Cysta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 19:44   #1
malgosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9

Cysta


Witam prosze o poradę,wykryto u mnie na badaniu usg cyste na lewo od macicy oraz w zatoce douglasa widoczna przestrzen hypoechogeniczna wielkosci 75x59 x33mm,plyn pan doktor ginekolog po zbadaniu mnie chcial mnie zaraz operowac ;nie operowal mnie poniewaz nastepnego dnia dostalam miesiaczke biore tabletki co 12 godzin augmentin,duspatalin,oraz przeciwbolowe,ketonal bol jest okropny mam skierowanie do poradni k teraz ten bol jest z przerwami mam pytanie czy ta operacja jest konieczna czy nie bede miala miala jakis komplikacji jak bedzie za pozno?]
malgosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 13:02   #2
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Cysta

Z silnybi dolegliwościami bólowymi proszę udać się bezpośrednio do szpitala i nie czekać na wizytę w poradni.
Pilne przypadki są przyjmowane bezpośrednio na oddział.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 13:19   #3
malgosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: Cysta

Ddziękuję za odzew.Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy i co mi grozi jesli dojdzie do pekniecia tej cysty ,bo na operacje bede mogla isc dopiero pod koniec miesiaca,gdyz przyjelam sie do pracy i nie chce zaraz isc na chorobowe .Chcialam sie jeszcze dowiedziec ile bedzie trwalo leczenie w szpitalu i po ilu dniach bede zdolna do pracy ,i czy jesli do operacji ta cysta mi peknie to czy moze dojsc do jakis powiklan ew.zakazen.Czy po usunieciu cysty moze ona powrocic ?Z gory bardzo dziękuję za odpowiedż.
malgosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.