Żony 2014 cz 3 ❤ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-21, 09:02   #31
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Ja też się nauczyłam cierpliwości przy Em, w sumie to dalej się uczę ;]
Ale mi jest łatwo zrozumieć marlenkę, sama długo nie chciałam mieć dziecka. Teraz odkąd mam i wiem jaka to ciężka orka tym bardziej nie ogarniam namawiania na dziecko i "odmieni ci się". Tak jak sugerowania, że powinnam mieć drugie bo jedynactwo to zło. Never
Dzisiaj z domu to prawie na skrzydłach wyfrunęłam do pracy tak mi w kość dała
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 10:04   #32
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

To niefajne jak mąż namawia na dziecko, bo mu mama nagadała, że chce wnuki. Przecież nigdy tego nie ukrywałaś i powinni to uszanować. Mam nadzieję, że odpuści.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 10:51   #33
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Stanęło teraz na tym, że "da mi czas" I liczy, że sama zechcę.
Zobaczymy, na pewno na siłę nic nie zrobię.
Czeko- nie bardzo rozumiem, co podziwiasz? Że ktoś nie chce mieć dzieci? Bo nie bardzo wiem o co chodzi?..

Dużo teraz u nas się dzieje, kredyt, od przyszłego roku odbiór i remont mieszkania, trzeba też zacisnąć pasa bo to nie są małe koszta.
Dziecko to tu teraz nawet ze strony ekonomicznej nie jest teraz nam potrzebne.

A najgorsze jest to, że ja widzę, że mój mąż lubi nasze życie takie jakie jest, on zaczyna szaleć jak ktoś go zapyta czemu u nas nie ma dzieci, jakby tego się wstydził
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:13   #34
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Stanęło teraz na tym, że "da mi czas" I liczy, że sama zechcę.
Zobaczymy, na pewno na siłę nic nie zrobię.
Czeko- nie bardzo rozumiem, co podziwiasz? Że ktoś nie chce mieć dzieci? Bo nie bardzo wiem o co chodzi?..

Dużo teraz u nas się dzieje, kredyt, od przyszłego roku odbiór i remont mieszkania, trzeba też zacisnąć pasa bo to nie są małe koszta.
Dziecko to tu teraz nawet ze strony ekonomicznej nie jest teraz nam potrzebne.

A najgorsze jest to, że ja widzę, że mój mąż lubi nasze życie takie jakie jest, on zaczyna szaleć jak ktoś go zapyta czemu u nas nie ma dzieci, jakby tego się wstydził
Z tego co piszesz, to mam wrażenie, że Twój mąż lubi porównywać się z innymi, a dziecko uważa za swego rodzaju ostatni level do osiągnięcia. Praca jest, mieszkanie zaraz będzie, więc teraz pora na dziecko. Przynajmniej ja tak to widzę.
Natomiast to "da mi czas" nadal brzmi tak, jakby nie końca poważnie traktował Twoją decyzję. Trudny temat.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:40   #35
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz, to mam wrażenie, że Twój mąż lubi porównywać się z innymi, a dziecko uważa za swego rodzaju ostatni level do osiągnięcia. Praca jest, mieszkanie zaraz będzie, więc teraz pora na dziecko. Przynajmniej ja tak to widzę.
Natomiast to "da mi czas" nadal brzmi tak, jakby nie końca poważnie traktował Twoją decyzję. Trudny temat.
Też właśnie mi tak się wydaje. Plus jest bardzo niedoceniany przez rodziców, i tak jakby chciał im czasami się przypodobać...
Boli mnie trochę, że nie traktuje mnie poważnie. Zobaczymy co będzie, on wie, że nie zmusi mnie do niczego. Ustąpię mu pod warunkiem, że naprawdę mi się "odmieni", ale żadne poświęcanie nie wchodzi w grę.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:55   #36
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Też właśnie mi tak się wydaje. Plus jest bardzo niedoceniany przez rodziców, i tak jakby chciał im czasami się przypodobać...
Boli mnie trochę, że nie traktuje mnie poważnie. Zobaczymy co będzie, on wie, że nie zmusi mnie do niczego. Ustąpię mu pod warunkiem, że naprawdę mi się "odmieni", ale żadne poświęcanie nie wchodzi w grę.
I tego się trzymaj.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:03   #37
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja też się nauczyłam cierpliwości przy Em, w sumie to dalej się uczę ;]
Ale mi jest łatwo zrozumieć marlenkę, sama długo nie chciałam mieć dziecka. Teraz odkąd mam i wiem jaka to ciężka orka tym bardziej nie ogarniam namawiania na dziecko i "odmieni ci się". Tak jak sugerowania, że powinnam mieć drugie bo jedynactwo to zło. Never
Dzisiaj z domu to prawie na skrzydłach wyfrunęłam do pracy tak mi w kość dała
no to pjona.
dobrze że wyszłam bo bym dziś chyba zwariowała

