Aborcja-skrobanka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 12:39   #1
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18

Aborcja-skrobanka


Mam pytanie jak to jest po usunięciu ciazy , co w tedy kobieta czuje gdy zabije dziecko. Bardzo bym prosila o swoje wrazenia i wspomnienia z tego oto czynu prosze napisac tu na forum, jestem bardzo ciekawa jak to jest czy jestescie zadowolone ze swego czynu czy nie prosze pisac.
thx
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 12:57   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Aborcja-skrobanka

wyszukiwarka nie gryzie https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=aborcja
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:45   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Aborcja-skrobanka

Choćbym miała takie doświadczenia i chciała się nimi podzielić, to nie napisałabym Ci tego. Ani co "w tedy kobieta czuje gdy zabije swoje dziecko", ani czy jestem zadowolona "z tego oto czynu". Nie szukaj taniej sensacji, poucz się troszkę i poświęć chwilę trudnej sztuce formułowania myśli.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:41   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Aborcja-skrobanka

Może sama sie podzielisz swoim doswiadczeniem ,skoro masz spirale która wdg. ciebie jest wczesnoporonna ?to dziala tak jakbys usuwała świadomie zarodek.:-/

wyszukiwarka !!!

cos mi sie wydaje ze dlugo tu nie zabawisz:-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:05   #5
Oleeeńka
Raczkowanie
 
Avatar Oleeeńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Może sama sie podzielisz swoim doswiadczeniem ,skoro masz spirale która wdg. ciebie jest wczesnoporonna ?to dziala tak jakbys usuwała świadomie zarodek.:-/

wyszukiwarka !!!

cos mi sie wydaje ze dlugo tu nie zabawisz:-/

paula78, jesteś moją idolką
Swoją drogą, jak dziwnie to brzmi :"Bardzo bym prosila o swoje wrazenia i wspomnienia z tego oto czynu". Cóż Ci mają dziewczyny odpowiedziec? Wrażenia były niesamowite, wspominamy z sentymentem "ten o to czyn" ?
Oleeeńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:14   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Aborcja-skrobanka

hmmm "wrażenia"? nie sądze by było "to" jakimś superowym wrażeniem... podziwiam autorke tematu za bardzo zwięzłe i konkretnie napisane zapytanie a raczej treść tej oto myśli... Paula- ty jak coś powiesz... i przeważnie masz racje zgadzam sie z Tobą
A codo zapytania wątku... hmm odpowiedź jest dla mnie jasna.. Wyszukiwarka!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:16   #7
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18
Dot.: Aborcja-skrobanka

ja tylko napisałam kto by chciała sie wyzalic, a po za tym jest to dla innych ostrzezenie. a usuneliscie ciaze?? jak nie to po co wy tu piszecie moze ktos jest taki co chce opowiedziec o tym??
do paula78
a po za tym ja niezwbijam dziecka tylko niezagniezdza sie komórka jajowa jezeli doszło do zapłodnienia jakbys chciała wiedziec ,widac jak ty rozumiejesz to
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 09:22   #8
Oleeeńka
Raczkowanie
 
Avatar Oleeeńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
ja tylko napisałam kto by chciała sie wyzalic, a po za tym jest to dla innych ostrzezenie. a usuneliscie ciaze?? jak nie to po co wy tu piszecie moze ktos jest taki co chce opowiedziec o tym??
do paula78
a po za tym ja niezwbijam dziecka tylko niezagniezdza sie komórka jajowa jezeli doszło do zapłodnienia jakbys chciała wiedziec ,widac jak ty rozumiejesz to

