Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 10:33   #1921
panzerflix
Przyczajenie
 
Avatar panzerflix
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

O ciekawe - dziekuje za opinie.

no to ja mialem pecha 3 razy .
i pozostane juz przy przeplacaniu np w ausliebezumduft
panzerflix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 11:39   #1922
Marcin131076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Proszę wystrzegać się jakichkolwiek zakupów związanych z produktami kosmetycznymi u użytkownika Allegro:
[FONT=&quot]wioletta732006
<dane prywatne>
Perfumy kupiłem 30 grudnia 2015 r. perfumy Chanel Chance (Eau de Parfume) 100 ml w cenie 180 zł oraz przesyłką z kosztem 20 zł. Na zdjęciach z aukcji perfumy posiadały oryginalną folię oraz opakowanie zewnętrzne, więc nie mogły wydawać się podróbką.
Żona co prawda miała już jeden flakonik oryginalnej wody toaletowej (Eau de Toilette) Chanel Chance, dlatego uspokojeni faktem przesłania opakowania w folii i oryginalnym opakowaniu kartonowym, nie sprawdzaliśmy autentyczności produktu. Żona rozpakowała produkt w ubiegłym tygodniu - 25.03 (fakt: po 15 miesiącach), na szczęście mogliśmy porównać jego „autentyczność” z oryginalnym produktem Chanel Chance, którego resztki posiadała w używanym dotąd flakoniku.
Różnice dotyczą m.in. umieszczeniu napisów na flakonie, tabliczki z napisem "eau de toilette" na spodzie flakonu - chociaż kupowałem "eau de parfume" (mamy zatem ostatecznie dwa flakoniki „Eau de Toilette”, z których jesden jest 100-procentową podróbką. Poza oczywistymi różnicami w parametrach flakonu, podrobione kosmetyki mają absolutnie inną woń - jeżeli tak można to określić.
W dniu 27.03 złożyłem reklamację (a właściwie zażalenie i żądanie zwrotu pieniędzy za sprzedana podróbkę) Nie ukrywam, byłem bardzo zirytowany, więc napisałem o konsekwencjach braku reakcji, w tym poinformowania użytkowników forów produktowych i ewentualnie dziennikarzy zajmujących się sprawami konsumenckimi, tudzież policji, w przypadku braku reakcji. Niestety, bez większego skutku, moje żądania były bagatelizowane zdaniami typu: „Jeśli czuje się Pan osoba poszkodowaną to nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić za powstałą sytuację, gdyż nie byłam świadoma ,ze produkt ten jest jak Pan nazywa podróbkąâ€; „sprzedałam tan produkt nie mając pojęcia iż jest podróbką, w przeciwnym razie nie zrobiłabym tego” i obracane w żarty typu „proszę mnie również nie straszyć różnymi wpisami, bo jak mawia mój szwagier od straszenia są duchy”
Lojalnie przestrzegam przed dokonywaniem jakichkolwiek transakcji u tego sprzedawcy.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-04-01 o 11:42
Marcin131076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 11:48   #1923
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Placac 180zl za 100ml Chanel oczekujesz oryginalu???
Oryginal na podstawie tego, ze flakon jest zafoliowany i ma kartonik???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2017-04-01 o 11:49
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 08:23   #1924
JoannaKP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 11
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

No dlatego ja płacę tylko metodą pay pall i zawsze ubezpieczam zakup za złotówkę. Wtedy w przypadku oszustwa, zwracana jest kasa.
JoannaKP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 17:36   #1925
Kropelka_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Najlepiej jak sprzedawca z sieci ma sklep stacjonarny, zawsze można podjeść i zobaczyć co i jak
Kropelka_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:24   #1926
sylchow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

uuuuuuuu
sylchow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 10:31   #1927
annn_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Uwaga na outlet-perfum.pl na fb Perfumy-Testery

Perfumy-Testery https://outlet-perfum.pl/ odradzam zdecydowanie. Mój komentarz został usunięty i zostałam zablokowana na FB, a brzmiał on tak: po wyjęciu butelki z pudełka perfymy zaczeły wyciekać, Ciecz po zetknięciu z pozłacanym papierkiem spowodowała rozmazanie nadruku !!, stemple na butelce z tyłu jak i od spodu bardzo rozmazane i niechlujne, praktycznie cięzko cokolwiek odczytać, frontalna naklejka z marką krzywo wycięta i odrapana. Nie zdejmowałam nawet korka a zapach który wyciekł przypominał wprawdzie ten oryginalny natomiast po upływie godziny nie było po nim śladu. Outlet perfum fugurujący pod nazwą na FB Perfum-Testery robia klientów w balona, To nie sa testery a perfumy inspirowane oryginaełem- podróba. Nie otrzymałam także paragonu ani faktury, a sprzedawca zastrzega sobie że by dokonać zwrotu taki dokument jest niezbędny. Ten zabieg ma zapewne na celu zniechęcenia do zwrotów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Perfumy_testery.jpg (95,4 KB, 44 załadowań)
annn_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 10:39   #1928
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez annn_es Pokaż wiadomość
Uwaga na outlet-perfum.pl na fb Perfumy-Testery

