metarmofoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-04, 22:39   #1
rybka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1

metarmofoza


chciałabym zapuścić włosy nie dłużej niz do ramion i znaleźć sposób by pokreślić oczy przy mojej krótkowzroczności i dość głobokoosadzonych oczach, a także deliktanie wyrównać kolor ust, tak by nie były zbyt wyzywające
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (30,7 KB, 1 załadowań)
rybka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 18:18   #2
Malis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 16
Re: metarmofoza

wiesz co moim zdaniem mogła byś spróbować zrobic przedziałek na bok a włosy z tyłu postawić na żel. POWODZENIA !!!
Malis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 12:03   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: metarmofoza

Masz bardzo ładne ryzy twarzy - w długich włoskach zyskasz jeszcze dodatkowo kobiecości.
Podsyłam kilka propozycji.
Co do reszty wuzerunku
- wyreguluj brwi - są za ciężkie - zaczesuj je do góry - np. bezbarwna odżywka do rzęs Isa Doralub specjalnym żelem do tego przeznaczonym np. Shiseido, Dior, Sephfora.\\
-usta pokryj podkładem, zapudruj, a następnie skoruguj kredką - pomniejszajac trochę dolna wargę (tak 2 mm)
-na policzki nałóż róż


pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (23,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (18,4 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 15:21   #4
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Re: metarmofoza

hmmm...Nie wiem ile masz lat, ale wydaje mi sie, że za bardzo się postarzyłaś. Zdecydowanie powinnaś zapuścić włosy(niekoniecznie do ramion). Powinnaś nadać fryzurze lekkości, jakieś pazurki, myślę, że ładnie byłoby Ci w asymetrycznej grzywce na bok. Zadbaj o to, aby trafić do dobrego fryzjera. Co do makijażu:czy zastanawiałaś się kidyś nad soczewkami? Ja też jestem krótkowidzem i noszę soczewki. Gdy je sobie sprawisz poczujesz się jak nowo narodzona, naprawdę. Masz bardzo ładne usta i ja bym je właśnie podkreśliła jakimś jasnoróżowym lub beżowym błyszczykiem(np. z Maybelline Wather Shine Liquid Diamonds nr04). Jeżli chodzi o oczy-są zbyt "ciężkie". Zdecydowanie wyreguluj brwi i myślę, że wystarczyłyby jakieś delikatne cienie w tonacji jak błyszczyk i powinnaś rysować sobie kreski czarną kredką. Napewno szybko dojdziesz do wprawy! Jeżli nie wyjdzie Ci idealnie równa rozetrzyj ją delikatnie zwykłym patyczkiem kosmetycznym. I zainwestuj w dobry tusz do rzęs, tak aby były pięknie podkręcone. Ostatni ktok do róż do policzków w kolorze bardzo jasny róż. Buzie masz ładną tylko trzeba popracować nad oprawą. Powodzenia!!
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 15:32   #5
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: metarmofoza

z całym szacynkiem dla Madzi, ale błagam, nie stawiaj włosow na żelu!!!!!!!!!!!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 18:52   #6
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Re: metarmofoza

akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.