Wiesz, wydaje mi się, że jest to na tyle intymny i trudny temat, że żadna kobieta, która usunęła ciążę nie będzie na lewo i prawo mówiła o swoich " wrażeniach" i "wspomnieniach". Poza tym taki wątek już był, nawet niedawno. Jeśli chcesz na ten temat poczytac, użyj --> , uwierz mi, znajdziesz mnóstwo informacji.
Oleeeńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:28   #9
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18
Dot.: Aborcja-skrobanka

do Oleeeńka
ja rozumiem ale sa takie dziewczyny ze dla nich to wszystko jedno i chca opowiedziec o tym i niemają wyrzutów sumienia wiem ze są takie kobiety ze maja problem zgłowy , a w wyszukiwarce to sprawdzałam mało jest tego
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:40   #10
Oleeeńka
Raczkowanie
 
Avatar Oleeeńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
do Oleeeńka
ja rozumiem ale sa takie dziewczyny ze dla nich to wszystko jedno i chca opowiedziec o tym i niemają wyrzutów sumienia wiem ze są takie kobiety ze maja problem zgłowy , a w wyszukiwarce to sprawdzałam mało jest tego

To po prostu czekaj cierpliwie, może ktoś się odezwie...
Wpisz w google " usunęłam ciążę, nie żałuję"- kilkaset stron, zapewniam, że znajdziesz to czego chcesz.
Oleeeńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:57   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Aborcja-skrobanka

Kobieta, która usunęła ciążę i nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia raczej nie napisze Ci, jak to jest, kiedy zabija się dziecko. Bo ona nie zabiła dziecka, a jedynie usunęła ciążę. Zastanów się kobieto chwilkę. A poza tym - masz jakiś problem? potrzebujesz pomocy, kontaktu czy odrobiny uciechy? Zastanawiam się, po co pytasz, bo chyba ze swoim podejściem nie chcesz pocieszać. Zdradza Cię leksyka, nikt tego nie kupi.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 10:17   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
ja tylko napisałam kto by chciała sie wyzalic, a po za tym jest to dla innych ostrzezenie. a usuneliscie ciaze?? jak nie to po co wy tu piszecie moze ktos jest taki co chce opowiedziec o tym??
do paula78
a po za tym ja niezwbijam dziecka tylko niezagniezdza sie komórka jajowa jezeli doszło do zapłodnienia jakbys chciała wiedziec ,widac jak ty rozumiejesz to
Możesz zacząć w końcu pisac po polsku ?bo czytać sie tego nie da.

Po pierwsze zacznij uzywac wyszukiwarki

po drugie skoro dla ciebie ta komórka to nie dziecko to skąd oburzenie po tym jak dowiedziałas sie ,że spirala jest wczesnoporonna .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:46   #13
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
ja tylko napisałam kto by chciała sie wyzalic, a po za tym jest to dla innych ostrzezenie. a usuneliscie ciaze?? jak nie to po co wy tu piszecie moze ktos jest taki co chce opowiedziec o tym??
do paula78
a po za tym ja niezwbijam dziecka tylko niezagniezdza sie komórka jajowa jezeli doszło do zapłodnienia jakbys chciała wiedziec ,widac jak ty rozumiejesz to
"rozumiejesz to" hmmm ciekawe....
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:00   #14
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18
Dot.: Aborcja-skrobanka

jak bys chciala wiedziec to jest forum a nie pisanie czyjis błedu widze ze tu duzo hamskich ludzi spoko prosze mi takich rzeczy niepisac kazdy człowiek ma prawo sie pomylic i pisac jak chce jezeli taka jestes wykształcona to pokaz swój poziom i niepisz wiecej
dziekuje
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:20   #15
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Aborcja-skrobanka

z przeprowadzonych badań wynika, że u kobiet po zabiegu (jak zwał, tak zwał) dominuje UCZUCIE ULGI
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:27   #16
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18
Dot.: Aborcja-skrobanka

wobrazam sobie ze ulga ale czy to warto ??/
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:27   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
jak bys chciala wiedziec to jest forum a nie pisanie czyjis błedu widze ze tu duzo hamskich ludzi spoko prosze mi takich rzeczy niepisac kazdy człowiek ma prawo sie pomylic i pisac jak chce jezeli taka jestes wykształcona to pokaz swój poziom i niepisz wiecej
dziekuje
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:15   #18
aguu69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Aborcja-skrobanka

