podkład kolastyna satin make-up!!? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 23:40   #61
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja jestem ze Świdnika a wiec to blisko Lublina...i jak chcesz to moge Ci wytłumaczyc gdzie w Świdniku mozna go kupićja dostałam go już jakis czas temu, ale pewnie jeszcze są zachecona opiniami na wizażu kupiłam ale niestety nie trafiłam w kolorek...najpierw w tym sklepiku były tylko opalone, ale poczekałam i "przybły" wszystkiewziełam bezowy...niestety wpada w róz i jest troche za jasnypowinnam wziąśc ten naturalny...no ale oprócz tego jak dla mnie słabo matuje i jest dośc cięzki-czuje go na buzi...a tego nie lubie i nie jestem zachwycona...dobrze że cena to tylko 12 zł
Gdybyś mogła to chętnie się dowiem gdzie znajduje się ten sklepik Jak bede przy okazji w Świdniku to zajde
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:54   #62
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
Gdybyś mogła to chętnie się dowiem gdzie znajduje się ten sklepik Jak bede przy okazji w Świdniku to zajde
Ok to jeśli byłaś w świdniku to może wiesz gdzie jest hala targowa???a jesli nie to spytaj kogokolwiek-napewno Ci powie łatwo tam dojśc z centrum (czyli placu konstytucji) i tam na piętrze znajduje się takie małe stoisko kosmetyczne-trafisz na pewno bo ta hala nie jest duzaalbo jak coś to pytaj! A ten kolorek opalony był i bardzo ładny żałuje że go nie wziełam...bo napewno byłby już lepszy niz ten moj beż
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:42   #63
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Może, któraś z wizaż -antek z Rzeszowa wie , gdzie mogę kupić
Do tej pory nie widziałam go w żadnej drogerii, a rozglądam się za nim dość długo..
Posiada dobre opinie i chciałabym go wyprobować na moja trądzikową cerę..
__________________
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..

dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:10   #64
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ok to jeśli byłaś w świdniku to może wiesz gdzie jest hala targowa???a jesli nie to spytaj kogokolwiek-napewno Ci powie łatwo tam dojśc z centrum (czyli placu konstytucji) i tam na piętrze znajduje się takie małe stoisko kosmetyczne-trafisz na pewno bo ta hala nie jest duzaalbo jak coś to pytaj! A ten kolorek opalony był i bardzo ładny żałuje że go nie wziełam...bo napewno byłby już lepszy niz ten moj beż
Dzięki Teraz tylko pozostaje mi tylko wybrać się do Świdnika
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:27   #65
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Pokaż wiadomość
Dzięki Teraz tylko pozostaje mi tylko wybrać się do Świdnika
Nie ma za co ciesze się że pomogłam i zapraszam do Świdnika
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:50   #66
kasiulka12
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 102
GG do kasiulka12
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez dzasmina89 Pokaż wiadomość
Może, któraś z wizaż -antek z Rzeszowa wie , gdzie mogę kupić
Do tej pory nie widziałam go w żadnej drogerii, a rozglądam się za nim dość długo..
Posiada dobre opinie i chciałabym go wyprobować na moja trądzikową cerę..
Ja kupiłam ten podkład w Plazie, widziałam tez w Full Markecie, ale to było w styczniu, pózniej jak chciałam kupic to juz nie mieli, ale moze teraz są.
Buziaki dla Rzeszowianki.
kasiulka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:39   #67
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez kasiulka12 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten podkład w Plazie, widziałam tez w Full Markecie, ale to było w styczniu, pózniej jak chciałam kupic to juz nie mieli, ale moze teraz są.
Buziaki dla Rzeszowianki.

Niedaleko mam, wiec w najbliższym czasie się wybiorę..
I dzięki za odp. i odsyłam buziolki
__________________
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..

dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 16:36   #68
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A ten kolorek opalony był i bardzo ładny żałuje że go nie wziełam...bo napewno byłby już lepszy niz ten moj beż

Cześć Dziewczynki Ja też się napaliłam na ten podkład. Jest na Allegro, ale nie mam pojęcia, który kolor wybrać, bo nie widziałam go na żywo Proszę, doradźcie: mam cerę średnią, lekko opaloną, w odcieniu w stronę żółtego., więc potrzebuję jakiegoś ciepłego kolorku. Myślałam o tym opalonym, ale boję się, że będzie za ciemny i będę wyglądać jakbym przesadziła z solarium I żebytylko nie kupić różowawego podkładu. Pomóżcie Kochane.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:15   #69
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

a w krakowie? gdzie w krakowie możnaby go nabyć? prosze o pomoc
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:53   #70
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

widziałam, że ktoś kupował go w łodzi, czy mogłabym dostać namiary?
warszawskimi też bym nie pogardziła
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:17   #71
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

