Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-20, 09:03   #1
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87

Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa


Mam problematyczną tłustą i trądzikową cerę chciałabym wybrać się do kosmetyczki na jakis zabieg, który pomógłby mi uporać się z krostkami, odżywic i wygładzic buzię.Czy możecie polecić mi którys z zabiegów wykonywanych w gabinecie?
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 09:53   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: zabiegi u kosmetyczki

Nie jestem pewna, czy to dobrze postawione pytanie [img]icons/icon21.gif[/img]
może raczej napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz - być może znajdą się dziewczyny, które będą mogły polecić Ci sprawdzony gabinet - bo nikt lepiej nie poleci Ci zabiegu, jak dobra kosmetyczka, która oceni potrzeby Twojej skóry [img]icons/icon7.gif[/img]
A ogólne wiadomości o zabiegach gabinetowych znajdziesz w artykułach - w tym w nowej serii, którą pisze Beaty Krajnik
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 11:33   #3
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: zabiegi u kosmetyczki

Nie chodzi mi o żaden konkretny gabinet tylko o zabiegi w nich wykonywane.Mam 20 lat i cerę ze skłonnością do trądziku.Kosmetyczki za każdym razem sugruja tylko oczyszczanie cery.wiem, że taki zabieg ma swoje plusy i minusy ale chciałabym tez spróbowac czegoś innego i dlatego prosze o podpowiedź.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 11:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zabiegi u kosmetyczki

Zerknij do działu Kosmetyczne ABC, wojna z trądzikiem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 18:33   #5
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
jakie zabiegi u kosmetyczki?????????????? ?

mam 14 lat (no dobra 15 rocznikowo ) i zamierzam wybrac sie na pierwsza wizyte do kosmetyczki. nie wiem jednak jakich zabigów oczekiwac... mam skóre mieszana z tendencja do przesuszania sie w niektorych miejscach. na nosku "wągry" (jak to brzydko brzmi ) a gdzie niegdzie na twarzyczce wyskakują krostki. jakich zabiegow powinnam sie domagac od kosmetyczki by mi "naprawila" cerke?? dziekuje z góry i pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 20:34   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jakie zabiegi u kosmetyczki?????????????? ?

Myślę, że kosmetyczka sama zdecyduje jakie zabiegi wykonać po obejrzeniu Twojej cery.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 21:14   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jakie zabiegi u kosmetyczki?????????????? ?

Poczytaj "Kosmetyczne ABC" o zabiegach wykonywanych w gabinecie kosmetycznym.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-10, 21:53   #8
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: jakie zabiegi u kosmetyczki?????????????? ?

dziekuje ci Goniu za zainteresowanie i odpowiedz
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 22:59   #9
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 74
GG do emka66
które zabiegi bardziej skuteczne?

Pani Beatko!
Mam pytanie, które zabiegi do cery trądzikowej są bardziej skuteczne: zabieg firmy Norel, czy Anesi? Którą z tych dwóch firm bardziej Pani poleca do pielęgnacji gabinetowej i domowej?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
emka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 11:00   #10
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 74
GG do emka66
Re: które zabiegi bardziej skuteczne?

Hej !
Dziewczyny a moze któraś z Was miała, któryś z tych zabiegów, jeśli tak to proszę wypowiedzcie sie na temat ich skuteczności.
emka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 18:04   #11
oem1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 10
zabiegi

Pani Beatko !!! mam pytanok male: jakie zabiegi u kosmetyczki wykonac mozna na cerze tradzikowej, ktore oczyscily by ja i przygotowaly do wiosny
oem1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-25, 21:35   #12
misiunia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
ZABIEGI DO CERY TRĄDZKOWEJ??JAKIE??