Dziwny temat... Myślę, że każda matka usuwając dziecko czułaby się strasznie...Zabijać osobę, która niczym nie zawiniła...Uczucia towarzyszące temu zabiegowi są niedopisania i gdybym owy przeżyła, na pewno nie dzieliła się z innymi moimi przeżyciami...
Najbardziej mnie wkurzają nastolatki, które zachodzą w ciąże a potem ją usuwają, a w między czasie jest para która z chęcią wychowała by to dziecko, bo sami nie mogą go posiadać. Dla mnie aborcja powinna być zakazana i wykonywana tylko w przydatku gwałtu i innych przestępstw oraz gdy zdrowie matki jest zagrożone lub zdrowie dziecka...
aguu69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 22:01   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez aguu69 Pokaż wiadomość
Dziwny temat... Myślę, że każda matka usuwając dziecko czułaby się strasznie...Zabijać osobę, która niczym nie zawiniła...Uczucia towarzyszące temu zabiegowi są niedopisania i gdybym owy przeżyła, na pewno nie dzieliła się z innymi moimi przeżyciami...
no wlasnie gdyby owy przezyła...

Cytat:
Napisane przez aguu69 Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie wkurzają nastolatki, które zachodzą w ciąże a potem ją usuwają, a w między czasie jest para która z chęcią wychowała by to dziecko, bo sami nie mogą go posiadać. Dla mnie aborcja powinna być zakazana i wykonywana tylko w przydatku gwałtu i innych przestępstw oraz gdy zdrowie matki jest zagrożone lub zdrowie dziecka...
to moze zajdz w ciaze i oddaj dziecko parze ktora czeka na dziecko ?

to w przypadku gwaltu lub choroby to juz mozna zabic osobe ??
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 22:56   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
wobrazam sobie ze ulga ale czy to warto ??/
jesli kobieta czuje ulge po aborcji, to pewnie uwaza, ze warto, nie sadzisz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 23:02   #21
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez Oleeeńka Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że jest to na tyle intymny i trudny temat, że żadna kobieta, która usunęła ciążę nie będzie na lewo i prawo mówiła o swoich " wrażeniach" i "wspomnieniach". Poza tym taki wątek już był, nawet niedawno. Jeśli chcesz na ten temat poczytac, użyj --> , uwierz mi, znajdziesz mnóstwo informacji.
dokładnie.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:52   #22
thelusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzies tam daleko
Wiadomości: 18
Dot.: Aborcja-skrobanka

[QUOTE=aguu69;
Najbardziej mnie wkurzają nastolatki, które zachodzą w ciąże a potem ją usuwają, a w między czasie jest para która z chęcią wychowała by to dziecko, bo sami nie mogą go posiadać. Dla mnie aborcja powinna być zakazana i wykonywana tylko w przydatku gwałtu i innych przestępstw oraz gdy zdrowie matki jest zagrożone lub zdrowie dziecka...[/QUOTE]

masz racje, ale w czym te dziecko ci zawiniło ze musisz go zabic,
ja nawet jak bym miała wybierac dziecko czy ja bym wybrała dziecko
bo i tak juz troszke narzyłam sie i dałabym zeby moje dziecko miało okazje zobaczyc swiat, a jezli by dziecko było chore tez bym urodziła napewno bym byla załamana, a jak bym została zgwałcona bym oddała dziecko dla rodziny która pragnie tego potomstwa i napewno by sie cieszyli z tego dziecka dała bym im szczesci ICH SZCZESCIE!

sa wyjscia z takich rzeczy wiadomo załamana bym była ale bym miała czyste sumienie
sama mama mi opowiadała jak jej kolezanki z pracy sie skrobały, mama w tedy pracowała w szpitalu , to była kiedys legalna aborcja i miała taka kolezaneczke co była taka pi*****niet ze widziała jakies stworki czy cos takiego i to jeszcze dobre ze cały czas klepie modlitwy zeby odkupic swój grzech jaki zrobiła wyskrobała sie .masakra