Perfumy-Testery https://outlet-perfum.pl/ odradzam zdecydowanie. Mój komentarz został usunięty i zostałam zablokowana na FB, a brzmiał on tak: po wyjęciu butelki z pudełka perfymy zaczeły wyciekać, Ciecz po zetknięciu z pozłacanym papierkiem spowodowała rozmazanie nadruku !!, stemple na butelce z tyłu jak i od spodu bardzo rozmazane i niechlujne, praktycznie cięzko cokolwiek odczytać, frontalna naklejka z marką krzywo wycięta i odrapana. Nie zdejmowałam nawet korka a zapach który wyciekł przypominał wprawdzie ten oryginalny natomiast po upływie godziny nie było po nim śladu. Outlet perfum fugurujący pod nazwą na FB Perfum-Testery robia klientów w balona, To nie sa testery a perfumy inspirowane oryginaełem- podróba. Nie otrzymałam także paragonu ani faktury, a sprzedawca zastrzega sobie że by dokonać zwrotu taki dokument jest niezbędny. Ten zabieg ma zapewne na celu zniechęcenia do zwrotów.
Przeczytaj ten poradnik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1178416
A będziesz wiedzieć czemu my w takich miejscach nie kupujemy, nie musisz nas ostrzegać
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 09:01   #1929
annn_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Lucho Pokaż wiadomość
Przeczytaj ten poradnik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1178416
A będziesz wiedzieć czemu my w takich miejscach nie kupujemy, nie musisz nas ostrzegać


Może nie tyle co "ostrzegam", a chce narobić smrodu będąc szczera, Sprzedawca łamie prawo konsumencie ,sprzedając inny towar niż deklarowany , ale masz racje zmaiast pisać tutaj powinnam była odrazu skleirowac wiadomość do rzecznika praw konsumentów czy poodobnej organizacji. Też nie kupuje w takich "miejscach" testerów, ot raz nieroztropne zakupy przez telefon o 23h i ...wpadka. Sprzedawca deklaruje na stronie testery z UK a nie od dziś wiadomo ze towary z zzagranicy są tańsze niż w polsce- dobry trik, u mnie zeskoczył. Niestety. (mimo iż czerwona lampka się świeciła, widocznie nie dość mocno)... wiesz to jest jak z podłymi podludziami handlarzami aut. Wściaka Cie taki sprzedawca?...bo mnie każdy który oszukuje klienta.
annn_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 11:44   #1930
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez annn_es Pokaż wiadomość
Może nie tyle co "ostrzegam", a chce narobić smrodu będąc szczera, Sprzedawca łamie prawo konsumencie ,sprzedając inny towar niż deklarowany , ale masz racje zmaiast pisać tutaj powinnam była odrazu skleirowac wiadomość do rzecznika praw konsumentów czy poodobnej organizacji. Też nie kupuje w takich "miejscach" testerów, ot raz nieroztropne zakupy przez telefon o 23h i ...wpadka. Sprzedawca deklaruje na stronie testery z UK a nie od dziś wiadomo ze towary z zzagranicy są tańsze niż w polsce- dobry trik, u mnie zeskoczył. Niestety. (mimo iż czerwona lampka się świeciła, widocznie nie dość mocno)... wiesz to jest jak z podłymi podludziami handlarzami aut. Wściaka Cie taki sprzedawca?...bo mnie każdy który oszukuje klienta.
1. Nikt z nas tam nie kupuje, bo wiemy, że to złodzieje i oszuści. Wiemy że ten towar jest nic nie wart.
2. Tu chcesz robić im smrodu? Nie wiem w jaki sposób... My od zawsze ostrzegamy przed takimi dobytkami, wystarczy poprosić o weryfikację.
Smrodu to możesz im narobić idąc na policję. Handel podróbami w naszym kraju jest przestępstwem, więc policja MUSI zająć się tą sprawą. Nas uświadamiać nie musisz.