mam problem...musze napisac prace na temat zabiegow do cery tradzikowej....mniej wiecej wiem co na takie zabiego sie sklada...ale to wszystko...ja musze napisac co do czego itp.jakie to sa zabiegi???opisac je i przynajmniej wymienic kosmetyki jakich sie uzywaz przy takich zabiegach.moze ktos zna stronke z taki zabiegami a jak nie to niech przynajmniej wymieni jakie to zabiegi...
misiunia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:14   #13
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Exclamation Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa

hej !
Mam takie pytanko, nad którym zastanawiałam się już jakiś czas temu - jakie zabiegi kosmetyczne stosuje się do skóry tłustej, trądzikowej ? Oczyszczania, peelingi ? Chciałabym mieć idealną cerę. Mam oliwkową karnację ale mimo to cara tłuści się. Nie mam ogromnego problemu z trądzikiem ale mimo to chciałabym wyglądać jeszcze lepiej. Słyszałam jednak takią opinię kiedyś, że trądzik leczy się u dermatologa a nie u kosmetyczki... Czy któraś z was była na takich zabiegach (jakie ?) i czy były one skuteczne ? Dzięki !
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:46   #14
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa

Slowo tradzik nie daje nam obrazu Twojej cery. jest mnostwo roznych tradzikow, np krostkowy czy zaskornikowy, piorunujący itd.. przypuszczam ze mozna tu wykluczyc tradzik rózowaty ktory jest przeciwskazaniem do wielu zabiegow. Jak masz powazne problemy z cerą to wizyta u dermakologa jest konieczna. Mozliwe ze trzeba to leczyc np masciami z antybiotykiem. I po takim leczeniu problemy duzo szybciej znikną.
U kosmetyczki mozesz skorzytsac z zabiegu oczyszczania, regularne oczyszczanie pomoglo wielu osobom polepszyc wygląd cery. Z tym ze oczyszczanie wykonuja rozne kosmetyczki, na roznych produktach z roznym rezultatem, wiec wybierz sie do kogos dobrego. Napewno mozemy Ci polecic kosmetyki do pielegnacji cery tlustej- kremy matujące, zele do mycia twarzy przeznaczone do cery z Twoim problemem, peelingi jak najbardziej raz na jakis czas, moze jakies maseczki- na cere tlustą dobrze zrobi kaolinowa. Poczytaj o tym jak taka skore pielegnowac, zebys nie popelniala istotnych blędów.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 09:50   #15
Ai-ling
Przyczajenie
 
Avatar Ai-ling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa

najlepiej wybierz sie do dermatologa zeby stwierdzil jaki masz typ tradziku, dobierze ci odpowiednie preparaty, itp., a kosmetyczka moze byc uzupelnieniem
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
Ai-ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:08   #16
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Zabiegi kosmetyczne - skóra trądzikowa

To najzwyklejszy tradzik młodzieńczy i to w łagodnej postaci. Nie mam jakiś szczególnych problemów. nie mam też wyjątkowych przebarwień itp.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:12   #17
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Pani Beatko mam lekki tradzik (na czole przede wszystkim, czasem na brodzie i policzkach), chcialabym sie wybrac do kosmetyczki na zabieg, ktory wyzwolil by mnie z tradziku raz na zawsze. Czytalam na Pani forum, ze w leczeniu tradziku sprawdza sie peeling kawitacyjny i jonoforeza, czy sa one dobre takze w leczeniu lekkiego tradziku? Dodam, ze czesto tak bywa, ze nie mam w ogole krost na twarzy, tylko male uwypuklenia na czole, ktorych prawie nie widac. Najwiecej pryszczy wyskakuje mi przed miesiaczka i w trakcie. Bardzo prosze i z gory dziekuje za odpowiedz.
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:55   #18
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Smile Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Mam taki sam problem jak Ty. Chodze na peeling kawitacyjny od 5 miesięcy( można robić jeden w miesiącu), czyli jestem po 5 zabiegach. Ale niestety nie ma spektakularnych efektów, to znaczy mam gładszą skórę, niespodzianki troszkę szybciej się goją, ale pryszcze jak się robiły tak się robią ( właśnie przed miesiączka i w trakcie). Ale możesz spróbować tego peelingu, bo napewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:49   #19
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Dziekuje Ci bardzo martunio, chociaz myslalam, ze moze dzieki tym zabiegom pozbede sie tradziku raz na zawsze
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 11:57   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Cytat:
mam lekki tradzik (na czole przede wszystkim, czasem na brodzie i policzkach), chcialabym sie wybrac do kosmetyczki na zabieg, ktory wyzwolil by mnie z tradziku raz na zawsze. Czytalam na Pani forum, ze w leczeniu tradziku sprawdza sie peeling kawitacyjny i jonoforeza, czy sa one dobre takze w leczeniu lekkiego tradziku? Dodam, ze czesto tak bywa, ze nie mam w ogole krost na twarzy, tylko male uwypuklenia na czole, ktorych prawie nie widac. Najwiecej pryszczy wyskakuje mi przed miesiaczka i w trakcie. Bardzo prosze i z gory dziekuje za odpowiedz.
na tradzik propnuje dermatologa, ktory przpisze Ci zapewne isotretinoina, tazaroten, adapalen, razem z klindamycyna, erytromycyną, metronidazolem, tetracyklina.... w domu mozesz kwasu azelainowego np uzywac. polecam watek schprzenia skrone przyklejonuy ma poczatku kosmetyczki tam jest wiele o tradziku