PORABANE SA KOBIETY KTÓRE SIE WYSKROBIĄ A PUZNIEJ RYCZA ZE SŁYSZA JAKIES GŁOSY DZIECKA itp...
a jeszcze mnie to wkurza jak mezatki usówaja ciąze maskara rozumiem jeszcze jak paninka ma takie mysli ale mezatka to szczyt wszystkiego!!, jedna mezatka usówała blizniaki jak jej wyciagali te dzieci to az ich nazwała.puzniej rodzina dowiedziała sie wkuzyli sie na nią, mogła oddac porodzinie te dzieci
TERAZ MOCNE SŁOWA: NIEZAŁUJE TYCH KOBIET CO USUNEŁY CIAZE BO TO SA DLA MNIE BEZDUSZNE OSOBY ZABIJAJĄC NIEWINNA OSÓBKE ZABIJAJĄ SIEBIE. PONIEWAZ WYKANCZAJA SIE PSYCHICZNIE I BARDZO IM DOBRZE ,BYŁO MYSLEC WCZESNIEJ A TERAZ SIE MECZ Z TEGO POWODU
thelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:25   #23
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
z przeprowadzonych badań wynika, że u kobiet po zabiegu (jak zwał, tak zwał) dominuje UCZUCIE ULGI
Taaak??? Być może tylko na początku, ale potem?
Proszę o linka do tych badań.
Znalazłam coś zupełnie odwrotnego:
Psychiatra prof.Philip Ney powiedział: "Z moich klinicznych i badawczych obserwacji, wywnioskowałem, że przerwanie ciąży jest najgłębiej krzywdzącą traumą, która nie powinna wydarzyć się żadnemu człowiekowi."
Czym jest syndrom poaborcyjny?
Jest to zaburzenie psychiczne powracające w czasie.
dr hab. Maria Ryś. tak opisuje objawy: "kliniczny obraz tego syndromu objawia się dużym niepokojem, bez uświadomienia sobie przyczyny, niezadowoleniem z życia bez obiektywnych przyczyn, brakiem sensu życia, poczuciem beznadziejności, depresją. Często występują zaburzenia relacji z najbliższymi, niechęć do współżycia seksualnego. Mogą wystąpić także bardzo silne lęki, koszmary senne, kobieta może słyszeć głosy nienarodzonych dzieci. Często zespół ten - podobnie jak inne zaburzenia psychiczne - wraca i o ile kobieta nie podda się terapii, zaburzenie to powraca aż do śmierci"


Jakie są naukowe dowody i kto przeprowadza badania nad tym syndromem?
Przede wszystkim zajmuje się tym zacytowany przeze mnie prof. Philip Ney. , psychiatra i psycholog w Mount Joy College w Kanadzie, założyciel International Hope Alive Counselors Association (IHACA).
Najważniejsze badania odbyły się w latach 1991-1997 przeprowadzone na 4 tys. kobiet. Są one dowodem na to, że pierwsza aborcja zwiększa możliwość kolejnego poronienia, a także potwierdziły fakt, że kobiety po aborcji mają kłopoty ze zdrowiem i są podatne na takie choroby, jak m.in.: anoreksja, bulimia, zapalenie stawów, zespoły natręctw, fobie, bezpłodność czy nowotwory.
Odbyły się również badania przeprowadzone w Polsce przez Andrzeja Kokoszkę z II Kliniki Psychiatrii AM w Warszawie, w roku 1965. Wykazały one, że na 105 kobiet poddających się "zabiegowi" przerywania ciąży tylko w 3 przypadkach nie stwierdzono żadnych reakcji nerwicowych.
Również badania naukowe z roku 1976 wykazują występowanie u dość licznej grupy kobiet psychicznych następstw "zabiegu", mających przeważnie charakter nerwicowy lub depresyjny.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:26   #24
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Aborcja-skrobanka

