dziwne pecherze na palcach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 10:29   #1
zawadzia89
Raczkowanie
 
Avatar zawadzia89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 51

dziwne pecherze na palcach?


Witajcie !!

Od miesiaca mam bardzo dziwny problem. Otoz na palcu wskazujacym pojawily mi sie dwa jakby puste pecherzyki pod skora, skora w tym miejscu mnie boli i dookola tych pecherzow tez. Na poczatku myslalam ze mi weszlo cos w palec i probowalam wyciagnac niby "to cos" ale okazalo sie ze mimo bolu nic tam nie mam, Potem podniosla mi sie skora w tym miejscu i wycialam naskorek ktory mi przeszkadzal, teraz mam to samo dodatkowo na kciuku. walcze z tym od miesiaca nie moge zwalczyc. Nie wyglada mi to na odcisk. Czy ktos mial podobrny problem ? jak myslicie co to moze byc ? nie chce od razu leciec do lekarza tylko chcialabym sama jakos sie tego pozbyc.

czekam na odpowiedzi
__________________
schodze z koloru
zapuszczanie włosów czas start !

ostatnie farbowanie 09.11.2012r
zawadzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:39   #2
peace_for_all
Przyczajenie
 
Avatar peace_for_all
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4
Dot.: dziwne pecherze na palcach?

Cześć, sama miałam kiedyś podobny problem i okazało się że to kurzajki... U mnie też robiły się takie pęcherzyki, które przy dotykaniu (czy lepiej "próbie wyciskania" niesamowicie bolały...). Mi pomogło przykładanie takiej jakby pałeczki z azotanem srebra (Lapis -do kupienia w aptece, ale ostrzegam że brudzi). Ale żeby mieć pewność że to kurzajki lepiej udać się do dermatologa...

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Peach
peace_for_all jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:36   #3
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: dziwne pecherze na palcach?

ok. 12lat temu jak wrocilam z pracy sezonowej do polski Dostalam kurzajek takie malutkie brodawki miałam z 8 na jednej rece a pracowałam przy scinaniu kwiatów i pieleniu ponoć to wirus być może z ziemi używalam takiego specyfiku z apteki troszke się tego nakładalo i zniklo. nigdy więcej nie wróciło. nie dotykaj bo to zarazliwe.
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.