważne, bo widać efekty olejowania w postaci dłuższej płytki, a to mnie najbardziej cieszy

EDIT: mój Mąż właśnie spojrzał bo mu kazałam i... nie zrozumiał Powiedzicie, że ktoś jeszcze poza mną to widzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (137,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PAGE 1.jpg (159,1 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez szurabura
Czas edycji: 2016-03-08 o 11:40
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 11:38   #1624
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
A.. Sama się wydłużyła Cierpliwie czekałam. Szkoda że zaniedbałam moczenie w oliwie i soku z cytryny, naprawdę fajna sprawa. Aczkolwiek widzę, że popsułam trochę przyrost grzebaniem, za to powinna być jakaś kara, chłosta albo wiszenie za ręce pod sufitem. Jak w średniowieczu
Mam jeden oddychający z Inglota, taką miętę. I potwornie mi bąbluje, próbowałam na wszelkie sposoby uniknąć tych okropnych bąbelków i nic. Uparł się i już. Ze zmywaczy mogę Ci polecić taki z pompką firmy Loving Care (taki ma napis ), bez acetonu, z olejem kokosowym. I naprawdę ten olej czuć Jeśli masz u siebie sklep Netto, szukaj tam, raz na jakiś czas rzucają różne niedrogie perełki
Z grzebaniem to prawda!
A co byś poradziła na rozwarstwianie się płytki? :-( używam odżywki, nakładam olejek z alterry a tu dalej to samo.
Po ten zmywacz się dzisiaj przejdę, bo netto mam po drodze do domu.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:21   #1625
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Ze zmywaczy mogę Ci polecić taki z pompką firmy Loving Care (taki ma napis ), bez acetonu, z olejem kokosowym. I naprawdę ten olej czuć Jeśli masz u siebie sklep Netto, szukaj tam, raz na jakiś czas rzucają różne niedrogie perełki
Ale czuć zapach kokosa czy faktycznie ten olej jest w składzie?
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:06   #1626
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hello
Przychodzę się chwalić moim małym sukcesem - sukcesem w postaci nie dłubania w paznokciach zębami, pilniczkami czymkolwiek pod ręką i nie obgryzania. Miesiąc za mną, co prawda po drodze ze 3-4 paznokcie się połamały ale myślę, że to nieważne, bo widać efekty olejowania w postaci dłuższej płytki, a to mnie najbardziej cieszy

EDIT: mój Mąż właśnie spojrzał bo mu kazałam i... nie zrozumiał Powiedzicie, że ktoś jeszcze poza mną to widzi?
To mężczyzna, mężczyźni nie widzą takich rzeczy Widzę różnicę, nawet dużą! No proszę, ile grzebanie pod paznokciami potrafi wyrządzić złego..