I wszystko jasne. Autorka chciała po prostu zjechać osoby które dokonały aborcji. I to jeszcze okropnym jezykiem, pominę stylistykę wypowiedzi.
Thelusia żałosna jesteś..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:47   #25
Oleeeńka
Raczkowanie
 
Avatar Oleeeńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Aborcja-skrobanka

Droga autorko.
Trochę nieścisłości jest w Twoich postach.Otóż, ogłaszasz wszem i wobec, że masz założoną spiralę. Nagle dowiadujesz się, że ma ona działanie wczesnoporonne ( podałaś nawet link do filmiku na yotube). Oburzasz się na inne wizażanki, które próbują Ci uświadomić, że jesteś w błędzie. Ty dalej swoje, że spirala to zabijanie dziecka. Więc po kiego grzyba nadal spiralę nosisz, skoro według Ciebie co miesiąc prawdopodobnie zabijasz własne dziecko ? I na dodatek napisałaś coś takiego:
"TERAZ MOCNE SŁOWA: NIEZAŁUJE TYCH KOBIET CO USUNEŁY CIAZE BO TO SA DLA MNIE BEZDUSZNE OSOBY ZABIJAJĄC NIEWINNA OSÓBKE ZABIJAJĄ SIEBIE. PONIEWAZ WYKANCZAJA SIE PSYCHICZNIE I BARDZO IM DOBRZE ,BYŁO MYSLEC WCZESNIEJ A TERAZ SIE MECZ Z TEGO POWODU "

Ja nie wiem o co w tym wszystkim chodzi
Oleeeńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:16   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
masz racje, ale w czym te dziecko ci zawiniło ze musisz go zabic,
ja nawet jak bym miała wybierac dziecko czy ja bym wybrała dziecko
bo i tak juz troszke narzyłam sie i dałabym zeby moje dziecko miało okazje zobaczyc swiat, a jezli by dziecko było chore tez bym urodziła napewno bym byla załamana, a jak bym została zgwałcona bym oddała dziecko dla rodziny która pragnie tego potomstwa i napewno by sie cieszyli z tego dziecka dała bym im szczesci ICH SZCZESCIE!

sa wyjscia z takich rzeczy wiadomo załamana bym była ale bym miała czyste sumienie
sama mama mi opowiadała jak jej kolezanki z pracy sie skrobały, mama w tedy pracowała w szpitalu , to była kiedys legalna aborcja i miała taka kolezaneczke co była taka pi*****niet ze widziała jakies stworki czy cos takiego i to jeszcze dobre ze cały czas klepie modlitwy zeby odkupic swój grzech jaki zrobiła wyskrobała sie .masakra

PORABANE SA KOBIETY KTÓRE SIE WYSKROBIĄ A PUZNIEJ RYCZA ZE SŁYSZA JAKIES GŁOSY DZIECKA itp...
a jeszcze mnie to wkurza jak mezatki usówaja ciąze maskara rozumiem jeszcze jak paninka ma takie mysli ale mezatka to szczyt wszystkiego!!, jedna mezatka usówała blizniaki jak jej wyciagali te dzieci to az ich nazwała. puzniej rodzina dowiedziała sie wkuzyli sie na nią, mogła oddac porodzinie te dzieci
TERAZ MOCNE SŁOWA: NIEZAŁUJE TYCH KOBIET CO USUNEŁY CIAZE BO TO SA DLA MNIE BEZDUSZNE OSOBY ZABIJAJĄC NIEWINNA OSÓBKE ZABIJAJĄ SIEBIE. PONIEWAZ WYKANCZAJA SIE PSYCHICZNIE I BARDZO IM DOBRZE ,BYŁO MYSLEC WCZESNIEJ A TERAZ SIE MECZ Z TEGO POWODU

po pierwsze, prosze - pisz po polsku
po drugie nie Tobie oceniac kto jest porabany, a kto nie, bo nie znasz sytuacji kobiet, ktore sie decyduja na aborcje. moze beda tego zalowaly, moze nie. co Ci do tego? po co je obrazasz?
to podkreslone na zielono jest tak napisane, ze kompletnie nie wiem o co Ci chodzi, dziewczyno.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-02-03 o 17:17
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:26   #27
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aborcja-skrobanka