3. Następnym razem przed zakupem poproś o weryfikację tu, czy na innych forach, oszczędzisz sobie nerwów.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 10:27   #1931
annn_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86042300]
2. Tu chcesz robić im smrodu? Nie wiem w jaki sposób... My od zawsze ostrzegamy przed takimi dobytkami, wystarczy poprosić o weryfikację.
Smrodu to możesz im narobić idąc na policję. Handel podróbami w naszym kraju jest przestępstwem, więc policja MUSI zająć się tą sprawą. Nas uświadamiać nie musisz.
[/QUOTE]

2. A w taki że po wpisaniu kluczowych haseł "Uwaga na outlet-perfum.pl Perfumy-Testery" ( wiem kofiguracja hasła może się nie przytrafić, ale gdyby ktoś miałby czas poszukać dłużej na pewno na 3, 4 stronie wyszukiwarki znajdzie odnośnik wyskakują linki do tego miejsca i innych , ach internet jest cudowny prawda ? .. do tej pory gdy probowalam zweryfikować w/w sprzedawce ani śladu w sieci (wyłącznie w grupach pefumiarskich * do których nienależalam), tylko profil na fb zachwalany przez całą masę kobiet, które jak wywnioskowałam z komentarzy pełne zdziwienia wobec mojego postu .. nie maja pojęcia że ten sprzedawca może je oszukiwać. Oczywiście te które domyśliły się oszustawa- nie ma po nich śladu. Myśle że warto zostawić ślad. Wiele kobiet robi zakupy podobnie jak ja , czyli nie należy do żadnych grup wyłącznie przeszukuje zasoby sieci poprzez wyszukiwarke. Pozdrawiam !

Edytowane przez annn_es
Czas edycji: 2018-10-27 o 10:39
annn_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 11:08   #1932
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

wczoraj widziałam nieprzejemną sytuację, ze dziewczyna właśnie brała perfumy z wizażu i niestety okazały się podróbką.. dodam, ze chodzi o Black Opium..
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 17:29   #1933
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
wczoraj widziałam nieprzejemną sytuację, ze dziewczyna właśnie brała perfumy z wizażu i niestety okazały się podróbką.. dodam, ze chodzi o Black Opium..

??? Jest mowa o tym na innym wątku. Sprzedająca raczej nie jest nieuczciwa, a nieświadoma, więc nie wiem, po co tu ten wpis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 19:07   #1934
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
??? Jest mowa o tym na innym wątku. Sprzedająca raczej nie jest nieuczciwa, a nieświadoma, więc nie wiem, po co tu ten wpis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja myślę, że takie wpisy mają sens. Podróbki mogą się zdarzyć wszędzie. Niezależnie jacy jesteśmy doświadczeni i oblatani to może się zdarzyć, że ktoś będzie chciał nam wypchnąć takiego podrabianego bubla. Nie tak dawno nie doszło do rozbiórki na wspólnych, bo okazało się, że sprzedawca oferował "dobre podróbki testerów". A Organizatorka na wizażu nie od dziś i na pewno zna wątki weryfikacyjnej i nie jest niedoświadczoną naiwniaczką. Wiązanki zadziałały i nie doszło do rozbiórki. Myślę, że trzeba mieć świadomość, że podróbki mogą się trafić w najmniej spodziewanych okolicznościach. Złodzieje wyglądają tak jak każdy z nas a nie jak jakieś diabły rogate!
__________________
Wizażowe odlewki szukają domu
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 01:28   #1935
szybkapo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Niestety ludzie oszukują i będą dalej to robić. To jest bardzo dochodowy biznes, koszt wyprodukowania perfum jest znikomy w porównaniu do astronomicznych cen w sklepach.
szybkapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 18:13   #1936
pagan_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

ostrzegam przed użytkownikiem Gosia z Bydgoszczy : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4gCZ/
25.11.2020 zakupiłem u niej używany flakon Naomi Campbell Naomagic (blisko połowa zawartości małego flakonu). Dogadałem się na 100 zł z wysyłką.
Perfumy otrzymałem i powąchałem jedynie końcówkę atomizera, żeby nie zużywać perfum (miały być na prezent pod choinkę dla Mamy) wiec odpisałem sprzedającej że wydaje się że wszystko jest ok i dziękuję za transakcję. Niestety podczas wigilii Mama rozpakowując prezent z przykrością stwierdziła że to nie są w ogóle perfumy tylko wlana do pustego flakonu woda ( te perfumy tak maja ze są odkręcane). Mam absolutna pewność że to jest woda gdyż Mama ma resztkę starego flakonu który ma inny kolor cieszy - taki nieco żółtawy a flakon sprzedającej ma ciecz absolutnie bezbarwną jak woda i zapach nie trzyma nawet sekundy bo woda niestety nie pachnie. Zgłosiłem sprawę sprzedającej domagając się umożliwienia mi odesłania produktu i odzyskania należności za perfumy pomniejszone nawet o koszt wysyłki tak by sama nie była stratna. Sprzedająca kombinuje że skoro potwierdzałem że jest ok to nie mam prawa do zwrotu oraz że minęło zbyt wiele czasu od kupna i nie zgadza się na zwrot insynuując że równie dobrze ja mogłem wlać tam wody. Wystawiłem sprzedającej negatywną opinię (co ciekawe nadal ma 10/10), zagroziłem skierowaniem sprawy do odpowiednich organów w tym do olx ale pani napisała że się nie boi bo przywykła do podobnych gróźb (co tylko świadczy o niej ile osób oszukała). Co ciekawe serwis olx do którego również napisałem umywa ręce wysyłając formułki by się samemu dogadać bo oni nie są stroną lub skierować sprawę do sądu. Program ochrony kupującego w tym serwisie to fikcja a na większość zgłoszeń odpisuje od razu bot. Przestrzegam wszystkich kupujących przed tą oszustką : ja otrzymałem srogą lekcję by nie dostrzegać w okazyjnych ofertach jedynie tego co chce się zobaczyć tylko do zakupów podchodzić z ostrożnością i rozsądkiem których to cech tym razem nie wykazałem i będzie mnie to kosztowało 100 zł.