udało mi się kupić ten podkład w kolorze beżu. Kolor jest jak dla mnie idealny, praktycznie identyczny z kolorem skóry Twarz mi się po nim nie świeci i pozostaje matowa na długo , kryje równie dobrze, no i zapach ma przyjemny. Jestem z niego bardzo zadowolona A, i zapłaciłam za niego tylko 11,5 zł
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 14:02   #72
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Kończę już drugie opakowanie tego podkładu, na Allegro zakupiłam ostatnio dwie sztuki od razu, w ogóle byłam zdziwiona, ze ktoś go wreszcie zaczął tam sptrzedawać.
Pierwsze opakowanie udało mi się, po długich poszukiwaniach, złowić w drogerii, była to ostatnia sztuka kolor "jasny beż", najjaśniejszy w palecie, ale dla mojej jasnej buźki i tak o wiele za ciemny. Ogólnie jestem zadowolona, choć nakładam ten podkład na Antheliosa, na którym on jeszcze bardziej ciemnieje i nie ma szans, żeby stosować go miejscowo-całą twarz trzeba pokryć i to jest wada, bo nie lubię mieć maski, a muszę . Druga wada, to trochę zbyt duża gęstość, co trochę utrudnia nakładanie, ale wystarczy wycisnąć trochę podkładu na nadgarstek i chwilkę potrzymać, a robi się rzadszy i lepiej się nakłada.
W tym momencie jest to jedyny podkład niegryzący się z antkiem, na który mnie stać więc jestem w pewnym sensie na niego skazana. Nie jest jednak najgorszy i raczej jestem zadowolona- mogło być przecież gorzej .

Dodam jeszcze, że jestem w Krakowa i za pierwszym razem dostałam go w drogerii na ul. Długiej od strony Nowego Kleparza, stojąc tyłem do Alej Trzech Wieszczy to będzie lewa strona. Od razu jednak mówię, że gdy przyszłam tam znowu po pół roku, to już nie było .

Na allegro ten ktoś sprzedaje: http://www.allegro.pl/item230694535_...ajtaniej_.html
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 14:20   #73
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Mi też udało się kupić ten podkład - w drogerii w Mikołowie (może ktoś jest z okolicy a nie umie kupić). Przyznam, ze jestem bardzo zadowolona z tego podkładu! W sumie to póki co mój najlepszy podkład. Przyjemna konsystencja, świetnie i łatwo się rozprowadza i faktycznie skóra jest wygładzona. Dobrze matuje z tym, że najpierw zaczyna świecić się czoło a nos praktycznie wcale Ale ja zaraz na podkład nakładam dry flo zmieszaną z sypkim pudrem Hean i efekt jest taki, że coś tam zaczynam się świecić po 4 godzinach. Podkład trzyma się na buzi bardzo dobrze, praktycznie od rano do wieczora z tym że wieczorem już słabiej, trzeba poprawić makijaż. Ja mam jakiś odcień beżu, ciut za ciemny ale po zastosowaniu dry flo - koloryt się wyrównuje bo dry flo lekko rozjaśnia twarz. Nie zauważyłam efektu zapychania a mam skórę mieszaną wrażliwą. Podsumowując z przyjemnością używam tego podkładu, w dodatku za taką cenę 11,50 zł. Miałam dużo droższe podkłady np; Loreal i...do bani
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 23:11   #74
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

tez kupiłam ten podład...tylko mam jedno pytanie używacie pod to jakiś kremik;> bo moja kóra jakby była "za sucha " po nałożeniu tego podkładziku , ale poza tym super się spiał dziś byla jego próba generalna , i mimo, ze byłam na koncercie nic nie spłyneło i nie świeciło się wogóle ;] wiec jestem zadowolona , ale za suchą mam skórę ( w trakcie leczenia bery jesyem ) i to mi nie pasi ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:33   #75
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Ja też się napaliłam na ten podkład. Jest na Allegro, ale nie mam pojęcia, który kolor wybrać, bo nie widziałam go na żywo Proszę, doradźcie: mam cerę średnią, lekko opaloną, w odcieniu w stronę żółtego., więc potrzebuję jakiegoś ciepłego kolorku. Myślałam o tym opalonym, ale boję się, że będzie za ciemny i będę wyglądać jakbym przesadziła z solarium I żebytylko nie kupić różowawego podkładu. Pomóżcie Kochane.

Odradzam Ci opalony, Naturalny będzie w sam raz. Jeśli chcesz to mogę zrobić dla Ciebie jakieś porównanie, tylko nie wiem z czym Ci to porównać. Mam w domu Dermacol 211, podład w musie RIMMEL 103 Cool Matte (te są jasne bo moje) i Shiny Touch LIRENE 109 tiramisu (mojej siostry). I nie obawia się że będzie różowawy - odcienie idą raczej w stronę brzoskwiniowych.