Ja w ogole nie wiem o co chodzi.
Nad kazda linijka siedzialam kilka minut
Bardzo trudno czyta sie wypowiedzi z takimi bledami. Wychodza zupelnie inne slowa i nie mozna sie "polapac".

A wracajac do sedna dyskusji, to zupelnie nie potepiam kobiet, ktore musialy dokonac aborcji. Musialy, bo nie mialy innego wyjscia.
Tragiczne jest, ze tyle Polek musi wyjezdzac do krajow, w ktorych aborcja jest legalna. Narazajac niejednokrotnie swoje zdrowie.

Edytowane przez elaj
Czas edycji: 2010-02-03 o 17:27
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:27   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Aborcja-skrobanka

Cytat:
Napisane przez thelusia Pokaż wiadomość
masz racje, ale w czym te dziecko ci zawiniło ze musisz go zabic,
ja nawet jak bym miała wybierac dziecko czy ja bym wybrała dziecko
bo i tak juz troszke narzyłam sie i dałabym zeby moje dziecko miało okazje zobaczyc swiat, a jezli by dziecko było chore tez bym urodziła napewno bym byla załamana, a jak bym została zgwałcona bym oddała dziecko dla rodziny która pragnie tego potomstwa i napewno by sie cieszyli z tego dziecka dała bym im szczesci ICH SZCZESCIE!

sa wyjscia z takich rzeczy wiadomo załamana bym była ale bym miała czyste sumienie
sama mama mi opowiadała jak jej kolezanki z pracy sie skrobały, mama w tedy pracowała w szpitalu , to była kiedys legalna aborcja i miała taka kolezaneczke co była taka pi*****niet ze widziała jakies stworki czy cos takiego i to jeszcze dobre ze cały czas klepie modlitwy zeby odkupic swój grzech jaki zrobiła wyskrobała sie .masakra

PORABANE SA KOBIETY KTÓRE SIE WYSKROBIĄ A PUZNIEJ RYCZA ZE SŁYSZA JAKIES GŁOSY DZIECKA itp...
a jeszcze mnie to wkurza jak mezatki usówaja ciąze maskara rozumiem jeszcze jak paninka ma takie mysli ale mezatka to szczyt wszystkiego!!, jedna mezatka usówała blizniaki jak jej wyciagali te dzieci to az ich nazwała.puzniej rodzina dowiedziała sie wkuzyli sie na nią, mogła oddac porodzinie te dzieci
TERAZ MOCNE SŁOWA: NIEZAŁUJE TYCH KOBIET CO USUNEŁY CIAZE BO TO SA DLA MNIE BEZDUSZNE OSOBY ZABIJAJĄC NIEWINNA OSÓBKE ZABIJAJĄ SIEBIE. PONIEWAZ WYKANCZAJA SIE PSYCHICZNIE I BARDZO IM DOBRZE ,BYŁO MYSLEC WCZESNIEJ A TERAZ SIE MECZ Z TEGO POWODU
Po takich tekstach uważam ,że aborcja w pewnych kręgach powinna być obowiązkowa.

zakladam ,że jestes znudzona nastolatka podczas ferii ,innej opcji nie widzę.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:39   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Aborcja-skrobanka

Zlituję się nad tym wątkiem i go zamknę, bo z tego co widzę od początku była to prowokacja nastawiona na wylewanie jadu na kobiety dokonujące aborcji.

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.