A, widzę, że spytałaś też o zmywacz. Olej jest w składzie

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux
Z grzebaniem to prawda!
A co byś poradziła na rozwarstwianie się płytki? :-( używam odżywki, nakładam olejek z alterry a tu dalej to samo.
Po ten zmywacz się dzisiaj przejdę, bo netto mam po drodze do domu.
Jakiej odżywki używasz? Część z nich szkodzi zamiast pomagać. Tylko on nie zawsze w netto jest, po prostu trzeba co jakiś czas sprawdzać. Szkoda, że nigdy nie uwzględniają takich rzeczy w gazetce, bo tak to można chodzić i chodzić :c
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:16   #1627
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Killys witaminowa bomba. Będę sprawdzać, dziękuję ;-)
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 14:36   #1628
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki Czy któraś z Was stosowała na pazury Olej Wellness & Beauty z Jojoba i masło shea? Były jakieś pozytywne efekty?
Ja mam wariant wiśniowy z tej linii i muszę przyznać, że słaby trochę Przyjemny zapach, miłe skórki (odkąd olejuję to w sumie zawsze takie są ), ale dla przyrostu nic zbytnio. Na ciało też żadna rewelacja, wolę stary sprawdzony BDFM
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:08   #1629
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja chcialam kupić jakieś olejki solo i nie wiem jaki faktycznie najlepiej mógłby wpływać na przyrost i na zdrowie paznokci... migdałowy? Awokado? Lniany? A może tajemniczo brzmiący olej z krokosza? Hmmm
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 16:41   #1630
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Ja chcialam kupić jakieś olejki solo i nie wiem jaki faktycznie najlepiej mógłby wpływać na przyrost i na zdrowie paznokci... migdałowy? Awokado? Lniany? A może tajemniczo brzmiący olej z krokosza? Hmmm
Migdałowego solo nie miałam jeszcze, za to awokado był cudny i na przyrost, i na wybielenie płytki Lniany fajnie nawilża i zmiękcza, tylko trzeba go solidnie wmasować, bo inaczej strasznie brudzi (jest intensywnie żółty)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 17:26   #1631
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Lniany to mój włosowy ulubieniec musze go też na paznokciach przetestować
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 18:20   #1632
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Ale czuć zapach kokosa czy faktycznie ten olej jest w składzie?
Też mam ten zmywacz. Mają też w netto z olejkuiem arganowym też go mam na zmianę. Chwałę się moimi bo w końcu mam paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1457461194484.jpg (26,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457461207055.jpg (24,5 KB, 67 załadowań)
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:26   #1633
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Też mam ten zmywacz. Mają też w netto z olejkuiem arganowym też go mam na zmianę. Chwałę się moimi bo w końcu mam paznokcie
hoho jakie długie
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:56   #1634
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Też mam ten zmywacz. Mają też w netto z olejkuiem arganowym też go mam na zmianę. Chwałę się moimi bo w końcu mam paznokcie
Też mam ten z arganowym Ale to już inna firma, no i ten z kokosowym jest bez acetonu.
Ooo, no proszę, masz co malować
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:01   #1635
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

To jest ta odżywka, której używam: http://www.killys.pl/upload_dir/368/...kty/963969.png
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:10   #1636
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
To jest ta odżywka, której używam: http://www.killys.pl/upload_dir/368/...kty/963969.png
Z tego co widzę na KWC to opinie są dość skrajne. Znalazłam skład i akurat w przypadku składów lakierów leżę totalnie, znam tylko część nazw ale wypatrzyłam słynny już alcohol denat, aczkolwiek za olejem arganowym. Mam nadzieję, że ktoś bardziej oblatany zerknie na skład tej odżywki.
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:15   #1637
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hello
Przychodzę się chwalić moim małym sukcesem - sukcesem w postaci nie dłubania w paznokciach zębami, pilniczkami czymkolwiek pod ręką i nie obgryzania. Miesiąc za mną, co prawda po drodze ze 3-4 paznokcie się połamały ale myślę, że to nieważne, bo widać efekty olejowania w postaci dłuższej płytki, a to mnie najbardziej cieszy

EDIT: mój Mąż właśnie spojrzał bo mu kazałam i... nie zrozumiał Powiedzicie, że ktoś jeszcze poza mną to widzi?
Ja widzę, ja widzę.

Gratuluję niedłubania, to duży sukces i prawdziwy powód do dumy.

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Też mam ten zmywacz. Mają też w netto z olejkuiem arganowym też go mam na zmianę. Chwałę się moimi bo w końcu mam paznokcie
Widać dużą, bardzo pozytywną zmianę, masz śliczne paznokcie.

A ja teraz swoich nawet nie maluję, czasu i siły na to nie mam. Ale sumiennie wcieram olejkowe mieszanki i serum OptiCure-coś moje paznokcie są osłabione, zadzierają się po bokach, ale od macierzy widzę jaśniejszą, gładszą płytkę, czyżby zdrowy odrost?