Edytowane przez pagan_inc
Czas edycji: 2020-12-27 o 12:50
pagan_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 22:53   #1937
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez pagan_inc Pokaż wiadomość
ostrzegam przed użytkownikiem Gosia z Bydgoszczy
Podałeś niedziałający link do perfum Armaniego.
Polecam następnym razem kupować w zaufanych sklepach internetowych lub na Allegro, tam jest ochrona kupującego. Na Olx, Vinted i tego typu serwisach osobiście odradzam kupować perfumy - zbyt duże ryzyko.
Przykra sprawa z prezentem.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 12:46   #1938
pagan_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

To podaje tutaj link do ogłoszeń oszustki Gosi z Bydgoszczy :
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4gCZ/
oszukuje i sprzedaje flakony z woda zamiast perfum w środku. No prezent pod choinke gorszy niż słaby - można powiedzieć że prezent popsuł nieco święta. Oczywiście nikt nie płakał ani nie wyrywał włosów z głowy ale niesmak pozostał. Na olx niby funkcjonuje program ochrony kupującego ale to jest jedna wielka fikcja.
pagan_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 13:01   #1939
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez pagan_inc Pokaż wiadomość

oszukuje i sprzedaje flakony z woda zamiast perfum w środku. No prezent pod choinke gorszy niż słaby - można powiedzieć że prezent popsuł nieco święta. Oczywiście nikt nie płakał ani nie wyrywał włosów z głowy ale niesmak pozostał. Na olx niby funkcjonuje program ochrony kupującego ale to jest jedna wielka fikcja.
Weź pod uwagę, że to stary zapach i mógł się zepsuć. Nie możesz stwierdzić, że sprzedaje flakony z wodą, bo kupiłeś tylko jeden, już nieprodukowany. Wiele flakonów z jej oferty nie jest rozkręcalna.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-28, 08:50   #1940
pagan_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę, że to stary zapach i mógł się zepsuć. Nie możesz stwierdzić, że sprzedaje flakony z wodą, bo kupiłeś tylko jeden, już nieprodukowany. Wiele flakonów z jej oferty nie jest rozkręcalna.
A od kiedy zepsuty zapach nie wyparowuje po aplikacji na nadgarstek? a tak jest w tym przypadku - to jest woda, oszustka sprzedająca ten chłam nawet nie pofatygowała się żeby wlać tam spirytus czy coś co dałoby jej możliwość wybronienia się (broni się przed zwrotem towaru z mojej strony zarzekając się że ani nie zwróci pieniędzy ani nie wyśle jakichkolwiek innych perfum podobnej wartości). Wiem jak pachną zepsute perfumy ale tutaj to jest woda lub inna ciecz która się nie rozpuszcza i nie pachnie - gdy coś jest niezaprzeczalnie oszukane to takie pozostaje. Jeśli po zakupie oryginalnych perfum stwierdzisz że to ordynarne podróbki to czy postawienie tych podróbek obok oryginału sprawi że zaczną pachnieć na nieco bardziej zbliżone do oryginału ? Poza tym proszę zwrócić uwagę na to że wiele wystawionych flakonów przez tą panią ma po prostu dziwny odcień samej cieczy na co zwrócono mi uwagę również na innym forum, tak więc nie ma sensu wybielać czegoś co pozostanie czarne ale jeśli ktoś chce pomóc w tych ciężkich covidowych czasach drobnym oszustom perfumeryjnym to zawsze można coś od takiej Gosi z Bydgoszczy nabyć

Edytowane przez pagan_inc
Czas edycji: 2020-12-28 o 09:06
pagan_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 08:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.