Kolastyna ładnie stapia się ze skóra tylko właśnie kolory .... jak dla mnie zbyt murzyńskie teraz kiedy opalenizna mi zeszła
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:55   #76
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
tez kupiłam ten podład...tylko mam jedno pytanie używacie pod to jakiś kremik;> bo moja kóra jakby była "za sucha " po nałożeniu tego podkładziku , ale poza tym super się spiał dziś byla jego próba generalna , i mimo, ze byłam na koncercie nic nie spłyneło i nie świeciło się wogóle ;] wiec jestem zadowolona , ale za suchą mam skórę ( w trakcie leczenia bery jesyem ) i to mi nie pasi ...
Ja używam kremu pod każdy podkład i zawsze Także Kolastyna nie jest wyjątkiem w tym wypadku
Obecnie używam kremu matująco-nawilżajacego NIVEA.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:26   #77
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mi też udało się kupić ten podkład - w drogerii w Mikołowie (może ktoś jest z okolicy a nie umie kupić). Przyznam, ze jestem bardzo zadowolona z tego podkładu! W sumie to póki co mój najlepszy podkład. Przyjemna konsystencja, świetnie i łatwo się rozprowadza i faktycznie skóra jest wygładzona. Dobrze matuje z tym, że najpierw zaczyna świecić się czoło a nos praktycznie wcale Ale ja zaraz na podkład nakładam dry flo zmieszaną z sypkim pudrem Hean i efekt jest taki, że coś tam zaczynam się świecić po 4 godzinach. Podkład trzyma się na buzi bardzo dobrze, praktycznie od rano do wieczora z tym że wieczorem już słabiej, trzeba poprawić makijaż. Ja mam jakiś odcień beżu, ciut za ciemny ale po zastosowaniu dry flo - koloryt się wyrównuje bo dry flo lekko rozjaśnia twarz. Nie zauważyłam efektu zapychania a mam skórę mieszaną wrażliwą. Podsumowując z przyjemnością używam tego podkładu, w dodatku za taką cenę 11,50 zł. Miałam dużo droższe podkłady np; Loreal i...do bani

Pewnie w mojej ulubionej Vedze Uwielbiam tą drogerie,tam jest (prawie) wszystko.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:54   #78
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

a myslisz, że ten krem z nivea Young nawilżający +lekki podkład by się nadał ...czy to nie za duzo ? bo ja się nie znam :d nie maluję się zbytnio a moja buzka może róznie zareagowac i nie wiem czy wogóle zrezygnowac z kremu czy co zrobić... ;/
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:14   #79
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Pewnie w mojej ulubionej Vedze Uwielbiam tą drogerie,tam jest (prawie) wszystko.
Ha dokładnie Też bardzo lubie ten sklep A ze tak zapytam droga koleżanko, moze będziesz wiedzieć - czy tam można kupić baze pod makijaż Eveline??

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a myslisz, że ten krem z nivea Young nawilżający +lekki podkład by się nadał ...czy to nie za duzo ? bo ja się nie znam :d nie maluję się zbytnio a moja buzka może róznie zareagowac i nie wiem czy wogóle zrezygnowac z kremu czy co zrobić... ;/
To jest ten krem tonujacy tak? Jeśli tak to moim zdaniem za dużo (ten krem z Nivei zawiera kolorowe pigmenty i podkład też zawiera...) - ot normalny bezkolorowy krem np. nawilżająco-matujacy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 17:19   #80
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Pewnie w mojej ulubionej Vedze Uwielbiam tą drogerie,tam jest (prawie) wszystko.
Oj tak tak
W Vedze chyba tylko Dermacolu brak
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:23   #81
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Susanna tak tak własnie o tym myślałam , ale też własnie uważałam, że to za dużo , ale nie lubię eksperymentowac uż z twarzą bo się przejechałam już wiele razy ;/ spróbuję czegoś innego ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:32   #82
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
Susanna tak tak własnie o tym myślałam , ale też własnie uważałam, że to za dużo , ale nie lubię eksperymentowac uż z twarzą bo się przejechałam już wiele razy ;/ spróbuję czegoś innego ...
Ja jakoś nie umiem (po prostu nie umiem) używac podkładu bez wcześniejszego zaaplikowania kremu czegoś mi brakuje a pozatym skóra taka ściągnięta jest itp.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:40   #83
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie umiem (po prostu nie umiem) używac podkładu bez wcześniejszego zaaplikowania kremu czegoś mi brakuje a pozatym skóra taka ściągnięta jest itp.
ja nie przepadam ogólnie za podkładami , ale wczoraj robiłam tego , bo mi potrzebny i własnie brakowało mi "tego czegos" pokombinuje z kremami, żeby osiągnąc jakiś zadowalający efekt a obecnie używasz tego podkladu? stosujesz dodatkowo puder?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:17   #84
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a obecnie używasz tego podkladu? stosujesz dodatkowo puder?
Tak używam od ok. 3 tygodni Stosuję strobię zmienianczaną modyfikowaną czyli dry flo wymieszaną z odrobiną sypkiego pudru - i to grubym pędzlem nakładam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:40   #85
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ha dokładnie Też bardzo lubie ten sklep A ze tak zapytam droga koleżanko, moze będziesz wiedzieć - czy tam można kupić baze pod makijaż Eveline??