Ile czasu czekałyście zanim olejek awokado wybielił wam końcówki? Ja wcieram mieszanki z tym olejkiem już prawie dwa miesiące, a płytka jest bardzo słabo rozjaśniona. Chyba muszę zacząć godzić się z tym, że nigdy nie będę miała białych końcówek.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:37   #1638
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na KWC to opinie są dość skrajne. Znalazłam skład i akurat w przypadku składów lakierów leżę totalnie, znam tylko część nazw ale wypatrzyłam słynny już alcohol denat, aczkolwiek za olejem arganowym. Mam nadzieję, że ktoś bardziej oblatany zerknie na skład tej odżywki.
Tak opinie bardzo skrajne. Hmm... Ale paznokcie mi się już łamały i rozwarstwiały zanim zaczęłam odżywki używać, kurde za włosy to się wzięłam od razu porzadnie, a z tymi paznokciami to jakos nie mogę :'(
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 22:01   #1639
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Migdałowego solo nie miałam jeszcze, za to awokado był cudny i na przyrost, i na wybielenie płytki Lniany fajnie nawilża i zmiękcza, tylko trzeba go solidnie wmasować, bo inaczej strasznie brudzi (jest intensywnie żółty)
oj to nie dla mnie ten lniany, przy małym dziecku to się chlapnie za pazura i nie zawsze jest czas na dokładne wmasowywanie
To rozważę ten awokado, migdałowy zresztą też, a co!
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 10:16   #1640
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Witam
Mam do Was pytanie - olejuję od tygodnia pazurki (dzięki Wam) i widzę poprawę w skórkach sporą - no ale smaruję nawet "naście" razy dziennie - wiem przesada, płytki jeśli chodzi o długość to nie mam tragicznej, no ale zawsze może być lepiej i właśnie jak czyścicie sobie pod pazurkami "brudki" które tam się lubią przyplątać? Czytam Was i piszecie, żeby tam nie gmyrać, to jak się tego "bobośka" (jak to córka mówi) pozbyć? Zwłaszcza jak tam jeszcze "podleję" olejkiem to się "temu" tam dobrze siedzi
Jakieś specjalne "metody"?
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 10:54   #1641
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Witam
Mam do Was pytanie - olejuję od tygodnia pazurki (dzięki Wam) i widzę poprawę w skórkach sporą - no ale smaruję nawet "naście" razy dziennie - wiem przesada, płytki jeśli chodzi o długość to nie mam tragicznej, no ale zawsze może być lepiej i właśnie jak czyścicie sobie pod pazurkami "brudki" które tam się lubią przyplątać? Czytam Was i piszecie, żeby tam nie gmyrać, to jak się tego "bobośka" (jak to córka mówi) pozbyć? Zwłaszcza jak tam jeszcze "podleję" olejkiem to się "temu" tam dobrze siedzi
Jakieś specjalne "metody"?
Nie ma czegoś takiego jak przesada w kwestii olejowania Ja smaruję olejem dłonie po każdym myciu. Brudki spod płytki wymywam mocnym strumieniem wody (prysznic najlepszy) lub rogiem delikatnej chusteczki. Ale woda jest świetna, pięknie wymywa i nie uszkadza przyrostu Jak piorę ręcznie, to potem mam czyściutko
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 11:12   #1642
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Olej avocado rzeczywiście pięknie działa na paznokcie. Muszę zakupić ponownie. Teraz olejuję mieszanką alterry brzoza i pomarańcza z keratynowymi rybkami Gal i skórki mam cały czas wysuszone. Kiepsko to działa. Muszę kupić właśnie ten avocado, może będą bardziej miękkie. Cały czas robię ten japoński manicure i do tego jeszcze olejuję. Po 3 zabiegu widzę już poprawę stanu paznokci. Co mnie bardzo cieszy. Wczoraj zakupiłam też szklany pilnik i przy okazji zmieniłam kształt na kwadraty. Na razie nie są jeszcze ładne i równe, ale jak wizualnie się poprawią to wrzucę swoje fotki
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 11:20   #1643
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
oj to nie dla mnie ten lniany, przy małym dziecku to się chlapnie za pazura i nie zawsze jest czas na dokładne wmasowywanie
To rozważę ten awokado, migdałowy zresztą też, a co!
Migdałowy jest bardzo delikatny, smarowałam nim twarz i nie widziałam wielkich efektów zniechęciłam sie na początku nim, to było kilka lat temu, lepiej służą takie treściwsze oleje jak właśnie awokado, jojoba. Ja zauroczona jestem teraz Tamanu i smarują nim twarz i paznokcie, mi nie wysusza nic cery.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 12:57   #1644
Monia159
Raczkowanie
 