zabiegi w gabinecie to
dezinkrustacja jesli masz łojotok
jonoforeza
ultradzwieki
peeling kawitacyjny
galwanizacja
oxybrazja
mikrodermabrazja jesli nie masz ropnych wykwitów
darsonwalizacja
naswietlania lampa sollux, minina
exfoliacje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:14   #21
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Do Emilii:
Dziekuje za odpowiedz Emilio. U dermatologa bylam, przepisal mi jakis antybiotyk, zel izotrexin i jakis krem (nie pamietam nazwy), ale to nic nie pomoglo, a ponadto od tego antybiotyku mialam zawroty glowy takze jestem juz zle nastawiona do dermatologow, chyba jednak wybiore sie do kosmetyczki Mam jeszcze jedno pytanie, czy przed np. peelingiem kawitacyjnym kosmetyczka musi robic dodatkowo oczyszczanie twarzy?
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:35   #22
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

a ile "zarzywałas" isotretinoinę , antybiotyk i płyn?

zmiany na brodzie mogą swiadczyc o zle funkcjonujących drogach rodnych , narzadach płciowych, robiłas badania? wiele razy radziłam tu dziewczynom zeby zrobily bar\dania i albo juz miały i fajktycznie cos tam nie tak albo zrobiły i faktycznie, oczywsice nei mozna zabankowac, poprostu czesto tak bywa


masz zmiany ropne? czy poproostu grudki i zaskórniki?

peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki polozone płyko lyb srednio , tych głebiej nie niestey
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:46   #23
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Wszystko przepisane przez dermatologa stosowalam przez 3 miesiace. Na badania bede musiala sie wybrac, bo takowych nigdy szczerze powiedziawszy nie robilam:/ Nie mam zmian ropnych, tylko krostki i zaskorniki. Uzywam kosmetykow z serii soraya care & control (krem+tonik) i nie jest tak zle. W ciezszych przypadkach uzywam miejscowo brevoxylu i raz na tydzien nakladam sobie maske z glinki zielonej dodatkowo codziennie przemywam twarz rumiankiem i pije herbatke z bratka. Moge jeszcze poweidziec , ze nie chodze na solarium, nie uzywam kremow brazujacych do twarzy (kiedys uzywalam i chyba od tego zaczely sie moje problemy). Mam jeszcze lekkie przebarwienia na twarzy, ale z czasem prawie schodza (krem z serii soraya, redukujacy blizny i zmiany potradzikowe).
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:50   #24
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

3 miesiace to za malo zeby zobaczyc efekt retinoidu tudziez antybiotykow
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:00   #25
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

Ale ja naprawde nie mam duzo pryszczy, czasem nie mam tego paskudztwa w ogole. Poza tym strasznie zle sie czulam po tym antybiotyku Mam nadzieje, ze jednak zabiegi kosmetyczne mi pomoga, za tydzien jestem umowiona ze sprawdzona kosmetyczka mojej mamy zobaczymy moze sie uda pokonac wroga
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:46   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne na lekki tradzik?

jesli nie masz wiele to pielegnuj w domu i u kosmetyczki

przed okresem to kazda chyba ma
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.