Oj nie wiem niestety,bo nie byłam tym zainteresowana.

Ale jak będziesz w mikołowie to mozesz tez sprawdzic w takiej innej drogerii,gdzie jest mnóstwo rzeczy,głównie z kolorówki.
Ta drogeria jest jak sie idzie z rynku,na dół,i nie po tej stronie gdzie jest big star tylko po drugiej i odrobinke nizej
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:11   #86
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Ja też się napaliłam na ten podkład. Jest na Allegro, ale nie mam pojęcia, który kolor wybrać, bo nie widziałam go na żywo Proszę, doradźcie: mam cerę średnią, lekko opaloną, w odcieniu w stronę żółtego., więc potrzebuję jakiegoś ciepłego kolorku. Myślałam o tym opalonym, ale boję się, że będzie za ciemny i będę wyglądać jakbym przesadziła z solarium I żebytylko nie kupić różowawego podkładu. Pomóżcie Kochane.
Ja tez Ci polecam kolor naturalny mam bardzo podobna karnacje do Twojej i beżowy jest dla mnie troszke za jasny i delikatnie wpada w róz:/a naturalny nie opalony jest ładny ale dośc ciemny-dla mnie tylko na lato byłby fajny...
Oj a co do samego podkładu to konczy mi sie własnie...i zaczynam go bardziej doceniać bo mam inne drozsze, które mu nie dorównuja! Chociaz wczesniej pisałam tu gdzieś ze mnie nie zachwycił, teraz jednak mam ochote kupic go znowu-tylko naturalny...kurcze za ta cene to naprawde świetny podkład
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:34   #87
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja tez Ci polecam kolor naturalny mam bardzo podobna karnacje do Twojej i beżowy jest dla mnie troszke za jasny i delikatnie wpada w róz:/a naturalny nie opalony jest ładny ale dośc ciemny-dla mnie tylko na lato byłby fajny...
Oj a co do samego podkładu to konczy mi sie własnie...i zaczynam go bardziej doceniać bo mam inne drozsze, które mu nie dorównuja! Chociaz wczesniej pisałam tu gdzieś ze mnie nie zachwycił, teraz jednak mam ochote kupic go znowu-tylko naturalny...kurcze za ta cene to naprawde świetny podkład
czy ten naturalny jest duzo ciemniejszy od beżowego?? Kurcze zamotałam się, bo mam najjasniejszy:jasny bez i jest dla mnie za jasny, chociaż mam jasna cere, musze kupić ciemniejszy trochę, ale żeby nie wpadał w róż.
Może ma ktos mozliwośc zdrobienia zdjęć kolorów?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:21   #88
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Oj nie wiem niestety,bo nie byłam tym zainteresowana.

Ale jak będziesz w mikołowie to mozesz tez sprawdzic w takiej innej drogerii,gdzie jest mnóstwo rzeczy,głównie z kolorówki.
Ta drogeria jest jak sie idzie z rynku,na dół,i nie po tej stronie gdzie jest big star tylko po drugiej i odrobinke nizej
Tak tak znam ten sklep w sumie Mikołów znam dość dobrze i często bywam Ostatnimi czasy codziennie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:01   #89
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
czy ten naturalny jest duzo ciemniejszy od beżowego?? Kurcze zamotałam się, bo mam najjasniejszy:jasny bez i jest dla mnie za jasny, chociaż mam jasna cere, musze kupić ciemniejszy trochę, ale żeby nie wpadał w róż.
Może ma ktos mozliwośc zdrobienia zdjęć kolorów?
Mam jasną karnację i kiedy kupowałam swój podkład nie mieli Jasnego beżu tylko Beż i Naturalny (Opalony też był ale nawet nie otwierałam testera :P ), kupiłam Naturalny bo odniosłam wrażenie, że jest jaśniejszy od Beżowego. I zdecydowanie nie wpada w róż.
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:45   #90
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: podkład kolastyna satin make-up!!?

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
Mam jasną karnację i kiedy kupowałam swój podkład nie mieli Jasnego beżu tylko Beż i Naturalny (Opalony też był ale nawet nie otwierałam testera :P ), kupiłam Naturalny bo odniosłam wrażenie, że jest jaśniejszy od Beżowego. I zdecydowanie nie wpada w róż.
dzięki, właśnie takiego porównania potrzebowałam Kupię naturalny
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.