Czy ktoś może mi pomóc i doradzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 07:24   #1
andzia.11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Smile

Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?


Może znajdzie się osoba która miała podobny problem jak ja i coś mi doradzi.
Moim problemem jest łamanie się paznokci, łamią się każdy po kolei. Potrafią się nawet złamać w połowie płytki paznokcia. Miałam zrobione tipsy akrylowe ale to nic nie pomogło. Co mam zrobić, może jakieś odżywki mi pomogą?
andzia.11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:10   #2
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?

Ja bym poza odzywkami (na koncu postu podam liste polecanych przezemnie) zaczeła odzywiac je jeszcze od środka i momowymi sposobami.
1. polecam jedzenie galaretek duzo duzo duzo
2. polecam witaminki a dokładniej skrzypowite, sylica-e, itp. preparaty z skrzypu
3. raz na tydzień ciepła kapiel paznokci w oliwce (moze byc oliwa z oliwek moze być dziecięca) tak z 15 minut w ciepłej pomoczyć wytrzec z nadmiaru oliwki ubrac ciepłe wełniane rekawiczki i połozyc sie spac.
4 mozna w pazurki i wał pazurkowy wcierac wyciśniety z kapsułki witaminy A+E olejek około 1 kapsułki na 5 paluszków i tez nie wycierac a zostawić na noc niech sie wchłonie.
5 odzywki: ja polecam :
- Nail-tek (formuła II lub fundation II, Formuła maluje sie jak odzywka jest jak lakier, fundation II jest to odzywka-podkład i zawsze trzeba ją czyms zamalowac)
- omyhmyr (odzywka z mirra) jest to olejek którym smarujemy skórki i miejsce wyrastania pazurka oraz wcieramy ją w skórę od miejsca wyrastania paznokcia do pierwszej kosteczki gdzie paznokiec sie zgina patrzac od strony paznokcia
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:14   #3
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?

pytania: kiedy miałaś tipsy akrylowe, czy płytka na których ten tips była juz całkowicie odrosła, w jaki sposób miałaś zdejmowane tipsy? odpowiedzi na te pytania niewątpliwie przybliżą nas do udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Chyba ze przy okazji chcesz powiedziec żejak miałas tipsy akrylowe tez łamały ci się paznokcie - chyba w tym miejscu niewielu uwierzy ci w ten "cud"
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:47   #4
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?

Cytat:
Napisane przez Eenax
4 mozna w pazurki i wał pazurkowy wcierac wyciśniety z kapsułki witaminy A+E olejek około 1 kapsułki na 5 paluszków i tez nie wycierac a zostawić na noc niech sie wchłonie.
Eenax pisałam o tym już na innych wątkach ale napiszę jeszcze bo staram się propagować tę metodę...
otóż można wcierać maść witaminową (w składzie głównie A+E) na noc po kilku tygodniach efekt rewelacja ale przy takim zniszczeniu paznokcia też uważam że lepiej się wspkmagac czymś "od środka". Ja kupiłam skrzyp polny w kapułkach co prawda na poprawę stanu włosów ale pazokcie czuję że też mi się poprawiają (a ne bardzo mi na tym zależy bo mam żel)
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 07:36   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?

Widze ze obie wszystkim propomujemy podobne metody:
Ja witaminę A+E w kapsułkach, Ty A+E w maści.

Ja to od zawsze namawiałam ludzi do tej witaminy A+E a z sumie w jakiej formie to chyba nie ma znaczenia.
W najblizszym czasie zrobie testy z ta mascia i zobacze efekty
Bo maść napewno jest wygodniejsza w uzycia a jak efekty beda podobne to zaczne klientkom wciskac metode nie kapsułkowa a maściową.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:53   #6
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Exclamation Dot.: Czy ktoś może mi pomóc i doradzić?

Z tą wygodą masz zupełną rację Jest mały problem własnie pewna dziewczyna mi zwróciła uwagę na to że w maśći nie ma witaminy E Ja miałam maść w której ta witaminka była ale teraz widzę, że w tej którą mam rzeczywiście vitE... brak. Będę szukała tamtej pamiętam że nie kupiłam jej w aptece tylkow ziołoleku.. sklepie zielarsko medycznym..... spytam tam. Póki co bardzo Was przepraszam za wprowadzenie w błąd bo jeśli wcofano witaminę E z maści witaminowej, to tylko niepotrzebne zamieszanie zrobiłam

Jak będę widziała coś na 100% to na pewno się z Wami podzielę i liczę na to samo
pzdr
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.