praca w sklepie Stenders - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 12:36   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

praca w sklepie Stenders


Idę jutro na rozmowę w sprawie pracy w http://stenders.pl/ jest to sklep z kosmetykami do kąpieli itp.

Czy ktoś tam pracował?
Ile mniej więcej się zarabia w takim sklepie ?
Czego prócz podstawowych pytań mogę się spodziewać?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:21   #2
ANDZIAB0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 72
GG do ANDZIAB0
Dot.: praca w sklepie Stenders

odkopuję, gdyż też jestem ciekawa
__________________
moja metamorfoza: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=483537
ANDZIAB0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 10:10   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: praca w sklepie Stenders

byłam wtedy na tej rozmowie ... pani oczywiście zapraszała wszystkie kandydatki na dzień próby a jak się zapytałam czy płatny to powiedziała że jak dostanę tą pracę ... w swoim notatniku miała z 30 dziewczyn i pewnie na cały tydzień sobie je poustawiała do darmowej roboty... płacili chyba 7 zł /h złote tarasy.. pani umówiła mnie na sobotę że mam przyjść ale po moim pytaniu o zapłatę powiedziała że jeszcze uzgodni dokładnie jakie to godziny i do mnie zadzwoni.. oczywiście nie zadzwoniła
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:01   #4
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: praca w sklepie Stenders

hmmm to dziwne, że takie niemiłe doświadczenie Cię spotkało...
około 2-3 lata temu pracowałam przez jakiś czas w Stenders w Arkadii i bardzo sobie chwalę tą pracę. Z dziewczynami w sklepie pracowało się na prawdę sympatycznie, praca była ciekawa i przyjemna (choć przyznaję momentami dużo i ciężko- zwłaszcza przed świętami). Płacili też więcej, niż pisałaś - 10-12 zł za godzinę (na rękę).

Hmmm może trochę się pozmieniało...
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 08:51   #5
niusia8975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: praca w sklepie Stenders

Cóż... Zmieniło się i to dużo... Teraz 10-12 zl/h jest w tej firmie marzeniem. Obecnie na umowe zlecenie dostaje sie 8 zl. Pracowałam tam krótki czas i uciekłam jak tylko dowiedziałam się, jakie sa warunki finansowe na umowie o prace... Istny koszmar... Na pół etatu ma się niecale 500 zl podstawy i jakis procent od utargu, od ktorego jeszcze odejmuja tysiac piecset podatkow, sratkow, ubezpieczen... Ogólnie- jak ktos wyciagnie 600 zl to jest mistrzem przemial pracownikow totalny- co miesiac ktos odchodzi, ktos przychodzi. Fakt, ze atmosfera pracy calkiem spoko, ale z tej roboty nie wyzyjesz takze jesli komus zalezy na tym żeby sobie dorobic a nie zarobic to droga wolna. tak żeby sie utrzymac z tej pracy to do 30 nie starczy nie ma opcji
niusia8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 13:16   #6
martus83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: praca w sklepie Stenders

nie wiem jak wygląda praca tam w praktyce jednak jeśli traktują tak samo pracowników jak kandydatów to współczuję...
Byłam na 1 rozmowie o pracę (kierownik sklepu) przeszłam do 2 etapu gdzie dostałam zadanie zrobić "obczajkę" w jednym ze sklepów a potem zdać sprawozdanie, swoje obserwacje, sugestie itp... przeszłam do 3 etapu- rozmowa z panią dyrektor... pojechałam wtedy w mróz i śnieg na tę wygwizdówę gdzie mają biuro rozmowa była polsko-rosyjsko-angielska... po rozmowie prosiłam dla pewności ze trzy razy aby mnie poinformowano jaka jest decyzja (niezależnie od tego jaka będzie)... pani mówiła tak oczywiście... Żadnej informacji nie dostałam- rozumiem- nie chcieli mnie zatrudnić- ok trudno, ale tak się nie traktuje ludzi. straciłam sporo swojego czasu i jeszcze pieniądze na dojazdy w sumie w 3 miejsca więc uważam że mogli się wysilić na telefon z informacją "dziękujemy" Baaaaaardzo nieładnie, bardzo aż wstyd.
martus83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.