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Stanęło teraz na tym, że "da mi czas" I liczy, że sama zechcę.
Zobaczymy, na pewno na siłę nic nie zrobię.
Czeko- nie bardzo rozumiem, co podziwiasz? Że ktoś nie chce mieć dzieci? Bo nie bardzo wiem o co chodzi?..

Dużo teraz u nas się dzieje, kredyt, od przyszłego roku odbiór i remont mieszkania, trzeba też zacisnąć pasa bo to nie są małe koszta.
Dziecko to tu teraz nawet ze strony ekonomicznej nie jest teraz nam potrzebne.

A najgorsze jest to, że ja widzę, że mój mąż lubi nasze życie takie jakie jest, on zaczyna szaleć jak ktoś go zapyta czemu u nas nie ma dzieci, jakby tego się wstydził
Tak, to Podziwiam, że ktoś świadomie może nie chcieć dzieci, dlatego że właśnie ja mam odwrotnie. Coś typu, jak mniemam, że Ty podziwiasz osoby decydujące się np na piątkę
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 15:06   #38
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no to pjona.
dobrze że wyszłam bo bym dziś chyba zwariowała



Tak, to Podziwiam, że ktoś świadomie może nie chcieć dzieci, dlatego że właśnie ja mam odwrotnie. Coś typu, jak mniemam, że Ty podziwiasz osoby decydujące się np na piątkę
A no to się zgadza
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:25   #39
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Marlenka Twój mąż ma akcje.z dzieckiem niczym mój z mieszkaniem. Na codzień wszystko mu pasuje, a jak więcej czasu spędzi z rodzicami beze mnie to nagle by chciał czegoś innego.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 17:08   #40
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Say i Nemireth dołączam do grona tych mających nadzieję. Nam stuknęły dokładnie dwa lata starań, w tym dwie wielkie nadzieje, a potem rozpacz. Niby nie tracimy nadziei, bo lekarze twierdzą, że wszystko w porządku i trzeba wyluzować, ale czasem nie daję rady.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 17:49   #41
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Mnie też wszyscy mówili by wyluzować i nie powiem bo później już tak nie miałam ciśnienia na dziecko i stwierdziłam że będzie co ma być no i stał się cud 😍 Czego i Wam życzę. U nas było ponad 2 lata starań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 18:22   #42
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

To śmieszne wyluzowanie nic nie da jak się ma problemy medyczne. A niektórzy tak Ci gadają.
Nam się udało zajsc jak chodziłam na wizyty co 3 dni do kliniki i zjadłam tonę prochów.

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 18:43   #43
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
To śmieszne wyluzowanie nic nie da jak się ma problemy medyczne. A niektórzy tak Ci gadają.
Nam się udało zajsc jak chodziłam na wizyty co 3 dni do kliniki i zjadłam tonę prochów.

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
No jak się ma problemy medyczne to wyluzowanie nic nie da. Ale niektórzy nie mają problemów i się tak spinaja, jak odpuszcza to wtedy zaskoczy i pewnie dlatego ludzie teraz ciągle gadają żeby wyluzować, nie zdając sojie sprawy ze niektórzy mają właśnie problemy medyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 08:07   #44
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Czekooczekolada pewnie masz rację

Wysłane z Samsunga Galaxy J3
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:04   #45
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

to gadanie o wyluzowaniu faktycznie tylko wkurza. Ale też jest coś w tym... ja zaszłam jak odpuściłam, miałam imprezę za imprezą, wakacje i nagle pykło
Ale na problemy medyczne ta rada nic nie da.
Staraczki ja nieustannie trzymam kciuki za was!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:12   #46
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Ludzie powinni pilnować swojego nosa.
Mam kilka kuzynek, koleżanek, długo w związkach, długo po ślubie, maja "wszystko", domyślam się że nie jedna z nich ma problem z zajściem w ciążę i nawet nie zaczepiam tego tematu. Przecież to cholernie przykre. Jeszcze młodzi mają więcej empatii, ale różne ciotki, babcie, sąsiadki to potrafią dowalić.