Avatar Monia159
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 272
GG do Monia159
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej, postanowiłam w końcu oficjalnie do Was dołączyć Podglądam Was regularnie od sierpnie kiedy to odkryłam pod hybrydą przyrost i postanowiłam podrasować go olejowaniem Niestety serum evree od razu go przysuszyło Akturalnie olejuję Alterra migdał i papaja z dodatkiem oleju marula, ostatnio nawet malutki przyrost zaczął się pojawiać, niestety tylko na prawej dłoni która jest moją "lepszą". Od razu przyznam się, że z regularnością jest u mnie różnie, zazwyczaj tylko na noc nakładam olej. Ogólnie skórę rąk i skórki mam bardzo skłonne do wysychania więc osobą którym olejowanie nie wystarcza w nawilżeniu skórek polecam taki mały oliwkowy kremek Dalan d'olive w wersji intensive, bardzo fajnie działa. Wstawiam również zdjęcie mojej gorszej ręki na której marzy mi się przyrost środkowego krzywego pazura i serdecznego który mógłby się bardziej "uśmiechnąć". Ogólnie każdy paznokieć z innej parafii, mimo że nigdy nie obgryzałam. Mam nadzieję, że zmotywuje mnie to do intensywniejszego olejowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (80,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (61,2 KB, 66 załadowań)
__________________
Zapraszam na bloga! iloverednaillacquers.blog spot.com
Monia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:04   #1645
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Ja widzę, ja widzę.

Gratuluję niedłubania, to duży sukces i prawdziwy powód do dumy.



Widać dużą, bardzo pozytywną zmianę, masz śliczne paznokcie.
Dziękuję. Marzyłam usłyszeć komplement do paznokci
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:25   #1646
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja musiałam spiłować paznokcie na zero, bo były bardzo miękkie i się wyginały. Piłowałam je pomalowane i nie zauważyłam, że na wskazujących przyrost jest dłuższy niż paznokieć . Muszę teraz przeczekać, aż urosną od nowa.

I kupiłam za kilka złotych na allegro olejek w pędzelku. Wzięłam go tylko ze względu na to opakowanie, bo myślałam, że zawartość to jakiś parafinowy szajs, a okazuje się, że skład jest całkiem fajny olej winogronowy, keratyna, olej z krokosza, witaminy, olej sezamowy, wapń, witaminy
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:32   #1647
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Monia159 Pokaż wiadomość
Ogólnie skórę rąk i skórki mam bardzo skłonne do wysychania więc osobą którym olejowanie nie wystarcza w nawilżeniu skórek polecam taki mały oliwkowy kremek Dalan d'olive w wersji intensive, bardzo fajnie działa.
przeczytałam opinie tego kremiku na KWC i zamówiłam od razu na allegro, takiego kremu mi teraz potrzeba, dzięki za polecenie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
I kupiłam za kilka złotych na allegro olejek w pędzelku. Wzięłam go tylko ze względu na to opakowanie, bo myślałam, że zawartość to jakiś parafinowy szajs, a okazuje się, że skład jest całkiem fajny olej winogronowy, keratyna, olej z krokosza, witaminy, olej sezamowy, wapń, witaminy
zapodaj link, możesz w wiadomości prywatnej
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 22:49   #1648
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57098471]przeczytałam opinie tego kremiku na KWC i zamówiłam od razu na allegro, takiego kremu mi teraz potrzeba, dzięki za polecenie



zapodaj link, możesz w wiadomości prywatnej[/QUOTE]

wpisz Lidan olejek i wyskoczy Ci dużo aukcji
http://allegro.pl/listing/listing.ph...lidan%20oliwka
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:44   #1649
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wpisz Lidan olejek i wyskoczy Ci dużo aukcji
http://allegro.pl/listing/listing.ph...lidan%20oliwka
Widziałam te olejki kiedyś u chińczyka nawet chyba w I bądź II części ktoś z Nas(czyli maniaczek olejowania paznocki ) wklejał ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 19:49   #1650
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

przyglądam się temu opakowaniu i w sumie nie jestem pewna, czy aby na pewno da się to później uzupełnić . A kupiłam właśnie ze względu na to opakowanie z pędzelkiem

Pobawiłam się dzisiaj w małego chemika! Roztopiłam masło kakaowe i masło shea (po roztopieniu miałam tego w zlewce 10ml), po podstudzeniu (ale jak jeszcze było w miarę płynne) dodałam 5ml Alterry migdałowej i kilka kropel olejku eterycznego pomarańczowego. Pachnie jak czekolada o smaku pomarańczy

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-03-10 o 19:50
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.