Ostatnio moja kuzynka osiągnęła duży sukces na polu zawodowym. Pochwaliła się na fb. Nasza wspólna koleżanka (typu "co rok to prorok") napisała komentarz w stylu "osiągnęłaś wszystko, teraz czas na dzieci". Nosz jak tak można kuzynka komentarz usunela, więc łatwo się domyślić dlaczego.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:32   #47
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Ja też mam dosyć takich sytuacji, choć u nas już raczej ludzie odpuszczają takie gadanie, bo wiedzą, co nam się przydarzyło. Ale potraficie sobie wyobrazić taką sytuację, że podczas załatwiania pogrzebu ksiądz nam powiedział, że "noo już 3 lata po ślubie, przydałoby się wam dziecko" ... zatkało nas kompletnie.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 10:02   #48
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Hej
Wpadłam napisać, że mieszkanie już kupione Zakończyliśmy wszystkie formalności, zostało czekać na odbiór jeszcze tylko na budowę zostało nam podjechać zobaczyć jak idą prace.

Zgadzam się z Wami, ludzie za bardzo wtykają nos w nieswoje sprawy.
Nie rozumieją, że ktoś może mieć problemy, albo zwyczajnie nie chcieć dzieci (jak ja). Aczkolwiek jak wiecie i tak mam duże problemy medyczne i nie wiadomo kiedy się wyleczę, na szczęście aż tak bardzo tym się nie przejmuję.
Ostatnio u nas na topie są teksty "o zaraz swoje mieszkanie, to i pewnie dziecko będzie".
Ostatnio nawet szef do mnie, ile ja mam lat i że czas biegnie do przodu nie do tyłu. To ja do niego, czy naprawdę chce żebym uciekła na macierzyński to się zamknął
Co to komu do tego! Masakra co za świat.

Ogólnie dzisiaj u nas deszczowo i brzydko. Nic się nie chce, a tym bardziej siedzieć w pracy
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 10:45   #49
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja też mam dosyć takich sytuacji, choć u nas już raczej ludzie odpuszczają takie gadanie, bo wiedzą, co nam się przydarzyło. Ale potraficie sobie wyobrazić taką sytuację, że podczas załatwiania pogrzebu ksiądz nam powiedział, że "noo już 3 lata po ślubie, przydałoby się wam dziecko" ... zatkało nas kompletnie.

co za cham! i ludzie się dziwia ze coraz mniej osob chodzi do kościoła....
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-28, 12:51   #50
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Dziewczyny ja.wierze ze każda Was doczeka się maleństwa! Mam w rodzinie przypadek, para po 5 łatach zaszła w ciąże, poronila, Po kilku miesiącach znowu zaszła i maja zdrowego półrocznego synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 22:51   #51
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja też mam dosyć takich sytuacji, choć u nas już raczej ludzie odpuszczają takie gadanie, bo wiedzą, co nam się przydarzyło. Ale potraficie sobie wyobrazić taką sytuację, że podczas załatwiania pogrzebu ksiądz nam powiedział, że "noo już 3 lata po ślubie, przydałoby się wam dziecko" ... zatkało nas kompletnie.
Eh, to jakiś uposledzony ksiądz?
Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej
Wpadłam napisać, że mieszkanie już kupione Zakończyliśmy wszystkie formalności, zostało czekać na odbiór jeszcze tylko na budowę zostało nam podjechać zobaczyć jak idą prace.

Zgadzam się z Wami, ludzie za bardzo wtykają nos w nieswoje sprawy.
Nie rozumieją, że ktoś może mieć problemy, albo zwyczajnie nie chcieć dzieci (jak ja). Aczkolwiek jak wiecie i tak mam duże problemy medyczne i nie wiadomo kiedy się wyleczę, na szczęście aż tak bardzo tym się nie przejmuję.
Ostatnio u nas na topie są teksty "o zaraz swoje mieszkanie, to i pewnie dziecko będzie".
Ostatnio nawet szef do mnie, ile ja mam lat i że czas biegnie do przodu nie do tyłu. To ja do niego, czy naprawdę chce żebym uciekła na macierzyński to się zamknął
Co to komu do tego! Masakra co za świat.

Ogólnie dzisiaj u nas deszczowo i brzydko. Nic się nie chce, a tym bardziej siedzieć w pracy
No to super ze mieszkanie juz macie!
Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
co za cham! i ludzie się dziwia ze coraz mniej osob chodzi do kościoła....
A to do Kościoła się chodzi dla księży?
Mojego znajomego mama chodzi do Kościoła w sobotę wieczorem sie pomodlic , albo w niedziele między mszami. Bo ją księża wkurzają ☺ a więc da się jakoś połączyć Kościół bez księży 😉

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja.wierze ze każda Was doczeka się maleństwa! Mam w rodzinie przypadek, para po 5 łatach zaszła w ciąże, poronila, Po kilku miesiącach znowu zaszła i maja zdrowego półrocznego synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez znam przypadki, sasiadka zaszła w ciążę po 10 latach starań.

Tez trzymam za Was kciuki ✊✊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 06:59   #52
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość

A to do Kościoła się chodzi dla księży?
Mojego znajomego mama chodzi do Kościoła w sobotę wieczorem sie pomodlic , albo w niedziele między mszami. Bo ją księża wkurzają ☺ a więc da się jakoś połączyć Kościół bez księży 😉


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ale jak właśnie będą tak księża się zachowywać to coraz więcej osób zacznie tak robić.....
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 09:13   #53
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Ja tak jak VELIKA, zaszlam w ciążę jak tylko przestałam myśleć i się z tym można powiedzieć pogodziłam. Nawet myślałam już o adopcji.
Ja też się miałam badania ale wszystko wskazywało że jest ok. A wiadomo że jeśli chodzi o problem z punkt medycznego to takie wyluzowanie nic nie da...

Monia są, też to znam. Co chwilę dopytywanie kiedy a dlaczego nie chcecie przecież lata lecą... Nikt nie mówił z nas że nie chcemy no ale pewnie jak nie mają to nie chcą... Ciągle życzenia świąteczne urodzinowe i z byle jakiej okazji o powiększeniu rodziny. Nosz kur... ileż można. Później zamykałam się w łazience i ryczalam z bezsilności, tak- wyłam !!!

Say, brak słów na takiego księdza...

Marlekqa, gratki mieszkania 😁

Karolina, a Ty jak tam ?? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 14:07   #54
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

U mnie dzis 38+3 tc takze ciąża donoszona i dziękuję Bogu za ten czas teraz niech się dzieje co chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 20:56   #55
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

ane3kaa, powodzenia

Karolinusia, Wam też powodzenia

Marlenqua, gratki! Macie dom od dewelopera, tak?

Mnie jak Mszę zamawiałam, to Ksiądz pytał: Ile ma Mały?, ile po ślubie?... Każdy ksiądz chyba u nas tak ma. Z ambony czasem nawołuje do macierzyństwa, ale tych co mogą mieć dzieci, bo są zdrowi itd.
Dziś w południe mam ostatni egzamin, nie jestem przygotowana:/ a po Niedzieli Mąż na tydzień w delegację...

Edytowane przez cude
Czas edycji: 2017-07-01 o 09:23
cude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 05:46   #56
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Karolina, to super że już donoszona, pewnie już ciężko tez z brzuszkiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:46 ----------

No i powodzenia 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 08:42   #57
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U mnie dzis 38+3 tc takze ciąża donoszona i dziękuję Bogu za ten czas teraz niech się dzieje co chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia. Prosimy o relacje potem kiedy i jak poszło
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 08:54   #58
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Karolina całe szczęście, ze donoszona ja gdybym miała wybór tez bym wolała zeby młody urodził sie pózniej. Ale był wcześniej z nami i tez sie cieszę bo jest zdrowy. Jedynie na rehabilitacje musimy isc, bo ma asymetrię i główki nie podnosi jak leży na brzuszku.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 09:28   #59
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Karolina całe szczęście, ze donoszona ja gdybym miała wybór tez bym wolała zeby młody urodził sie pózniej. Ale był wcześniej z nami i tez sie cieszę bo jest zdrowy. Jedynie na rehabilitacje musimy isc, bo ma asymetrię i główki nie podnosi jak leży na brzuszku.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Moja urodzona po terminie to długo nie chciała leżeć na brzuszku i podnosić główki, później jakoś poszło. Moja to w ogóle taki typ leniuszka 😊 A teraz to ulubiona pozycja, leżenie na brzuszku. Na pewno załapie a ćwiczenia bardzo pomogą 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 09:51   #60
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Karolina gratuluję donoszonej ciąży! Życzę bezproblemowego rozwiązania!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-01 19:19:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.